زمان کنونی: 1395/09/15، 09:55 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1281
1393/07/20 01:37 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/20 01:44 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: ترکیب رنگ

(1393/07/19 08:07 ب.ظ)پونه نوشته شده توسط:  سعیده بانو سپاسگزارتونم .
در مورد قسمت دوم سوال آیا روش مردانساژ روی موی سفید برای این طیف رنگ در درجه ی ۵ تا ۶ پاسخگو نیست و سفیدها رو پوشش نمیده که شما فرمودید ابتدا رنگ تیره کنم بعد رنگمو بذارم ؟
چون روی رنگ تیره رنگ اصلیم در نمیاد و نشون داده نمیشه !
ممنون از کمکتون

عزیزم مردانساژ برای تحریک رنگ دونه های تارهای سفید خیلی تاثیر گذاره اما به این شکل که شما گفتید نصف موهاشون سفیده ممکن اون طور که شما انتظار دارید عمل نکنه به نظرمن بهتر از ترکیب اکسیدان و پودر دکلره و شامپو برای تحریک رنگدونه ها استفاده بشه.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #1282
1393/07/20 01:38 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

(1393/07/19 08:07 ب.ظ)پونه نوشته شده توسط:  سعیده بانو سپاسگزارتونم .
در مورد قسمت دوم سوال آیا روش مردانساژ روی موی سفید برای این طیف رنگ در درجه ی ۵ تا ۶ پاسخگو نیست و سفیدها رو پوشش نمیده که شما فرمودید ابتدا رنگ تیره کنم بعد رنگمو بذارم ؟
چون روی رنگ تیره رنگ اصلیم در نمیاد و نشون داده نمیشه !
ممنون از کمکتون

با اجازه از سعیده عزیزم
برای موهایی با 60 در صد سفیدی طبق گفته سعیده جون اگر تار مو نازک باشه رنگ تا پایه 6 هم رنگ پذیری داره ولی اگر ضخیم باشه باید از پایه 4 رنگ استفاده کرد کمی تیره میشه ولی موی سفید قدرت نگهداری رنگ را نداره وزودتر رنگ را پس میده وبا 2 بار شستشو پایه باز تر میشه
این سری رنگهای فانتزی اکسترا نداره
مردانساژ هم برای این روش مناسب نیست وباز هم برای پوشش باید از رنگ شماره 4 ..استفاده کرد

ارسال: #1283
1393/07/20 02:00 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/20 02:23 ق.ظ، توسط پونه. دلیل ویرایش : )
پونه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 2

ممنونم دوستان بزرگوار از نهایت لطفتون
سعیده عزیز هر دو هفته باید ریشه رو تجدید رنک کنه با شامپو شیمیایی مدام موها خیلی آسیب نمی بینه؟ ... مردانساژ نمی دونستم برای موی خیلی سفید پاسخ نمیده .
بهتاب عزیز روش شما یعنی مردانساژ کنم بعد رنگ پایه چهار شرابی بذارم ؟ ولی اینقدر تیره نمی خوان .

دوستان ایشون به طور ارثی بیش از ۶۰ درصد سفیدی داره و مایله یه شرابی خوشرنگ و متوسط ( نه شرابی خیلی تیره ) داشته باشه چطور عمل کنم ؟ رنگ شرابی یاقوتی - ماهاگونی خوشرنگ می خواد با طیف قرمزی نه بنفش دقیقا شبیهه عکس پروفایل من (ترجیحا فقط با رنگ باشه بهتره تا واریاسیون قرمز چون رنگ ماناتره و سفیدهاشونم خیلی زیاده )
الان روی موهاشون یکساله n3 هست و ۳ سانت ریشه ها سفیده . دکلره نمی خواد چون میگن ریزششون خیلی زیاده . سه ماهه اخیر سه بار 000 زده یه برق قرمزی کم تو نور روز رو موها هست .
قد مو بلند و تا وسط کمر و مو صاف و لیر هست و کم پشت . و بسیاااااار خشک و آسیب دیده .
فرمول رنگساژشون هم بدید که دیگه زحمتتون ندم ممنون خواهم بود .

آیا در این رنگها میشه واریاسیون نقره ای براق براقیت رنگ اضافه کرد ؟ یک سانت برای حجم موهاشون کافیه ؟

ارسال: #1284
1393/07/20 02:01 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

بهتاب جونم سلام به نظر شما بهتر نییست از شامپو شیمیایی استفاده کنن یا بازم جواب نمیده به ایشون؟

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #1285
1393/07/20 02:03 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/07/20 02:01 ق.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  بهتاب جونم سلام به نظر شما بهتر نییست از شامپو شیمیایی استفاده کنن یا بازم جواب نمیده به ایشون؟

سلام به روی ماهت عزیزم
سعیده جونم با شامپو شیمیایی بازم اختلاف پایه بین موهای تازه رشد کرده وموهای رنگ شده از قبل داریم
وباز هم موهای سفید رنگ پذیری خوبی نداره در هر دو حالت هم دکلره وهم شامپوشیمیایی رنگ انتخابی باید تیره انتخاب بشه تا پوشش کامل باشه

