زمان کنونی: 1395/09/13، 07:57 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #461
1392/05/03 02:26 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/03 02:36 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: ترکیب رنگ

ف
(1392/05/03 02:57 ق.ظ)نام کاربریtermeh نوشته شده توسط:  سلام سایه جون.همونجور که تو صفحه ۴۵ گفتم موهام زیتونی شماره ۸ بدون دکلره هست اما ریشهام تقریبا ۱۰ سانت دراومده اگه بخوام موهامو مشکی کنم که تن ابی یا سرمه ای داشته باشه بازم بدون دکلره،باید واریاسیون ابی توش بریزم؟چقدر؟لطفا راهنماییم کن.مرررررسی
سلام شما میتونید از سه سانت واریاسیون آبی در رنگ استفاده کنید.
عزیزم شاید شما بهتر بدونید که اگر موهاتون را مشکی پر کلاغی رنگ زدید برای اینکه دوباره رنگ روشن روی موهاتون قرار بدید باید از ریمور استفاده کنید.
جهت یادآوری عرض کردم.
پایدار و پیروز باشی

(1392/05/03 11:26 ق.ظ)پاییز نوشته شده توسط:  با سلام خانومها من تازه امروز با این سایت آشنا شدم سوال دارم ممنون میشم لطفا راهنمائیم کنید
من موهامو آرایشگر دکلره کرد البته فقط روی موهام و جلوی موهام رو بقیه موهام رنگش شکلاتی تیره گذاشت و روی دکلره رنگ کرم در آورد با دو تا سه بار شستن رنگ کرم از بین رفت ( رنگ کرم نه رنگساژ) بعد دوباره رفتم و رنگ کرم براق رو برام گذاشت اون هم بعد از دو تا سه بار شستن رفت دوباره کمی تیره گذاشت مثلا نسکافه ای بعد از شستشو سه بار اون شفافیت از بین رفت من شامپو رنگساژ خریدم و نسکافه ای گذاشتم به مدت 25 دقیقه روی موهام بود الان خیلی به نظرم تیره شده در ضمن ریشه موهام در اومده پایین موهام هم شکلاتی تیره هست حالا من با توجه به اینکه دلم رنگ روشن میخواد چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟دلم نمیخواد برم آرایشگاه باز کلی پول بدم منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم
سلام عزیزم.به سایت خودتون خوش آمدی.
گلم این شرایطی که شما فرمودید یعنی چندین بار رنگ کردن باعث شده کوتیکول های موی شما آسیب دیده و قدرت نگهداری رنگ را در خودش نداره.
این روشی که عرض میکنم برای موهای شما با احتیاط باید استفاده بشه
شما یک پیمانه اکسیدان شماره دو + 25سی سی شامپو رقیق شده را به مدت 5الی8 دقیقه روی موهاتون قرار بدید.
البته خانمی بهتره شما موهاتون را به یه متخصص نشون بدید.
توصیه های بنده در حد مشاوره است .
پایدار و پیروز باشی

ارسال: #462
1392/05/04 04:02 ق.ظ -
nana.bala آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام اگه میشه ترکیب رنگ موی پریسا در شبکه منو تو رو برام بگین تقریبا یک قهوهایی خوشرنگ وتبرست که یکم توش سبز وطلایی هم هست ممنون
ببخشید میخواستم بدون ترکیب شکلاتی5 یک سوم تیوپ .زیتونی 5نصف تیوپ و دودی5 نصف تیوپ چه رنگی در میاد به نظرتون شبیه اون میشه و پایه دکلره میخوام ضعیف باشه باید تا چقدر صبر کنم که موها دکلره ضعیف بشن و موها وقتی دکلره شد تقریبا چه رنگی در میاد وممنون میشم روش دکلره کردن هم بهم بگین شرمنده من هر کاری کردم نتونستم عکس پریسا ساوجی در منو تو یک رو براتون بزارم با تشکر نانا
Dazzled-iconمنم

ارسال: #463
1392/05/04 12:21 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

منظور شما این عکس بود ؟

[تصویر:  1374821452741.jpg]
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #464
1392/05/04 05:29 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

