زمان کنونی: 1395/09/13، 07:57 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #121
1391/10/20 09:27 ب.ظ -
ساراعسلی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

RE: ترکیب رنگ

راهنمایی برای تغییر رنگهای مختلف مو . موهای دکلره شده که به رنگ بلوند است و می خواهیم تیره کنیم:
از ترکیب دو رنگ سری گرم(شکلاتی و طلائی) شماره ۳ یا ۴ استفاده کرده با اکسیدان شماره ۱ مخلوط می کنیم و موها را رنگ می کنیم.

موهای به رنگ آلبالوئی یا شرابی که بعد از مدتی به رنگ قرمز(زنگ زده) تغییر پیدا کرده:
اگر می خواهید موها را قهوه ای یا زیتونی تیره کنید باید موها را دکلره کنید و از رنگ سری طبیعی و زیتونی به نسبت مساوی با اکسیدان ۱ و کمی آب مخلوط و موها را رنگ کنید،در صورتی که می خواهید رنگ را از روی مو پاک کرده و موها را روشن کنید باید به یک متخصص مراجعه کنید زیرا استفاده از ماده remover نیاز به تخصص و مهارت دارد.
موهای مش شده ای که می خواهیم رنگ آنرا یکدست کنیم:
رنگ n3وw3 را به نسبت ۲ به ۱ با کمی اکسیدان و آب به اندازه ای که به شکل ماست شل در بیاید مخلوط کرده،تکه های مش را جداگانه با این مخلوط رنگ می کنیم وقتی به اندازه کافی تیره شد موها را شسته وبا رنگ دلخواه رنگ می کنیم.
مویی که با دکلره بلوند شده و بعد از مدتی جلوه خود را از دست داده(زرد شده):
۱ قاشق پودردکلره+کمی اکسیدان+۱کف دست شامپو+آب را با هم مخلوط کرده و روی موی خیس می زنیم و ۵ دقیقه صبر می کنیم ،موها را شسته و با فرمول زیر رنساژ می کنیم:
w4 به اندازه یک نخود+c9 یک بند انگشت یا
a10+c9 هر کدام ۱بند انگشت
+چند قطره اکسیدان+آب به اندازه ای که به شکل دوغ شود
اگر موهای خودرا بلوند کرده اید و الآن رشد ریشه داشته و نمی دانید که باید چه کار کنید،می توانید مانند مش با فویل بصورت ردیفی موها را جدا کرده و کنار بگذارید و بقیه موها و ریشه را رنگ تیره بزنید،این روش برای خانم هایی که موهای سفید دارند و ریشه مو دو رنگ است کاربرد دارد،در مورد موهایی که رنگ طبیعی آن ها یکدست و تیره است می توانید با کلاه تارهای نازکی را بیرون آورده و به رنگ ریشه مو کنید(لولایت).
استفاده از مواد مرغوب در کار شرط اصلی کیفیت است،خیلی وقت ها یک رنگ قهوه ای خوشرنگ و براق خیلی بیشتر از انواع لایت های چند رنگ به ما زیبایی می بخشد،بسیاری افراد سودجو با استفاده از مواد ارزان قیمت و بی کیفیت نه تنها سلامت مو و پوست شخص را به خطر می اندازند بلکه جلوه کار آنها خیلی زود از بین می رود،این مسئله در مورد لوازم آرایش خیلی شایع است و موارد زیادی بوده که فرد(مخصوصا عروس ها)روز بعد از عروسی با انواع حساسیت های پوستی ناشی از استفاده از لوازم نا مرغوب خصوصا کرم پودر و ریمل مواجه شدند،همیشه از لوازم آرایش کارخانه های معتبر استفاده کنید وازمغازه هایی که با عناوین گوناگون(کیش،دبی و…) اقدام به فروش اجناس تقلبی وارزان می کنند خرید نکنید.
در آخر فرمول های رنساژ با رنگ های ایگورا:
کرم دودی n9+c9
کرم نقره ای a10+c9
کرم زیتونی m10+a10
موهای خیلی زرد c9+w4
موهای زرد و نارنجی c9+w4+v5
دقت کنید که باید در رنساژ بسته به حجم مو از رنگ روشن در فرمول به اندازه بیشتر و از رنگ های تیره به اندازه حداکثر یک نخود استفاده کرد.

ارسال: #122
1391/10/25 09:46 ق.ظ -
ساراعسلی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

با سلام به مدیر سایت چرا بعضی از مطالب شکوه خانم تو مطلب ترکیب رنگ حذف شده لطفا زودتر بیگیری کنید ممنون میشم

ارسال: #123
1391/10/25 10:49 ق.ظ -
ساراعسلی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام خانم شریفی عزیز تو بست قبل برای رنگساژ گفته بودید n7و c8رو با هم قاطی کنم ولی چقدر از هر کدوم ؟من میخام دکلره بکنم و و موهام به بایه میرسه میخاستم ببینم من رنگ 10.00 دارم حالا برای اینکه رنگش مثل این دو عکس بشه با چی قاطی کنم و اگه دقت کنی ریشه مو رنگ متفاوت از ساقه ها هست دوتا رنگ رو بهم بگو ممنون میشم و میزانشون.[تصویر:  13581404091.jpg][تصویر:  13581404092.jpg]

