زمان کنونی: 1395/09/13، 07:54 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/11/20 10:02 ب.ظ -
جانان68 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

تاتو ابرو

سلام عزیزان ببخشید من تازه واردم و تاپیکی پیدا نکردم سوالم رو اینجا مطرح کردم
من ابروهام تاتو هست خیلی باریک نیست اما پهن هم نیست رنگش قهوه ای سوخته است
میخواستم ابروهام رو پهن تر کنم و رنگش رو روشن بزنم سنم 24 هست و میخوام به صورت هاشور پهن کنم که
طبیعی بشه الان خیلی سنم بالاتر میزنه
میشه راهنایی بفرمایید روند به چه صورت هست؟ ایا ابروی من روشن میشه
پیشاپیش از عزیزان متخصص متشکرم

ارسال: #2
1392/11/21 04:11 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

RE: تاتو ابرو

سلام دوست عزیز. اگه خیلی تیره هست که رو به مشکی می زنه پیشنهاد می دم این کار رو نکنی .چون باید برای هاشورت از رنگی که 2 درجه تیره تر از تاتوت هست استفاده بشه تا هاشورات نشون بده. اگه تیرگیش کمه پیشنهاد می دم به تاتوکارت بگی قبل از هاشور زدن روی همون خط تاتوت رو رنگ قهوه ای روشن+ taupe (عسلی ) مخلوط کنه و با تکنیک سایه ابرو( همون مدل تاتوی قبلی) برات رنگشو روشن تر کنه و بعد از 1 ماه بعد که پوست ابروت ترمیم شد از تکنیک هاشور 2 درجه تیره تر از رنگ تاتوی ترمیمی برات بزنه. بهت پیشنهاد می دم پیش کسانی که دستگاه میکروپیگمنتیشن دارن برو و با دستگاه های قدیمی این کار رو نکن چون خیلی به پوستت آسیب می زنه
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #3
1393/01/23 01:04 ب.ظ -
هلیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

یک سوال داشتم چرا در تاتوی خط چشم رنگ مشکیم بعد از 5 دقیقه چسب ناک میشه.و اینکه یک ترکیب خوش رنگ برای تاتوی ابرو چیه.ممنون.

ارسال: #4
1393/01/23 01:24 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1393/01/23 01:04 ب.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  یک سوال داشتم چرا در تاتوی خط چشم رنگ مشکیم بعد از 5 دقیقه چسب ناک میشه.و اینکه یک ترکیب خوش رنگ برای تاتوی ابرو چیه.ممنون.

سلام
میشه سوالتوون رو واضح تر مطرح کنید گلم؟
بعد از ریختن توو کاسه رنگتوون چسبناک میشه؟

و سوال دومتون
من معمولا از دارک براون استفاده میکنم و این رو با هیچ رنگی ترکیب نمیکنم منظورتوون از این سوال مارک رنگ هست؟

ارسال: #5
1393/02/28 09:32 ب.ظ -
سارا اتش آفلاین
ارامش

**

اعتبار: 15

سلام فرشته جون رنگ عسلی چه جور ترکیب میکنن برای ابرو وکسایی که موهای روشن دارن که قهوهای تیره کنیم خیلی توذوق نمیزنه میشه بهترین تن رنگ برای ابرو ولب رو بگین ممنون میشم هم تیره وهم روشن

ارسال: #6
1393/02/29 05:16 ب.ظ -
هلیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1393/01/23 01:24 ب.ظ)F E R E S H T E H نوشته شده توسط:  
(1393/01/23 01:04 ب.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  یک سوال داشتم چرا در تاتوی خط چشم رنگ مشکیم بعد از 5 دقیقه چسب ناک میشه.و اینکه یک ترکیب خوش رنگ برای تاتوی ابرو چیه.ممنون.

سلام
میشه سوالتوون رو واضح تر مطرح کنید گلم؟
بعد از ریختن توو کاسه رنگتوون چسبناک میشه؟

و سوال دومتون
من معمولا از دارک براون استفاده میکنم و این رو با هیچ رنگی ترکیب نمیکنم منظورتوون از این سوال مارک رنگ هست؟
عزیزم در نوک سوزن و سر پلاکم رنگ چسبناک میشه بعد از 10 دقیقهو اینکه در خط چشم زد انتهای خط چشم رو پلک شتری کبود میشه حتی بعد یک ماه هم هنوز نرفته.خیلی ناراحتم از این موضوع چون روی چشم خودم میزنم این مشکل پیش نمیاد.

