زمان کنونی: 1395/09/15، 04:00 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1241
1393/06/12 12:06 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/12 12:12 ب.ظ، توسط نورا. دلیل ویرایش : )
نورا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

RE: ترکیب رنگ

سایه جان؟؟من یه سوالی داشتم توی ویدیوی 4شما از شماره و مفهوم روی تیوپ های رنگ حرف زدین میخواستم ببینم رنگ شماره 6.23 یعنی پایه دکلره 6 ،2 معرف گروه m و 3 گروه رنگ طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟
و یه سوال دیگه فرق دکوکرم با 000 چیه؟؟؟؟ میشه دکوکرم رو با اکسیدان مخلوط کنیم و مو رو تا پایه 8 و 9 دکلره روشن کنیم یعنی بجای دکلره از دکوکرم استفاده کنیم که سر مو زیاد اذییت نشه؟؟؟واسه کسایی که نمیخوان سرشونو دکلره کنن...ممنون میشم اگه اینم جواب بدین

ارسال: #1242
1393/06/12 06:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/12 06:13 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

درود بر شما نورا عزیز.
گلم 6/23
کاملا درسته 6پایه دکلره.
2تن و سایه رنگ چون اولین عذ بعد ممیز هست یعنی بیشترین تن رنگ مربوط ب این شماره
عذ دوم اثر کمتری داره نسبت ب تن زیتونی ک فرمودید.
دکو کرم در واقع باعث پاک شدن پیگمنت ها شده و دقیقا مثل دکلره عمل میکند ولی بیش از 7درجه روشنی ب مو نمیدهد.بله اگر موهای مدل مشکی پرکلاغی شماره یک نباشد و شماره 2،3طبیعی باشد موها تا 9 الی 10درجه هم روشن خواهد شد.
000یه واریاسیون هست باعث تغییر در ترتیب قرار گیری پیگمنت ها شده و آن ها را پاک نمیکنه.

فقط یه نکته عدد 3بعد از ممیز نشان دهنده طبیعی نیست و در کاتالوگ های مختلف متفاوت هست .فکر کنم در این کاتالوگ رنگ طلایی باشه.
یعنی رنگ زیتونی در پایه 6.با تن زیتونی طلایی.
امیدوارم موفق باشی نورا عزیز و همیشه لبخند روی لبانت جاری باشه.

یه چیز دیگه ب احتمال زیاد این رنگ نسکافه ای باشه.دقیقا نمیدونم ولی از تن آن حدس میزنم.لطفا مارک رنگ را برام خصوصی بده تا توضیحات بیشتر را برات بفرستم

ارسال: #1243
1393/06/18 03:26 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/18 03:28 ب.ظ، توسط sh.maryam. دلیل ویرایش : )
sh.maryam آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

(1393/06/11 06:35 ب.ظ)sh.maryam نوشته شده توسط:  سلام سایه روشن عزیزم خوبی ؟من خواهرم موهاش دکلره است پایه 10(سفید ) الا ن ریشه هاش یه وجب دراومده دیگه هم جرات نداره ریشه هاش رودکلره کرده کنه چون میسوزه ریشه هاش رو000گذاشته نارنجی شده روش رنگ شماره 6گذاشته بازم یک دست نشده وروی دکلره رفته وریشه نارنجی شده!به نظر شما برای یکدست شدن واینکه میخواد رنگ تیره شیک ویکدست وگرم بشه چکاربکنه ممنون میشم راهنمایی کنید .

[quote='sh.maryam' pid='33751' dateline='1409720792']
سلام سایه عزیزم من یه سوال دیگه دارم اینکه قدرت روشن گنندگی رنگهای ایرانی باخارجی فرق میکنه ؟من اولین باراز دی کالریاام کالراستفاده کردم شمارش هم فکرنمیکنم از7یا8بیشتربوده موهام بلوندمتوسط عسلی خوشرنگ شد یه سری هم ام کالربود ویه چیز خیلی عجیب رخ دادزیتونی شماره 5گرفتم یعنی بلوند تیره موهام بلوند روشن بازردی شدیداصلا شوکه شده بودم ولی دیگه سری های بعد از ایرانی استفاده کردم انگار جون ندارنالان روی موهای شکلاتیم نصف تنباکویی 6ونصف عسلی 7گذاشتم تازه قهوه ای متوسط شده درحالی که من میخواستم یکم روشن بشه !ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام سایه عزیزمیشه جواب سوالات منم بدبد

