زمان کنونی: 1395/09/18، 09:28 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1394/03/17 04:34 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

RE: تاتو ابرو

عزیزم نارنجیه خالص. اگه فهمه ای روشنت تن زیتونی داشته باشه بعد از مدتی دوباره خاکستری می شه ابروی مشتریت. بدن اینمشتری به دلیل کمبود ه فاکتور مثل آهن یا کلسیم یا هر چیز دیگه که مشخص نیست قسمت قرمز رنگ قهوه ای رو جذب می کنه برای همین ابرو بعد از تاتو و چند روز خاکستری یا دودی می شه. پس برای این گونه افراد باید از قهوه ای ای استفاده کرد که تن قرمز داشته باشه. برای همین گفتم خلوط ترکیب رنگت در دفعه ی دوم نارنجی بزن.
حالا اگه مشتری پوستش خیلی سفید و روشن بود نارنجی بریز و اگه سبزه بود می تونی دفعه ی دوم 1 قطره رنگ قرمز هم بریزی.
عزیزم با سوزن خالی زدن فقط به پوست آسیب می زنی و ممکنه چاله ایجاد بشه. پس سری اول همون نارنجیه خالص بزن. رنگ خوبی میشه نترس. برای ترمیم از ترکیب رنگهای روشن بزن
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #42
1394/03/18 01:40 ق.ظ -
آدرینا موسوی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام عزیزم خسته نباشید من در رابطه با بیحسی مشکل دارم زایلاپی زیاد بیحس نمیکنه حین کار مشتری درد داره باچی بیحس کنم که هم مانع رنگ پذیری حساسیت نشه و محلی که میخوایم تتو کنیم خوب بیحس بشه ممنونم عزیزم

ارسال: #43
1394/03/18 12:34 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/03/18 01:40 ق.ظ)آدرینا موسوی نوشته شده توسط:  سلام عزیزم خسته نباشید من در رابطه با بیحسی مشکل دارم زایلاپی زیاد بیحس نمیکنه حین کار مشتری درد داره باچی بیحس کنم که هم مانع رنگ پذیری حساسیت نشه و محلی که میخوایم تتو کنیم خوب بیحس بشه ممنونم عزیزم

من جدیدا بی حسی گرفتم که بصورت یخ می ونه باید چند دقیقه توی دست نگه داریم تا ذوب بشه بعد یک قطره از اون رو به محل تاتو میزنم و بعد از اون زایلاپی استفاده می کنم در عرض 20دقیقه کاملا بی حس میشه و تا 1 ساعت بعد از تاتو همچنان بی حس هست

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #44
1394/03/18 12:39 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

عزیزم اول باید زایلا پی استفاده بشه چون نمی ه اونو روی زخم باز گذاشت.فقط برای استعمال خارجیه. اگه مشتری باز احساس درد داشت از بی حسی یخ به اسم جیلانگ یا از بی حسی ای به مارک سان شاین استفاده کن. هردو عملکرد و قیمت مشابهی دارند.
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #45
1394/03/18 12:45 ب.ظ -
آدرینا موسوی آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام عزیزم این بیحسی رو اگه امتحان کردید وتوی رنگ پذیری پوست اثر منفی نداره وباعث حساسیت نمیشه اسمشو بگید ببینم اینجا گیر میاد تهیه کنم قیمتش چنده من اهوازم مرسی عزیزم

ارسال: #46
1394/03/18 01:04 ب.ظ -
آدرینا موسوی آفلاین
عضو انجمن *

**

عزیزم عضو یه گروهی هستم که در مورد تتو بحث میکنن یه خانمی هم آموزش میده این گروه رو تشکیل داده درمورد بیحسیهای قوی میگه استفاده نکنید چون باعث آلرژی میشه بیحسی های که بصورت محلول هستن رو هم میگه استفاده نکنید چون رنگپذیری رو کم میکنه کلا میگه بدون بیحسی کار کنید یا از زایلاپی استفاده کنید ولی خوب مشتری درد وتحمل نمیکنه مجبوریم بیحسی استفاده کنیم تازه زایلاپی هم اثرش کمه اون بیحسی که مدت زیادیه که استفاده میکنید وباهاش مشکلی تا حالا نداشتید رو اگه معرفی کنید خیلی خیلی ممنون میشم عزیزم

ارسال: #47
1394/03/18 07:41 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

عزیزم دقیقا بهتره که اول از زایلا استفاده بشه. اما اگه مشتری اذیت شد من از سان شاین استفاده می کنم
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #48
1394/03/19 11:46 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

خانمی این بی حسی مارکش استیگما هست که این مارک رنگهای تاتو هم هست روی بسته بندیش هم نوشته مخصوص تاتوی ابرو و لب.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #49
1394/03/19 01:04 ب.ظ -
aghaghi آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 18

سلام.
بچه ها به نظرتون دستگاه تاتو با دستگاه میکروبیگمنتشن تفاوتی داره؟
اخه من مربیم میگه اینا همش تبلیغاته و الا هیچ فرقی با هم ندارن.حالا میخواستم دوره هاشور برم اما موندم چیکار کنم کسی هست راهنماییم کنه؟
خدایا از تو معجزه می خواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی ، معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند
نا امید نیستم فقط دلتنگــــــــــــم!!!

ارسال: #50
1394/03/19 01:18 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اقاقی جون تنها تفاوتش از لجاظ بهداشتی بودن و ایمن بودنش هست که مجوز بهداشت داره این دستگاه . والا الان یه سری رو میبینم که با دستگاه تاتو های قلمی(یه دستگاه فوق العاده ساده است که تنها امکاناتش تعویض سوزن هست) اینکار رو انجام میدن که به نظر من خوب نیست چون بجای اینکه خیلی ظریف و حالت طراحی داشته باشه سوزن رو روی پوست می کوبن تا خراش ایجاد کنن بعد خیلی خطا زیاد با این روش و خیلی دردناک تر هست .

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb هاشور ابرو ( پرسش و پاسخ ) sahba65 34 9,868 1395/05/18 09:52 ب.ظ
آخرین ارسال: irzendegi.com
Thumbs Up پرسش و پاسخهای مربوط به تاتو لب melody tatto 2 783 1394/10/14 08:05 ب.ظ
آخرین ارسال: مهناز ۶۱
  یه سوال فوری ( در مورد ابرو ) مهیاد جلیلی 0 259 1394/07/28 05:14 ب.ظ
آخرین ارسال: مهیاد جلیلی
  ابرو برداشتن با چاقو aramesh jan 40 3,613 1393/07/08 12:42 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
  دوستان میکاپ کار راهنمایی کنند؟؟(درمورد ابرو) razi 7 1,211 1393/07/06 11:31 ب.ظ
آخرین ارسال: razi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.