زمان کنونی: 1395/09/17، 05:56 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/09/01 02:35 ب.ظ -
پریا آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 103

بهترین محصولات زیبایی مو در پاییز

ژل تقویت کننده ی مو Loreal
حتما همه ی شما در تابستان به دلیل گرمای خورشید ،کلر موجود در آب ها و عرق فراوان دچار ریزش مو شده اید. این ژل مو که ساخت کشور پاریس می باشد بسیار مناسب در تقویت موها و از بین بردن ضعف ، زبری و خشکی مو می باشد. پس از آنکه که موهایتان را در حمام شستید این ژل را به مدت 3 تا 5 دقیقه روی سر بگذارید و بعد آن را بشورید.
[تصویر:  mp03.jpg]

شامپوی دوقلوی Toni & Guyبرای زیبا کردن موها
این شامپوی دوقلو یک محصول بسیار جدید برای زیبا و براق نشان دادن موها بوده که استفاده از آن بعد از گذراندن روزهای سرد پائیز برای تقویت موها بسیار مناسب می باشد .این شامپوها باید به همراه هم استفاده شوند تا موثر باشند.
[تصویر:  mp04.jpg]

شامپویی برای ثابت نگه داشتن رنگ مو Nexxus

هیچ زمانی بهتر از صبح برای استفاده از این شامپو و شستن موها نمی باشد .این شامپو مو را کمی خشک می کند اما مهم آن است که در ثابت نگه داشتن رنگ مو و طولانی ماندن هر رنگ بر روی موها بسیار موثر می باشد.
[تصویر:  mp07.jpg]
هرچی هستی همون باش
هرچی نيستی نگو كاش...

[تصویر:  city.gif]

ارسال: #2
1392/09/02 02:52 ب.ظ -
@N@z@nin z@hr آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: بهترین محصولات زیبایی مو در پاییز

من موهام خیلی خشکه,چند تا از تارهای موهام هم سفید شدهTT-TTدارم اول جوونی پیر میشمEh-icon
واسه ی خشکی مو وجلوگیری از سفید شدن مو چیزی سراغ دارید؟خودم دنبال داروهای گیاهی که مو رو مشکی میکنه میگردم منظورم رنگ کردن مو به روش گیاهیه ولی هنوز چیز به درد بخوری پیدا نکردم!

ارسال: #3
1392/09/02 07:12 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/09/02 07:14 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

جیگر گیاه روناس موها رو مشکی میکنه و در قدیم به عنوان رنگ مو مصرف میشده،خوردن جوشانده ی چلتوک برنج یا همون سبوس،و خوردن سیر در وعده های غذایی برای برگرداندن رنگ موها و جلوگیری از سفیدی مؤثره.برای خشکی مو از کاندیشنر بعد از حمام استفاده کن و سرم مو.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #4
1392/09/02 08:54 ب.ظ -
@N@z@nin z@hr آفلاین
کاربر انجمن

**

یه سول دیگه هم دارم ممنون میشم اگه اینم جواب بدین:من موهام خیلی خیلی ریزش داشت رفتم دکتر برام قرص اکوفان تجویز کرد یه مدتیه مصرف میکنم خیلی خوبه,ولی موهام خیلی شکنندس موخوره زیاد داره مثلا دستمو میکشم رویه یکی از تارای موهام اصلا سطحش صاف نیست یا وختی با ناخن محکم میکشم رو موهام موهام از وسط نصف میشیTT-TTOmg-
نمیدونم چیکار کنم TT-TTبعضیاشم نوکشون دو شاخه شده بود که رفتم یه خورده کوتاشون کردم.ولی هنوز موهام شکنندست.

