زمان کنونی: 1395/09/21، 05:41 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/03/08 07:41 ب.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

RE: تخصص کو کجا کی داره؟

من کنکور رتبم شد102 انتخاب رشته ردم کردن بعد رفتم ارایشگری والان دارم سالنموامادش میکنم هرچند کوچکه عاشق ارایشگریم امیدوارم مثل زهره جون حرفه ای بشم هدف واقعامهمه بایدمشخص باشه سایتتون محشره=)
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #12
1392/03/09 11:50 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

اوهوم موافقم عزیزم
اتفاقا همین چندروز پیش بود توی یه تاپیکی نوشتم من چه راه هایی رو که نگذروندم بگذریم ازینکه بعضیا مثل من علاقه دارن خیلی چیزارو امتحان کنن ولی خیلی خوبه که هدفمند باشه...اگر واسه تفریح سراغ چیزی میرید که فرق داره مثل یکی از دوستام که میگفت اصلا قصد نداره کار کنه!!!فقط برای تفریح دوره های آرایشگری رو میدید ولی اگر برای تفریح نمیرید سعی کنید برنامه ریزی داشته باشید براش
باور کنید سخت نیس
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #13
1392/06/26 03:36 ب.ظ -
sahba65 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

من عاشق رشته دانشگاهیم هستم ولی متاسفانه با شهری که زندگی میکنم هماهنگی نداشت(هنر خوندم)TT-TT
بعد از کلی پریدن از این شاخه به اون شاخه به آریشگری رو آوردم و دارم کل تلاشمم میکنم تا جایی که میتونم تلاش کنم و موفق بشم تو این رشته

ارسال: #14
1392/06/28 12:07 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

ولی بچه ها به نظر من بدم نیست آدم از همه چی یه سر رشته ای داشته باشه ها!منم تقریبا اکثر رشته ها رو تا حدودی دنبال کردم همیشه هم لازم نیست تا آخر یه کارو بری!من خودم همه چیزو از آخرشروع میکنم ،اولاشو در حین کار خودبه خود میفهمم!با این تفاوت که وقتم تلف نمیشه برای چیزای ابتدایی،خیاطی رو از لباس شب ژورنالی شروع کردم یه ماهه کلی ماهر شدم بعد از یه ماه لباس عروسم تونستم بدوزم ریزه کاریاشم یاد گرفتم.در مورد رشته های دیگه هم همین کارو کردم.علاقه و ذوق مهمه با یه مربی خوب.حالم بد میشه وقتی میبینم یه نفر کلی زمان وهزینه صرف کرده چیزی هم یادش ندادن،ترسم از همینه که از آخر شروع می کنم.چقدر حرف زدم ببخشید دوستان.موفق باشید
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #15
1392/11/06 09:31 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/07 12:10 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

به نظرم 2تا کار هست تو هرجای دنیا و تو هر نسلی پول در بیاره و خواهان داره:
1- شکم
2-قرتی بازی

رشته دانشگاهیمو جوری انتخاب کردم که بعده ها بتونیم کافی شاپ بزنیم (زمان بازنشستگیمون ایشالا)هم مدرکه دانشگاهی گرفتم هم مجوز برای زمان از کار افتادگی
الانم که دست و پا شکسته کارهای ارایشی تا ایشالا بریم خونه خودمون -مربیه عروسک سازیم هستم - راضیم خدارو شکر-ا
تو هرچیزی باید یه ذره وارد بود و اول برنامه ریزی کنیم و مشخص کنیم از زندگی چی میخوایم بعد یه برنامه ریزی کلی بعد جزئی جزئی
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #16
1392/11/07 02:50 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

معمولا خانمهایی که به رشته ارایشگری روی میارن معمولا رشته های دیگه ای رو تجربه کردن
وبین همه جا افتاده که ارایشگری در امد بالایی داره
واین دید واقعا اشتباهه
برای شروع هر کاری هدف مهمترین اصله
وبعد از ان پشتکار هست

ارسال: #17
1392/11/07 03:32 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/07 10:45 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

منم با بهتاب جون موافقم .اما نه اینکه آرایشگری درآمد بالایی نداره.چرا بسیار بسیار شغل پردرآمدی هست اما به همین میزان زحمت داره.واگر کار خوب اراءه بدیم پول خوب هم میگیریم.
برای مثال یه پزشک متخصص از یه پزشک تجربی بیشتر درآمد داره اینطور نیست؟
ممنون از عزیزانی که در این بحث شرکت کردن و نظراتشون را قرار دادن.
لطفا بیشتر روی این موضوع نظر بدید که به نظر شما بهتره آدم روی یک یا دو کار تمرکز کنه و متخصص بشه بهتره یا دست و پا شکسته از هر چیزی بدونه.یا به قول معروف همه کاره و هیچ کاره ؟؟؟!!!

ارسال: #18
1392/11/07 10:30 ق.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

به نظر منهم شغل سختیه و بیشتر از اینکه به پولش فکر کنیم باید کار مان خوب باشد.
الهی مرا آن ده که آن به

ارسال: #19
1392/11/07 12:18 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

سایه جون من با وجود اینکه دوست دارم ازهر کاری سر در بیارم ولی با نیمه کاره گذاشتنشونم موافق نیستم،یه کارو در حد اعلا یاد بگیریم بعد به کار دیگه رو بیاریم به نظرم بهتره،من خودم چون دوست ندارم تو کارم لنگ کسی بمونم،یا وقتی چیزی رو دوست دارم و باب سلیقمو پیدا نمی کنم خودم سعی میکنم یادش بگیرم درست کردنشو که بتونم به نیازام پاسخ بدم!اینه که باعث میشه که برم سراغ رشته های مختلف.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #20
1392/11/07 12:33 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام ماریا عزیز .
اول به خاطر این همه هنر و استعداد بهت تبریک میگم .
با نظرت کاملا موافقم این خیلی خوبه که آدم بتونه کاری را که علاقه داره به قول شما در حد اعلا یاد بگیره و این یعنی تخصص.
بیشتر هدفم از باز کردن این پست و بحث راجع به آن اینه که یه تلنگری به خودم بزنم و ببینم الان کجا هستم دارم از این شاخه به آن شاخه میکنم یا نه بعد از بهترین شدن توی رشته رشته های دیگر را هم کامل میکنم و خواستم یاد آوری باشه برای همه عزیزانی که دنبال یه کار میرن و خدای نکرده نیمه های راه ناامید میشن و به کار دیگه ای مشغول میشن.
چه خوبه یادمون بمونه در هر کاری که وارد شدیم به قول ماریا جون تمام و کمال انجامش بدیم.
اینطوری هم خودمون کارمون عالی میشه و به دنبالش درآمد میاد هم اینکه و این طور نیست که اگر خواست برای مثال وارد آرایشگری بشه بگه آرایشگر که زیاده کو کار؟!!
ممنون که نظرت را گفتی دوستان لطفا در بحث ها شرکت کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا میکرودرم یا هیدرودرم تاثیر داره؟؟؟؟؟؟ biti 7 694 1393/12/21 01:49 ق.ظ
آخرین ارسال: drvahidi
  اعلام تخصص زهره شریفی 164 15,108 1393/11/28 06:00 ب.ظ
آخرین ارسال: توسکا 72

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.