ارسال: #7
1393/02/29 06:48 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/30 03:20 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1393/02/28 09:32 ب.ظ)سارا اتش نوشته شده توسط:  سلام فرشته جون رنگ عسلی چه جور ترکیب میکنن برای ابرو وکسایی که موهای روشن دارن که قهوهای تیره کنیم خیلی توذوق نمیزنه میشه بهترین تن رنگ برای ابرو ولب رو بگین ممنون میشم هم تیره وهم روشن
سلام عزیز دلم من دقیقا متوجه سوالتوون نشدم اگه ترکیب رنگ عسلی میخواید باید رنگ قهوه ای روشنتوون رو با یک نقطه رنگ کرم ترکیب کنید این ترکیب باعث توو ذوق زدن نمیشه و بهترین رنگ برای ابرو و لب از دید بنده هم تیره و هم روشن مارک تری دی هست رنگهای بیوتاچ و اشنایدر به دلیل روغن زیاد زیر پوست پخش میشن سعی کنید از رنگ های اورجینال و کم روغن برای مشتریاتوون استفاده کنید تا نهایت رضایت از کارتوون حاصل بیاد
(1393/02/29 05:16 ب.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  عزیزم در نوک سوزن و سر پلاکم رنگ چسبناک میشه بعد از 10 دقیقهو اینکه در خط چشم زد انتهای خط چشم رو پلک شتری کبود میشه حتی بعد یک ماه هم هنوز نرفته.خیلی ناراحتم از این موضوع چون روی چشم خودم میزنم این مشکل پیش نمیاد.

[b][color=#FF1493]گلم این تنها یک دلیل میتونه داشته باشه و به هیچی جز این شک نکنید رنگ شما فاسد شده و تنها دلیل چسبندگی رنگتوون همینه رنگ های تاتو بعد از ساعت ها در معرض هوا بودن هم نباید این حالت رو پیدا کنند در مورد کبود شدن پلک مشتری فقط روی یک نفر این اتفاق افتاده ؟ یا روی همه ی مشتریا؟و اینکه فقط رو پلک این مشتری کار کردید؟ابرو و لبش چی؟نحوه ی گرفتن قلم توو دستتون رو بفرمایید

ارسال: #8
1393/02/29 08:53 ب.ظ -
سارا اتش آفلاین
ارامش

**

اعتبار: 15

گلم خیلی لطف کردی و زحمت کشیدی یک دنیا ممنون عزیز منظور از رنگ بهترین تن رنگ از رنگ ابرو وبهترین تن خط لب هست مثلا قهوه ای روشن برای لب کالباسی صورتی تناژ خواستم که به نظرتون چه تناژ برای لب وچه تناژی برای لب خوب هست بعد فشار وعمق سوزنم برای پوست لطف میکنید و این که بهترین روش زدن تتو یعنی کشیدن سوزن رو پوست چه طور باشه بهتر هست که خوب رنگ بگیره حرکت کوتاه رفت و برگشت یا یه حرکت بدون برگشت ممنون از پاسختون فرشته جون

ارسال: #9
1393/02/29 09:23 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/29 09:26 ب.ظ، توسط هلیا. دلیل ویرایش : )
هلیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1393/02/29 09:15 ب.ظ)F E R E S H T E H نوشته شده توسط:  
(1393/02/29 08:53 ب.ظ)سارا اتش نوشته شده توسط:  گلم خیلی لطف کردی و زحمت کشیدی یک دنیا ممنون عزیز منظور از رنگ بهترین تن رنگ از رنگ ابرو وبهترین تن خط لب هست مثلا قهوه ای روشن برای لب کالباسی صورتی تناژ خواستم که به نظرتون چه تناژ برای لب وچه تناژی برای لب خوب هست بعد فشار وعمق سوزنم برای پوست لطف میکنید و این که بهترین روش زدن تتو یعنی کشیدن سوزن رو پوست چه طور باشه بهتر هست که خوب رنگ بگیره حرکت کوتاه رفت و برگشت یا یه حرکت بدون برگشت ممنون از پاسختون فرشته جون

