زمان کنونی: 1395/09/21، 09:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1311
1393/09/12 11:02 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/12 11:17 ق.ظ، توسط talia. دلیل ویرایش : )
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: ترکیب رنگ

سلام .روزهمگی بخیر .من بازم با سوال اومدم موی یه خانمیو که رنگ روشن میخواست امابدون دکلره رو ب خواست خودش با 11/0s واکسیدان ضدقرمزی 9% رنگ کردم چون خودشون اصرارداشتن که موهاشون زودرنگ بازمیکنه .القصه موهاشون انصافا خوب رنگ بازکرد و روشن شد منتها رنگ زردنارنجی من بهشون ازقبل گفته بودم که باتوجه به نازکی تارهای مو و دمیجی موهاشون و کم پشتی بهتره درهرصورت یک تادوروز صبرکنن بعد رنگ کنن موهاشونو که خیلی اسیب نبینه چون نوک موها داغون بود و خردمیشد .حالا بهترین رنگ روشنی که میتونم بذارم روموهای ایشون که خوشرنگ باشه و روشن هم باشه چیه؟ممنون میشم پاسخ بدین چون فردامیان برای رنگ مجدد

راستی میگن که یه رنگ براق میخوان که به پوست و چشم روشنشون بیاد مرسی اگه لطف کنین جواب بدین زودتر چون با این خانومه رودروایستی دارم نمیخوام خراب کنم موهاشوDazzled-icon

ارسال: #1312
1393/09/12 12:52 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/12 12:54 ب.ظ، توسط جویل. دلیل ویرایش : )
جویل آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

سلام تالیا جان بستگی داره بستگی داره از چه تنی خوشش بیات اگه قهوه ای سرد بخات زیتونی ۶با نصفش دودی ۶و دوسانت واریباسیون سبز خوب میشه اگه رنگ گرم میپسنده قهوه ای شکلاتی روشن ۶,۷۷ خوب میشه

البته با اجازه اساتید ترکیب گفتم اگه اونا نظر دیگه ای دارن استفاده میکنیم

ارسال: #1313
1393/09/12 01:12 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/12 01:19 ب.ظ، توسط talia. دلیل ویرایش : )
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

والله گفته فرقی نمیکنه که رنگ سردباشه یا گرم چون رنگ پوستشون روشنه میگه گذاشته به عهده خودم فقط رنگ شیک و روشن میخواد فقط میگه تن زیتونی دوست ندارم

یه سوال دیگه هم دارم الان که موهاشونو با رنگ 11/0s ویلا روشن کردم با توجه به ایمکه موهاشون نازکه میتونم از پودر دکلره و اکسیدان وشامپو استفاده کنم و یه پنج دقیقه ماساژ و بعدا بشورم و مراحل اب نمک غلیظ و اینها رو روموهاشون انجام بدم یا اینکه احتمال زیاد میپوسه موهاش؟چون تاکیدبرموی روشن دارن

ارسال: #1314
1393/09/12 01:13 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/09/12 11:02 ق.ظ)talia نوشته شده توسط:  سلام .روزهمگی بخیر .من بازم با سوال اومدم موی یه خانمیو که رنگ روشن میخواست امابدون دکلره رو ب خواست خودش با 11/0s واکسیدان ضدقرمزی 9% رنگ کردم چون خودشون اصرارداشتن که موهاشون زودرنگ بازمیکنه .القصه موهاشون انصافا خوب رنگ بازکرد و روشن شد منتها رنگ زردنارنجی من بهشون ازقبل گفته بودم که باتوجه به نازکی تارهای مو و دمیجی موهاشون و کم پشتی بهتره درهرصورت یک تادوروز صبرکنن بعد رنگ کنن موهاشونو که خیلی اسیب نبینه چون نوک موها داغون بود و خردمیشد .حالا بهترین رنگ روشنی که میتونم بذارم روموهای ایشون که خوشرنگ باشه و روشن هم باشه چیه؟ممنون میشم پاسخ بدین چون فردامیان برای رنگ مجدد

راستی میگن که یه رنگ براق میخوان که به پوست و چشم روشنشون بیاد مرسی اگه لطف کنین جواب بدین زودتر چون با این خانومه رودروایستی دارم نمیخوام خراب کنم موهاشوDazzled-icon
عزیزم با توجه به اینکه رنگ چشم و پوست ایشون رو نگفتید اما چون رنگ براق خواستن و موهای نازک و کم پشتی دارن بهت توصیه می کنم بدون اتلاف وقت و دست دست کردن برو سر وقت 7 گارنیر فقط همین

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #1315
1393/09/12 02:29 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/13 01:05 ب.ظ، توسط talia. دلیل ویرایش : )
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1393/09/12 01:13 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  
(1393/09/12 11:02 ق.ظ)talia نوشته شده توسط:  سلام .روزهمگی بخیر .من بازم با سوال اومدم موی یه خانمیو که رنگ روشن میخواست امابدون دکلره رو ب خواست خودش با 11/0s واکسیدان ضدقرمزی 9% رنگ کردم چون خودشون اصرارداشتن که موهاشون زودرنگ بازمیکنه .القصه موهاشون انصافا خوب رنگ بازکرد و روشن شد منتها رنگ زردنارنجی من بهشون ازقبل گفته بودم که باتوجه به نازکی تارهای مو و دمیجی موهاشون و کم پشتی بهتره درهرصورت یک تادوروز صبرکنن بعد رنگ کنن موهاشونو که خیلی اسیب نبینه چون نوک موها داغون بود و خردمیشد .حالا بهترین رنگ روشنی که میتونم بذارم روموهای ایشون که خوشرنگ باشه و روشن هم باشه چیه؟ممنون میشم پاسخ بدین چون فردامیان برای رنگ مجدد