ارسال: #1286
1393/07/20 02:07 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

مرسی عزیزم دقیقا همینه ایشون تنها راه حلشون استفاده از رنگ 4 من امروز دقیقا مشتری داشتم با مشخصات ایشون که نمی خواستن خیلی تیره بشه از 6 براشون استفاده کردم ک سفیدیشون هم طلایی رنگ شد و خیلی هم راضی بودنDrunk

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #1287
1393/07/20 02:13 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

شما که هنرمندید عزیزم
اما نکته مهمی را اشاره کردی وان هم رضایت مشتری هست گاهی بعضی از سفیدها ترکیب قشنگی میشه
برای یکدست شدن رنگ مو شماره انتخابی خیلی مهمه

ارسال: #1288
1393/07/20 03:19 ب.ظ -
پونه آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/07/20 02:00 ق.ظ)پونه نوشته شده توسط:  ممنونم دوستان بزرگوار از نهایت لطفتون
سعیده عزیز هر دو هفته باید ریشه رو تجدید رنک کنه با شامپو شیمیایی مدام موها خیلی آسیب نمی بینه؟ ... مردانساژ نمی دونستم برای موی خیلی سفید پاسخ نمیده .
بهتاب عزیز روش شما یعنی مردانساژ کنم بعد رنگ پایه چهار شرابی بذارم ؟ ولی اینقدر تیره نمی خوان .

دوستان ایشون به طور ارثی بیش از ۶۰ درصد سفیدی داره و مایله یه شرابی خوشرنگ و متوسط ( نه شرابی خیلی تیره ) داشته باشه چطور عمل کنم ؟ رنگ شرابی یاقوتی - ماهاگونی خوشرنگ می خواد با طیف قرمزی نه بنفش دقیقا شبیهه عکس پروفایل من (ترجیحا فقط با رنگ باشه بهتره تا واریاسیون قرمز چون رنگ ماناتره و سفیدهاشونم خیلی زیاده )
الان روی موهاشون یکساله n3 هست و ۳ سانت ریشه ها سفیده . دکلره نمی خواد چون میگن ریزششون خیلی زیاده . سه ماهه اخیر سه بار 000 زده یه برق قرمزی کم تو نور روز رو موها هست .
قد مو بلند و تا وسط کمر و مو صاف و لیر هست و کم پشت . و بسیاااااار خشک و آسیب دیده .

آیا در این رنگها میشه واریاسیون نقره ای براق براقیت رنگ اضافه کرد ؟ یک سانت برای حجم موهاشون کافیه ؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند منو راهنمایی کنند .
فرمول رنگ / روش کار / فرمول رنگساژ ؟

ارسال: #1289
1393/07/21 01:00 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/07/20 03:19 ب.ظ)پونه نوشته شده توسط:  
(1393/07/20 02:00 ق.ظ)پونه نوشته شده توسط:  ممنونم دوستان بزرگوار از نهایت لطفتون

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند منو راهنمایی کنند .
فرمول رنگ / روش کار / فرمول رنگساژ ؟

به دلیل استفاده از رنگ 3 موهاشون دیر جواب میده
شما یه دکوپاژضعف روی موهاشون انجام بده وبعد از ترکیب رنگ شرابی 6 ورنگ یاقوتی 7 وکمی پودر قرمز با اکسیدان 6 درصد استفاده کنید
چون پایدار نیستند رنگهای قرمز بعد از 2بار شستشو رنگ دلخواهشون بدست میاد

ارسال: #1290
1393/07/22 02:20 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/22 02:39 ق.ظ، توسط پونه. دلیل ویرایش : )
پونه آفلاین
عضو انجمن *

**

ممنونم بهتاب جان

۱-این شماره رنگها از چه مارکی مدنظر شماست ؟ چون رنگ مارکها فرق داره ؟
۲-چقدر رنگ شرابی ۶ و چه نسبت رنگ یاقوتی ۷ ترکیب کنم ؟ با چه نسبت اکسیدانی؟ و چقدر پودر قرمز؟
۳-پودر قرمز مثل دکلره هست ولی قرمزه ؟ پیدا نکنم اکسیدان قرمز استفاده کنم همون کار رو می کنه ؟
۴-برای تمدید ریشه هاشون هر دو هفته فقط رنگ رو بزنن کافیه ؟ یا حتما دکوپاژ هم لازمه ؟
۵-برای رنگساژش هم ۲/۳ تیوپ از مجموع ترکیب این رنگها با ۲/۳ اکسیدان و همین قدر آب و یه قاشق پودر قرمز و کمی شامپو و مکث ۱۵ دقیقه کافیه درسته ؟

مرسی بهتاب جان از همراهی صمیمانتون امیدوارم با کمکتون آبروداری شه

و ممنون سعیده بانو جان از شما هم البته

من و همسرم مهندس معمار و طراح داخلی هستیم امیدوارم در دکور سالنهاتون و چاپ کارتها و پوسترهاتون روزی هم من بتونم کمکی باشم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 240 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,667 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 42,999 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,391 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
سماء ، niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.