زمان کنونی: 1395/09/20، 04:44 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #221
1391/12/19 04:34 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: ترکیب رنگ

سلام عزیزم شما ترکیب زیر را به همراه دوسانت واریاسیون سبزویه نخود واریاسیون نقره ای و اکسیدان یک روی موهاشون بذار.اول قسمت روشن موهاش و بعد از ده دقیقه ساقه دوسانت مانده به ریشه و بعد از بیست دقیقه ریشه و بعد از ده دقیقه بشورید 1/2m6+1/2a5 البته گلم برای یه رنگ موی زیبا باید عوامل زیادی رو مثل نداشتن ناراحتی اعصاب،پریود نبودن دمای محیط و...مدنظر داشته باشی چون حتی با فرمول درست اگر نکات ریز را رعایت نکنی امکان داره نتونی رنگ خوبی بدست بیاری.اما امیدوارم موفق باشی.اگه دوست داشتی و وقت داشتی نتیجه رو اعلام کن.

ارسال: #222
1391/12/19 12:02 ب.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

خیلی ممنون از راهنماییتون . عالی بود خانم شکوه . من میخوام یه هایلایت زیتونی تیره و روشن انجام بدم برای لایتاش می خوام از دکلره استفاده کنم بعد یه رنگ زیتونی روی کل مو بزارم . اول اینکه این کارم درسته و خوب در میآد ؟ دوم اینکه مشکل اینجاست که ریشه موها به اندازه 10 سانت در اومده و کاملا سفیده . اگه بخوام رنگ زیتونی رو بزارم بعد کل اون سفیدا میگیره و اگه بخوام بیشتر بزارم لایتاش بد رنگ نمیشه ؟ ممنون میشم این بارم کمکم کنید .

ارسال: #223
1391/12/19 01:31 ب.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

مر30 عزیزم.حتمانتیجه رومیگم بهتون.لطف کردید.
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

ارسال: #224
1391/12/19 03:37 ب.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

سلام خدمت مربیهای انجمن
شکوه خانم.زهره شریفی و سایه روشن عزیز
عزیزم یه نکته هایی شنیدم می خواستم بدونم اینکارها را انجام بدم یا نه و به نظر شما این کار چه تاثیری داره؟
1- داخل یه همایش گفته شد در دکلره مو به ازای هر پیمانه پودر دکلره یه قاشق غذا خوری نمک بریزید.
2-داخل ظرف رنگ که درست می کنین حتما یه قاشق چای خوری شکر بریزید.
لطفا علت این کارها را بگید و بفرمائید آیا واقعا تاثیر داره یا نه؟
3-گلم موی دکلره شده پایه 9 و الان 7 سانت رشد ریشه داره و تقریبا 65 درصد سفیدی داره و می خواد ریشه هم مثل ساقه بشه و سفیدی هم پوشش داده بشه لطفا بفرمایین بدون دکلره چطور می تونم با رنگ موها را به پایه برسونم که سفیدی را پوشش بده.

ارسال: #225
1391/12/20 02:06 ق.ظ -
afariinesh آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام.1 کی از فامیلامون رنگ پوستش سبزس.اومد پیشم واسش رنگ بزارم منم از اون جایی که فکر میکردم رنگ گرم به افراد سبزه میاد اومدم عسلی و شکلاتی قاطی کردمDazzled-iconچشتون روز بد نبینه چند روز بعد بهم زنگ زد گفت این چیه این چه رنگیه زدی 2بار شستمش نارنجی شده.حالا نمیدونم چیکار کنم.؟TT-TTفکر کردم خوشگل میشه ولی میگه نارنجی شده .به نظرتون چه رنگی واسش بزنم که هم به رنگ پوستش بیاد هم تن نارنجیشو بگیره؟