ارسال: #1244
1393/06/21 11:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/21 11:03 ب.ظ، توسط aghaghi. دلیل ویرایش : )
aghaghi آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 18

لطف می کنید اگه نظرتون رو بهم بگین
خالم موهاشو تیره تیره کرده بود
بخاطر همین بعد از چند مدت که خواست رنگ روشن بزاره بلد نبوده و از بابونه و تخم مرغ استفاده کرده(چون نمیخواسته دکلره کنه)
و بعد دوباره رنگ N10 و N8 رو گذاشته رو موهاش
حالا میخواد موهاشو این رنگی کنه
[تصویر:  bcccb51a579aa6551.jpg]
شما چه راهکاری پیشنهاد میدید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودم گفتم اول از ریموور استفاده کنم و بعد 5 شکلاتی بزنم رو موهاش
اما ترسیدم خراب کنم موهاشو
لطفا جواب بدید
خدایا از تو معجزه می خواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی ، معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند
نا امید نیستم فقط دلتنگــــــــــــم!!!

ارسال: #1245
1393/06/22 03:26 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

به نظر من هم چون رنگ گياهي داره اگر كمي دكوپاژ كني با دكلره ويا اينكه ريموور كني بهتره چون درسته رنگ تيره ميخواي بزاري توپايه 5 اما شايد رنگ گياهيه قبلي رنگتو كدر وبدرنگ كنه!پس اول ريموور يا دكوپاژ با دكلره وسپس نصف تيوپ بلوند شكلاتي تيره6/7ويك سوم تيوپ قهوه اي شكلاتي4/7 ميزانش هم بستگي به قدموها وميزان پرپشتي اون داره وچند سانت وارياسيون نقره اي براي براقيت رنگت استفاده كن.حالا ان شاالله سايه جون ميان وبيشتر راهنمائيتون ميكنن

ارسال: #1246
1393/06/22 01:17 ب.ظ -
aghaghi آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

(1393/06/22 03:26 ق.ظ)الناز28 نوشته شده توسط:  به نظر من هم چون رنگ گياهي داره اگر كمي دكوپاژ كني با دكلره ويا اينكه ريموور كني بهتره چون درسته رنگ تيره ميخواي بزاري توپايه 5 اما شايد رنگ گياهيه قبلي رنگتو كدر وبدرنگ كنه!پس اول ريموور يا دكوپاژ با دكلره وسپس نصف تيوپ بلوند شكلاتي تيره6/7ويك سوم تيوپ قهوه اي شكلاتي4/7 ميزانش هم بستگي به قدموها وميزان پرپشتي اون داره وچند سانت وارياسيون نقره اي براي براقيت رنگت استفاده كن.حالا ان شاالله سايه جون ميان وبيشتر راهنمائيتون ميكنن

الناز جون چرا نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره و یک سوم قهوه ای شکلاتی؟
سایه جون، سعیده جونکجاییییییییید؟

ارسال: #1247
1393/06/22 01:38 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

به خاطر اينكه اين رنگ به نظرمياد كه شكلاتي باشه واين رنگ نشون ميده كه حدوداي شماره 5 است.وبراي اينكه يه شكلاتيه خوشرنگ داشته باشي به نظر من شكلاتيه 6 و4 رو تركيب كني خوشرنگتره.گفتم نصف تيوپ6 رو بريز اون ديگه بستگي به حجم موهات داره اگر موهاش بلند وپرپشت بودشايدبيشتر از نصف تيوپ بخواد اما اگر نصف تيوپ شماره 6رو ريختي يك سوم تيوپ 4روبريز كه زياد رنگت تيره نشه.نسبت تركيب اين دوتا بستگي به اين داره كه حجم موهات چقدره كه به همون نسبت شماره 6 روبريزي وكمتر از اون 4 رو كه تركيبت زياد تيره نشه .عزيز اين نظر منه شايد اساتيد نظر ديگه اي داشته باشن .يكم صبر كن تا بيان وراهنمائيتون كنن

