زمان کنونی: 1395/09/15، 03:47 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/11/07 01:13 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/07 02:49 ب.ظ، توسط manaa. دلیل ویرایش : )
manaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 26

RE: تخصص کو کجا کی داره؟

سلام دوستان.خیلی ممنون از بحثتون.من رشته دانشگاهیم بیولوژیه و چون دیدم کاری مناسب پیدا نیست و خودمم نمیخوام مصرف کننده صرف باشم از جایی که به آرایشگری علاقه داشتم و مدرکش هم چندین سال پیش گرفته بود آرایشگاه باز کردم. تو این یه ساله با علاقه و تلاش و اینترنت چیزای خیلی مفیدی یاد گرفتم که تو کلاسای تخصصی اینجا هم یاد نمیدن.با خوندن بحث شما هم مصمم تر شدم و رفتم دنبال پروانه کسب تا همین شغلم باشه.سایت هم خیلی عالیه.
از هانیه جون هم خیلی ممنون چون آموزش هاش خیلی کمک کننده بوده واسم.ممنووون از همتون

ارسال: #22
1392/11/07 01:46 ب.ظ -
لیلی یونسی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

من هم مدر کدانشگاهی دارم دو سال هم تدریس ریاضی کردم ولی به نسبت زحمتهایی که کشیدم تقریبا درامدی برای من نداشت تصمیم گرفتم دنبال کاری برم که حداقل درامدی هم برای من داشته باشد راستش رو بخواید اصلا علاقه به این کار نداشتم ولی وقتی شروع به اموزش وکار کردم انقدر علاقمند شدم که برای خودم باور نکردنی بود الان کارم رو خیلی دوست دارم و از وقتی عضو سایت شدم به معلوماتم خیلی اضافه شد از مربیان این سایت ومدیرسایت کمال تشکر رو دارم

ارسال: #23
1392/11/07 03:38 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

چه بحث جالبي ،ممنون از سايه جونم. منم بايد بگم متاسفانه ما ايرانيها هميشه منتظريم ببينيم كي چجوري پول در مياره اگه بشه ما هم همون كار رو بكنيم. واسه اين كاربايد عاشقش باشي تا مهارت پيدا كني. وقتي عاشق باشي ديگه تو روزهاي دم عيد خستگي نداري.بايد بتوني از يه سري تفريح و مهموني و... بگذري. من به هركسي كه راهنمايي بخواد واسه اينكار ميگم بيا خوبه. ولي بايد دوستش داشته باشي. اگه اين باشه موفق مي شي، پولشم، كم كم مياد
من اگه كاري رو دست داشته باشم تمام تلاشم رو براي رسيدن به مهارت و موفقيت ميكنم اگه دوست نداشته باشم.....Dazzled-icon
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #24
1392/11/20 08:58 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

از بچگی وقتی ازم میپرسیدن میخوای چیکاره شی میگفتم آرایشگر عاشق بوی تافت بودم که تو سالن میپیچید از ده سال پیش رفتم دوره دیدم مدرک گرفتم حتی دوره های عالی رو هم دیدم اما هر بار که اومدم مشفول شم اطرافیان منصرفم میکردند یا از ضرر می ترسوندنم تا اینکه دانشگاه قبول شدم یه چند سالی سرم گرم درس بود اما دلم پیش آرایشگاه تو این بین رفتم سراغ شنا ولی باز دلم جای دیگه خلاصه درسم تموم شده مربیگری شنا رو هم گرفتم دوره های کوچیک دیگه ای هم دیده بودم ولی دلم جای دیگه بود تصمیم گرفتم دیگه به کسی چیزی نگفتم با کمک شوهرم سالنم رو زدم بعد به بقیه گفتم الان ناراحتم واسه تمام روزهای که دلم اینجا بود وخودم نبودم ولی هدا رو شکر میکنم شاید مصلحت اون حالا بوده بعد از کلی تجربه واندوخته ببخشید سرتون رو درد آوردم.=)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #25
1392/11/21 02:03 ق.ظ -
اعظم آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 0

سلام دوستان اگه میشه منم کمک کنید بحث خوبیه
من به ارایشگری خیلی علاقه داشتم از همون اول ولی مادر پدرم مخالف بودن همش میگفتن باید بری خیاطی رفتم خیلی هم موفق بودم 2سال خیاطی داشتم ولی خیلی خسته کننده بود با اینکه به مشتری ناراضی هم نداشتم پول هم انگار اصلا توش نبود بخاطر وضع مالی بدی داشتیم مجبور شدم بستمش بعد مغازه مبل فروشی زدیم ولی با کرایهای بالای الان باز هم احساس میکنم من باید یه کار جدا از همسرم داشته باشم چون خونه خریدن اینجور چیزا واقعا سخته از پارسال 6تا مدرک ارایشگاه رو گرفتم میخوام تا سال 94ارایشگاه مخصوص رنگ مش بزنم نمیدونم کار درستی میکنم یا نه چون تو هر کوچه خیابون شهرمون با اینکه شهر کوچکیه 2تا ارایشگاه هست گفتم شاید تخصصی باشه بهتره
ولی سوال اینه که من بیشتر بخاطر درامدش میخوام اینکار رو بزنم به نظرتون میتونم موفق بشم رقابت کنم تو این بازار کار یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدایا کمکم کن موفقترین باشم:shy:

ارسال: #26
1392/11/21 12:39 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

اعظم جونم چرا که نه،برات ارزوی موفقیت میکنم،هم شغل شادیه و هم پر درآمد البته اگه اسم در کنه کارت،منم با مخالفت بعضی از اطرافیان و دوستان مواجه شده بودم اوایل ولی همونا وقتی کارمو دیدن کلی هم مشوقم شدن،حتی کسانی که میگفتن این شغل در شأن تو نیست وباید کار مربوط به رشته تو دنبال کنی،ببین چقدر به آدم زور میاد!حتی یه بنده خدا که پزشکی میخوند خواست واسه تخصص جراحی زیبایی بخونه باباش گفت دکتر زیبایی که دکتر نیست،آرایشگره!!!اگه این حرفا رو شنیدی و رو تصمیم و علاقه ات مصمم بودی،با موفقیتت به همه ثابت میکنی که تو و شغلت از نظر اجتماعی جایگاه خوبی دارین،به نظر من آرایشگری خیلیم با پرستیژه...!اینطور نیست؟
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #27
1392/11/21 07:13 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

منم با نظر ماریای عزیز موافقم آرایشگری خیلی با کلاس و شیک واز همه مهمتر اینکه یه هنر اما دوستانه بهت توصیه میکنم اگر صبر وشکیبایی داری برو جلو وگرنه بهتر اینکار رو فراموش کنی آرایشگری از اون دسته کارهایه که اولش سخت میره جلو شاید یکسال گرد آرایشگاه بخوری ولی باید صبر داشته باشی مخصوصا اگر تو شهرستان باشی ودست زیاد باشه منم با اینکه خیلی تازه نیست که شروع بکار کردم ولی آنچنان سرم شلوغ نیست ولی امیدوارم که بلاخره کارم جا می افته .=)

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #28
1392/11/22 12:20 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/22 12:24 ق.ظ، توسط اعظم. دلیل ویرایش : )
اعظم آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 0

سلام ممنون ماریای عزیزم مرسی سعیده جونم از نظرتون اره ارایشگری خیلی شغل شاد خوبیه ولی من چون اول خیاطی داشتم بعدم مغازه مبل فروشی رو خودم زدم میترسم اطرافیانم همش بگن این همش از این شاخه به اون شاخه میپره ولی بازم میگم برام حرفشون مهم نیست فقط خداکنه تصمیم خوبی گرفته باشم
حالا شما که ارایشگاه دارین به نظرتون فقط برا رنگ مش باشه به طور حرفه ای یاد بگیرم جواب میده یا همه چی با هم باشه بهتره منظورم همه رشتهاش باهم باشن؟
وای ماریا جون این دیگه چطوری بوده به بچش میگفته تخصص جراحی مثل ارایشگری میمونه راست میگی حرف مردم تمومی نداره ادم باید کار خودشو کنه به کسی احمیت نده امیدوارم شما هم روزبروز موفق تر بشین

سعیده جون شما هم شهرستان هستین با نه؟ میشه بگین الان با اینکه تازه زدین رضایت بخش هست یا نه؟
هر کاری سعیده جان یک سالی تا جا بیفته سخته ولی بعد 1سال مشتری نباشه زوره ادم نا امید میشه بازم ممنون
خدایا کمکم کن موفقترین باشم:shy:

ارسال: #29
1392/11/22 01:25 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

منظورش این بود که جراح قلب بشه نه متخصص زیبایی،تو یه رشته تخصصی باشی زودتر معروف میشی،اینجوری خاص تره،ارایشگاه معمولی که زیاده،میتونی اسم سالنتو به جای ارایشگاه بذاری،خانه ی رنگ ومش!جدیده زودم اسمش میپیچه.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #30
1392/11/22 02:37 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

سلام عزیزم به نظر من اگر تصمیم داری سالن بزنی بهتر تمام رشته ها رو توی سالنت داشته باشی اینظوری تقاضا بیشتره در مورد سوال دیگه ای که داشتی بله من هم شهرستان هستم خیلی سخته ولی من امیدوارم توی جایی که من سالن دارم غیر از من سه سالن دیگه هم هست ولی من تمام تلاشم رو میکنم واصلا جا نمیزنم تبلیغات زیاد میکنم واز بقیه کمتر میگیرم عزیزم اگه رو غلطک بیفتی دیگه راحتتر میشه ولی اگه این کار روکردی تمام شاخه ها روبزار وبه اطرافیان در مورد کارت شکایت نکن چون موج منفی بسمتت سرازیر میشه فقط صبر داشته باش صبر صبر صبر گلم منم با تمام وجود از خدا برات موفقیت و روزی با برکت طلب میکنم .شبت طلایی

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا میکرودرم یا هیدرودرم تاثیر داره؟؟؟؟؟؟ biti 7 694 1393/12/21 01:49 ق.ظ
آخرین ارسال: drvahidi
  اعلام تخصص زهره شریفی 164 15,084 1393/11/28 06:00 ب.ظ
آخرین ارسال: توسکا 72

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.