زمان کنونی: 1395/09/21، 05:17 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1392/07/17 08:08 ب.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: ...تجربیات شما...

هانیه جونم در اتاقو قفل میکنم با هال و آشپزخونه اپن چکار کنم؟خیر سرم پرده زدم جلوی در .قشنگ همون موقع جمعش کردن.به نظرت وقتی زنگ میزنن واسه نوبت بگم بچه نیارین طوریه؟چجور رفتار کنم
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #42
1392/07/17 09:33 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

آخه اینکه رو در بایستی نداره که!
خیلی راحت بگو لطفا مراقب نی نیا باشین
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #43
1392/07/18 12:59 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/18 01:00 ق.ظ، توسط هانیه خوش نژاد. دلیل ویرایش : )
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

نه بابا بگي نيارن كه بده . وقتي ميارن به بچه بگو خاله جون همينجا بشين بري بيرون عمو خور خور ميخورتتا ArrOmg-

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #44
1392/07/18 02:07 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/18 02:08 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

وایییی چقدر کم رویی عزیزم خانومی تو ذهنت باشه همسرو خانواده ات راضی نیستن اینجوری دیگه خونه و زندگیرو حقه خودت تنها نمیبینی یه حسه جسارت بهت دست میده که در کماله خوشرویی با مشتریت جدی باشی
هیچوقت به بچه ی مشتریهات نخند بلکه با کمال بد جنسی مامانش که حواسش نیست چشم غره ای برو که بچه سکته کنهOmg-این خیلی جواب میده
به قوله بچه ها دره اتاقهارو قفل کن
خیلی رک به مشتری بگو لطفا مراقبه بچه باشید اون سمت نره محله کاره من فقط اینجاست باقیه جاها همسرم راضی نیست
ببین من یه مشتری داشتم با خواهرش اومده بود و نوزاد بی تربیت بچه رو عوض کرد و رفت سمته اشپزونه دستشو بشوره تمامه نیرو و خشمم رو جمع کردم تو چشمام بهش گفتم دستشویی اینوره اونجا حق ندارید برید گفت کاری ندارم میخوام دست بشورم منم بلند بلند غر زدم که هنوز نمیدونید اینجا خونست حریم بندی شده کی تو ظرفشویی دسته نجس میشوره
نم اجازه ندادم برید
بعدم خیلی راحت بگگو البته به غریبه تر ها بگو اگر چیزی گم شد اونور مقصر شما رو میدونم ها(اصلا لطیف نباش اومدیم و واقعا یکی خدایه ناکرده به عنوانه ... اومد خونتون)
کاره خونه این مشگلات رو هم داره باید کاملا جدی و بی رو دربایستی باشی
اول بشین خط قرمز ها رو واسه خودت مشخص کنPissedoff

وای فشار خونم رفت بالا چه اعصابهایی دارید لطافت کدومه اوووووووووووه سکته کنم تقصیره شماهاستاDrunk
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #45
1392/07/18 03:34 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

دقیقا سماء
تازه دور از چشم مامانشم لازم نیست
حتا جلوی خود مامانش چشم غره باید بری به بچه که مامانشم حساب کار دستش بیاد
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #46
1392/07/20 03:15 ب.ظ -
رعنا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

میتونی رو یه کاغذ A4 بدی واست چاپ کنن که < از آوردن کودکان جدأ خودداری فرمایید.>

ارسال: #47
1392/07/20 03:38 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/20 03:39 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

بچه ها من از وقتی اومدم قم چون هنوز سالن مناسب پیدا نکردم عروسامو میارم خونه،فیلمبرداراشون که میان با کمال پر رویی میرن تو پذیرایی فرشامم جمع کرده بود یکیشون که فقط پارکتا معلوم باشه فضا شبیه آرایشگاه بشه،تازه بهم گفت میزگرد و گلدونتم بیار بذار اینجا ،رفتن یه خونه تکونی داشتم!!!!تازه از اون بدتر عروس آشنا بود یه پکیج کامل عروس با گریم و رنگ مو و اپیلاسیون واسش ارائه دادم یه ماه از عروسیش گذشته به روی خودشون نیاوردن دستمزدمو بدن،یه شیرینیم ندادن!!!خلاصه انگار تا قبل کار قبض ندین به مشتری باورشون نمیشه اینجا موسسه خیریه نیست!!!
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #48
1392/07/20 07:34 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

ماری جان خیلی از سالنها تا پولو کامل پرداخت نکنی اجازه نمیدن از دره سالن عروس خانم بیاد بیرون یا لباسشو نمیدن البته نه به این تندی چون زشته اما باور کنید همه چی به برخورده خودمون هم مربوط میشه درست گفتی تا قبض ندی کارت رو رسمی نمیبینن -حتی میتونید کارت ویزیت هم بدید چاپ کنن

یک لحظه فکر کنید یه خانم میره پاساژ تندیس تجریش که قیمتاش نجومی موهاشو رنگ کنه به نظرتون جرعت میکنه یه بچه لوسه ننر و بی ادب با خودش ببره؟ به هرجا سرک بکشه یا کارهایه دیگه که نمیپسندیم؟؟ابدا بهتون قول مبدم از اول تا اخرش ارووم و بی صدا میشیه سره جاش حتی اگر خرابکاری رو سرش بشه شکایت هم نمیکنه

یه سوال به نظرتون هدیه و یاد بود برای مشتریها در نظر بگیریم خیلی لوس میشه؟
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #49
1392/07/20 10:01 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

آره سماء جون واقعا همینطوره که میگی،تازه اگر بدترین آرایش و خدماتم داشته باشه چون گرون میگیره همه میگن لابد درستش همینه یا این مده!
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #50
1392/07/21 03:32 ق.ظ -
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

سما جون به نظر من دادن هدیه و یادبود خیلی کار جالبی،
مامان من تو سالن به همه عروس هاش یک کتاب هدیه میده ، که هروقت می خونن یادش باشن.

من خودم هدیه دادن خیلی خیلی دوست دارم.
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.