زمان کنونی: 1395/09/13، 03:45 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #81
1393/11/03 10:35 ب.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: بهترین مارک رنگ مو چیه ؟

(1393/11/03 03:22 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  من نشنیدم. ولی بعضی از ارایشگران بر اساس تجربه شخصی و احساسشون نظریه هایی دارن. ولی من به شخصه چنین نظری ندارم. رنگ موی بس و اکوارلی ایتالیا و اورال فرانسه برای من در الویت هستن. اگه بخوام ایرانی مصرف کنم بیول و البورا رو ترجیح میدم. البته البورا تحت لیسانس کاراسا اسپانیاست و با توجه به قیمت کیفیت خوبی داره
یعنی هیچ کدوم از مشتری های شما با این سه تا رنگ مو که اسم بردین مشکلی نداشتن و دچار ریزش نشدن؟ به نظر شما من یک کدوم از این سه تا رو انتخاب کنم؟ واقعاً نیازی هست برای انتخاب رنگ مو این همه حساس باشم؟ خیلی گیج شدم.

ارسال: #82
1393/11/04 12:17 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

نه . هرکسی که از این مارکها استفاده کرده راضیه. این مارکها امتحانشون رو پس دادن. میتونم بگم اکثر آرایشگرا تجربه کار با این مارکها رو داشتن. ایچاد حساسیت و ریزش مو در این مارکها به ندرت پیش میاد.(البته من تا حالا ندیدم حساسیت بده)ریزش مو ممکنه به دلایل دیگه باشه. موی رنگ شده به نسبت موی طبیعی نیاز بیشتری به ویتامینه و مواظبت داره. متسفانه اکثر ما وقتی رنگ میکنیم به موهامون نمیرسیم و به مرور زمان مو آسیب می بینه. اگه خیلی خیلی حساسین پیشنهاد میکنم اصلاً رنگ نکنید.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #83
1393/11/04 12:50 ق.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/11/04 12:17 ق.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  نه . هرکسی که از این مارکها استفاده کرده راضیه. این مارکها امتحانشون رو پس دادن. میتونم بگم اکثر آرایشگرا تجربه کار با این مارکها رو داشتن. ایچاد حساسیت و ریزش مو در این مارکها به ندرت پیش میاد.(البته من تا حالا ندیدم حساسیت بده)ریزش مو ممکنه به دلایل دیگه باشه. موی رنگ شده به نسبت موی طبیعی نیاز بیشتری به ویتامینه و مواظبت داره. متسفانه اکثر ما وقتی رنگ میکنیم به موهامون نمیرسیم و به مرور زمان مو آسیب می بینه. اگه خیلی خیلی حساسین پیشنهاد میکنم اصلاً رنگ نکنید.
راستش من در حال حاضر کمبود آهن، روی و چربی دارم. به نظرتون بهتر نیست ا.ل این کمبودها برطرف بشه بعد به رنگ کردن موهام فکر کنم؟؟؟

ارسال: #84
1393/11/04 02:08 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

کمبود چربی؟؟؟برا رفع کمبود روی میتونید زینک پلاس 10 میلی را مصرف کنید برا رفع کمبود اهن باید با پزشک مشورت کنید،اما ایزی ایرون یا ففول خوبن،ولی من توصیه ام روی دو مکمل هست یکی well woman که خیلی کامله یا امگا H3 هر دوی اینها کامل و موثر هستند.کلا سعی کنید همیشه از یه مکمل غذایی خوب و کامل استفاده کنید این برا هرکسی یه ضرورته.من که توی کار داروخانه هستم میبینم که چه حجم بالایی از افراد برا خریدن مکمل های غذایی مناسب به داروخانه مراجعه میکنن.من خودم که یه جین مکمل غذایی خوب برا خودم دارم.از well man و فارماتون گرفته تا مولتی دیلی و اناکپس.مثلا انا کپس با داشتن مقادیر کافی ویتامین B5 نقش مهمی در تامین رطوبت مو داره و فکر کنم برا هر کسی که موهاشو رنگ میکنه مصرف اناکپس ضروریه،البته اگر بتونید با قیمتش کنار بیایید،اگر نه یه زینک پلاس هم کار ادمو راه میاندازه،در مورد رنگ مو هم اینجا بهترین ارایشگران هستند تا به شما کمک کنن.توصیه من اینه که به مطالبشون دقت کنید.حتم دارم ضرر نمیکنید.