ارسال: #5
1392/09/02 08:59 ب.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

نازنین زهرای عزیزم برای مو خوره دو راه بیشتر نیست یا از روش شونه و شمع و یا اینکه کوتاهش کنی
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #6
1392/09/02 10:25 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/09/02 10:31 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

نازنین جان کپسول اکوفن رو به همراه شامپو آلپسین توسی مصرف کن نتیجه اش عالیه.مایع کورتکس موهات از بین رفته،ماسک مو و تقویتی داخل حمام با بخار و فراموش نکن چند وقت یکبار این کارو انجام بده،چون موهات خشکه از بوناول هلو میتونی استفاده کنی

استفاده زیاد از سشوار و اتو مو و شانه زدن زیاد موی خشک بدون مرطوب کردن و استفاده زیاد ار رنگ ومواد شیمیایی،باعث خشکی و شکنندگیه مو میشه

استفاده زیاد از سشوار و اتو مو و شانه زدن زیاد موی خشک بدون مرطوب کردن و استفاده زیاد ار رنگ ومواد شیمیایی،باعث خشکی و شکنندگیه مو میشه
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #7
1392/09/02 10:48 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

عزیزم با توجه به اینکه ناخونهات هم شکننده ات احتمالا مشگله جذب کلسیم داری خوردنه زیاده لبنیات مرغ و ماهی و برنج
(مواد غذایی سفید)هم باعثه سفیدیه مو میشه البته اینو من نمیگم طب سنتی میگه
اگر خواستی شماره یه دکتره طب سنتی رو که تلفنی هم راهنماییت میکنه بهت بدم
اگر خواستی موهاتو با رنگهایه گیاهی رنگ کنی خوب فکراتو کن چون رنگ کردنش بعد ها مشگل ساز میشه برات
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #8
1392/09/03 01:49 ق.ظ -
@N@z@nin z@hr آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/09/02 10:48 ب.ظ)سماء نوشته شده توسط:  عزیزم با توجه به اینکه ناخونهات هم شکننده ات احتمالا مشگله جذب کلسیم داری خوردنه زیاده لبنیات مرغ و ماهی و برنج
(مواد غذایی سفید)هم باعثه سفیدیه مو میشه البته اینو من نمیگم طب سنتی میگه
اگر خواستی شماره یه دکتره طب سنتی رو که تلفنی هم راهنماییت میکنه بهت بدم
اگر خواستی موهاتو با رنگهایه گیاهی رنگ کنی خوب فکراتو کن چون رنگ کردنش بعد ها مشگل ساز میشه برات

سماء جون ناخونام خوبه خیلی کم میشکنن فک کنم مشکل ویتامینی داشتم از وختی اکوفان مصرف میکنم ریزش موهام خیلی خیلی کم شده شایدم اینی که تو میگی باشه نمیدونمDont-know-icon,دکتر زیاد رفتم ولی زیاد رضایت بخش نبوده,اگه لطف کنی شماره دکتر سنتی رو بهم بدی یه دنیا ممنون میشم,دررابطه با رنگ کردن مو با روناس هم نمیدونم دوس دارماینکارو بکنم آخه موهای خودم مشکیه پر کلاغیه طوری که هر کس میبینه فک میکنه رنگ کردم حالا اگه چندتا سفید توش باشه خیلی تابلو میشه,واسه چی مشکل ایجاد میکنه,اگه واسه یه مدت کوتاه استفاده کنم چی؟

ارسال: #9
1392/09/03 02:03 ق.ظ -
مریم بانو آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 23

(1392/09/02 08:59 ب.ظ)هانيه خوش نژاد نوشته شده توسط:  نازنین زهرای عزیزم برای مو خوره دو راه بیشتر نیست یا از روش شونه و شمع و یا اینکه کوتاهش کنی

هانیه جون روش شونه و شمع چجوریه؟

ارسال: #10
1392/09/03 02:26 ق.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

مریم جونم زیر موها شمع روشن میزاری بعد موهارو تیکه تیکه میاری بالای جمع و با شونه چوبی شونه میکنی

موهایی که خوره داره وز میخوره میره بالا که با شونه چوبی شونه میزنی میریزه اما باید خیلی مواظب باشی که موها رو نسوزونی
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.