زمان کنونی: 1395/09/16، 02:10 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/04/24 07:59 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: بزرگترین معضل زندگی خانمهای شاغل

راستی یه چیز دیگه هم یادم افتاد اینکه اطرافیان به آدم به چشم کسی که کار میکنه و داره بیرون از منزل فعالیت میکنه نگاه نمی کنن و از شخص مربوطه توقعات یک آدم بیکار رو دارن وقتی هم مسئله آرایشگاه رو عنوان می کنی فکر می کنن داری بهونه میاری.Eh-icon

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #12
1393/04/24 11:31 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/24 11:33 ب.ظ، توسط حبیبه نقی نژاد. دلیل ویرایش : )
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

منم موافقم با این مسعله که مردم به چشم بد نگا میکنن یعنی واقعا این برا من مشکل شدا شهر ما خیلی کوچیکه همه مردم همدیگر رو میشناسن یا یه جوری فامیل دور و نزدیک هستن واسه همین یه ذره که پاتو کج میذاری همه یه کلاغ چهل کلاغ میکنن ی دلیل هم اینکه نمیخوام توهین کنم ولی تو محله ما آرایشگرا یه اسمی در آوردن یکی عکسش همه جا هست یکی شاگرداش خوب نیست اسم آرایشگر رو هم بد کردن یکی خانوادش خوب نیس یکی شوهرش خودش همه کارس دیگه واسه ما این آرایشگری یه مشکل شده والا شوهرا نمیذارن زناشون برن اون آرایشگاه ها چند بار اومدن سالن من گفتن که چرا فلان سالن نمیریم رو مشتری هم ناثیر داره

ارسال: #13
1393/04/25 12:10 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

به نظرم یکی از قشرها زحمت کشی که واقعا دیده نمیشن ارایشگران هستن
کمبود وقت ی که داریم یعنی مایه گذاشتن از سلامتی خودمون
اما دیدبد افراد جامعه ......واقعا متاسفم برای این افراد

ارسال: #14
1393/04/25 01:53 ق.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

سلام نظرات همه شما رو خوندم همه درست بود شغل تقریبا بدون تعطیلی =همیشه کمبود وقت و البته خانه ذاری وبچه ها TT-TT ...........والبته نظر بد راجع به ایشگرهای خانم که ان هم تقصیر بعضی از همکاران که از روز اول کارشون یا از اول اموزش تبدیل به یه مانکن درست وحسابی میشن وتقریبا همیشه با یک ارایش کامل در حد عروس تو کوچه و خیابون ظاهر میشن وهیچ حد وحدودی رو رعایت نمیکنن.Omg-.................چرا راجب ارایشگرهای مرد چیزی نمیشنویم چون هیچ مدل عجیب وغریبی روی خودشون پیاده نمیکنن..............نگید نمیتونن که غلط.........از گفتن این حرفا دلم خنک شد خوش به حال کسی که برای پول زحمت میکشه در حالی که ابرو داری رو هم بلده Dazzled-icon

ارسال: #15
1393/04/25 01:56 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

خوب جمله بز گر گله را گر می کند فکر کنم واسه ماهاست
باورتون نمی شه واسه دیدن نمونه کار رفتیم یه سالن فکر کنین خانومه 70/80 کیلو با قد بلند فکر کنم 80 قد داشت شلوارک لی پوشیده بود شلوارک که چه عرض کنم بیشتر شبیه شورتک بود با یه تاب مینی ناف موهاشو بنفش کرده بود دم اسبی بسته بود اصلا یه چیزه عجیبی بود
ما ارایشگرا اسمشو می زاریم مشتری جمع کن اما اونی که ناوارده میگه استغفر الله یارواین ....
حتما تو خونه میگن فلانی چجوری بود بعد انتظار دارین همسراشون چه فکری کنن
کاش.....