ق
(1392/05/04 04:02 ق.ظ)nana.bala نوشته شده توسط:  سلام اگه میشه ترکیب رنگ موی پریسا در شبکه منو تو رو برام بگین تقریبا یک قهوهایی خوشرنگ وتبرست که یکم توش سبز وطلایی هم هست ممنون
ببخشید میخواستم بدون ترکیب شکلاتی5 یک سوم تیوپ .زیتونی 5نصف تیوپ و دودی5 نصف تیوپ چه رنگی در میاد به نظرتون شبیه اون میشه و پایه دکلره میخوام ضعیف باشه باید تا چقدر صبر کنم که موها دکلره ضعیف بشن و موها وقتی دکلره شد تقریبا چه رنگی در میاد وممنون میشم روش دکلره کردن هم بهم بگین شرمنده من هر کاری کردم نتونستم عکس پریسا ساوجی در منو تو یک رو براتون بزارم با تشکر نانا
سلام عزیزم .
میتونی اینکار را بدون دکلره انجام بدی از بلوند زیتونی تیره به همراه اکسیدان شماره دو وکمی واریاسیون نقره ای استفاده کنید.
پایدار و پیروز باشی عزیزم.لف

ارسال: #465
1392/05/05 03:55 ق.ظ -
nana.bala آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ممنونم عزیزم که اینقدر با حوصله جواب میدی بهم نگفتی ترکیب شکلاتی5 یک سوم تیوپ .زیتونی 5نصف تیوپ و دودی5 نصف تیوپ چه رنگی در میاد به نظرت رنگ قشنگی در میاد وممنون میشم روش دکلره کردن هم بهم بگی
Dazzled-iconمنم

ارسال: #466
1392/05/05 01:01 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

قسلام عزیزم.
نه این ترکیبی که شما گفتی خیلی مات و شکلاتی باعث میشه تن قرمز بده که فکر نمیکنم تمایلی داشته باشید موهاتون سایه نارنجی قرمز داشته باشه.
علاوه بر این رنگ های گرم و سرد را باهم ترکیب نمیکنیم فقط در مواردی که آن ها را در کلاس های فوق تخصصی برای عزیزان بازگو میکنم.در مورد دکلره هم تخصصی هست و مراحل مختلفی داره .فکر نکنم بتونید به تنهایی این کار را انجام بدید اما بنده روش را عرض میکنم امیدوارم بتونید استفاده کنید.
اول باتوجه به حجم موهاتون مواد دکلره و اکسیدان در ظرف غیر فلزی ترکیب کنید پیشبند و دستکش هم نیاز هست. و بعد از قسمتی که تیره تر مواد را قرارمیدید و بعد از مدت مکث لازم ریشه را مواد قرار میدی وقتی موهاتون به رنگ نارنجی درآمد یعنی دکلره ضعیف و اگر نارنجی ،نارنجی زرد ،زرد نارنجی و زرد شد یعنی به پایه متوسط رسیده و از مرحله متوسط به بعد هم دکلره پلاتینه شدن میرسه.
انتخاب اکسیدان وزمان مکث به جنس مو های شخص و مرحله مورد نظر بستگی داره.
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

ارسال: #467
1392/05/06 05:18 ب.ظ -
atena آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام سایه جون...من رنگ شماره 7مدیا رو روی ابروهام با اکسیدان شماره2گذاشتم زیاد خوب نشد
به نظر شما چه رنگی بذارم که نه خیلی روشن نه خیلی هم تیره با چه کسیدانی بزنم؟؟مرسی عزیزم

ارسال: #468
1392/05/07 02:12 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

[col
(1392/05/06 05:18 ب.ظ)atena نوشته شده توسط:  سلام سایه جون...من رنگ شماره 7مدیا رو روی ابروهام با اکسیدان شماره2گذاشتم زیاد خوب نشد
به نظر.........
سلام عزیزم لطفا رنگ پوست رنگ چشماتون و رنگ موهاتون را برام بنویس تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم.
[/color][/align]پایدار و پیروز باشید or=#9400D3][align=justify]

ارسال: #469
1392/05/07 03:08 ق.ظ -
atena آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام...رنگ جشمام قهوه ای خیلی تیره اس خودمم سفیدم رنگ موهام هم ریشه اش قهوه ایه بقیشه اش زیتونیه

ارسال: #470
1392/05/07 03:36 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/07 03:36 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

برای

برای رنگ موهای شما که نصف قهوه ای و نصف زیتونی هست رنگ وسایه یا مدادی که برای ابرو هاتون مناسب هست رنگ ماهاگونی،قهوه ای گرم و قهوه ای متوسط مناسب هست.
به نظرم رنگ ابروهاتون تن نارنجی گرفته که دوست نداری ؟؟درسته!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 239 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,664 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 42,965 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,390 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
سماء ، niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.