زمان کنونی: 1395/09/21، 11:35 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1391/09/09 11:57 ب.ظ -
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

RE: ترکیب رنگ

با سلام ممنون از لطف ومحبت شما دوستان كه مطالب من ميخونيد TT-TTIn-loveIn-loveIn-loveIn-love

ارسال: #42
1391/09/12 12:53 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/09/12 01:10 ق.ظ، توسط shokooh_32. دلیل ویرایش : )
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

سلام به الي69 عزيزم ممنون از لطف ومحبت شما من هم از اينكه با شما اشنا شدم واقعا خوشحالم عزيزم در مورد سوال اول بله اصلا توي اب پاش راحت تر هم هست من از اول هم گفتم اگر توي اب پاش بريزي بهتره ولي حتما 2تا اب پاش داشته باشي كه مواد فر جدا باشه ومواد خنثي هم جدا چرا كه از تماس اينها فر خراب ميشه يك چيز ديگه هم كه هست اب پاش از جنس پلاستيكي باشه چون فلزي فعل انفعال شيمياي ميده و واقعا خطر ناك ودر ضمن مواد رو خراب ميكنه وبعد كارت سريعتر انجام ميشه و خود زمان هم خيلي مهم در اينجا ( 2 ) در مورد سوال بعدي عزيزم بستگي به جنس موي مشتري داره اكر ديدي خيلي نازك نرم چرا كه نه ميتوني موها رو همه بپيچي بعد به كل موها مواد فر بزني البته قد مو هم زياد بلند نباشه چرا همون موي بلند باعث ميشه دور بيگودي حلقه هاي مو بيشتر شده ومواد فر بازم به لايه زيرين نميرسه همين هم مشكل ساز ميشه پس بهتره براي اين روش موها زياد بلند نباشه واگر موها كه داري زبر خشن كه از همون ابتدا مواد با اب پاش زده بعد هم مي پيچي فقط سرعت عمل خيلي مهم اينجا چون موها سريع ميسوزه براي اينكه سرعت ببري بالا و تو فر زذن حرفه اي بشي عزيزم شروع كن به تمرين با اب ژل هر روز وقت بگيرمثلا در 20 دقيقه يك سر ببند انفدر تمرين كن كه وقتي ميخواستي با مواد اصلي اين كارو انجام بدي ديگه سرعت بالاي داشته باشيودر 15 دقيقه يك مو بسته شده باشه در ضمن عزيزم بيگودي اس باي موي نازك فايده تداره وزود باز ميشه(3)در مورد صافي حتما مراحل بلدي تقسيم وغيره.... بايد بگم عوامل مختلفي باعث ميشه صافي بسوزه يكي سرعت وزمان كه طول ميكشه سعي كنيد زمان از دستت نره وحواست پرت نباشه بري 1ساعت بعد بياي ببيني صاف شده يا نه مواردي مثل فر صاف ويتامينه كراتينه دكلره حتما كاملا حواست به زمان باشه ممكن اين دوست عزيز شما زمان گم كرده باشه يا اينكه موها از قبل اسيب ديده باشه ويا مشكي باشه يا دكلره بوده تازه رنگ شده ويا حنا داشته پريود باشه عزيزم يك ارايشگر ماهر اول قبل از صاف يا هر كدوم از مواردي كه گفتم بايد خوب ببينه مشكلي نيست بعد انجام بده در ضمن در صورتي كه مدل قرص اعصاب يا اعصاب خرابي داره انجام ندهيد چون همين هم يكي از عواملي كه مشكل سازه ويا عزيزم ممكن كه جنس مو رو تشخيص نداده باشه چرا كه اگر اشتباهي صاف قليايي رو براي موي نازك به كار ببره ميسوزه ويا بر عكس كه اصلا خوب صاف نميشه در ضمن عزيزم اب هم نبايد گرم باشه چون ميسوزه وسرد هم زياد نبايد باشه چون خوب مواد پاك نشده و با مواد بعدي واكنش نشون ميده ونيمزاره خنثي كارشو انجام بده(4)حتما عزيزم شنيون براتون ميزارم با ابزار وتور موفق باشيدIn-loveIn-loveIn-loveIn-loveIn-loveSweatingاميدوارم مطالب گفته شده براتون كاربرد داشته باشه ممنون از شما براي خواندن مطالبIn-love
Grin

ارسال: #43
1391/09/12 02:12 ق.ظ -
سمیرا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

شکوه جان دستت درد نکنه ، من خیلی وقته اینجا عضوم ولی باور کن از روزی که تو اومدی واقعا متحول شده این سایت !!! من روزی چند بار میام تو سایت و سر می زنم به تمام دوستام هم معرفی کردم سایت انجمنُ

فقط یک پیشنهاد دارم شما که دارید زحمت می کشید بهتر نیست برای هر آموزش ترکیب رنگ یک بخش جدید تو آموزش رنگ و مش باز کنید تا بچه ها بتونن راحت تر پیدا کنن . بازم ممنون .Grin

همیشه داشته های تو، آرزوی دیگران است.
!!! What we have is always someone's wish
.
[تصویر:  13577157551.gif]
دو دقیقه نمیشه بچه ها رو به این آقایون سپرد ...

