زمان کنونی: 1395/09/17، 11:45 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/07/02 11:05 ب.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: ...تجربیات شما...

(1392/07/02 10:30 ب.ظ)سماء نوشته شده توسط:  متنشو واست دقیق میتایپم الان چشمانم اشک ریزانه سرما خوردم
آفرین دختر خوب منم منتظر متنشم شاید منم همینجوری تبلیغ کردم
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #22
1392/07/08 02:32 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/08 02:41 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

الوعده وفا

انجام کلیه امور ارایشی
با قیمت واقعا استثنایی
برای مدتی محدود**
ابرو 2000تومان
اصلاح 3000 تومان
کوپ ساده و فشن 7000تومان

ابتدای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
<<<با تعیین وقت قبلی>>>
ساعت تماس: 10 صبح الی 8 شب
شماره تماس:؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
پ.خ:( البته مدته محدودش الان 2 سالهDrunkDrunk)نا محدود شده دیگه

قیمتامم نوشتم رویه یه برگه تایپی و پرس کردم مشتری میاد میدم دستش فقط کوپ و اصلاح ابروم ارزونه باقیش نه زیاد=)بالاخره خونه و سالن باید یه تفاوتی داشته باشه دیگه اگر خیلیم ارزون بگیرم فکر میکنند کارم بده

واسه مشتری سفارشیام از بافت هم استفاده میکنم تو شینیونم اما جزو بافت حساب نمیکنم کلیم به روشون میارمو منت میزارمDrunkDrunk

واسه کوپ سشوار خیلی مجلسی نمیکشم همینطور واسه رنگ و مش یه قسمت جلوی سر(چتری) -به مشتریهامم میگم هزینه سشوار جداست (بالا خره پوله برقو بابا میده انصاف نیست دیگه در دیزی بازه و حیایه گربه و...این حرفا Kiss)2000 تومان به بالا هم پول واسه سشوار معمولیه بعد از کوپ اگر خواستن

ویتامینه موهمراه رنگ و مش رایگانه
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #23
1392/07/08 02:36 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

بازم خیلی خوبه که خونه میان محل ما انگار زنا از دماق فیل افتادن کار خونه رو قبول ندارن Pissedoff
کاش.....

ارسال: #24
1392/07/08 02:39 ق.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

داستان اين ابتدايي ؟؟؟؟؟؟؟ چيه ؟؟
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #25
1392/07/08 02:42 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/08 02:47 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

داستان ابتدایه خوب ادرسمونه حدودی که حتما تماس بگیرند
با کوچیک و بزرگ کردن فونتای چاپ رو نکات تاکید کردم تو تراکتام

همسایمون واسمون هی ماست می اورد جایه دستمزده رنگم منم دیدم اینطوریه تصمیم گرفتم قبض بدم که هم کمی رسمی تر شه قضیه هم تو رو دربایستی بندازمشون که دیگه نمیان واسه کاری پیشم(خدارو شکر بی مشتری بودن بهتر از اینجور مشتریهاست)

همیشه یه رادیو یا تلویزیون(با صدایه خیلییییی پایین)یا موسقیه بی کلام یا ژورنالهایه خواهرم رو هم میزارم رو میز تا مشتریام سرگرم بشن واسه خواهرم هم مشتری جور کنم
البته خودم اینقدر حرف میزنم که حوصله اشون سر نمیره
پذیرایی کاملا غذقن همینطور که باید با مشتری صمیمی بود همینطور هم باید حرمتهایی رو حفظ کرد مگر در صورتیکه مشتری خیلی تشنه باشه یا فشارش افتاده باشه
هیچوقت خیلی نباید صمیمی شد با مشتری و سفره دلو باز کرد تا یه حدی خوبه اما بیشترش نه به کلاسه کار لطمه وارد میکنه

این نکته هم خیلی مهمه یه عطره سبک و اسپرت گذاشتم کنار مشتریم میاد میزنم که نه اذیت بشن و سردرد بگیرن

خداییش خیلی مهمه تو خونه بویه غذا و ازار دهنده نیاد وقتی مشتری هست چون باعث استرس مشتری میشه

رو به ساعت هم نمیشونمشون چون کلافه میشن

الی یه ترفند بزن بیان مثلا من موهایه مامانمو یه مش خوشگل در اوردم با یه رنگساژ فانتزی روش واسه خیاطی مشتری میاد میشه واسه من تبلیغ دیگه
تراکتهاتو میتونی تو اتوبوس قسمت خانمها یا مترو فقط دقت کن سمتی که مقصدش نزدیکه خونهاتون باشه بزن همین از دماغه فیل افتاده ها فکر میکنی کجاها میرن کارشون رو انجام میدن

منم اول میترسیدم ولی وقتی چندتاشونو دیدم دمه مغازه هایه لباس دست دم فروشی دیگه اعتماد به نفسم رفته بالا

مشتری مشتری میاره -کاره خوب مشتری میاره این شعاره بابامه
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #26
1392/07/08 02:50 ق.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

سما وسايل آرايشگريت كامل هستن يا نه ؟

آخه من يكي از دوستام يه جا ميرفت خانومه توي خونش كار ميكرد اما وسايل خاصي نداشت مثل صندلي و اين چيزا اما كارش خوب بود بخصوص ابروش

برام جالب بود كه بدون هيچ نوع وسايل آرايشگري مشتري داره و كار هم ميكنه=)
مرکز زیبایی مشکات.

ارسال: #27
1392/07/08 02:54 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

نه صندلی ندارم سرشور هم ندارم رو مبل انجام میدم یه بالشت پشت گردنی میزارم سرشون رو تکیه میدن و راحت اما واسه خودم خوب سخته

ارسال: #28
1392/07/08 02:56 ق.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

خوب چرا وسيله نميگيري ؟

ميتوني كاركرده بگيري=)

اينجوري خودت راحتي خوب
مرکز زیبایی مشکات.

ارسال: #29
1392/07/08 03:02 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اخه تکلیفم که هنوز روشن نیست

همینجوری وسایلو جهازم تو راهرو زیه تخت ها و همه جا جاسازی شده دیگه وسیله بگیرم که با تیپا می اندازنم بیرون

مامان و 2 تا خواهرام هم خیاطی میکنند 2 تا چرخ گنده سر دوزو و ... یه عالمه دوک و قرقره و پارچه و یه خونه 100 متری چقدر مگه جا داره

یه خوبیه مامانه خیاط اینه که هردفعه با نخهایه رنگی رنگی واسه اصلاح میام مشتریهام ذوق میکنند توپ ازشونم میپرسم چه رنگی دوست دارند با اون رنگ اصلاح میکنمKiss=)

ارسال: #30
1392/07/08 03:19 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

مرا تصور کن در کمدم باز لباسها وسط اتاقم کمد در حال انفجار مامان به زور و تهدید تونست کتاب اشپزیهامو وسایلو قالب شیرینیهامو جعبه کنه واسه خونمون
به قوله داداشم اتاقمون شده میدونه مین
تو این وضعیت به نظرت صندلی جکدار رو کجایه دلم بزارم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.