زمان کنونی: 1395/09/19، 06:57 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #101
1392/11/02 03:48 ق.ظ -
havin آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

RE: ...تجربیات شما...

سلام دوستای عزیز
کسی شرایط گرفتن مجوز دائر کردن آموزشگاه رو میدونه؟من با اداره فنی و حرفه ای شهرمون تماس گرفتم گفتش که باید سابقه آموزش داشته باشی پرسیدم تو زمینه آرایشگری؟گفت نه هر زمینه دیگه ای که بوده باشه فرقی نداره فقط برید از اونجای که آموزش دادید یه برگه بیارید که بیشتر از دوسال اونجا کار کردید. (من فقط تو زمینه آموزش شنا سابقه دارم)
دوستانی که آموزشگاه دارن لطف می کنن راهنماییم کنن؟

ارسال: #102
1392/11/02 03:55 ق.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

سلام عزیزم

تا جایی که من میدونم باید 2-3 سال تجربه آموزش داشته باشی توی شاخه آرایشگری و مدرک مربی گری هم داشته باشی و فکر کنم مدرک تحصیلی جدیدا

کارشناسی لازمه برای تاسیس آموزشگاه
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #103
1392/11/23 06:38 ب.ظ -
جویل آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

من یه خونه کوچیک کرایه کردم ولی الان نزدیک ۶ماه خیابون اصلی هم هستم ولی نمیدونم جرا مشتری کم دارم البته در آپارتمان بسته س ولی کلی بنر وتابلو زدم بنظرتون چرا مشتریام کم ن اونهایی که میان واقعا از کار ابرون راضین

ارسال: #104
1392/11/23 10:31 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

(1392/11/23 06:38 ب.ظ)جویل نوشته شده توسط:  من یه خونه کوچیک کرایه کردم ولی الان نزدیک ۶ماه خیابون اصلی هم هستم ولی نمیدونم جرا مشتری کم دارم البته در آپارتمان بسته س ولی کلی بنر وتابلو زدم بنظرتون چرا مشتریام کم ن اونهایی که میان واقعا از کار ابرون راضین
عزیزم تبلیغاتت رو گسنرده تر کن -یه خونه در بست خوب مشخصه کسی زیاد رغبتی نداره تا سالن هستس شما باید چیزی بیشتر از سالنها برای ارائه داشته باشی

اگر دوست داری راجع به تبلیغات پستم رو برات کپی میکنم بخون واقعا با این نحوه تبلبغات موفقم

منم تو خونه کار میکنم البته با شروط خاص پدرم یکی از مهماش کسی حق نداره از قسمت در ورودیه اشپزخونه رد شه و ارد قسمته اتاق خوابها بشه

تراکت پخش کردم قیمت اصلاحم خیلی پایینه +کوتاهیم باقیش معمولیه

تراکتامم یه دسته کیسه دسته دار گرفتم منگنه کردم ته کیسه که نشه کند یه قسمتشو دادم به سبزی فروش(از همینا که دسته ای رویه فرغون میفروشن) یه دسته اش دادم به سوپر مارکت ها ی اطراف خونمون که اونا ه از خدا خواسته که صاحب کیسه شدن
یه دسته هم به داروخانه یه دسته هم به میوه فروشی
هر گروهو حداقل 50 تا 100 دسته دادم
همشونم یه روز پخش نمیکنم هر15 روز یه دسته
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #105
1392/11/30 08:44 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام سمای عزیزم منم همین کار رو کردم 2000 برگه تبلیغاتی چاپ کردم حدودا 200تاش رو بردم استخر سانس بانوان گذاشتم روی پیشخوان البته از منشی استخر خواستم برای سانس آقایون برگه هارو برداره وفردا دوباره بزاره بقیه رو هم به نایلون منگنه کردم حتی به لوازم التحریری هم دادم از تمامی فروشنده ها خواهش میکردم فقط به مشتری های خانم بدن قیمت اصلاح ابرو روهم خیلی آوردم پایین بگم چند قول میدین بهم نخندین ولش کن اصلا نمیگم ولی تاثیرش بد نبود البته تاثیرش شب عید بیشتر خودش رو نشون میده .Dazzled-icon

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #106
1392/11/30 09:04 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

سعیده جون حالا بگو چند؟
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #107
1392/11/30 11:18 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/30 08:44 ب.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  سلام سمای عزیزم منم همین کار رو کردم 2000 برگه تبلیغاتی چاپ کردم حدودا 200تاش رو بردم استخر سانس بانوان گذاشتم روی پیشخوان البته از منشی استخر خواستم برای سانس آقایون برگه هارو برداره وفردا دوباره بزاره بقیه رو هم به نایلون منگنه کردم حتی به لوازم التحریری هم دادم از تمامی فروشنده ها خواهش میکردم فقط به مشتری های خانم بدن قیمت اصلاح ابرو روهم خیلی آوردم پایین بگم چند قول میدین بهم نخندین ولش کن اصلا نمیگم ولی تاثیرش بد نبود البته تاثیرش شب عید بیشتر خودش رو نشون میده .Dazzled-icon

