زمان کنونی: 1395/09/17، 09:56 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #61
1394/04/07 02:34 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/07 02:36 ق.ظ، توسط سارا۶۴. دلیل ویرایش : )
سارا۶۴ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: ترکیب رنگ

سعیده جون مرسی از اینکه جوابمو دادی. میتونم طریقه دکوپاژ رو دقیق ازتون بپرسم؟ در ضمن تو اون عکسه اول به نظرم دودی میومد زیتونی زیاد دوست ندارم اینم یه عکس دیگه از همون دختره با همون رنگ مو هست شاید تو این دقیق تر مشخص باشه که فرمولش چیه، با دکو کرم نمیتونم تا پایه ۸ روشن کنم؟ مرسی از راهنمایی هاتون=) این رنگو خیلی دوست دارمممممممم

ارسال: #62
1394/04/08 01:55 ق.ظ -
سارا۶۴ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

دوستان جواب نمیدین؟ :)

ارسال: #63
1394/04/08 12:44 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/04/07 02:34 ق.ظ)سارا۶۴ نوشته شده توسط:  سعیده جون مرسی از اینکه جوابمو دادی. میتونم طریقه دکوپاژ رو دقیق ازتون بپرسم؟ در ضمن تو اون عکسه اول به نظرم دودی میومد زیتونی زیاد دوست ندارم اینم یه عکس دیگه از همون دختره با همون رنگ مو هست شاید تو این دقیق تر مشخص باشه که فرمولش چیه، با دکو کرم نمیتونم تا پایه ۸ روشن کنم؟ مرسی از راهنمایی هاتون=) این رنگو خیلی دوست دارمممممممم

عزیزم دکوپاژ رو تو خونه نمی تونید انجام بدید کار سخت و حساسی هست ممکن به موهاتون صدمه بزنه بهتون توصیه می کنم اینکار رو به دست یه متخصص بسپرید در مورد ترکیب رنگ هم توی عکس ترکیبی از دودی و زیتونی هست درصد زیتونی کمتر از دودیه اگر به قسمتهای پایین مو نگاه کنید تناژ زیتونی کاملا مشهوده عزیزم.دودی 7 + زیتونی 6 + اسیدان نمره 1 + یک بند انگشت واریاسیون نقره ای(زیتونی نصف دودی)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #64
1394/04/09 10:20 ب.ظ -
سارا۶۴ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سعیده جون میخوام بدونم رو پایه ۷با دکو یا ۰۰۰ چه رنگایی میتونم بزارم که به دودی نزدیک تر باشه؟ ترکیب دودی و زیتونی میشه ؟ قهوه ای در نمیاد؟

ارسال: #65
1394/04/10 04:45 ب.ظ -
mojif آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
من موهام مشکی پر کلاغی بود روی موهام دودی زیتونی7 با اکسیدان 9 درصد گزاشتم چشمتون روز بد نبینه یه رنگ قرمز ونارنجییییی بسیار زیاد رو موهام ایجاد شد مخصوصا نارنجی البته جلو موهام نارنجی شد تن زردی هم زیاد داره ولی پشت موهام تیره شده نسبت به جلو طوزی که کاکلا دو رنگ شده حالا اگه میشه کمکم کنید بگین چه رنگی روش بزارم قهوه ای متوسط بده؟ اصلا باید چیکارش کنم یه رنگ خوب روش در بیاد اخه خیلییی بد شده مخصوصا تو بیرون افتاب میخوره بهش خیلی بد رنگ میشه زرد نارنجی حنایی قرمز همه اینا توش هست حالا شما بگید من باید چیکار کنم مرسی

ارسال: #66
1394/04/10 07:44 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1394/04/10 04:45 ب.ظ)mojif نوشته شده توسط:  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
من موهام مشکی پر کلاغی بود روی موهام دودی زیتونی7 با اکسیدان 9 درصد گزاشتم چشمتون روز بد نبینه یه رنگ قرمز ونارنجییییی بسیار زیاد رو موهام ایجاد شد مخصوصا نارنجی البته جلو موهام نارنجی شد تن زردی هم زیاد داره ولی پشت موهام تیره شده نسبت به جلو طوزی که کاکلا دو رنگ شده حالا اگه میشه کمکم کنید بگین چه رنگی روش بزارم قهوه ای متوسط بده؟ اصلا باید چیکارش کنم یه رنگ خوب روش در بیاد اخه خیلییی بد شده مخصوصا تو بیرون افتاب میخوره بهش خیلی بد رنگ میشه زرد نارنجی حنایی قرمز همه اینا توش هست حالا شما بگید من باید چیکار کنم مرسی

سلام عزیزم
شما می تونید از شماره N 4با اکسیدان 6 درصد برای یکدست کردن کل موهاتون استفاده کنید عزیزم اشنو همیشه به یاد داشته باشید رنگ انتخابی با رنگ زمینه مو نباید بیشتر از 3 درجه اختلاف داشته باشه .=)

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #67
1394/04/13 03:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/13 06:25 ب.ظ، توسط mojif. دلیل ویرایش : )
mojif آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسی کاش زودتر با شما مشورت میکردم. رفتم ارایشگاه به من چیزی نگفتن. خودم هم واقعا دوست داشتم موهام و دو سه درجه روشنتر کنم و به مرور زمان روشنش کنم!!! حالا سوال من از شما اینه که 1: n4 رو موی من چه رنگی میشه ایا رنگ نارنجی قرمز که الان رو موهام هست واز بین میبره؟ و 1ماه بعد n4 میتونم بعدا موهام و این رنگی کنم رنگ زیر که براتون گذاشتم چون شنیدم بعد n2 n3 n4 , روشن کردن مو سخته البته منظور من از روشن کردن در حد این عکس که براتون فرستادم و یا شکلاتی کاکاویی چون دیگه از رنگ قهوه ای زیتونی خوشم نمیاد رنگهای گرم که تن قرمز دارن بیشتر بهم میاد و رنگ قبلی که گذاشتم بدون دکلره بوده.

