زمان کنونی: 1395/09/16، 06:17 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1394/04/26 08:19 ب.ظ -
fatimah آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

برای آرایشگر خوب شدن یک فرد مبتدی از پایه باید چه کنم؟

برای آرایشگر خوب شدن یک فرد مبتدی از پایه باید چه کنم؟

سلام
عزبزان آرایشگر و هنر جویان لطف کنن جایی که دوره دیدن یا بهترین جایی که می شنایین که بهترینو اصولیترین آموزش رو با زمان کافی داره رو معرفی کنید.

1_بهتربن آموزشگاه آرایش و پیرایش، دهنده مدرک دیپلم آرایشگری فنی حرفه ای کجاست؟؟با توجه به تجربه شخصی خودتون یا تجربه و شنیدههای دیگران
2_لطفا بفرمایید که هر جایی که معرفی میکنید درچه شاخه ای از آموزش آرایشگری بهترینه؟؟
برای شخصی که هیچ آموزش و تخصصی در زمینه آرایشگری نداره در واقع مبتدیه مبتدیه
(حتی بند انداختن بلد نیستم ولی برا خودم میکاپ و رنگ میکنم)

3_ آرایشگرای عزیز و بزرگ خواهش میکنم راهنماییم کنید... اگر فردی مبتدی (که منم خیلیم عاشق آرایشگریم) بخواهم تبدیل به یک حرفه ای بشوم باید به ترتیب چیکار کنم ؟؟ کجاها برم؟؟ چه مراحلی طی کنم؟؟؟ از مدرک گرفته و همینطور سمت های آرایشگری(مثلا باید وردست باشم ،چه مدت؛ ؟؟ یا میتونم بلافاصله بعد از گرفتن کدوم مدرک یا به کدوم درجه رسیدم، میتونم خودم یه مغازه اجاره کنم کار کنم واسه خودم؟؟؟

واقعا خیلی احتیاج دارم به مشاوره هاتون
باتشکر فاطیماه

ارسال: #2
1394/04/26 09:07 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: برای آرایشگر خوب شدن یک فرد مبتدی از پایه باید چه کنم؟

تاپيک مشابه هست. اگه امکان داره ادغام بشه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #3
1394/04/27 01:54 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

(1394/04/26 09:07 ب.ظ)_مرجان_ نوشته شده توسط:  تاپيک مشابه هست. اگه امکان داره ادغام بشه

سلام ، از دقت و توجه شما ممنونم . اجازه بفرمایید این تاپیک هم ایجاد بشه .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #4
1394/04/29 08:15 ب.ظ -
fatimah آفلاین
عضو انجمن *

**

چرا کسی کمک نمی کنه؟؟
هیچکسی راهنمایی نداره؟؟؟؟
من تهرانم و تمام تایپیک ها رو که مرتبط هست خوندم در تمامی گفته شده آموزشگاه مهمه اما هیچ کس اشاره ای به اینکه کدوم آموزشگاه رفته؟..از جایی که میرن ویا رفتن راضین ؟؟ ویا جایه دیگه ای بهتره ای کاش اونجا میرفتن؟
چه دوره هایی رو کجا رفتن؟؟ تحت آموزش کدوم مربی(اسم مربی) ؟؟.......این رو میپرسم خیلی مهمه هر جایی یک یا چندموردش بهترین هست و معروفبت اون آموزشگاه به همون شاخه است که خوب آموزش میده....و یا بعضی رشته ها به اسم رشته کاملا معرفه به اسم اون آموزشگاه..
مثلا دوره مقدماتی برو آموزسگاه x بهترین همه مربیا یا حتما خانم فلانی مربیت باشه
دوره رنگ آموزشگاهy بهترینه تو استادو زمانو ......هرچی که تجربه کردید بگید لطفا

برام خیلی مهمه هزینه ای که مبکنم پربار باشه و هدفم اینه که بهترین نتیجه رو بگیرم، چون نه پول زیاد دارم ونه وقت که بخوام تو آرمون وخطا دنبال یادگرفتن یه مبحث از این آموزشگاه به اون آموشگاه دربدر شم تا یه آموزش کامل جامع بگیرم(منظورم اینه که ی دوره رو تو ی آموزشگاه نگذرونم با یک مربی و بعد ازپایان دوره ببینم واقعا دستم خالیه واسه بازار کار وبعد مجبورشم برم یه آموزشگاه دیگه همون دوره رو ببینم!! ینی مجدد کاری نشه)
...خواهشن فکر کنی خواهرتونم پس نخواید که عمرم و پولم هدر بره وبا یه اطلاعات ناقصی نتونم واردبازارکارشم.
خواهش میکنم از تمامی آرایشگران و هنرجویان عزیز و تمامی کسانی که اطلاعات مناسبی دارن در اختیار قرار بدن (نیت کنید قربتن الله )