سعیده جون ایشالا که موفق باشی و کارت اونقدر بگیره که نتونی سرت رو بخارونی
عیب نداره عزیزم قیمتت پایین هم خودش تاثیره مثبت داره دیگه ولی بگو چقدره قیمته کارات فوضول دونم داره میترکهDazzled-icon
یه چیزی بگم که بیشتر امیدوارت کنه:من بعد از 2-3 ماه که دیگه نه تبلیغات کردم نه هیچی 2-3 تا مشتری داشتم که تراکتمو مچاله به دست اوردن خانومه میگفت به خدا یه خونه رو زیرو رو کردم تا تراکتتو پیدا کنم
همین خانم مشتریه دائممه
برای همین میگم با فاصله پخش کن-حالا بوگوووووو چقدره هزینه هاتHuh
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #108
1392/12/01 01:39 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/01 01:46 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

عزیزم اول قول بده نخندی ,ولش کن حالا خندیدی هم خندیدی یکم روحیه ات عوض میشه
اصلاح و ابرو 6000
وکس 8000
اپیلاسیون کامل 18000
کوتاهی 8000
و... حالا خوب شد راحت شدی؟ منکه راحت شدم آخی داشتم میترکیدم. Sick

راستی یه چیزی بگم که بیشتر بخندین مجبور شدم 2000 تابرگه رو یه جا پخش کنم آخه برای شب عید تخفیف گذاشتم این تو تمام برگه ها چاپ کردن(با تحویل این برگه از تخفیف ما در شب عید بهرمند شوید) فکرش رو بکن یعنی اصلاح ابرو4000 تومان .

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #109
1392/12/01 02:21 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/12/01 01:39 ق.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  عزیزم اول قول بده نخندی ,ولش کن حالا خندیدی هم خندیدی یکم روحیه ات عوض میشه
اصلاح و ابرو 6000
وکس 8000
اپیلاسیون کامل 18000
کوتاهی 8000
و... حالا خوب شد راحت شدی؟ منکه راحت شدم آخی داشتم میترکیدم. Sick

راستی یه چیزی بگم که بیشتر بخندین مجبور شدم 2000 تابرگه رو یه جا پخش کنم آخه برای شب عید تخفیف گذاشتم این تو تمام برگه ها چاپ کردن(با تحویل این برگه از تخفیف ما در شب عید بهرمند شوید) فکرش رو بکن یعنی اصلاح ابرو4000 تومان .

[تصویر:  3%20(12).gif]دختره خوب منم تقریبا قیمته کارام همینه
تازه اونم بالا شهر
عیدی میگیری جبران یه صندوق درست کن بزار دم در بنویس شیرینی بچه ها یادت نرهDrunk
اما جدی بعضیا عیدیم میدن آی مزه میده اآی مزه میدهWant

ارسال: #110
1392/12/01 10:28 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

سما جون قوربون چشمای نازت کدوم عیدی کدوم بجه ها منکه تنها کار میکنم در ثانی اینجا میخوان پول کارشون رو بدن کلی برات اخم وتخم دارن حالا تو فکر کن عیدی بدن عزیزم مکانها از لحاظ سطح فرهنگی خیلی باهم فرق دارن فکرش رو بکن ولادت حضرت محمد یه مشتری داشتم به هوای یه ابرو وآرایش چشم برای خودش وآرایش مو برای دخترش اومدآرایشگاه وقتی نشست دیدم صورتش چه خبره موها باهم جشن گرفته بودن گفت یه اصلاحم دارم من از همه جا بی خبر یه بندم انداختم ابروهاش رو برداشتم یه دفعه شروع کرد چرا ابروهام بی حالت اون وسطا یه مشتری وکسم داشتم زنه خدا رو آورد زمین که خانم ابرو هات معرکه شده مگه به خرجش رفت بهش گفتم کارت رو انجام نمیدم برو افتاد به قسم و آیه که من الان کجا برم خلاصه این شد که کل صورتش رو آرایش کرد موها رو درست کرد اصلاح وابرو کرد دخترش آرایش کامل کرد موهاشم درست کرد پدر منم درآورد از بس سر هرجی غرغز کرد مشتری وکسم با گریه فراری داد رفت دست آخر درآورد 30000هزارتومان به من پول داد از فرط تعجب فقط نگاهش میکردمO_O تمام بعدازظهر روز تعطیلم خراب شده بود همسرم تو خونه از فرط تنهایی کف کرده بود که من کار کرده باشم حالا بماند اتفاقات بعداش که تاصبح کابوس خانم رومیدیدم گذشت و پس فرداش زنه دوباره اومد سالن گفت از من زیاد گرفتی حالا فرض کن که من چه شکلیAngryAngryنرخ نامه رو آوردم کردم تو صورتش کفتم شعور داشته باش با نرخه ترخ نامه هم میکرفتم هفتاد تومن باید هزینه میکردی حالااگر شاکی هستی برو اتحادیه نمیدوم ترسید یاخجالت کشید پاشد گفت وای آمپولم دیر شد بعدم که داشت از در میرفت بیرون گفت حالا بهرحال راضی باش مانماز میخونیم.Dazzled-icon

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.