زمان کنونی: 1395/09/13، 03:04 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/01/24 12:19 ق.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

RE: برای رسیدن به آرزوم به کمکتون نیاز دارم

(1393/01/23 03:31 ب.ظ)mali1jon نوشته شده توسط:  میشه لینک اموزش یا عکس لیر کوتاهو برام بزارید؟

موهای خالمو هر وقت که رنگ کردم بعد چند روز رنگ روی موهای سفیدش پاک شده میشه بگین دلیلش چیه؟

بفرما عزیز دلم این لینکشه خوشگلم

http://www.arayeshgaran.com/Thread-بهتری...موهای-سفید

ارسال: #12
1393/01/25 02:11 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/25 02:14 ب.ظ، توسط mali1jon. دلیل ویرایش : )
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

خانوم خوش نژاد من تو هر تاپیکی که سوالامو نوشتم جوابی نگرفتم شرمنده بلدم نیستم تاپیکمو پاک کنم بعدشم این اولین و اخرین تاپیک منه حق ندارم واسه خودم یه تاپیک داشته باشم ؟

(1393/01/24 12:19 ق.ظ)F E R E S H T E H نوشته شده توسط:  
(1393/01/23 03:31 ب.ظ)mali1jon نوشته شده توسط:  میشه لینک اموزش یا عکس لیر کوتاهو برام بزارید؟

موهای خالمو هر وقت که رنگ کردم بعد چند روز رنگ روی موهای سفیدش پاک شده میشه بگین دلیلش چیه؟

بفرما عزیز دلم این لینکشه خوشگلم

http://www.arayeshgaran.com/Thread-بهتری...موهای-سفید
مرسی دوستم

(1393/01/23 08:32 ب.ظ)F E R E S H T E H نوشته شده توسط:  

عزیزکم مارک رنگ موو و همینطور شمارش رو لطف میکنی بگی؟

مارک دوبینا شمارشم هر شماره ای که زدم همین طور بعد چند روز پاک میشه

ارسال: #13
1393/01/25 02:59 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

[/quote]

مارک دوبینا شمارشم هر شماره ای که زدم همین طور بعد چند روز پاک میشه
[/quote]

خوشگلم آخه چرا آخرین تاپیک؟اگه قصور یا کووتاهی از ما سر زده من ازتوون عذرخواهی میکنم گلم حق با شماست یه مقداری پیدا کردن تاپیکا دشواره من خودم بارها و بارها به این مشکل برخوردم حتی خیلی مراتب هم آموزش های تکراری گذاشتم خخخخ اصن یه وضی ولی پیش میاد دیگه اصلنم ناراحت نشدم والا بخدا اشکالی نداره شما 100 تا تاپیکم میتوونی داشته باشی اینجا متعلق به شماست دوست خووبم اصن این تاپیک مال شما
منظور هانیه جوون این بود که سوالات هر قسمت رو بهتره توو هموون بخش مربوط بهش بپرسیم من این برداشت رو کردم که شما به یه مشکل توو کارتوون برخوردید و نیاز به کمکموون داشتید و مجبوور شدید که سوالتوون رو اینجا مطرح کنید و ما هم موظفیم جواب شما خووبان رو بدیم نبینم ناراحت باشی ها[تصویر:  11.gif]
برای این کار اول از همه فقط به ریشه‌ها رنگ بزن، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کن و بعد رنگ مو رو تا انتهای نوک ساقه بکش . اگه بیشتر موها سفیده اول از جلوی سر شروع به رنگ کردن کن بعد جاهای دیگه رو. اگر شقیقه‌ها سفید بودند اول شقیقه‌ها و بعد از پشت سر شروع کن. در کل هر جا که سفیدی بیشتر بود اول اونجارو رنگ کن و بعد جاهای دیگه رو...این روش کار بود
برای اینکه موها یکدست و قشنگ بشه فقط ریشه ها قسمتی که سفیدی داره رو با یک رنگ از سریهای ۴-۵ رنگ کن یا همون رنگی که ساقه هات داره رو به ریشه ها بزن و وقتی یکدست شد حالاست که می تونی هر رنگی رو که دوست داشتی روی اون بذاری.استفاده کردن از رنگهای دائمی که پوشانندگی و ماندگاری بیشتری دارند که بهترین اونها مخلوط دو رنگ شماره ی 4 و5 از گروه N و یا مخلوط 3و4 از گروه M که هر دوی این رنگها بهتره با اکسیدان 9 درصد مخلوط بشن
رنگتو به صورت عمودی بذار گلم مثل این شکل
[تصویر:  hair-dying-1_300.jpg]
من خودم همیشه برای موهایی که سفیدی زیاد دارن از رنگ های ایتالیایی استفاده میکنم که درصد تیرگیشوون بیشتره و از سری M استفاده میکنم این سری و این مارک واقعا موندگاریشوون بالاست و اگه سری N میخوای بذاری که این هم پیشنهاد خووبیه میتونی از روشی که گفتم استفاده کنی صددرصد نتیجه میده