ارسال: #226
1391/12/20 05:18 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1391/12/20 02:06 ق.ظ)afariinesh نوشته شده توسط:  سلام.1 کی از فامیلامون رنگ پوستش سبزس.اومد پیشم واسش رنگ بزارم منم از اون جایی که فکر میکردم رنگ گرم به افراد سبزه میاد اومدم عسلی و شکلاتی قاطی کردمDazzled-iconچشتون روز بد نبینه چند روز بعد بهم زنگ زد گفت این چیه این چه رنگیه زدی 2بار شستمش نارنجی شده.حالا نمیدونم چیکار کنم.؟TT-TTفکر کردم خوشگل میشه ولی میگه نارنجی شده .به نظرتون چه رنگی واسش بزنم که هم به رنگ پوستش بیاد هم تن نارنجیشو بگیره؟
سلام عزیزم اصلا نگران نباش.اگر دکلره نکردی و رنگ شکلاتی رو گذاشتی این کار رو انجام بده.شما از سری خاکستری یه شماره پایین تر از رنگ قبلی که گذاشته بودی+ مقداری واریاسیون سبز به اندازه سه سانت تا پنج سانت )بستگی به حجم موهاش داره(به همراه اکسیدان یک به همراه مقداری شامپو ترکیب کن وبیست دقیقه روی موهاش بزار.البته این باعث میشه رنگ موهاش مقداری تیره بشه اما رفله نارنجی رو میگیره. امیدوارم مفید واقع بشه. لطفا نتیجه رو اگر وقت کردی اعلام کن مرسی

(1391/12/19 03:37 ب.ظ)فیروزه نوشته شده توسط:  سلام خدمت مربیهای انجمن شکوه خانم.زهره شریفی و سایه روشن عزیزعزیزم یه نکته هایی شنیدم می خواستم بدونم اینکارها را انجام بدم یا نه و به نظر شما این کار چه تاثیری داره؟1- داخل یه همایش گفته شد در دکلره مو به ازای هر پیمانه پودر دکلره یه قاشق غذا خوری نمک بریزید.2-داخل ظرف رنگ که درست می کنین حتما یه قاشق چای خوری شکر بریزید.لطفا علت این کارها را بگید و بفرمائید آیا واقعا تاثیر داره یا نه؟ 3-گلم موی دکلره شده پایه 9 و الان 7 سانت رشد ریشه داره و تقریبا 65 درصد سفیدی داره و می خواد ریشه هم مثل ساقه بشه و سفیدی هم پوشش داده بشه لطفا بفرمایین بدون دکلره چطور می تونم با رنگ موها را به پایه برسونم که سفیدی را پوشش بده.
سلام عزیزم بنده به شخصه اصلا موافق اضافه کردن مواد دیگری به دکلره نیستم.اما هر کدام از این ها دلیل داره که در یکی از پست های قبلی ترفند آب و نمک توضیح دادم این به این دلیل است که بعضی از دوستان اعتقاد دارن که نمک از پوسیدگی موها جلوگیری میکنه.البته درسته اما بنده با اضافه کردن نمک در دکلره موافق نیستم. در رنگ هم به همین صورت اصلا موافق نیستم که ماده ای را ترکیب کنیم.چون به هر حال پودر دکلره و رنگ ماده شیمیایی و از فرمول خاصی پیروی میکنه و در لابراتورها با نسبت های دقیق ساخته میشه. اما درمورد رنگ موی این خانم گلم: بدون دکلره نمیتونی ریشه رو با ساقه ای که از قبل دکلره کردی یکدست کنی.فقط در موارد خاص که رنگ روشن نیست امیدوارم موفق باشی گلم.

ارسال: #227
1391/12/20 09:27 ق.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

سایه روشن عزیز از اینکه واضح جواب دادی ازت ممنونم و منتظر نظرات شکوه خانم و زهره شریفی عزیز نیز هستم امیدوارم که اونها هم جوابمو بدن.

ارسال: #228
1391/12/20 12:08 ب.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

پس چرا هیچکس جواب من و نداد . سوالم خیلی بد بود ؟؟؟

ارسال: #229
1391/12/20 12:50 ب.ظ -
gole_yakh آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام. خسته نباشید. من تازه تو سایتتون عضو شدم.من می خوام موهامو عسلی کنم بدون دکلره. آیا امکانش هست؟ رنگ موهای خودم خرمایی متوسط هست .به فاصله 4 سانتی متری از ریشه موهام رنگ قهوه ای روشن داره . البته روشن ترین شماره زیتونی گذاشتم قهوه ای شد. حالا باید چکار کنم؟ با تشکر ز شما

ارسال: #230
1391/12/20 01:15 ب.ظ -
afariinesh آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام.ممنون که اینقدر زود راهنماییم کردین.گفتین که از سری خاکستری 1شماره پایین تر از رنگ مصرفیم.من شکلاتی 6 باعسلی 6 مخلوط کردم.یعنی از دودی شماره 5 استفاده کنم؟یعنی اگه از دودی 6 استفاده کنم فایده نداره؟من هر وقت از واریاسیون تو رنگام استفاده کردم خیلی تیره شده نمیشه از واریاسیون استفاده نشه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 243 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,669 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,085 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,394 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
davodkavosi، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.