ارسال: #44
1391/09/12 02:24 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/09/12 02:37 ق.ظ، توسط shokooh_32. دلیل ویرایش : )
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

با سلام سميراي عزيزم ممنون از اين همه محبت شما عزيزم باور كن براي خودم هم سخته من به خاطر اينكه ببينم دوستان چه سوالاتي مي پرسن كل سايتو مي گردم وپيدا ميكنم تا جواب رو بدم بعضي وفتها كه اصلا مطالبي رو كه فرستادم گم ميكنم وساعتها دونبال مطلب ميگردم وبرام سخت TT-TTوبازم ممنون از شما كه به مطالب من علاقه نشون ميدهيدIn-loveIn-love
اموزش رنگ موي اخرايي
5.46را كه 60ميل +90كه 10 ميل +6.8كه 60ميل+11.0sكه 30 ميل با اكسيدان 6%مخلوط كرده واز زمان زدن تا شستن 45 دقيقه بيشتر طول نكشه وبعد شسته كاندشينر زده
اميدوارم خوشون بياد براي دوستاني كه به تركيب رنگ علاقه مند هستندIn-loveIn-loveIn-love[

ارسال: #45
1391/09/12 04:26 ق.ظ -
سمیرا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

برای پیدا کردن مطالب خودت روی اسم خودت کلیک کن روی
shokooh_32 ، بعد روی یافتن تمام ارسال ها بزن میاد همش

همیشه داشته های تو، آرزوی دیگران است.
!!! What we have is always someone's wish
.
[تصویر:  13577157551.gif]
دو دقیقه نمیشه بچه ها رو به این آقایون سپرد ...

ارسال: #46
1391/09/12 09:48 ق.ظ -
ساراعسلی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

شکوه خانم سلام میخاستماین که اینقدر سریع جواب میدی نهایت تشکر رو بکنم و عزیزم از بابت اموزش ترکیب رنگها خیلی عالی هست میدونم که زحمت میکشی و از روی لطف شما هست ولی خاهشی که دارم این هست که اگه بشه ترکیب رنگهارو با عکس بزاری عالی میشه چون من واقعا نمیدونم رنگ اخرایی یا غیره چجور هست باز هم سبازگزارم و حق با سمیرا خانم هست مطالب شما سایت رو کامل میکنهIn-loveIn-loveIn-loveIn-loveIn-loveIn-loveIn-loveIn-love

ارسال: #47
1391/09/12 09:54 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/09/12 10:16 ق.ظ، توسط shokooh_32. دلیل ویرایش : )
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

واي سميراي عزيزم يك دنيا ممنون از كمكي كه كردي In-loveIn-loveIn-loveIn-love
با سلام به ساراي عزيزم ممنون از لطف شما حتما عزيزم اين بار رنگ رو با ژورنال اموزش ميدم عزيزم اخرايي هم زردي كه به قهوها ي تيره نزديكه يك خورده مسي وقرمز شكلاتي هم تن رنگي داره اميدوارم كمك كرده باشم كه بدوني چه رنگي
In-loveIn-loveIn-love

ارسال: #48
1391/09/14 01:38 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

سلام شکوه جون مویی که قهوای روشن تو پایه 5 هستش
و3الی4 سانت رشد ریشه داره بخوام دوباررنگ کنم باید اول روریشه که مشکی وسفید ی داره بزنم یا ساقه ؟
راستی یه بار رو مویی که سفیدی داشت از شکلاتی 4وعسلی 5با واریاسیون نقره ای استفاده کردم اما سفیدی هارو کامل نپوشوند باید چی کار کنم تا سفیدی ها پوشیده می شن؟
باسپاس
کاش.....

ارسال: #49
1391/09/14 03:28 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/10/13 10:31 ق.ظ، توسط shokooh_32. دلیل ویرایش : )
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

SweatingIn-loveIn-loveIn-loveIn-love

ارسال: #50
1391/09/14 10:27 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/10/13 10:32 ق.ظ، توسط shokooh_32. دلیل ویرایش : )
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

In-loveIn-loveIn-love

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 243 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,671 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,110 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,396 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
davodkavosi، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.