زمان کنونی: 1395/09/13، 09:10 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1394/03/19 06:08 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

RE: تاتو ابرو

عزیزم قطعا با هم فرق دارن. دستگاه تاتو سوزن داخل دستگاه می خوره و خون و لنف توی دستگاه بر می گرده و هیچ جوره نمی شه داخل دستگاه رو استریل کرد و امکان واگیر بیماری وجود داره. اما دستگاه میکروپیگمنتیشن تقریبا نصف دستگاه برای هر کس عوض می شه در واقع کارتریج هاش ایمن ترند. فرق دوم اینه که تنظیم سوزن دستگاه تاتو خیلی سخته که تا چه مقداری داخل پوست کنی و سوزن تا لایه یی درمیس عمیق فرو می ره و خونریزی و درد زیادی داره اما کارتریج ها در میکرو مقدار فرو کردن سوزن رو خودت با دستگاه تعیین می کنی و سوزن تا عمق 2 میل بیشتر نمی تونه وارد پوست بشه بنابراین به آخرین لایه اپیدرم در سطح درمیس می رسه .برای همین می گن بدون درد و خونریزی.البته نوع پوست در درد و خونریزی دخیل هست. ولی در کل دستگاه میکرو ایمن تر هست
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #52
1394/03/20 02:21 ق.ظ -
shadi1361 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام بزرگواران.خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.بسی سپاس که جوابگوی سوالات هستید.میخواستم در مورد پاک کردن تاتو یا میکروپیگمنتیشن با رجووی توضیح دهید.لطفا روش پاک کردن و تعداد دفعات تکرار پاک کردن ابرو با rejuvi رو کامل توضیح بدید..سپاس

ارسال: #53
1394/03/20 02:31 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

عزیزم پاک کردن رو نمی شه تئوری توضیح دادچون کاریه ه واقع باید بلد بود و انجام داد. اگه خدایی نکرده اشتباه انجام بشه و بلد نباشی پوست مشتری گود می شه و خورده می شه.
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #54
1394/03/21 01:46 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/21 01:50 ق.ظ، توسط shadi1361. دلیل ویرایش : )
shadi1361 آفلاین
کاربر انجمن

**

(1394/03/20 02:31 ب.ظ)sarinaz_sara نوشته شده توسط:  عزیزم پاک کردن رو نمی شه تئوری توضیح دادچون کاریه ه واقع باید بلد بود و انجام داد. اگه خدایی نکرده اشتباه انجام بشه و بلد نباشی پوست مشتری گود می شه و خورده می شه.

ممنونم که پاسخ دادین.در مورد کاموها نظرتون چیه؟برای پاک کردن قسمتی از ابرویی که در همون لحظه کار شده میشه ازشون استفاده کرد؟روش استفادهی اون رو هم نمیشه توضیح بدین عزیز؟

ارسال: #55
1394/03/22 04:59 ب.ظ -
آدرینا موسوی آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام عزیزم یه مشتری داشتم گفت قرص قند میخوره سوزن رو زیاد روپوستش فشار ندادم ولی هردو ابروش خوب رنگ گرفت ولی 10 روز بعدتتو هردو ابروش کامل ریخت البته بین کار از اسپری لیدوکایین واسه بیحسی استفاده کردم ابروش روهم زیاد چرب کرده وبافشار هم تمیز کرده دلیل اینکه کامل تتوش افتاده به نظرتون چیه ممنونم عزیزم

ارسال: #56
1394/03/22 07:07 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

دوست عزیز کامو در واق همون رنگ های بژ هستند که در مارک آمیا به نام کامو شناخته می شه. فقط برای خطاهای جزئی میشه استفاده کرد و من توصیه نمی کنم مثلا رای پاک کردن دنباله کامل از اون استفاده کنید چون ابرو حالت دو تایی پیدا می کنه.
آدرینا جون چه ریسکی کردی. من اصلا کسانی که دیابت دارند رو نمی زنم براشون یا اینکه ازشون مجوز پزشکشونو می خوام. دیابتی ها به دلیل اینکه پوستشون دیر خوب می شه یا اینکه اگه خوب بشه رنگ زود از پوستشون میره
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #57
1394/03/22 08:39 ب.ظ -
آدرینا موسوی آفلاین
عضو انجمن *

