زمان کنونی: 1395/09/14، 09:18 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/12/22 12:38 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

تخفیف ویژه در فروش بسته عضویت آنی در گروه هنرجویان رشته آرایشگری

با سلام و احترام خدمت همه شما بازدید کنندگان و کاربران گرامی

به مناسبت نزدیکی عید نوروز و سال نوی ایرانی بسته عضویت در گروه هنرجویان با تخفیف بسیار خوبی و به قیمت 2000تومان برای علاقمندان به آموزش های رشته آرایشگری که در بخش های ویژه منتشر می شود در نظر گرفته شده . با خرید این بسته عضویت که در حالت عادی به قیمت 7500 تومان فروخته می شود شما بطور دائمی و بدون محدودیت زمانی عضو گروه هنرجویان رشته زیبایی شده و آموزش ها و مطالب بیشتری برای شما در دسترس خواهد بود . برای خرید آنلاین این بسته عضویت به روش زیر عمل کنید :

آموش خرید بسته عضویت در گروه هنرجویان رشته زیبایی

1 - طبق تصویر زیر از بالای صفحه روی گزینه کنترل پنل کاربر کلیک کنید تا به صفحه کنترل پنل خود بروید .

[تصویر:  13946490401.jpg]

2 - در صفحه جدید از سمت راست صفحه روی گزینه عضویت ویژه کلیک کنید .

[تصویر:  1394649203551.jpg]

3 - چهارمین گزینه که آخرین گزینه می باشد مربوط به خرید بسته عضویت در گروه هنرجویان با تخفیف ویژه نوروز ی باشد . طبق تصویر زیر روی دکمه خرید بسته عضویت کلیک کنید .

[تصویر:  1394649621161.jpg]

4 - در صفحه جدید باید درگاه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب نمایید . تفاوت زیادی ندارد کدام درگاه انتخاب شود ، زرین پال یا پرداخت امن پاسارگاد .

[تصویر:  1394650020971.jpg]

5 - صفحه بعد تایید خرید می باشد بطور مثال با انتخاب زرین پال به صفحه زیر می روید .

[تصویر:  1394650171061.jpg]

6 - بعد از زدن دکمه پرداخت وارد صفحه بعد می شوید که باید بانک صادر کننده کارت خود را وارد کرده و دکمه پرداخت صورت حساب را بزنید . در نهایت وارد صفحه ای می شوید که باید شماره کارت و رمز دوم کارت و cvv2 کارت و تاریخ انقضای کارت خود را وارد کنید و دکمه پرداخت نهایی را بزنید .

[تصویر:  1394650688111.jpg]

7 - بعد از پرداخت باید صبر کنید تا دوباره به صفحه اصلی سایت آرایشگران منتقل شوید و یا دکمه برگشت به سایت مبدا را بزنید که در همان صفحه قرار دارد . بعد از بازگشت به صفحه سایت آرایشگران شما به گروه جدید ارتقاء پیدا کرده اید . مبارک باشد !

مهلت خرید این بسته از زمان انتشار این موضوع تا 30 فروردین 1393 می باشد و بعد از این تاریخ بسته های عضویت به قیمت 10000 تومان عرضه می شوند .
پایین بودن قیمت بسته های عضویت دلیل بر پایین بودن کیفیت مطالب آموزشی و کم بودن تعداد آنها نیست بلکه هدف این است که افراد بیشتری با هزینه کم بتوانند از آموزش ها استفاده کنند و خرید این بسته عضویت و آموزش های غیر رایگان سایت در واقع حمایت از سایت برای تهیه سرور پرسرعت تر و نرم افزار های بهتر برای سایت می باشد .
با سپاس از همه شما کاربران گرامی

توضیح 1 : در صورت بروز هرگونه خطا در مراحل پرداخت ، مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد و یا اگر کسر شود به حساب شما برگردانده می شود . اگر مشکلی در این رابطه بود در همینجا مطرح بفرمایید .
توضیح 2 : درصورتی که قبلا بسته عضویت در گروه هنرجویان و یا سرپرستان سالن های زیبایی را خریده اید نیازیبه خرید این بسته نیست .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #2
1392/12/22 09:49 ق.ظ -
تارا مالکی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