گلم من خودم 3 رنگ قهوه ای دارم
لایت براون.براون و دارک براون اگه یک رنگ میخواید میتوونید براون رو بخرید ک نه زیاد تیره باشه نه روشن و میتونید براون رو با 1 نقطه مشکی تبدیل به دارک و با 1 نقطه کرم تبدیل به لایت براون کنید
و مشکی هم مال من جت بلکه
قرمز هم میتونید پینک رد رو بخرید یا رد اینجوری اگه رد رو با مقداری کرم قاطی کنید پینک رد رو بهتوون میده اگه کرم رو بیشتر بریزید و کمی قهوه ای کالباسی بهتوون میده خودتوون ترکیباتش رو یاد میگیرید
و حتما رنگ کرم رو داشته باشید حتما حتما حتما

عمق سوزن باید 2 میل باشه
حرکت باید به صورت رفت و برگشت باشه گلم
وقتی توو مرحله اول کار رو تا انتها بردی اگه مقداری خوون از ابروهات اومد با یک پنبه آغشته به آب کامل ابرو رو با خون و رنگ و هرچی ک رووش هست پاک کن نذار خوون وارد منفذی ک ایجاد کردی بشه ک رنگ تاتوت رو تغییر میده هر بار ک تاتو رو تا دم ابرو بردی پس پاکش کن و دوباره شروع کن تا جایی ک به رنگ دلخواه برسی

برای کالباسی لب همونطور ک گفتم رنگ رد یا قرمز رو با مقداری کرم قاطی کن و یه نقطه خیلی خیلی کوچیک قهوه ای لایت اضافه کن

یه بار درست کنی دستت میاد
عزیزم روی همه خط چشمم کبود میشه و فقط روی خودم نشد و ابرو هام هیچ ایرادی ندارن.
و سوزن رو هم به صورت چکشی می زنم و بعضی جا هارو هم رفت و برگشت.ممنون میشم مارک خوب برای رنگ مشکی معرفی کنید.مر30

ارسال: #10
1393/02/29 09:39 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1393/02/29 09:23 ب.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  عزیزم روی همه خط چشمم کبود میشه و فقط روی خودم نشد و ابرو هام هیچ ایرادی ندارن.
و سوزن رو هم به صورت چکشی می زنم و بعضی جا هارو هم رفت و برگشت.ممنون میشم مارک خوب برای رنگ مشکی معرفی کنید.مر30
خاک به سرم
واسه چی به صورت چکشی میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
به هیچ عنوان اینجوری نزن خون مرده میشه زیر پوست
یا خدا به خاطر همین چش مشتریات کبود میشه
گلم پلک خیلی حساسه مخصوصا رستنگاه مو
شما در این نقاط فقط باید رفت و برگشت با حوصله و خیلی آروم کار کنی
لطفا به هیچ عنوان از ضربه چکشی حتی آروم استفاده نکن خطرناکه ها
رنگ مشکی هم جت بلک مشکی
میتونی مارک تری دی بخری من این رو پیشنهاد میکنم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb هاشور ابرو ( پرسش و پاسخ ) sahba65 34 9,853 1395/05/18 09:52 ب.ظ
آخرین ارسال: irzendegi.com
Thumbs Up پرسش و پاسخهای مربوط به تاتو لب melody tatto 2 779 1394/10/14 08:05 ب.ظ
آخرین ارسال: مهناز ۶۱
  یه سوال فوری ( در مورد ابرو ) مهیاد جلیلی 0 254 1394/07/28 05:14 ب.ظ
آخرین ارسال: مهیاد جلیلی
  ابرو برداشتن با چاقو aramesh jan 40 3,605 1393/07/08 12:42 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
  دوستان میکاپ کار راهنمایی کنند؟؟(درمورد ابرو) razi 7 1,206 1393/07/06 11:31 ب.ظ
آخرین ارسال: razi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.