عزیزم با توجه به اینکه رنگ چشم و پوست ایشون رو نگفتید اما چون رنگ براق خواستن و موهای نازک و کم پشتی دارن بهت توصیه می کنم بدون اتلاف وقت و دست دست کردن برو سر وقت 7 گارنیر فقط همین

مرسی سعیده بانو جونم رنگ پوستشون سفیده رنگ چشماشونم روشنه یه چیزی تو مایه های عسلی میشی اون رنگها. 7 طبیعی بگیرم یا دودی و ....؟تیره نمیشه رنگهای گارنیر اونوقت؟درضمن موی ایشون الان تقریبا به شماره 7-8 طلایی میزنه ولی کدره و زایدی داره که باید بارنگ رفع و رجوع بشه ممنون مه راهنماییم میکنین

ارسال: #1316
1393/09/13 05:39 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/09/12 02:29 ب.ظ)talia نوشته شده توسط:  
(1393/09/12 01:13 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  

مرسی سعیده بانو جونم رنگ پوستشون سفیده رنگ چشماشونم روشنه یه چیزی تو مایه های عسلی میشی اون رنگها. 7 طبیعی بگیرم یا دودی و ....؟تیره نمیشه رنگهای گارنیر اونوقت؟درضمن موی ایشون الان تقریبا به شماره 7-8 طلایی میزنه ولی کدره و زایدی داره که باید بارنگ رفع و رجوع بشه ممنون مه راهنماییم میکنین

خواهش میکنم عزیزم این رنگی که من به شما ، گفتم بلوند هست هیچ ممیزی نداره نه طبیعی هست نه دودی فکر کنم قبلا گفته باشم کاتالوگ هر رنگ بارنگ دیگه متفاوت شما 7 گارنیر رو بگیر که توی بسته های سبز رنگ هست اخه جدیدا رنگ بسته ها تغییر کرده ولی از قدیمیها هم هنوز هست رو بسته قید شده بلوند نه عزیزم اصلا تیره نمیشه جز رنگهای براق زیبا وبدون قرمزی هست

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #1317
1393/09/15 12:47 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ممنون سعیده بانو جونم.یه سوالی داشتم خانوماییکه میان و موهاشون دمیج هست اغلب وقتی داری رنگ میکنیم بدلیل نازکی و شکننده بودن بهم میچسبن و موقع لایه لایه برداشتن مو موهاشون خوب بازنمیشه وهنگام کارهم خوب شونه نمیشه .اگه تورنگی که براشون درست میکنیم کمی سرم مو بریزیم تورنگ پذیری موهاشون مشکلی بوجود میاد یا نه؟؟ بعضی هام وقتی میان برای رنگ کردن میگن که موهامونو مثلا دیشب شستیم ولی ماسک موی بعدازحموم زدیم که موهامون نرم بشه .اینهارو باید چکارکنیم اگه رنگ بذاریم رو موهاشون میگیره یا باید موهاشونو بشوریم و بعدرنگ کنیم؟؟

ارسال: #1318
1393/09/15 01:04 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/09/15 12:47 ب.ظ)talia نوشته شده توسط:  ممنون سعیده بانو جونم.یه سوالی داشتم خانوماییکه میان و موهاشون دمیج هست اغلب وقتی داری رنگ میکنیم بدلیل نازکی و شکننده بودن بهم میچسبن و موقع لایه لایه برداشتن مو موهاشون خوب بازنمیشه وهنگام کارهم خوب شونه نمیشه .اگه تورنگی که براشون درست میکنیم کمی سرم مو بریزیم تورنگ پذیری موهاشون مشکلی بوجود میاد یا نه؟؟ بعضی هام وقتی میان برای رنگ کردن میگن که موهامونو مثلا دیشب شستیم ولی ماسک موی بعدازحموم زدیم که موهامون نرم بشه .اینهارو باید چکارکنیم اگه رنگ بذاریم رو موهاشون میگیره یا باید موهاشونو بشوریم و بعدرنگ کنیم؟؟

عزیزم من به شخصه ریختن سرم مو داخل مواد رنگ رو تجربه نکردم ولی شما می تونید کمی با سرم مو کف دستتون رو چرب کنید خیلی کم در حدی که چند قطره روی دستتون بریزید بعد به ساقه ها آغشته کنید یا می تونید به جای سرم قبل از آماده کردن رنگ کمی کراتین دوفاز رو روی مو اسپری کنید موها را شانه کرده و بزارید تا آماده سازی مواد کراتین جذب موها بشه عزیزم اینا کارهای که خودم انجام میدم از نتیجه هم راضی در ضمن ماسک مو بعد از حمام هم خللی در کار رنگ ایجاد نمیکنه
موفق و سربلند در کارها باشید=)

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #1319
1393/09/15 02:34 ب.ظ -
سی تیات آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 5

سلام سعیده جان خسته نباشین این کراتین ودوفازی که میگین همون کراتین ویتامینه اس

ارسال: #1320
1393/09/15 04:48 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/09/15 02:34 ب.ظ)سی تیات نوشته شده توسط:  سلام سعیده جان خسته نباشین این کراتین ودوفازی که میگین همون کراتین ویتامینه اس

عزیزم کراتین دوفاز بصورت اسپری فروخته میشه برای ویتامین مو و ضد خشکی بعد از حمام بر روی موی نمدار اسپری می کنیم ولی با کراتینهای که در سالنها و توسط آرایشگران انجام میشه متفاوته.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 243 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,671 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,107 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,394 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
davodkavosi، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.