ارسال: #14
1393/01/25 03:10 ب.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

نه عزیز دلم بد برداشت نکن . چون ماقبلا هم به این مورد برخورد کرده بودیم که یکی از ددستان یه تاپیک باز کرده بود برای شخص و کار خودش بعد دوستان هم میومدن توی همون تاپیک پست میزاشتن و همچی توی گره خورده بود و اون دوستی که تامیک رو باز کرده بود با همه مشکل پیدا کرده بود که اینجا مال منه و در مورد سوال و نمونه کار منه . من نمیخوام اون خاطره دوباره اتفاق بیوفته . و اگر نه شما 1000 تا تاپیک بزن. ارث آبا اجدادیمون که نیست
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #15
1393/01/25 05:05 ب.ظ -
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

نه دوستان ناراحت نشدم منظورم از اخرین تاپیک این بود که همه سوالایی که برام پیش میاد و میخوام همین جا بنویسم نه باز یه تاپیک دیگه بزنم منم دوس ندارم اینجا شلوغ بشه بازم مرسی از توجهتون بوسسسسسسسسسس

ارسال: #16
1393/01/25 05:15 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/25 05:15 ب.ظ، توسط F E R E S H T E H. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1393/01/25 05:05 ب.ظ)mali1jon نوشته شده توسط:  نه دوستان ناراحت نشدم منظورم از اخرین تاپیک این بود که همه سوالایی که برام پیش میاد و میخوام همین جا بنویسم نه باز یه تاپیک دیگه بزنم منم دوس ندارم اینجا شلوغ بشه بازم مرسی از توجهتون بوسسسسسسسسسس
خدارو شکر[تصویر:  hapydancsmil.gif]
من فک کدم موخوای باما قهل بوتونی بلی از پیشمون[تصویر:  25r30wi.gif]
فدای تو جینگولی موش موشک[تصویر:  4lqqtqv.gif]

ارسال: #17
1393/06/27 12:24 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/28 10:42 ق.ظ، توسط kocholo. دلیل ویرایش : )
kocholo آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

آرزوم اینه که زودتر امتحان کوتاهی رو بدم که خیالم راحت شه
مدل برای کوتاهی مو (کوتاهی آلمانی)میخام اگه کسی میتونه کمکم کنه واینکه من تهرانم و امتحانم هم چهار مهز ماه

ارسال: #18
1393/06/29 03:48 ب.ظ -
kocholo آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

(1393/06/27 12:24 ق.ظ)kocholo نوشته شده توسط:  آرزوم اینه که زودتر امتحان کوتاهی رو بدم که خیالم راحت شه
مدل برای کوتاهی مو (کوتاهی آلمانی)میخام اگه کسی میتونه کمکم کنه واینکه من تهرانم و امتحانم هم چهار مهز ماه

TT-TTTT-TTواقعا ممنونم از این همه همیاریTT-TTTT-TTTT-TT

ارسال: #19
1393/09/03 06:10 ب.ظ -
vahiideh آفلاین
کاربر انجمن

**

ما هم دعا می کنیم به آرزوتون برسید و آرایشگر معروفی بشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه نوع تالاری برای برگزاری مراسم عروسی مناسب است؟ amin655 0 81 1395/03/16 02:35 ب.ظ
آخرین ارسال: amin655
  برای آرایشگر خوب شدن یک فرد مبتدی از پایه باید چه کنم؟ fatimah 13 742 1394/05/17 05:16 ب.ظ
آخرین ارسال: etemadi
  سوال دارم کمکم کنین Mina Bozorgi 1 106 1394/04/01 02:05 ب.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.