زمان کنونی: 1395/09/14، 05:25 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1393/04/20 04:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/20 04:08 ب.ظ، توسط ostooreh. دلیل ویرایش : )
ostooreh آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: بچه ها ایده جدید برای آرایشگاه چی دارید!!؟؟

من به عنوان مشتری یک آرایشگر دوست دارم اولین برخورد گرم وصمیمی باشه .وقتی وارد آرایشگاهی میشی مخثصوصا برای اولین بار ومدیریت رو نمیشناسی نمیدونی باید با کی حرف بزنی واز کی کمک بگیری .همه یه جور نگاهت میکنند که گیج میشی .

به نظر من برخورد مناسب در کنار کار دلخواه بهترین موردی که من رو برای دفعه ی بعد به اون آرایشگاه میکشونه.
یه مورد دیگه هم که من اصلا خوشم نمیاد بحث وگفتگو بین مدیر وشاگرد سر هر مسئله ای هست .
داشتن یه موسقی ملایم با کلام مثبت خیلی خوبه .معمولا میری تو آرایشگاه آهنگهای آروم وغم وغصه دار که اصلا با حال وهوای اونجا سازگار نیست .

داشتن یه آبسرد کن به نظرم خیلی خوبه .

ارسال: #22
1393/04/21 03:11 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

دوستان عزیز من نه تنها با تست رایگان مخالفم به دلیل اینکه مشتری توقعش زیاد میشه چون فکر میکنه آرایشگر کارش رو خوب بلد نیست یا مشتری نداره و حاضر برای جذب مشتری از مواد و جونش مایه بذاره و کار رایگان انجام بده.بلکه از وقتی خاطرات دوستان رو توی دفترچه خاطرات خوندم بنظرم رسید بهترین کار اینکه آرایشگاهها داخل آرایشگاه رسید مشتری داشته باشن و قبل از ارائه خدمات دستمزد کار رو از مشتری دریافت کنند تا بعضی از مشتریهای سودجو نتونند زمان و مواد و زحمتی رو که براشون مصرف شده به هدر بدند این بی احترامی به مشتری هم محسوب نمیشه خیلی با ادب و روی خوش رسید تحویل مشتری داده میشه و خدمات انجام میشه.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #23
1393/04/21 08:54 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/21 08:59 ب.ظ، توسط ostooreh. دلیل ویرایش : )
ostooreh آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/04/21 03:11 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من نه تنها با تست رایگان مخالفم به دلیل اینکه مشتری توقعش زیاد میشه چون فکر میکنه آرایشگر کارش رو خوب بلد نیست یا مشتری نداره و حاضر برای جذب مشتری از مواد و جونش مایه بذاره و کار رایگان انجام بده.بلکه از وقتی خاطرات دوستان رو توی دفترچه خاطرات خوندم بنظرم رسید بهترین کار اینکه آرایشگاهها داخل آرایشگاه رسید مشتری داشته باشن و قبل از ارائه خدمات دستمزد کار رو از مشتری دریافت کنند تا بعضی از مشتریهای سودجو نتونند زمان و مواد و زحمتی رو که براشون مصرف شده به هدر بدند این بی احترامی به مشتری هم محسوب نمیشه خیلی با ادب و روی خوش رسید تحویل مشتری داده میشه و خدمات انجام میشه.

سعید جان با نظر شما کاملا موافقم برای زمانی که آرایشگر 100درصد به کارش اطمینان داشته باشه .من به عنوان کسی که تو شهرستان زندگی میکنم این رو میگم اما تو شهر من ندیدم آرایشگری رو که کارش حتی 70درصد رضایتم رو جلب کنه چه برسه به 100درصدDrunk
البته هیچ موقع به پس گرفتن پول فکر نمیکنم اما این کار به نظرم فقط وفقط اطمینان 100درصد ازکار میخواد

ارسال: #24
1393/04/22 12:42 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

دوستان عذر. میخوام اگر اسپم محسوب میشه .اسطوره عزیز من از دید آرایشگری خودم نگاه میکنم وشما هم از دید خودتون من هم قبول دارم که هستند همکارانی که بدون تخصص فعالیت میکنن و کار رضایت بخشی ندارند شما هم قبول کنید هستند مشتریهای که حقوق آرایشگر رو ضایع میکنن عزیزم منی که یک روز تعطیل استراحت و آرامش منزل رو کنار میذارم همسر و بچه رو تو خونه تنها میذارماز گردن و کتف و زانو مایه میذارم از مواد برای مشتریکم نمیذارم واقعا حقم که آخر کار بشم ملعبه دست یه سری افراد سودجوعزیز دلم حقوق مشتری خیلی بیشتر از حقوق یه آرایشگه الان که مشتری ها با کوچکترین موضوعی میدون میرن اتحادیه اما آرایشگری که بصورت کامل رو مشتری کار کرده بعد مشتری به هوای اینکه جلوی در به همسرم نشون بدم میذاره میره آرایشگر دستش به کجا بنده توصیه من به همه مشتری ها تا به جایی اعتماد ندارید نرید اول تحقیق کنید بعد برید و به آرایشگرها حق کار رو پیش پیش بگیرید تا مورد سودجویی واقع نشید البته خودمم جدیدا تصمیم به این کار گرفتم.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #25
1393/04/24 01:47 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

يه پيشنهاد البته نميدونم تا چه حد جواب ميده. ولي ميتونيم به مشتري پيشنهاد بديم روزي كه عروس داريم بياد و كار رو به صورت liveببينه. يه فكره نميدونم ميشه اجرا كرد يا نه . نظر بديد ببينيم شدنيه يا نه؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #26
1393/04/24 02:33 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