ارسال: #16
1393/04/25 02:10 ق.ظ -
manaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 26

راجع به نظر بد نسبت به آرایشگرهای خانم به نظر من الان دید بد کمتر شده چون قبلا شاید خیلی از آرایشگرها چون زیاد به ظاهرشون می رسیدن بد دیده میشد اما الان چون افراد تحصیلکرده زیادی آرایشگرن این دیدگاه به نظر من کمتر شده...انشاله کلا برطرف بشه اما من خودم میبینم تعداد خانومای آرایشگر مطلقه زیاده واسه همین همه میگن آرایشگرها ......
یه مسئله دیگه که من خودم موقع باز کردن آرایشگاه باهاش مواجه شدم این بود که اطرافیان میگفتن تو این همه درس خوندی و.... الان داری آرایشگاه باز میکنی؟؟این بود که تو ذوقم میخورد کمی اما الان خدا رو شکرخیلی راضی ام چون کلی باعث بهتر شدن روحیه آدم میشه اما خب کمبود وقت خیلی آدم رو اذیت میکنه.....

ارسال: #17
1393/04/25 01:43 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/25 01:44 ب.ظ، توسط sahba65. دلیل ویرایش : )
sahba65 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

من با این قضیه که ارایشگرها تحصیلاتشون کمه خیلی مشکل دارم خیلیییییییی.در صورتی که تمام دوستای ارایشگر خودم اکثرا تحصیل کرده اندهمچنین خودم.

ارسال: #18
1394/01/17 11:33 ق.ظ -
گل یاس آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

من موقعی که با همسرم این موضوع رو مطرح کردم که میخوام شروع کنم و دوره بگذرونم بخاطر علاقه زیاد خودم ، اونم اول شروع کرد به بهانه جویی تا جایی که متوجه شدم بله مثل اینکه ایشون دیدشون نسبت به این شغل از نظر اجتماعی مثبت نیست. دیگه منم براش کلی توضیح دادم که نه بابا اصلا اینجوری نیست که فکر میکنی و من هر وقت به هر سالنی مراجعه کردم هیچ چیز بد و نادرستی ندیدم ( که حقیقتا اینجوری بوده ) تا اینکه قبول کرد.
من نمیدونم چرا این ذهنیت ایجاد شده و از کجا شروع شده ، ولی پیش خودم فکر میکنم میگم با توجه به اینکه این دیدگاه الان خیلی کمتر شده شاید قبلا دلیلش این بوده که مراجعین آرایشگاه ها قبلا اغلب خانم های متاهل و شوهردار یا سن دار بودن و بخاطر اینکه اکثرشون متاهل بودن شاید خیلی راحت تر با هم درمورد مسائل مختلف صحبت میکردن ولی امروزه دیگه افرادی که مراجعه میکنن گروه های سنی مختلفی دارن و شاید بشه گفت کم سن و سال تر ها بیشتر مراجعه میکنن و محیط آرایشگاه از اون حالتی که فقط مختص خانم های متاهل بود دراومده. البته این تحلیل بعد از کلی بالا پایین کردن توی ذهن خودم درست شد چون واقعا هیچ دلیلی براش پیدا نمیکردم.

ارسال: #19
1394/02/03 10:54 ق.ظ -
maheeman آفلاین
کاربر انجمن

**

سلان دوستان
دید جامعه نسبت به این حرفه یک زمانی بد بود و الان کاملا جا افتاده
و مورد بعدی داشتن وقت کمتر برای خانوادست
که اصولا بچه نداشته باشی زیاد مشکلی نداری

ارسال: #20
1394/02/07 11:28 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/02/08 12:31 ب.ظ، توسط گل یاس. دلیل ویرایش : )
گل یاس آفلاین
عضو انجمن *

**

من یه سوال دارم از عزیزانی که سالن دارن اونم اینه که چند ساعت در روز توی سالن هستن. یعنی از ساعت چند تا چند. میخوام یه مدت زمان تقریبی دستم بیاد ببینم بطور متوسط چقدر زمان باید براش بزارم. دلیل این سوالم هم اینه که من خودم شاغل هستم ولی بخاطر علاقه زیادم به این رشته شروع کردم به دوره دیدن. میخوام بدونم زمانی که سالن بخوام بزنم چقدر از وقتم رو باید اونجا باشم.
یه سوال دیگه هم اینکه بیشتر پنجشنبه و جمعه سرتون شلوغ میشه یا زیاد فرقی نمیکنه با بقیه روزهای هفته؟ ممنون میشم هرکس سالن داره جواب بده.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.