ارسال: #124
1391/10/25 06:31 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

سلام خوبی، خوش گذشت خانمی،برای ترکیب اون دو رنگ اگر دکلرت پایه رسیده باشه مقدار مساوی ، اگر زردی داشته باشه c8 رو بیشتر میریزی، در کل اگر بخواهی رنگت تن کرمش بیشتر باشه nرو بیشتر میریزی و اگر تن دودیشو بیشتر دوست داشته باشی c رو بیشتر میریزی، از این دو رنگ بالا هم یکیش یه کم تن طلاییش بیشتره، پس از رنگ طلایی و طبیعی میتونی تن کرم طلاییشو بگیری ، یا از رنگ عسلی شماره هفت و هشت ، برای دومی که روشنتره از طبیعی شماره های بالا مثل یازده و دوازده بعلاوه کمی واریاسیون نقره ای که براق ترش بکنه، همه این ترکیب ها مقدارشون بستگی داره به تنی که میخوای داشته باشه و همیشه رنگساژ رو با اکسیدان یک بگذار و مدت مکث هم نهایت یه ربع الی بیست دقیقه و چشمی نگاه میکنی زمانی که به رنگ دلخواه رسید آبکشی میکنی، تفاوت رنگ ریشه و ساقه هم دو حالت داره یا زمانی که موها رشد ریشه دارن بجای دکلره ریشه فقط رنگساژت رو کل موها میگذاری یا وقتی داری دکلره میکنی ساقه رو به پایه نه میرسونی و ریشه رو به پایه هفت و بعد رنگساژت رو کل مو، ریشه و ساقه با هم میگذاری،، سارا جان انشالا من یه کم سرم خلوت تر بشه یه بحث آموزش کامل رنگ و ترکیب رنگ میگذارم.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #125
1391/10/25 08:51 ب.ظ -
ساراعسلی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

دمت گرم خیلی خانمی به خدا انشااله که سرت خلوت میشه عزیزم اگه کاری داشتی بگو دریغ نمکنم و شیراز هم که هنوز نرفتم افتاد برای 2 روز دیگه خوب اگه خاستم دکلره بکنم چهطور موهام رو دو بایه در بیارم یک راهنمایی بکنی مفهمم مرسی :dead-icon::dead-icon:

ارسال: #126
1391/10/25 09:17 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

میدونی وقتی میخوای دکلره کنی اول باید لایه لایه دکلره رو با اکسیدان سه یا دو تا چند سانت مونده به ریشه روی موها میزنی (اگر بخوای مثل عکس بالا ریشه از یکی دو سانت بیشتر مشخص باشه به همون مقدار از ریشه فاصله میدی) ب و لایه هارو طوری روی هم میگذاری که بینشون فاصله بیفته اگر نمیتونی اینکارو انجام بدی لابلای موها پنبه لوله شده بگذار که ریشه مواد نخوره، بعد از اینکه ساقه مو تا پایه هفت و هشت یعنی نارنجی و زرد بالا رفت بعد با اکسیدان یک روی ریشه بگذار ، اگر موها نرم و نازکه روشونو نپوشون، تا زمانی که ساقه به پایه مورد نظر برسه ریشه هم رنگ باز میکنه ، ساقه باید به پایه نه برسه و ریشه به هفت برسه کافیه ، حالا اگر ساقه هنوز به پایه نرسیده ریشه به پایه مورد نظر رسید با پنبه خیس ریشه هارو پاک کن، بازم اگر سوالی داشتی بگو عزیزم، موفق باشی، اگر این اینهمه علاقه داری چرا کلاس نمیری که کامل و جامع یاد بگیری، فکر میکنم پشتکار خوبی خوبی هم داشته باشی؟؟؟
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #127
1391/10/26 04:26 ق.ظ -
ساراعسلی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

خیلی ممنون دقیق فهمیدم والا عزیزم در مورد کلاس هم باید بگم که با یک بچه کوچیک خیلی سخته ولی همون جور که خودت گفتی من علاقم خیلی زیاده و باورت نمیشه از تو همین سایتها چه کارها که یاد نگرفتم انشااله اون مورد عکس که گفته بودی امروز اگه راه بیفته من کارهای خودم رو میزارم و بسیار سبازگزار

ارسال: #128
1391/10/27 11:30 ب.ظ -
پرنسس آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

یکی به من بگه چجوری میتونم خودم موهامو مثل این عکس مش کنم.

[تصویر:  9k=]

ارسال: #129
1391/10/28 02:45 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

زهر جون یکی از دوستام موهاشو 9/1گذاشته ولی بعد از شستن موهاش تمام سفیدی های جلو سرش معلومه وخیلی جلوه بدی گرفته چطوری می تونم سفیدی ها رو بپوشونم .
کاش.....

ارسال: #130
1391/10/28 02:48 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

خانم پرنسس تصویری که گذاشتید ظاهرا مشکل داره و یا درست انجام نمشده دوباره تصویر بگذارید تا دوستان راهنمایی کنند .
[تصویر:  t5.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 239 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,664 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 42,965 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,390 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
سماء ، niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.