ارسال: #5
1394/04/29 11:58 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

قربونت برم . گله من اگه کسى اطلاعات خوبى داشته باشه حتما در اختيارت ميذاره عزيزم. من اطلاعى از اموزشگاههاى تهران ندارم ولى ميدونم مربى خوب مهمه ولى مهم تر از اون استعداد و کارکرد خودته. سعى کن هر آموزشگاهى که ميرى . همه تکنيکها رو چند بار موقع اموزش انجام بدى. من براى اموزش بافت اموزشگاه مناسبى نرفتم ولى خودم پيگيرى ميکردم در نهايت اموزش هم گروهام افتاد گردنه من. سعى کن از مربى کار بکشى بى تعارف بگم از مربى بايد بخواى وگرنه مطمئن باش براش مهم نيست تو چى ياد ميگيرى. منم برات پيگيرى ميکنم تا يه اموزشگاه خوب برى.
سالن مه رو

ارسال: #6
1394/04/30 12:52 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/30 12:55 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

عزيزم شما کجاى تهران هستى؟
سالن مه رو

ارسال: #7
1394/04/31 12:56 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

آموزشگاه تهرانى. مربى خانم تهرانى ه. ادرس سعادت آباد، میدان کاج، مجتمع سروستان. اين آموزشگاه رو يکى از فاميلاى نزديکم معرفى کرد چون خودشم اموزشگاه داشت ايشون رو ميشناخت(البته فاميلمون خودش رو بازنشسته کرده) ميگفت از حرفه اى هاى اينکاره. يه سربزن. مثله اينکه با استاد معيريان همکارى ميکرد.
سالن مه رو

ارسال: #8
1394/05/03 05:30 ب.ظ -
fatimah آفلاین
عضو انجمن *

**

چقدرشما گلیی عزیزم ،ممنون خیلی زحمت دادم .. خیلی فکرم مشغولشه ...!!
همه تکنيکها رو چند بار موقع اموزش انجام بدم منظورتون اینکه هر جلسه تا یادنگرفتم و چندبارانجام ندادم ازکلاس نیام بیرون؟
چون تمرین درطول دوره رو که باید انجام بدم
درمورد اینکه از مربی تا نخوای نمیگه درسته اما من نمیدونم چه چیزیرو باید بخوام و براساس چی؟؟
برای همین دنبال یک مربی و آموزشگاه خوب
شماره تلفنی از آموزشگاه خانم تهرانی دارین؟؟
فامیلتون چه شاخه ای رو ازایشون خیلی تعریف میکردن؟
استاد معیریان هم مربی آموزشگاه آرایشی هستن؟؟
مرجان عزیز خیلی معذرت میخوام منمو کلی سوال ..
یجورایی شما منجیه منین .. باورتون میشه خیلی خوشحالم تازه تونستم به یکی ازسوالام جواب داشته باشم و اسم یه آموزشگاه بشنوم از زبون ی خبره آرایشگر
خوشحال میشم بازم بیشتر راهنماییم کنی

ارسال: #9
1394/05/03 05:56 ب.ظ -
fatimah آفلاین
عضو انجمن *

**

خیلی کلیپ از یوتوپ دانلود کردم بیشتر درمورد آرایش مو.. میخوام کله مانکن بخرم روشون تمام کلیپ هایی که دارم کار کنم، فقط نمیشه گفت کلیپ های خیلی پیشرفته ای دارم
حقیقتش نمیدونم از کجا باید کله مانکن بگیرم و چطور تشخیص جنس خوبش رو داشته باشم ؟..
******مهمتر از همه چطور از کله مانکن مراقبت کنم که بیشترین استفاده رو ببرم؟؟ * *******************************************
و خیلی برام عمرکنه؟
مخصوص اینکه هیچی از کار مو نمیدونم
و باید خیلی باید عمر کنه واسم؟؟ ... اینو میدونم که نباید تاف و ژل زد ینی تو تایپیکا خوندم...اما به هرحال تو کلیپای آموزش اونها اتو و فر و پوش و تاف اینها رو دارن، رو کله مانکن اینکارو ...

ارسال: #10
1394/05/03 06:10 ب.ظ -
fatimah آفلاین
عضو انجمن *

**

عزیزان هنوز پاسخ کاملی برای تک تک سوالاتم داده نشده ومن هنوز نمیدونم این راه رو چطور بایدشروع کنم؟؟
پس خواهش میکنم 2تایپیک اولیه من رو بخونید
بزرگوران عزیز میدونم همه شما عزیزان بی ربط و بی اطلاع نیستید نسبت به آرایشگری چون اینجا سایت تخصصی آرایشگران است.. پس حتما اطلاعاتتون با ارزشمه و میتونید دراختیار قرار بدین تا گره از مشکلی باز بشه
مشتاقانه منتظر مشاوره های شما هستم..
با تشکر
فاطیماه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه نوع تالاری برای برگزاری مراسم عروسی مناسب است؟ amin655 0 82 1395/03/16 02:35 ب.ظ
آخرین ارسال: amin655
Heart برای رسیدن به آرزوم به کمکتون نیاز دارم mali1jon 18 1,080 1393/09/03 06:10 ب.ظ
آخرین ارسال: vahiideh
  خانم ای آرایشگر هنگام بند انداختن صورت ماسک لازمه؟؟ موبایل 2 297 1393/02/18 05:12 ب.ظ
آخرین ارسال: F E R E S H T E H

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.