RE: تخفیف ویژه در فروش بسته عضویت آنی در گروه هنرجویان رشته آرایشگری

(1392/12/22 12:38 ق.ظ)مدیر سایت نوشته شده توسط:  
با سلام و احترام خدمت همه شما بازدید کنندگان و کاربران گرامی

به مناسبت نزدیکی عید نوروز و سال نوی ایرانی بسته عضویت در گروه هنرجویان با تخفیف بسیار خوبی و به قیمت 2000تومان برای علاقمندان به آموزش های رشته آرایشگری که در بخش های ویژه منتشر می شود در نظر گرفته شده . با خرید این بسته عضویت که در حالت عادی به قیمت 7500 تومان فروخته می شود شما بطور دائمی و بدون محدودیت زمانی عضو گروه هنرجویان رشته زیبایی شده و آموزش ها و مطالب بیشتری برای شما در دسترس خواهد بود . برای خرید آنلاین این بسته عضویت به روش زیر عمل کنید :

آموش خرید بسته عضویت در گروه هنرجویان رشته زیبایی

1 - طبق تصویر زیر از بالای صفحه روی گزینه کنترل پنل کاربر کلیک کنید تا به صفحه کنترل پنل خود بروید .

[تصویر:  13946490401.jpg]

2 - در صفحه جدید از سمت راست صفحه روی گزینه عضویت ویژه کلیک کنید .

[تصویر:  1394649203551.jpg]

3 - چهارمین گزینه که آخرین گزینه می باشد مربوط به خرید بسته عضویت در گروه هنرجویان با تخفیف ویژه نوروز ی باشد . طبق تصویر زیر روی دکمه خرید بسته عضویت کلیک کنید .

[تصویر:  1394649621161.jpg]

4 - در صفحه جدید باید درگاه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب نمایید . تفاوت زیادی ندارد کدام درگاه انتخاب شود ، زرین پال یا پرداخت امن پاسارگاد .

[تصویر:  1394650020971.jpg]

5 - صفحه بعد تایید خرید می باشد بطور مثال با انتخاب زرین پال به صفحه زیر می روید .

[تصویر:  1394650171061.jpg]

6 - بعد از زدن دکمه پرداخت وارد صفحه بعد می شوید که باید بانک صادر کننده کارت خود را وارد کرده و دکمه پرداخت صورت حساب را بزنید . در نهایت وارد صفحه ای می شوید که باید شماره کارت و رمز دوم کارت و cvv2 کارت و تاریخ انقضای کارت خود را وارد کنید و دکمه پرداخت نهایی را بزنید .

[تصویر:  1394650688111.jpg]

7 - بعد از پرداخت باید صبر کنید تا دوباره به صفحه اصلی سایت آرایشگران منتقل شوید و یا دکمه برگشت به سایت مبدا را بزنید که در همان صفحه قرار دارد . بعد از بازگشت به صفحه سایت آرایشگران شما به گروه جدید ارتقاء پیدا کرده اید . مبارک باشد !

مهلت خرید این بسته از زمان انتشار این موضوع تا 30 فروردین 1393 می باشد و بعد از این تاریخ بسته های عضویت به قیمت 10000 تومان عرضه می شوند .
پایین بودن قیمت بسته های عضویت دلیل بر پایین بودن کیفیت مطالب آموزشی و کم بودن تعداد آنها نیست بلکه هدف این است که افراد بیشتری با هزینه کم بتوانند از آموزش ها استفاده کنند و خرید این بسته عضویت و آموزش های غیر رایگان سایت در واقع حمایت از سایت برای تهیه سرور پرسرعت تر و نرم افزار های بهتر برای سایت می باشد .
با سپاس از همه شما کاربران گرامی

توضیح 1 : در صورت بروز هرگونه خطا در مراحل پرداخت ، مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد و یا اگر کسر شود به حساب شما برگردانده می شود . اگر مشکلی در این رابطه بود در همینجا مطرح بفرمایید .
توضیح 2 : درصورتی که قبلا بسته عضویت در گروه هنرجویان و یا سرپرستان سالن های زیبایی را خریده اید نیازیبه خرید این بسته نیست .
o
خدا قوت برای بخش ویژه هم تخفیفی دارید؟

