زمان کنونی: 1395/09/18، 09:27 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #561
1392/05/26 01:05 ب.ظ -
raha2 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: ترکیب رنگ

سلام
من تازه واردم
من قبلا موهامو ارایشگاه رنگ کردم با دلکره برام یه رنگ عسلی روشن در اورد
الان 5 سانت موهام در اومده و میخوام یه رنگ قهوه ای متوسط بذارم
اول اون قسمت موهام که در اومده و مشکی هم هست رو روشن میکنم
بعد تصمیم دارم شکلاتی 6 با نصفش دودی 6 یا عسلی 6 بذارم .نمیدونم با کدوم خوشرنگتر در میاد و کمتر قرمزی داره لطفن راهنماییم کنین و بگین این رنگ خوب میشه یا 7 بذارم؟

ضمنا مامانم موهاشو شکلاتی 6 زده خودش میگه تن قرمزیش زیاده .میشه با واریاسیون نقره ای یا دودی و شامپو از قرمزیش کم کرد؟

ارسال: #562
1392/05/26 02:18 ب.ظ -
neda26sk@gmail.com آفلاین
سالن زیبایی نایس

**

سلام سایه جان. نمیدونم شما سوال منو دیدید یا نه البته تا حدودی ویانا جان جواب سوال منو دادن اما میخواستم اگه امکان داره شما هم نظرتونو بفرمایید.ممنون میشم.
من برای مشتری روی پایه 9 زیتونی میخواستم در بیارم که از اینترنت یه عکی با فرمولش پیدا کردم که این بود: 8 زیتونی + 7 دودی +واریاسیون سبز و دودی. عکی خیلی قشنگ بود امااااااااااااااااااااااااا موی مشتری سبز فوق العاده بد رنگ شد که مجبور شدم رنگشو عوض کنم . خودم فکر میکنم چون پایه 9 زردی داره همون دودی کافی بود که بهم سبز بده. درسته یا من اصلا فرمولو اشتباه درست کردم؟ 2- میخوام بدونم پایه 9 رنگ زیتونی چه فرمولی داره؟ رنگ دودی چطور؟ اگه من دودی بزنم رو پایه 9 که باز زیتونی میشه نه دودی!!!!! 3- حالا اگه رنگمو بخوام دودی زیتونی کنم چیکار باید بکنم؟4- آیا رو پایه های پایین تر هم همون فرمولها استفاده میشه؟
واقعا معذرت میخوام انقدر سوالهام طولانی شد و سپاسگذار
نمیدانم چرا پیله کرده ام به تو!!! شاید فقط پروانه بودن را با تو می فهمم.

ارسال: #563
1392/05/26 02:27 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/05/26 01:05 ب.ظ)raha2 نوشته شده توسط:  سلام
من تازه واردم
من قبلا موهامو ارایشگاه رنگ کردم با دلکره برام یه رنگ عسلی روشن در اورد
الان 5 سانت موهام در اومده و میخوام یه رنگ قهوه ای متوسط بذارم
اول اون قسمت موهام که در اومده و مشکی هم هست رو روشن میکنم
بعد تصمیم دارم شکلاتی 6 با نصفش دودی 6 یا عسلی 6 بذارم .نمیدونم با کدوم خوشرنگتر در میاد و کمتر قرمزی داره لطفن راهنماییم کنین و بگین این رنگ خوب میشه یا 7 بذارم؟

ضمنا مامانم موهاشو شکلاتی 6 زده خودش میگه تن قرمزیش زیاده .میشه با واریاسیون نقره ای یا دودی و شامپو از قرمزیش کم کرد؟
[تصویر:  m.png] مربی انجمن : سلام خوش آمدی گلم.
عزیزم بنده نمیدونم که آن خانم آرایشگر از چه ترکیبی برای عسلی استفاده کرده و آیا واقعا عسلی بوده یا به اسم عسلی برای شما رنگ کرده.
حالا اگر مطمءن هستی که عسلی هستش.
ترکیبی که گفتی کمی مات در میاد و البته توصیه میکنم از دودی خیلی کم استفاده کنید.
برای موهای مامانتون هم از رنگ بلوند خاکستری روشن با اکسیدان ضد قرمزی شماره یک استفاده کن فقط چند سانت طلایی هم داخل رنگتون بریزید.
امیدوارم روز زیبایی در پیش داشته باشی