مرجان جونم فکرت فکر خوبیه البته من داشتم مشتری که میگفت نمی تونم به عکس اطمینان کنم و می خوام کار رو از نزدیک ببینم فقط یه مشکلی هست اونم اینکه تا موعد عروسی اون خانم ,آرایشگر باید مشتری عروس داشته باشه یا اینکه یه مدل برای آلبوم عروسش آماده کنه تا اون خانم هم بتونه کارش رو بیبنه.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #27
1393/04/25 12:23 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

بیان این مطلب که چرا بعضی از مشتریها به عکس اطمینان ندارند در این هست که البومهای اماده برای فروش ارایشگاهها هست
خانمی بدون تخصص لازم وتجربیات کافی البومی تهیه کرده ونمونه کار خود معرفی میکنه
اینجا حقوق ان خانمی که واقعا برای کارش زحمت کشیده ضایع میشه
درسته کار انجام شده خیلی مهمه
اما هستند مشتریانی که فقط به ظاهر دکوراسیون ارایشگاه ومحل ان توجه دارند

ارسال: #28
1393/04/25 01:38 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

خوب ازبس کار فوتوشاب انجام میدن ودماغهارو عملی دیگه مشتری ها به عکس اطمینان ندارن باورتون نمیشه من مدل عروس یکی از دوستامو دیدم گفتم چرا داری هزینه میکنی مدل باید خودشم قیافه داشته باشه
روزی که عکسو دیدم باورم نمی شد همون خانومس خوب دیگه از مشتری ها چه توقعی داریم
کاش.....

ارسال: #29
1393/04/28 12:51 ق.ظ -
ostooreh آفلاین
عضو انجمن *

**

این ایده ی دیدن عروس یا مشتری دیگه به صورت اجراشده (زنده) رو تو چند تا آرایشگاه تهران شنیدم که اجرا میشه ....موفق هم هست این کار اما اونها در هفته معمولا چند عروس دارند .

از شما چه پنهون من بجنورد هستم .اما تا به حال نتونستم تو این شهر کار مشتری پسند ببینم ضمن این که تو مبحثی که یه جای دیگه با دوستان همشهری داریم هیچ کدوم از کار آرایشگاه ها ومدیرهاشون تائید شده نیستند .خدائیش این شهر نیاز داره به یه آرایشگر با توان بالا هم میکاپ هم شینیون ....البته قیمتهاشون کم از شهر های دیگه نداره ها اما کاری که باید اصلا ارائه نمیشه .

من حتی یکی دوبار بهشون سایت شما رو معرفی کردم وازشون خواستم کمک بگیرند اما نمیدونم ترتیب اثر داده اند یا نه ..

دربین مشتریها هم هستند کسانی که به هر نحوی سر سفره خانواده بزرگ نشده اندوحلال وحروم هم سرشون نمیشه وبه هر بهانه ای میخوان که پول پرداخت نشه .

ارسال: #30
1393/11/04 07:53 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/04 07:56 ب.ظ، توسط صورتگر. دلیل ویرایش : )
صورتگر آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

سلام
من هم با اینکه کتابهای خاصی واسه مطالعه بزاریم و پذیرایی از مشتری موافقم یعنی باید کاری کنیم که مشتری احساس ارامش داشته باشه تو محیط سالن و انتظار کلافش نکنه با تخفیفات روز تولد و روز زن هم موافقم البته همه اینا وقتی اثر دارن که ما کاره با کیفیتس ارائه بدیم
واقعا مشتری نگر داشتن از جمع کردنش سختره و باید راز مشتری مداری رو بدونیم و هممون این واحدو پاس کتم

[/color]:in-love:I LOVE MOHAMAD[color=#FF0000]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation نظرسنجی قشنگ ترین اسم برای آرایشگاه؟؟؟؟؟؟؟؟ mali1jon 127 27,860 1395/08/26 03:14 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  لوازم مصرفی آرایشگاه از کجا بخریم ؟ غزاله 11 1,615 1395/07/25 01:58 ب.ظ
آخرین ارسال: پری سا
  مجوز تأسیس آرایشگاه khorshid 2 402 1395/07/13 05:15 ق.ظ
آخرین ارسال: nazanin66
  برای یاد گرفتن آرایشگری از کجا شروع کنم؟ (سوال از متخصص های حرفه) punk 42 22,890 1395/06/18 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: Aysha
  زمانبندی برای ارائه خدمات آرایشگاه سعیده بانو 8 1,175 1395/04/02 04:13 ق.ظ
آخرین ارسال: هانیه خوش نژاد
  بهترین ، آموزنده ترین و زیباترین جمله ، شعر یا ضرب المثلی که دوست دارید ! مدیر سایت 373 30,571 1394/08/25 08:02 ب.ظ
آخرین ارسال: رها ک
  رعایت 6 نکته برای زیباتر شدن در شب عروسی خانومی 3 1,149 1394/07/23 07:11 ب.ظ
آخرین ارسال: mento
Heart مهمترین عامل برای جلب مشتری؟ denizi 3 1,237 1394/07/13 04:46 ب.ظ
آخرین ارسال: sa76538
  عجیب ترین شخصیت شناسی برای خانم ها! شخصیت شناسی براساس رژلب مدیر سایت 16 2,132 1394/07/01 07:48 ب.ظ
آخرین ارسال: ana552
  مدارک لازم برای تاسیس سالن آرایش و زیبایی زنانه maryamh82 46 35,322 1394/06/31 04:29 ب.ظ
آخرین ارسال: هانیه خوش نژاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.