ارسال: #1248
1393/06/22 02:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/22 07:37 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

[quote='الناز28' pid='33924' dateline='1410595688']
به خاطر اينكه اين رنگ به نظرمياد كه شكلاتي باشه واين رنگ نشون ميده كه حدوداي شماره 5 است.وبراي اينكه يه شكلاتيه خوشرنگ داشته باشي به نظر من شكلاتيه 6 و4 رو تركيب كني خوشرنگتره.گفتم نصف تيوپ6 رو بريز اون ديگه بستگي به حجم موهات داره اگر موهاش بلند وپرپشت بودشايدبيشتر از نصف تيوپ بخواد اما اگر نصف تيوپ شماره 6رو ريختي يك سوم تيوپ 4روبريز كه زياد رنگت تيره نشه.نسبت تركيب اين دوتا بستگي به اين داره كه حجم موهات چقدره كه به همون نسبت شماره 6 روبريزي وكمتر از اون 4 رو كه تركيبت زياد تيره نشه .عزيز اين نظر منه شايد اساتيد نظر ديگه اي داشته باشن .يكم صبر كن تا بيان وراهنمائيتون كنن
[/quote
البته اين رو هم بگم كه اين تركيب روي موهاي روشن شده تا شماره5 و6است وشما بايد ببيني بعداز ريموور پايه ي مو چنده تا برطبق پايه تركيب رنگتون روانتخاب كنيد .حتي ميتوني همون شكلاتيه شماره 5 روبزني به تنهايي و كمي دودي 5 براي جلوگيري از قرمزي رنگ شكلاتي.اما اينو بدون كه رنگهاي تركيبي خيلي خوشرنگتر در مياد تا رنگهاي تكي اللخصوص بعد از دو يا سه بار شستشوفقط توي تركيب رنگ شكلاتي اگر دوسانت وارياسيون دودي ويا كمي دودي 5 هم بريزي بهتره واسه اينكه قرمزيه رنگتو بگيره(آخه رنگ شكلاتي قرمزيه زيادي داره)

ارسال: #1249
1393/06/22 10:28 ب.ظ -
aghaghi آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

مرسی الناز جونم
خیلی ناامید شدم اخه مربیم گفت اصلا نیازی به ریموور نیست
همون شماره رنگ تیره همه مو رو یکدست میکنه چون بابونه مثه حنا یا رنگ شرابی و مشکی نیست
حالا موندم چیکار کنم؟
مربیا هم نمیان راهنماییم کننTT-TTTT-TT

ارسال: #1250
1393/06/23 12:06 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام اقاقی جونم
ببخش عزیزم من به واقع اینروزا سرم شلوغه ولی تا جایی که بتونم بهت کمک می کنم گلم .اقاقی جون من تجریه رنگ رو بابونه رو ندارم ولی تا جایی که میدونم بابونه روشن کننده رنگ گذاشته شده روی موست و خودش بر روی مو رنگ ایجاد نمی کنه گلم پس در اصل خاله شما موهاش رو رنگ گیاهی نکرده بلکه به وسیله بابونه وتخم مرغ موهاشو رو روشن تر و تقویت کرده پس در اینصورت نیازی به ریموور نیست ولی اگر میخوای ریسک نکنی گلم بهت توصیه می کنم یه تست رنگ رو موهاشون انجام بده رنگ مورد نظر شما یه شکلاتیه که قرمزیش بطور کامل گرفته نشده بلکه مقداری کم شده عزیزم می تونی از ترکیب شکلاتی شماره 4 و 1.3 اون دودی4 با اکسیدان 6 درصد برای بدست آوردن این رنگ استفاده کنی پس فراموش نکن اول مقدار از رنگ رو در قسمت پشت سر ایشون روی یک دسته باریک از موهاشون تست کن و ببین جوابدهی به چه صورته گلم.موفق باشی خانمم.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 241 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,667 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,002 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,391 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
سماء ، niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.