زمان کنونی: 1396/05/30، 03:47 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #71
1393/10/13 12:29 ب.ظ -
sahar20 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: بهترین مارک رنگ مو چیه ؟

بهترین مارک رنگ مویی که من خریدم و راضی بودم ازش رنگ مو الکسلانس اورال بوده که از فروشگاه اینترنتی گلوریا خریدم
خیلی خوب بود

ارسال: #72
1393/10/13 02:41 ب.ظ -
sahar20 آفلاین
عضو انجمن *

**

بهترین رنگ مو که من تا الان استفاده کردم رنگ مو اکسلانس اورال کیون هستش من از فروشگاه گلوریا خرید کردم مغازه گرونتر از فروشگاه اینترنتی بود ولی کیفیتش یکی بود

ارسال: #73
1393/11/02 09:18 ب.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان؛

میشه یه رنگ موی اسپانیایی خوب به من معرفی کنین؟

ارسال: #74
1393/11/03 03:49 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 292

(1393/11/02 09:18 ب.ظ)Anne Shirley نوشته شده توسط:  سلام دوستان؛

رنگ موی پرسونال اسپانیا خوبه.
سالن مَهانْ
رشت. مطهری09112308396

https://www.instagram.com/maah.an.salon/

ارسال: #75
1393/11/03 01:14 ب.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/11/03 03:49 ق.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/11/02 09:18 ب.ظ)Anne Shirley نوشته شده توسط:  سلام دوستان؛

رنگ موی پرسونال اسپانیا خوبه.
سپاس : )

من از یکی شنیدم برای ایرانی ها رنگ موی اسپانیایی و بعد از اون ایتالیایی خوبه، چون جنس موهای اونا به ما نزدیک تره؛ ولی رنگ فرانسوی خوب نیست، و در دراز مدت عوارض داره. می خواستم بدونم کسی می دونه آیا این حرف پایه ی علمی داره یا نه؟ منظور توجیه این ادعا دقیقاً بر پایه ی علمه، نه تجربی شخصی آرایشگرها.
مادر من هر وقت رنگ ایتالیایی و آلمانی گذاشت ریزش داشت؛ ولی فرانسوی به هیچ وجه. البته مادرم دیگه جوون نیست و موهاش ضعیف شده. شاید به خاطر اینه.

ارسال: #76
1393/11/03 03:22 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

من نشنیدم. ولی بعضی از ارایشگران بر اساس تجربه شخصی و احساسشون نظریه هایی دارن. ولی من به شخصه چنین نظری ندارم. رنگ موی بس و اکوارلی ایتالیا و اورال فرانسه برای من در الویت هستن. اگه بخوام ایرانی مصرف کنم بیول و البورا رو ترجیح میدم. البته البورا تحت لیسانس کاراسا اسپانیاست و با توجه به قیمت کیفیت خوبی داره
سالن مَهانْ
رشت. مطهری09112308396

ارسال: #77
1393/11/03 10:35 ب.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/11/03 03:22 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  من نشنیدم. ولی بعضی از ارایشگران بر اساس تجربه شخصی و احساسشون نظریه هایی دارن. ولی من به شخصه چنین نظری ندارم. رنگ موی بس و اکوارلی ایتالیا و اورال فرانسه برای من در الویت هستن. اگه بخوام ایرانی مصرف کنم بیول و البورا رو ترجیح میدم. البته البورا تحت لیسانس کاراسا اسپانیاست و با توجه به قیمت کیفیت خوبی داره
یعنی هیچ کدوم از مشتری های شما با این سه تا رنگ مو که اسم بردین مشکلی نداشتن و دچار ریزش نشدن؟ به نظر شما من یک کدوم از این سه تا رو انتخاب کنم؟ واقعاً نیازی هست برای انتخاب رنگ مو این همه حساس باشم؟ خیلی گیج شدم.

ارسال: #78
1393/11/04 12:17 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

نه . هرکسی که از این مارکها استفاده کرده راضیه. این مارکها امتحانشون رو پس دادن. میتونم بگم اکثر آرایشگرا تجربه کار با این مارکها رو داشتن. ایچاد حساسیت و ریزش مو در این مارکها به ندرت پیش میاد.(البته من تا حالا ندیدم حساسیت بده)ریزش مو ممکنه به دلایل دیگه باشه. موی رنگ شده به نسبت موی طبیعی نیاز بیشتری به ویتامینه و مواظبت داره. متسفانه اکثر ما وقتی رنگ میکنیم به موهامون نمیرسیم و به مرور زمان مو آسیب می بینه. اگه خیلی خیلی حساسین پیشنهاد میکنم اصلاً رنگ نکنید.
سالن مَهانْ
رشت. مطهری09112308396

ارسال: #79
1393/11/04 12:50 ق.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/11/04 12:17 ق.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  نه . هرکسی که از این مارکها استفاده کرده راضیه. این مارکها امتحانشون رو پس دادن. میتونم بگم اکثر آرایشگرا تجربه کار با این مارکها رو داشتن. ایچاد حساسیت و ریزش مو در این مارکها به ندرت پیش میاد.(البته من تا حالا ندیدم حساسیت بده)ریزش مو ممکنه به دلایل دیگه باشه. موی رنگ شده به نسبت موی طبیعی نیاز بیشتری به ویتامینه و مواظبت داره. متسفانه اکثر ما وقتی رنگ میکنیم به موهامون نمیرسیم و به مرور زمان مو آسیب می بینه. اگه خیلی خیلی حساسین پیشنهاد میکنم اصلاً رنگ نکنید.
راستش من در حال حاضر کمبود آهن، روی و چربی دارم. به نظرتون بهتر نیست ا.ل این کمبودها برطرف بشه بعد به رنگ کردن موهام فکر کنم؟؟؟

ارسال: #80
1393/11/04 02:08 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

کمبود چربی؟؟؟برا رفع کمبود روی میتونید زینک پلاس 10 میلی را مصرف کنید برا رفع کمبود اهن باید با پزشک مشورت کنید،اما ایزی ایرون یا ففول خوبن،ولی من توصیه ام روی دو مکمل هست یکی well woman که خیلی کامله یا امگا H3 هر دوی اینها کامل و موثر هستند.کلا سعی کنید همیشه از یه مکمل غذایی خوب و کامل استفاده کنید این برا هرکسی یه ضرورته.من که توی کار داروخانه هستم میبینم که چه حجم بالایی از افراد برا خریدن مکمل های غذایی مناسب به داروخانه مراجعه میکنن.من خودم که یه جین مکمل غذایی خوب برا خودم دارم.از well man و فارماتون گرفته تا مولتی دیلی و اناکپس.مثلا انا کپس با داشتن مقادیر کافی ویتامین B5 نقش مهمی در تامین رطوبت مو داره و فکر کنم برا هر کسی که موهاشو رنگ میکنه مصرف اناکپس ضروریه،البته اگر بتونید با قیمتش کنار بیایید،اگر نه یه زینک پلاس هم کار ادمو راه میاندازه،در مورد رنگ مو هم اینجا بهترین ارایشگران هستند تا به شما کمک کنن.توصیه من اینه که به مطالبشون دقت کنید.حتم دارم ضرر نمیکنید.

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
باران۱۳۶۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.