ارسال: #85
1393/11/24 04:03 ق.ظ -
پروانه خانومی آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان متخصص من یه رنگ موی واقعا عالی میخوام برای مصرف شخصیم و قیمتش برام اصلا مهم نیست فقط میخوام رنگش براق باشه و خوشرنگ دربیاد و طیف رنگیش خوب باشه و قرمزی نده چون موهای طبیعیم خیلی خیلی مشکیه اورال و ریتون اینا خوبن؟ اگه از اینا بهتر هست پیشنهاد بدین متشکر

ارسال: #86
1393/11/24 04:44 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

رنگهایی در این سطح همشون عالی و باکیفیت هستند،تفاوت بر میگرده به تکنیک و مهارت ارایشگر و مراقبت شما بعد از رنگ کردن موها،ولی من به تجربه رنگهای فیتو و نوتری لوکس را بهتون پیشنهاد میدهم.البته الویت با دومی هست،اما توصیه میکنم اول یکی از همین برنهایی که اساتید بخش رنگ و ...بهتون معرفی میکنن را استفاده کنید اونوقت یه معیاری دستتون میاد که براقیت و کیفیت یعنی چه؟مثلا رنگ موی گارنیر گزاشتم اما از براقیتش راضی نیستم،در این مواقع شما راهنمایی میشوید که رنگ بهتری بخرید یا نه اساسا با نحوه صحیح استفاده از اون روبرو میشوید و مراقبت های بعد از رنگ را به شما توصیه میکنند که این خودش باعث میشه که شما کلی دیدگاهتون نسبت به اون رنگ تغییر کنه.رنگ کردن مو فقط به خریدن رنگ گرون نیست،اگر رنگ موی با اصالت و خوبی تهیه کردید این میشه پنجاه درصد از کار،پنجاه درصد بقیه در دستان هنرمند ارایشگر کاربلد نهفته است.

ارسال: #87
1393/12/07 10:07 ب.ظ -
golbsar aroos آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام..
این اولین پست منه..خوشحالم که میتونم ازتجربه های ارایشگرهای ماهر استفاده کنم..
اولین بار هست که موهامو میخوام خودم رنگ کنم...
اخرین بار که رنگ کردم دکلره خانم ارایشگر موهامو کمی وز کرد...میخواستم دیگه رنگ نکنم تا کامل دراد..ولی الان مجبورم..حدود ده سانت درومده...رنگ طبیعی موهام مشکی هست ولی نه پرکلاغی..رنگ ساقه هم عسلی هست..یکی از رنگ های قهوه ای رو انتخاب کردم...جنس خود موهام ضخیم هست و فرحالت دار..وخشک
چه مارک رنگ مویی بخرم که قوه ای هاش خوشرنگ و براق باشه وموهامو نرم کنه.. البته با قیمت مناسب....اگر ممکنه قیمتش رو هم بگید..ممنون

ارسال: #88
1393/12/08 06:12 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/12/07 10:07 ب.ظ)golbsar aroos نوشته شده توسط:  سلام..
این اولین پست منه..خوشحالم که میتونم ازتجربه های ارایشگرهای ماهر استفاده کنم..
اولین بار هست که موهامو میخوام خودم رنگ کنم...
اخرین بار که رنگ کردم دکلره خانم ارایشگر موهامو کمی وز کرد...میخواستم دیگه رنگ نکنم تا کامل دراد..ولی الان مجبورم..حدود ده سانت درومده...رنگ طبیعی موهام مشکی هست ولی نه پرکلاغی..رنگ ساقه هم عسلی هست..یکی از رنگ های قهوه ای رو انتخاب کردم...جنس خود موهام ضخیم هست و فرحالت دار..وخشک
چه مارک رنگ مویی بخرم که قوه ای هاش خوشرنگ و براق باشه وموهامو نرم کنه.. البته با قیمت مناسب....اگر ممکنه قیمتش رو هم بگید..ممنون
رنگ اکوارلی رنگه خوبیه. ولی شما از هر مارکی استفاده کنید بعد از چندبار حمام رفتن مو مات میشه.میگن اگه موقع ابکشی موها از سرکه استفاده کنید مو براق میشه ولی من امتحان نکردم نمیدونم.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #89
1394/01/08 12:36 ق.ظ -
MAHOOR آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام و تبريك سال نو به همه

دوستان خواستم بدونم كه رنگ موى ديكسون Dikson رو از كجا ميتونم تهيه كنم كه خيالم از اورجينال بودنش راحت باشه؟؟؟

ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد!در ضمن كسى از اين برند استفاده كرده؟؟؟چطور بوده؟؟
با سپاس از كمكتون

ارسال: #90
1394/01/27 11:03 ب.ظ -
alavi_83 آفلاین
کاربر انجمن

**

(1391/11/23 06:11 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  با اجازه دوست خوبم سایه روشن، عزیزم مارک ریتون هم رنگ فوق العاده خوبیه بسیار براق و بادوامه و البته به صرفه.

با اجازه دوستان. من از رنک پاریس کالر استفاده کردم. فوق العاده است. کاملا ازش راضیم چون هم رنگش شفافه و هم با دوام.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.