ارسال: #564
1392/05/26 02:48 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/26 02:49 ب.ظ، توسط sheyda. دلیل ویرایش : )
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام من موهام مشكيه طبيعي بود بعد اومدم رنگ خاكستري 8 گذاشتم جلو روشن تر شده پشت تيره تر الان ميخوام مشكي پركلاغي كنم بايد از چه شماره و چه ماركي بگيرم؟؟؟نميخوام حاله ي سورمه اي داشته باشه

ارسال: #565
1392/05/26 02:59 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/26 02:48 ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  سلام من موهام مشكيه طبيعي بود بعد اومدم رنگ خاكستري 8 گذاشتم جلو روشن تر شده پشت تيره تر الان ميخوام مشكي پركلاغي كنم بايد از چه شماره و چه ماركي بگيرم؟؟؟نميخوام حاله ي سورمه اي داشته باشه
[تصویر:  m.png] مربی انجمن : عزیزم حتما از اکسیدان نا مناسب استفاده کردی یا تایم مکث روی ریشه و ساقه را رعایت نکردی.
شما از n1 + کالر بس استفاده کنی.
و مدت مکث هم 45دقیقه تدصیه میکنم از مارک بس استفاده کنید در سایت هم موجود هست سفارش بدید در اسرق وقت به دستتون میرسه.
امیدوارم روز زیبایی داشته باشی گلم

ارسال: #566
1392/05/26 03:14 ب.ظ -
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

(1392/05/26 02:59 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  
(1392/05/26 02:48 ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  سلام من موهام مشكيه طبيعي بود بعد اومدم رنگ خاكستري 8 گذاشتم جلو روشن تر شده پشت تيره تر الان ميخوام مشكي پركلاغي كنم بايد از چه شماره و چه ماركي بگيرم؟؟؟نميخوام حاله ي سورمه اي داشته باشه
[تصویر:  m.png] مربی انجمن : عزیزم حتما از اکسیدان نا مناسب استفاده کردی یا تایم مکث روی ریشه و ساقه را رعایت نکردی.
شما از n1 + کالر بس استفاده کنی.
و مدت مکث هم 45دقیقه تدصیه میکنم از مارک بس استفاده کنید در سایت هم موجود هست سفارش بدید در اسرق وقت به دستتون میرسه.
امیدوارم روز زیبایی داشته باشی گلم

عزيزم من n1 آلبورا گرفتم خوبه؟؟؟؟

ارسال: #567
1392/05/26 03:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/26 03:40 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/26 02:18 ب.ظ)neda26sk@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام سایه جان. نمیدونم شما سوال منو دیدید یا نه البته تا حدودی ویانا جان جواب سوال منو دادن اما میخواستم اگه امکان داره شما هم نظرتونو بفرمایید.ممنون میشم.
من برای مشتری روی پایه 9 زیتونی میخواستم در بیارم که از اینترنت یه عکی با فرمولش پیدا کردم که این بود: 8 زیتونی + 7 دودی +واریاسیون سبز و دودی. عکی خیلی قشنگ بود امااااااااااااااااااااااااا موی مشتری سبز فوق العاده بد رنگ شد که مجبور شدم رنگشو عوض کنم . خودم فکر میکنم چون پایه 9 زردی داره همون دودی کافی بود که بهم سبز بده. درسته یا من اصلا فرمولو اشتباه درست کردم؟ 2- میخوام بدونم پایه 9 رنگ زیتونی چه فرمولی داره؟ رنگ دودی چطور؟ اگه من دودی بزنم رو پایه 9 که باز زیتونی میشه نه دودی!!!!! 3- حالا اگه رنگمو بخوام دودی زیتونی کنم چیکار باید بکنم؟4- آیا رو پایه های پایین تر هم همون فرمولها استفاده میشه؟
واقعا معذرت میخوام انقدر سوالهام طولانی شد و سپاسگذار
سلام ندا عزیزم.
بنده سوال شما را همان روز خوندم ولی به احترام ویانا جون پاسخ را عرض نکردم.
اما حالا اگر نظر بنده را بخوای باید عرض کنم.گلم مشکل در پایه رنگ شما بود نیاز نبود به مو اینقدر آسیب وارد کنی و تا پایه9برسونی.
پایه هفت کافی بود.
حالا باید چکار کنی تا زیتونی خوشرنگ بده از ترکیب زیر با اکسیدان یک استفاده کن.اگر موها یک دسته ساقه و ریشه را باهم رنگ کن اگر نه که از قسمت روشن تر شروع به زدن رنگ کن.
7/3(30ml)+6/1(15ml)+ n6(15ml) واریاسیون طلایی دو
الی سه سانت
از اکسیدان نیم استفاده کن