**

عزیزم ازش امضا گرفتم(گفت با مسیولیت خودم زخمم زود خوب میشه من قرص قند میخورم )چون قبلا تتو کرده بود وبادستگاه تتو قدیمی براش زده بودن 1 یا2سالی هم ازش گذشته بود تقریبا پاک شده بود وخیلی زشت و هشتی بود براش زدم الان خوب شد( تتویی که براش زدم کامل ریخته فکر میکنم چون اصلا روپوستش فشار ندادم حتما خیلی سطحی زدم ولی خیلی خوب رنگ گرفته بود تعجب میکنم چطوری همش ریخت) هفته دیگه میاد دوباره واسش بزنم چیکار کنم که رنگ بگیره پوستش فشار دستمو بیشترکنم؟ بیحسش نکنم که بهتر رنگ بگیره؟

ارسال: #58
1394/03/27 12:13 ب.ظ -
elahee آفلاین
کاربر انجمن

**

Smile RE: تاتو ابرو

سلام روزتون بخیر....
ببخشید من توی هاشور زدن واقعا مشکل دارم. ایا امکان داره یک فیلم برام بذارین تا بهتر اشنا شم. یک فیلم از نزدیک که روند کار رو قشنگ متوجه شم... و یک سوال دیگه هم دارم.. من ترکیب رنگ برای خط لب و رژ لب رو برای انواع رنگه پوست ها بلد نیستم. مثلا اونی که رنگ تیره داره چه رنگی باید رو لبش زد که تیره نشه؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. شرمنده

ارسال: #59
1394/03/29 06:16 ب.ظ -
nafas_3053 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1394/03/22 08:39 ب.ظ)آدرینا موسوی نوشته شده توسط:  عزیزم ازش امضا گرفتم(گفت با مسیولیت خودم زخمم زود خوب میشه من قرص قند میخورم )چون قبلا تتو کرده بود وبادستگاه تتو قدیمی براش زده بودن 1 یا2سالی هم ازش گذشته بود تقریبا پاک شده بود وخیلی زشت و هشتی بود براش زدم الان خوب شد( تتویی که براش زدم کامل ریخته فکر میکنم چون اصلا روپوستش فشار ندادم حتما خیلی سطحی زدم ولی خیلی خوب رنگ گرفته بود تعجب میکنم چطوری همش ریخت) هفته دیگه میاد دوباره واسش بزنم چیکار کنم که رنگ بگیره پوستش فشار دستمو بیشترکنم؟ بیحسش نکنم که بهتر رنگ بگیره؟

عزیزم تا جایی که من می دونم ربطی به دیابت نداره، چون دیابت فقط باعث میشه زخم دیرتر خوب بشه.به احتمال زیاد به خاطر اسپری لیدوکایین بوده چون الکل داره نباید استفاده بشه باعث میشه خوب رنگ نگیره.

ارسال: #60
1394/04/01 02:25 ب.ظ -
آدرینا موسوی آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام عزیزم من میخوام یه دستگاه میکرو حرفه ای بخرم انتظارم هم از دستگاه اینه که هم تارهای مویی که کار میکنم خیلی ظریف ومویی باشه هم اینکه با یک یا دوبار روی یک خط رفتن رنگ بگیره هم اینکه دردناک نباشه دستگاههایی که عمق فرو رفتن سوزن توی پوست روتنطیم میکنن صد درصد درد خیلی کمیدارن (ددستگاه آمیا سرعتش فکر میکنم 160 باشه یه دستگاه آلمانی دیگه هست مثل آمیاست ولی سرعتش 220 هست قیمتش هم 13 میلیونه به نظر شما کدوم دستگاه کاری روکه من میخوام واسم انجام میده عزیزم خیلی خیلی ممنونم که با حوصله جواب سوالهامونو میدید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb هاشور ابرو ( پرسش و پاسخ ) sahba65 34 9,853 1395/05/18 09:52 ب.ظ
آخرین ارسال: irzendegi.com
Thumbs Up پرسش و پاسخهای مربوط به تاتو لب melody tatto 2 780 1394/10/14 08:05 ب.ظ
آخرین ارسال: مهناز ۶۱
  یه سوال فوری ( در مورد ابرو ) مهیاد جلیلی 0 254 1394/07/28 05:14 ب.ظ
آخرین ارسال: مهیاد جلیلی
  ابرو برداشتن با چاقو aramesh jan 40 3,605 1393/07/08 12:42 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
  دوستان میکاپ کار راهنمایی کنند؟؟(درمورد ابرو) razi 7 1,206 1393/07/06 11:31 ب.ظ
آخرین ارسال: razi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.