زمان کنونی: 1395/09/17، 05:56 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1394/04/06 11:55 ق.ظ -
HELIA_HELI آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

Heart برند های پر استفاده لوازم آرایشی

سلام دوستان من دارم یه فروشگاه لوازم آرایشی تاسیس میکنم میخواستم ازتون بپرسم برند هایی که پر طرفدار تر هستن و یه جورایی هواخواه بیشتری دارن رو به هم معرفی کنین .اگه از نظر کیفیت هم بگین کدوما بهترن خیلی ممنونتون میشمHeartHeartS (7)S (7)

ارسال: #2
1394/04/06 01:41 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: برند های پر استفاده لوازم آرایشی

اول اينکه شما فروشگاهى رو که در نظر داريد تاسيس کنيد در چه حديه. اگه فروشگاه تخصصى باشه محصولاتش متفاوته. و معمولا از مارک هاى معمولى تا درجه يک نمونه هايى رو دارن. اگه يه فروشگاه منطقه اى باشه شما با توجه به اون منطقه محصولات رو تهيه مى کنيد . اگه در موردش توضيح بديد دوستان راحتتر راهنمايى ميکنن.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #3
1394/04/10 08:42 ب.ظ -
HELIA_HELI آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

(1394/04/06 01:41 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  اول اينکه شما فروشگاهى رو که در نظر داريد تاسيس کنيد در چه حديه. اگه فروشگاه تخصصى باشه محصولاتش متفاوته. و معمولا از مارک هاى معمولى تا درجه يک نمونه هايى رو دارن. اگه يه فروشگاه منطقه اى باشه شما با توجه به اون منطقه محصولات رو تهيه مى کنيد . اگه در موردش توضيح بديد دوستان راحتتر راهنمايى ميکنن.
سلام .محله ای که من دارم توش فروشگاه می زنم یکی از محله های متوسط تویه تهران هستش. فکر میکنم اجناسم هم باید از برند هایی با قیمت های متوسط و کمی بالاتر از متوسط باشه.ممنون اگه راهنمایی کنید

ارسال: #4
1394/04/10 09:52 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

شما بايد از برندهاى متوسط تهيه کنيد و لوازم تخصصى هم با سفارش قبلى بياريد. محصولات پوستى لاين دکتر ژيلا . هيدرودرم .اردن. خارجى ني و ا. الارو .ليراک.
ارايشى
گلدن رز. گاش. Vov. Etud..my.
رنگ مو
بيول. بس. ويلا. بيس
البته مارکهاى گرونتر هم هست ولى بهتره اونها رو با توجه به تقاضاى مشترى بياريد. اينا پرطر فدار هستن. نميدونم نظر دوستان چيه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #5
1394/04/11 05:26 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

اميدوارم كارتون اساسي بگيره،توصيه ميكنم سعي كن اطلاعات خودت را كامل كن،كارت دو بعد داره اول سعي كن از لحاظ فروشندگي كامل باشي و معني واقعي كار فروش را بلد باشي و مشتري را جذب كني.دوم هم در مورد شغلت وارد باشي يعني ارايشي و بهداشتي را بايد بلد باشي،در مورد اجناس هم سعي كن به برندي كه مياري اعتقاد داشته باشي،وگرنه برندها خيلي زيادن،مثلا اگر مرطوب كننده ايي را كه خيلي قبولش داري حتما بيار.يا مثلا رنگ مو.....همينجور برو جلو.برندي كه مياري بايستي امتحانش را پس داده باشه.برند ناشناخته نيار حتي اگر عمده فروشها يا شركت ها با شرايط و افر خوبي بهت ميدن،اين كار را موكول كن به زماني كه مشتريهات را پيدا كردي و اصطلاحا جا افتادي.اينده خوب چيز اماده ايي نيست كه شما بخواهين بهش برسين،اينده خوب را خود شما ميسازين.جنس خوب بيار،قيمت مناسب بفروش،برخورد مناسب داشته باش،اراسته باش،به مشتري هيچ وقت دروغ نگو،اگر مشتري به شما اعتماد كرد اينو بدون كارتو درست انجام دادي،جذب مشتري كار سختي نيست اما نگه داشتنش خيلي سخته....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لوازم مصرفی آرایشگاه از کجا بخریم ؟ غزاله 11 1,622 1395/07/25 01:58 ب.ظ
آخرین ارسال: پری سا
  آزمون جالب و آموزنده لوازم آرایش پریا 9 960 1393/10/16 04:45 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  آیا واقعا برند های مطرح آرایشی محصولات مختص پوست زنان ایرانی تولید میکنند؟ sasa 0 146 1393/05/31 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: sasa
  سالم‌ترین برندهای آرایشی Irsa 0 322 1392/08/18 05:48 ب.ظ
آخرین ارسال: Irsa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.