شیدا جون تصمیم نهایی با خودتونه
بنده فقط پیشنهاد میدم اگر فکر میکنی از این مارک نتیجه میگیری خوب استفاده کن.
اما بنده توصیه میکنم از مارک بس پرسونال ،ویلا استفاده کنید.
شاد و سلامت باشی عزیزم

ارسال: #568
1392/05/26 03:49 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/26 04:03 ب.ظ، توسط raha2. دلیل ویرایش : )
raha2 آفلاین
کاربر انجمن

**

ممنون سایه روشن جون که اینقدر سریع جواب دادی
راستش مطمئن نیستم بهم گفت عسلی زیتونی زده اما خوب رنگش به عسلی شبیهه
چه رنگی رو پشنهاد میدین که مات نباشه ؟
مثلا واریاسیون نقره ای بزنم تفاوتی داره یا نه .
من یه قهو ها ی متوسط اما خوشرنگ میخوام .پوستمم سفیده؛اگه کمکم کنی ممنون میشم =)

ارسال: #569
1392/05/26 04:08 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/26 03:49 ب.ظ)raha2 نوشته شده توسط:  ممنون سایه روشن جون که اینقدر سریع جواب دادی
راستش مطمئن نیستم بهم گفت عسلی زیتونی زده اما خوب رنگش به عسلی شبیهه
چه رنگی رو پشنهاد میدین که مات نباشه ؟
مثلا واریاسیون نقره ای بزنم تفاوتی داره یا نه .
من یه قهو ها ی متوسط اما خوشرنگ میخوام اگه کمکم کنی ممنون میشم =)
خواهش میکنم عزیزم.
خوب چون موهای شما قبلا دکلره شده برای یکدست شدنش باید حتما ریشه ها را هم دکلره کنی.
اما میتونم حدس بزنم که دیگه تمایلی به دکلره مجدد نداری؟؟
اما یه دکلره ضعیف شما روی ریشه ها انجام بده و بعد از ترکیبی که خودت قبلا گفتی ولی با مقدار کم شکلاتی روی ساقه بزن.
برای ریشه ها هم از ترکیب زیر استفاده کن بلوند خاکستری متوسط +بلوند طبیعی متوسط + 15میل سانت بلوند طلایی اما با اکسیدان شماره دو .
تقریبا یکدست میشه.
البته اگر تکنیک هم پایه کردن را بلد نیستی توصیه میکنم کار خودت را آسان کنی و ریشه ها را به پایه ساقه برسونی و یه رنگ روی همه اش بزنی.
حالا دیگه تصمیم با خودته گلم.
شاد و سلامت باشی

ارسال: #570
1392/05/26 04:09 ب.ظ -
neda26sk@gmail.com آفلاین
سالن زیبایی نایس

**

با سلام مجدد. سایه جون اولا خیلی متشکرم که جواب سوالم دادی (صفحه 57) و دوم اینکه من جسارتا 4 تا سوال پرسیدم میتونم خواهش کنم در مورد بقیه سوالهامم نظرتونو بفرمایید بی ادبی منو ببخشید. من تو در آوردن رنگ زیتونی- دودی- و دودی زیتونی مشکل دارم . خیلی خوشحال میشم راهنماییم کنید. سپاس فراوان
نمیدانم چرا پیله کرده ام به تو!!! شاید فقط پروانه بودن را با تو می فهمم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 243 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,668 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,069 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,394 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
davodkavosi، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.