زمان کنونی: 1395/09/17، 03:17 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/11/11 06:36 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/11 06:45 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟

سلام دوستان میخواستم راجع به اینکه تخصص پیدا کردن توی یه کار چقدر پیچیده است بگم.مثلا خانمه رفته کلاس خیاطی بعد از صرف پول و وقت میگه میخوام برم آرایشگری یاد بگیرم حالا چرا ؟؟؟ والا نمیدونم چون آرایشگرا پول پارو میکنن یا اینکه واقعا علاقه داره و میخواد هنری بلد باشه وبعد از مدتی که دید کارش شده فقط بند انداختن دوست وآشنا و هر از گاهی یه رنگ مو برا مادر وخواهر و خلاصه بعد یه مدت پیش خودش میگه بزار برم گل آرایی تا گل های خونمون رو خودم درست کنم و این ماجرا ادامه دارد. . . . نظر شما چیه؟؟؟

چقدر خوب بود که آرایشگر توی رشته خودش تخصص پیدا کنه تا درآمد خوبی داشته باشه و پولش رو بده بهترین لباس ها رو بخره بجای اینکه بره خیاطی وآرایشگری رو نصفه بی خیال بشه و بلعکس

ارسال: #2
1391/11/11 07:45 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

RE: تخصص کو کجا کی داره؟

سلام سایه جان .منهم با شما موافقم .بهتره هرکس یک رشته را انتخاب بکنه و درآن رشته ماهر بشه این بنفعشه تا اینکه از این شاخه به آن شاخه بپره.متشکرم و موفق باشید

ارسال: #3
1391/11/11 11:37 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

البته من فکر می کنم خیلی هم پیچیده نیست فقط کافیه بدونی دنبال چی هستی، هدف مهمترین چیزه و بعد راه و روش رسیدن به هدفت رو باید پیدا کنی، و در مرحله بعدی پشتکار ، اگر به هدفت ایمان داشته باشی و ناامید نشی حتما تو کاری که پیش گرفتی متخصص میشی.
اگر همه تایم و هزینتو توی یک یا دو رشته مرتبط خرج کنی مسلما بهتر از اینه که از هر کاری یه کم بلد باشی، و یه چیز دیگه اینکه به نظرم بهتره پا تو کفش هم نکنیم ، و برای هر کاری از متخصص اون کار کمک بگیریم،
سایه جان واقعا بحث خوبی رو باز کردی ، من کاملا با شما موافقم.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #4
1391/11/11 11:51 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

من یک جمله ای شنیدم که اینجا بد نیست بگم !

تنیس بازی که چشاش به تابلو امتیاز هاست و بجای خوب بازی کردن فقط فکر امتیاز گرفتنه هیچوقت موفق نمیشه . بهتره خوب بازی کنی امتیاز خودش بدست میاد .

تو کار هم همینه کسانی که فقط برای پول وارد کاری میشن موفق نیستند ، باید عاشق بود تا موفق شد .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #5
1391/11/12 12:58 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

با سلام دوستای گلم
فکر کنم بحث شما شده حکایت بندهTT-TT
یه مدت می رفتم خیاطی هر مدلی رو می بردم استاد گرانقدر واسه توضیحش شرمنده که این کلمه رو بکار می برم ولی زیز میزی می خواست تا درستو حسابی توضیح بده یه الگو شلوار درست توضیح نمی داد می گفت هیچی مثل حاضری نمی شه من گفتم خوب بالاخره اونم دوخته شده از اون روز دیگه محلمون نداد تصمیم گرفتم برم گواهینامه بگیرم بعد اون ماجرا تصمیم گرفتم برم ارایشگری وخلاصه سرتون رو درد نیارم به قول شوهری که می گه الی خیاط ...Drunkالی راننده....Drunkالی ارایشگر....Drunkخلاصه نفهمیدیم که چیکاره شدی راستم می گه هدف تو زندگی خیلی مهم که من فقط دنبال سرگرمی بودم که تو غربت تنها نمونم ولی ای کاش یک هدف مشخص رو دنبال می کردم هم الکی هزینه نمی کردم هم عمرم بیهوده نمی گذشت به نظرم هدف تو زندگی خیلی مهمه حتما که نباید همه حرفه ها رو بلد باشی . یکی ولی درست حسابی...........
کاش.....

ارسال: #6
1391/11/12 01:01 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

الی جان عزیزم هنوز هم دیر نشده، ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست. انشالا تو این حرفه واقعا متخصص بشی. موفق باشی عزیزم
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #7
1391/11/12 01:57 ق.ظ -
ghazalak آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 4

من همیشه ترجیح میدم به عنوتن مثال اگه میرم ی رستوران ی نوع غذایی که دوست دارم سفارش بدم و با لذت بخورم تا این که ی عالمه غذا بگیرم و از هرکدوم یکم مزه کنم و هیچکدوم نفهمم چی به چیه آخرشم نه سیر میشم نه بهم خوش میگذره فقط پولمو الکی از دست میدمPissedoffHuh
سالن آرایش و زیبایی طلا
آموزش گریم عروس،رنگ و مش،کوپ،ابرو،ناخن،تاتو،بافت های مختلف
با بیش از 25سال سابقه کاری
با قیمت مناسب
021-44220118

ارسال: #8
1391/11/13 06:10 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

ممنون از تمام دوستان که نظرتون رو دادید.الی جون من هم برات آرزوی موفقیت در کارت رو دارم تلاش کن حتما به بهترین ها میرسی

ارسال: #9
1391/11/13 08:16 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

سایه جون ممنون از لطفت =)
ولی سعی می کنم این یکی رو ادامه بدم قول می دم که تلاشم رو بکنم که منم مثل شما عزیزان بهترین شم .امیدوارم هر کی مطلب من می خونه حداقل یک دقیقه از وقتش رو راجیع هدفی که تو زندگیش داره فکر کنه .
کاش.....

ارسال: #10
1392/02/03 01:41 ب.ظ -
رژلب آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

من هم خیلی دوست دارم یه کاری رو تا آخرش انجام بدم اما نمیدونم چرا وسط راه خسته میشم دقیقا همین طور که شما گفتید خانم سایه روشن امیدوارم از شما اساتید چیزهای بیشتری یاد بگیرم. سایت بسیار بسسسسسسیییار خوبی دارید مرسسسسسسسی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا میکرودرم یا هیدرودرم تاثیر داره؟؟؟؟؟؟ biti 7 694 1393/12/21 01:49 ق.ظ
آخرین ارسال: drvahidi
  اعلام تخصص زهره شریفی 164 15,090 1393/11/28 06:00 ب.ظ
آخرین ارسال: توسکا 72

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.