زمان کنونی: 1395/09/19، 01:09 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/12/11 12:28 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

بزرگترین معضل زندگی خانمهای شاغل

به نظر شما بزرگترین معضل زندگی خانمهای شاغل بخصوص آرایشگر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #2
1391/12/11 01:19 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

RE: بزرگترین معضل زندگی خانمهای شاغل

فکر کنم تنظیم وقت و در درجه اول خونه داری وبچه داری و........ که خیلی ها بااین مسئله مشکل دارن باید وقت رو هم برای بچه هاشون همسرشون مهموناشون تنظیم کنن البته این نظر منه دوست دارم نظردوستان رو هم بشنوم
کاش.....

ارسال: #3
1391/12/11 01:51 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

دقیقا یکی از معضلات کمبود وقته، فکر میکنم مدیریت زمان برای یک خانم آرایشگر خیلی مهمه، چون در واقع حرفه ما جمعه شنبه نداره و تقریبا هر روزمون رو پر میکنه ، من که واقعا با این موضوع مشکل دارم. همیشه زمان کم میارم.

ارسال: #4
1391/12/11 11:38 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

دوستان عزیزم خیلی متاسفم که این موضوع رو بیان میکنم اما به نظرم باید بازگو بشه شاید تاثیر مثبتی بگذاره، یکی از معضلات زندگی ما خانمهای آرایشگر شاید دید منفی خیلی از افراد جامعه باشه، معمولا بیشتر افراد جامعه نسبت به حرفه آرایشگری دید خوب و مثبتی ندارند و .....
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟؟

ارسال: #5
1391/12/11 02:10 ب.ظ -
سمیرا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

کاملا درسته البته الان بهتر شده و آقایون هم متقاعد شدن که آرایشگری برای خانم ها می تونه یک شغل خوب و سالم باشه .

همیشه داشته های تو، آرزوی دیگران است.
!!! What we have is always someone's wish
.
[تصویر:  13577157551.gif]
دو دقیقه نمیشه بچه ها رو به این آقایون سپرد ...

ارسال: #6
1391/12/11 03:30 ب.ظ -
fatemeh آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام زن عموی عزیزم(زهره جون)من تازه به جمع شما وارد شدم امیدوارم من رو در جمع دوستانه اتون بپذیرید.
به نظر من هر آرایشگری که برنامه ریزی در کارش باشه هم در کارهاش موفقه و هم به کارهای دیگه اش می تونه برسه.

ارسال: #7
1391/12/11 04:39 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1391/12/11 03:30 ب.ظ)fatemeh نوشته شده توسط:  سلام زن عموی عزیزم(زهره جون)من تازه به جمع شما وارد شدم امیدوارم من رو در جمع دوستانه اتون بپذیرید.
به نظر من هر آرایشگری که برنامه ریزی در کارش باشه هم در کارهاش موفقه و هم به کارهای دیگه اش می تونه برسه.
سلام عزیزم ، خوبی، ، چرا که نه، خیلی خوش اومدی به جمع خونواده سایت ما، عزیزم اینجا ما پذیرای همه دوستای خوبمون هستیم .=)=)

ارسال: #8
1391/12/12 12:06 ب.ظ -
Hasti62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

در مورد موضوع اول و مشکل خانم های شاغل، نظر من اینه که وقتی خانمی شاغله و پا به پای همسرش کار میکنه، همسرش هم باید در کارها به اون کمک کنه. به نظر من معنی نداره که فقط یک زن بخواد واسه بچه ها همسر میهمانان و ... وقت بزاره و به همه سرویس بده. همه کارها باید نصف بشه و اگر بچه ها هم به سنی رسیدن که می تونن مسئولیت به عهده بگیرن حتی بچه های 7-8 ساله، باید اونها هم مشارکت کنن تا از بچگی مسئولیت پذیر بشن.
در مورد موضوع بدی و دیدگاه جامعه نسبت به شغل آرایشگری، قبول دارم من خودم وقتی اعلام کردم میخوام وارد این حرفه بشم متوجه شدم دیدگاه یه مقدار منفیه. دلایل مختلفی داره. شاید یه دلیلش تست کردن هنر آرایشگری روی خودمون و ظاهر شدن در اجتماع باشه! دلیل دیگه کم آوردن وقت واسه خانواده و شاید مشکلات دیگه ای که به دنبال اون میاد. دلیل دیگه تغییر کردن رفتار شخص با ورود به این حرفه و تأثیر عقاید مشتریان مختلفی هست که به آرایشگاهها رفت و آمد میکنن.
و به نظر من اگر واسه زندگی شخصیمون یک برنامه حساب شده داشته باشیم و همینطور از نظر روحی و عقاید شخصی آدم محکمی باشیم و پایبند فرهنگ خانوادگی خودمون باقی بمونیم هیچوقت فکر بدی در ذهن دیگران بوجود نمیاد....
البته همه اینها نظر شخصی من بود دوستان و شاید به نظر شما درست نباشد.
مرسی موضوع خیلی مفیدی مطرح شده.

ارسال: #9
1392/02/25 11:34 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

ممنونم از زهره جون بحث قشنگی رو باز کردید. بنده هم با نظر هستی62جونم موافقم

ارسال: #10
1393/04/24 07:40 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

ای کاش من زودتر متوجه این بحث خوب وجالب شده بودم ولی به هر حال دوست دارم در مورد این موضوع نظر بدم در مورد نکته ای که زهره جون عنوان کردند (دید جامعه ) دقیقا موافقم . توی اجتماع ما هرجا که پا میزاری وقتی ازت شغلت رو می پرسن و عنوان می کنی دیدها نسبت به شخص تغییر پیدا میکنه (متاسفانه ) گاهی اوقات مزاحمت های ایجاد میشه که درخور شخصیت یه خانم محترم نیست مثلا یکی از دوستان من چند وقت پیش پیامک تبلبغاتی برای آرایشگاهش میفرسته که دیگه تصور کنید چون نام آرایشگاه زنانه هم عنوانش بوده چه اتفاقاتی افتاده مطلب بعدی اینکه نمی دونم چرا عده ای از مردم فکر میکنن قشر آرایشگر یک قشر بی سواد و از مرحله پرت اجتماع در صورتی که تو همین سایت خودمون فراوون هستند آرایشگران تحصیلکرده من به شخصه برای کارهای منزل زیاد زمان کم نمیارم چون هم واقعا همسرم در کارها بهم کمک میکنه و هم خودم از انباشته شدن کارها جلوگیری می کنم ولی غیر از دو مشکل قبلی معضل اساسی خودم کار در شیفت عصره که احساس می کنم بعد از ظهرها وقتی تمام اعضای خانه در منزل هستن من چرا باید برم تنظیم ساعت کار برای این موضوع یه مقدار برام مشکله.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.