http://image.zarup.com/data/jpg/1/0/7/4/...517177.jpg

و قانون ریشه وساقه رعایت بشه؟ و ساقه ها 30 تا40 دقیقه و ریشه ها 15 دقیقه کافیه؟ ببخشید سوال هام زیاد شد
مرسی از شما

ارسال: #68
1394/04/14 01:23 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1394/04/13 03:45 ب.ظ)mojif نوشته شده توسط:  مرسی کاش زودتر با شما مشورت میکردم. رفتم ارایشگاه به من چیزی نگفتن. خودم هم واقعا دوست داشتم موهام و دو سه درجه روشنتر کنم و به مرور زمان روشنش کنم!!! حالا سوال من از شما اینه که 1: n4 رو موی من چه رنگی میشه ایا رنگ نارنجی قرمز که الان رو موهام هست واز بین میبره؟ و 1ماه بعد n4 میتونم بعدا موهام و این رنگی کنم رنگ زیر که براتون گذاشتم چون شنیدم بعد n2 n3 n4 , روشن کردن مو سخته البته منظور من از روشن کردن در حد این عکس که براتون فرستادم و یا شکلاتی کاکاویی چون دیگه از رنگ قهوه ای زیتونی خوشم نمیاد رنگهای گرم که تن قرمز دارن بیشتر بهم میاد و رنگ قبلی که گذاشتم بدون دکلره بوده.

http://image.zarup.com/data/jpg/1/0/7/4/...517177.jpg

و قانون ریشه وساقه رعایت بشه؟ و ساقه ها 30 تا40 دقیقه و ریشه ها 15 دقیقه کافیه؟ ببخشید سوال هام زیاد شد
مرسی از شما

سلام عزیزم نه خیر نارنجی نمیشه موهاتون قهوه ای تیره میشه عزیرم روی n4 می تونید موهاتون رو رنگ کنید مشکلی نداره برای گذاشتن رنگ هم بهتره قانون ریشه و ساقه رعایت بشه زمان هم به همون صورت که خودتون گفتید درسته.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #69
1394/04/14 05:33 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/14 05:41 ب.ظ، توسط mojif. دلیل ویرایش : )
mojif آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسی سعیده بانو خداروشکر که شما هستین خیلی ممنون از راهنماییتون حتما نتیجه رو میام میگم درضمن

موهای من تا نزدیک کمر و پرپشت هم هست وتار موهامم ضخیم چندتا تیوپ رنگ میبره و اکسیدان؟ و دقیقا چند روز بعدش میتونم دوباره رنگ بزارم؟

و ایا کیفیت n5 تو مارک هی مختلف فرق میکنه اگه اره شما کدوم مارک و پیشنهاد میدین.?

ارسال: #70
1394/04/14 05:51 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/16 12:55 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام ب دوست خوبم .mojif عزیز .
گلم در تکمیل صحبت های سعید بانوی گل عرض کنم شما ب جای N4بهتره ک از M5+یه نخود واریاسیون سبز استفاده کنی .گلم چون ریشه ها قرمزی داده باید از این رنگ استفاده کنی علاوه بر این همون طور ک خودتون فرمودید از N4ب پایین بعدا برای روشن کردن مشکل پیدا میکنید.این قانون ریشه و ساقه ک فرمودید هم برای موی رنگ نشده اس .الان قسمت ریشه موی شما روشنتر و تن قرمزی داره پس باید از ریشه شروع ب زدن رنگ کنید .و بعد از چند دقیقه مکث ک ریشه ب رنگ ساقه شد رنگ رو روی ساقه ها بکشید .اکسیدان شماره یک .شاد و موفق باشی .امیدوارم همیشه لبخند ب لبانت جاری باشه گلم

حداقل دو هفته مکث برای رنگ کردن مجدد موهاتون نیاز هست تا آب کورتکس مو خشک نشه و موهاتون موخوره نزنه .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart ترکیب رنگ نسکافه ای مات shokooh_32 38 30,142 1395/06/23 12:29 ب.ظ
آخرین ارسال: misaghlearn
Thumbs Up ترکیب رنگ کنفی سرد باهایلایت استخوانی رهاااا 3 8,346 1394/11/16 11:10 ب.ظ
آخرین ارسال: fatimaa
  آموزش ترکیب رنگ قسمت سوم سایه روشن 31 8,702 1394/11/07 11:49 ق.ظ
آخرین ارسال: yasamin.a
  ترکیب و فرمول رنگ ها و لایت ها هانیه خوش نژاد 105 48,609 1394/10/15 09:37 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  آموزش ترکیب رنگ قسمت اول سایه روشن 40 19,066 1394/08/19 02:29 ب.ظ
آخرین ارسال: roghayeRashidi
  نرم افزار اندرویدی ترکیب رنگ مو FVDDesigner 0 1,004 1394/07/14 11:15 ب.ظ
آخرین ارسال: FVDDesigner
  آموزش ترکیب رنگ قسمت چهارم سایه روشن 53 9,706 1393/04/08 02:28 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن
  ترکیب رنگ جدید زیبای مشکی مرجانی یا مخملی !! سارا 55 5 7,149 1393/02/29 12:56 ب.ظ
  آموزش ترکیب رنگ قسمت دوم سایه روشن 51 7,728 1393/02/14 01:06 ق.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت
  ترکیب رنگ گرم aramesh jan 2 1,886 1392/12/24 11:59 ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.