زمان کنونی: 1396/09/02، 06:27 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #101
1395/10/14 03:39 ب.ظ -
maani آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: بهترین مارک رنگ مو چیه ؟

سلام
میشه لطفا برای آقایی که موهاش کمی ضعیفه و نمیخواد با رنگ مو نرم بشه معرفی کنید و به موها هم کمتر آسیب برسونه معرفی کنید؟ قبلا از رنگ موی بیگن استفاده میکرده که موهاش رو خیلی نرم میکرده و راضی نبوده
ممنون

ارسال: #102
1395/10/18 09:41 ب.ظ -
سعید آفلاین
عمده فروشی لوازم آرایشگاهی

اعتبار: 4

شامپو رنگ بزنيد از اين دوقلو ها
فروش کلیه نیازمندی های آرایشگاهی به مناسب ترین قیمت در فروشگاه سعید قیمت ها بصورت عمده فروشی و ارسال به شهرستان ها .
محصولات اپیلاسیون و کاشت ناخن و مژه

کانال تلگرامی محصولات سالنی و آرایشگاهی

از طریق لینک پایین در کانال تلگرامی ما عضو شوید تا از محصولات بازدید کنید .

[تصویر:  Logo_1x.png]

کانال تگرامی فروشگاه محصولات سالنی

تماس تلفنی 09128845844 فقط برای خرید نه کسب اطلاعات

ارسال: #103
1395/10/24 06:19 ب.ظ -
Liliyan1999 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام من اولین بارم که میخوام موهامو رنگ کنم. خودم رنگ هایی قهوهای که قرمزی میزنه دوست دارم ولی نمیدونم بهم میاد یا نه میخواستم نظر اساتید آرایشگر رو هم بدونم در ضمن رنگ پوست سبزه ست و فک کنم پوستم تن رنگش سرد باشه میدونم طیف رنگ قرمز برا پوست های سرد مناسب نیست ولی خب خیلی به رنگ هایی مثل شرابی ماهگونی و رنگ هایی که جز طیف قرمز هستند علاقه دارم
علاوه به رنگ میخوام هایلایت هم بکنم شنیدم میگن مناسب با رگه های رنگی چشم هایلایت کنید بهتره ولی چشم های من کاملا قهوه ای
و به مشکی میزنه رگه رنگی توش نداره چه هایلایتی رو رنگ شرابی یا ماهگونی خوب میشه بعدش درباره جنس موهام فره ولی حالت سیم تلفنی نداره بیشتر موج داره تا فر ضخیم هم هست یه سوال دیگه بهتره از رنگ مو گیاهی استفاده کنم یا معمولی هر کدوم که مناسب تر بهترین مارک شو معرفی کنید قیمتسم اصلا مهم نیست فقط باعث ریزش نشه موهامو براق و نرم کنه رنگ اصلی موهام مشکی هستش ولی نه پرکلاغی اگه لطف کنید اکسیدان مناسبشم بگید در ضمن اگه رنگ ابرو مناسب هم برا رنگ ابروهام میخوام
با سپاس فروان ببخشید که پرحرفی کردم

ارسال: #104
1395/12/13 04:05 ق.ظ -
Ahmad hosseini آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام به همه استادان و سروران گرامی
مطلبی راجع به رنگ گپ و بدون آمونیاک بودن این رنگ بعلاوه چند رنگ دیگر دیدم،و لازم دونستم ،مطالبی را عرض کنم.
بطورکلی ۹۵درصد رنگهای دائمی دارای آمونیاک هستند،آمونیاک یک ماده قلیایی است که با ترکیب اکسیدان که یک ماده اسیدی میباشد و به عنوان کاتالیزور رنگ در این فرآیند شرکت میکند.
با توجه به علم کنونی این صنعت در رنگ موهای دائمی نمیتوان ، رنگ مویی با حداقل ۸۰طیف رنگی به بالا از آمونیاک استفاده نکرد،ویا تولید کرد،در ثانی نسبتا رنگهای بدون آمونیاک از ماندگاری کمتری برخوردار اند،و نهایتا بین ۲۰تا ۴۰طیف رنگی دارند.برندی که بالای حتی ۵۰طیف رنگ را داراست و میگوید من بدون آمونیاک هستم دروغی بیش نیست.
در رنگهای بدون آمونیاک از ماده قلیایی دیگری که معمولا اوره میباشد استفاده میکنند.به دلیل اسیدی بودن اکسیدان می بایست از یک ماده قلیایی استفاده شود تا phپوست متعادل گردد.
در ثانی نمیتوان رنگمویی تولید کرد با آمونیاک بسیار پایین و ماندگاری بالا.
(عرایض بنده برای حال میباشد و با رشدی که این صنعت دارد،بعید نیست که همه چیز تغییر کند)
رنگ گپ ساخت سریلانکا از کمپانی کین دایی ژاپن میباشد(یک کمپانی معتبر در سطح دنیا) و اصلا انگلیسی نیست.
آدرس کانال بنده در تلگرام
@InvitationHairColor

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.