ارسال: #3
1392/12/22 01:11 ب.ظ -
kocholo آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

سلام
من الان عضوشدم ولی یه سوال
فرقش باکاربر معمولی چیه؟؟؟

ارسال: #4
1392/12/22 04:46 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

عزیز دلم هنرجویان میتونن بخشهای ویژه و مطالب تخصصی ترو مشاهده کنن که کاربران عادی از این بخش بهره نمیبرن.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #5
1392/12/22 04:55 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

در تکمیل راهنمایی خانم رضوی ، تصویر پایین را ببینید ، با عضویت در گروه هنرجویان بخش های ویژه در هر انجمن برای شما قابل دسترس خواهد بود .

[تصویر:  1394709811721.jpg]

ارسال: #6
1393/01/14 04:42 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

کاربران گرامی تا پایان مهلت عضویت از طریق این تخفیف حدود 16 روز باقی مانده است از این فرصت برای عضویت در گروه هنرجویان با تخفیف بسیار خوبی که در نظر گرفته شده استفاده کنید .

ارسال: #7
1393/01/15 02:19 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/15 02:26 ب.ظ، توسط panahi. دلیل ویرایش : )
panahi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

Sad RE: تخفیف ویژه در فروش بسته عضویت آنی در گروه هنرجویان رشته آرایشگری

سلام به همه
من میخوام بسته ویژه عضویت نوروز رو خریداری کنم اما هرچقدر سعی کردم موفق نشدم و دائم خطای (تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2) رو میده اصلا حسابی رو که باید بهش واریز کنم رو شناسایی نمیکنه
کسی میتونه راهنماییم کنه؟ ضمنا شماره کارت من 16 رقمی هستش و نمیتونم از درگاه پاسارگاد اقدام کنم.

من اینبار از درگاه پاسارگاد هم اقدام کردم اون هم همین خطا رو میده!
ممنون میشم پیگیری کنید

ارسال: #8
1393/01/15 04:25 ب.ظ -
هستی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

(1393/01/15 02:19 ب.ظ)panahi نوشته شده توسط:  سلام به همه
من میخوام بسته ویژه عضویت نوروز رو خریداری کنم اما هرچقدر سعی کردم موفق نشدم و دائم خطای (تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2) رو میده اصلا حسابی رو که باید بهش واریز کنم رو شناسایی نمیکنه
کسی میتونه راهنماییم کنه؟ ضمنا شماره کارت من 16 رقمی هستش و نمیتونم از درگاه پاسارگاد اقدام کنم.

من اینبار از درگاه پاسارگاد هم اقدام کردم اون هم همین خطا رو میده!
ممنون میشم پیگیری کنید
منم نمیتونم بسته ویژه نوروز رو بخرم لطفا پیگیری کنید ببینید مشکل از کجاست.مرسی

ارسال: #9
1393/01/16 01:56 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

سلام ، تست شد پرداخت از طریق درگاه پرداخت امن پاسارگاد مشکلی نداشت .

ارسال: #10
1393/01/26 08:08 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام
دوستای گلم که کاربر عادی انجمن هستید ب شما توصیه میکنم که حتما این بسته رو خریداری کنید مطالب آموزشی که در بخش ویژه میبینید واقعا قابل مقایسه با مطالبی که کاربران عادی میبینند نیست
قیمت چندانی هم نداره اما واقعا می ارزه
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عضویت آنی در گروه کاربری هنرجویان رشته زیبایی مدیر سایت 128 10,275 1395/03/09 03:29 ق.ظ
آخرین ارسال: طنازجون
  درخواست عضویت در گروه هنرجویان raziye 37 2,193 1394/10/27 04:09 ب.ظ
آخرین ارسال: شیلان
  معرفی گروه های کاربری . مدیر سایت 3 2,863 1393/02/17 09:24 ب.ظ
آخرین ارسال: * shabnam*
  عضویت آنی در گروه کاربری سرپرستان سالن های زیبایی* مدیر سایت 0 592 1392/07/26 06:01 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.