زمان کنونی: 1395/09/18، 11:29 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #781
1392/07/08 01:00 ب.ظ -
sevda67 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: ترکیب رنگ

سلام سایه جون یعنی خیلی باحالی که این همه با حوصله جواب هارو میدی این سایت تنها سایتی که میبینم بدون تاخیر و با حوصله جوابگو هست
ممنون ازتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
عزیزم من موهامو رو دکلره کردم و الان نزدیک 4 انگشت رشت ریشه دارم اخر ماه 2تا جشن داریم میخوام رنگ کنم
چه رنگی بزارم که موهام تیره بشه و یک دست بشه چون عروسی یکیش24 و دیگیری آخر ماه چون موهام دکلره است با شستشو قسمت دکلرش روشن میشه.
و من چشمام سبز و پوستم روشنه خیلی علاقه به تن قرمز دارم اگر شاه بلوطی یا این تیپ رنگ بزارم بهم میاد؟؟؟؟؟؟ رو این دکلره جور در میاد.
ممنون

ارسال: #782
1392/07/08 03:37 ب.ظ -
raha آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

=)سلام دو ستان یکی از مشتریان من موهای تیره داره که دیر رنگ باز میکنه ساقه موهاش مش کرم با زمینه قهوه ای تیره است و حدود0 1سانت رشد ریشه داشته با پوست گندمی روشن میخواد موهاش رو تا جای ممکن ورشن کنه بدون دکلره یه رنگ قشنگ که قرمزی نداشته باشه. میشه منو راهنمایی کنین که جه ترکیبی مناسبه تا یه رنگ زیبا به دست بیادHeart.

ارسال: #783
1392/07/08 05:44 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/07/08 01:00 ب.ظ)sevda67 نوشته شده توسط:  سلام سایه جون یعنی خیلی باحالی که این همه با حوصله جواب هارو میدی این سایت تنها سایتی که میبینم بدون تاخیر و با حوصله جوابگو هست
ممنون ازتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
عزیزم من موهامو رو دکلره کردم و الان نزدیک 4 انگشت رشت ریشه دارم اخر ماه 2تا جشن داریم میخوام رنگ کنم
چه رنگی بزارم که موهام تیره بشه و یک دست بشه چون عروسی یکیش24 و دیگیری آخر ماه چون موهام دکلره است با شستشو قسمت دکلرش روشن میشه.
و من چشمام سبز و پوستم روشنه خیلی علاقه به تن قرمز دارم اگر شاه بلوطی یا این تیپ رنگ بزارم بهم میاد؟؟؟؟؟؟ رو این دکلره جور در میاد.
ممنون
سلام عزیزم .ممنونم
خوشحال میشم بتونم کمکی داشته باشم تا شما عزیزان به رنگ موی دلخواهتون برسید.
بله رنگ شاه بلوطی انتخاب خوبیه.
البته پیشنهاد بنده رنگ کاکاءویی
شما ترکیب زیر را برای ریشه ها بکار ببر با اکسیدان 9%
7/5+6/35
برای ساقه دکلره دار هم همین ترکیب به همراه بلوند طبیعی متوسط و اکسیدان 6%
مارک ویل
اول ساقه و بعد ریشه را رنگ بذار.45مین

ارسال: #784
1392/07/08 07:10 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/08 07:17 ب.ظ، توسط sinderelaa. دلیل ویرایش : )
sinderelaa آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام . من می خوام رنگ های m4 و c6 روی دکلره با پایه 5 استفاده کنم . تتوی خونه. چه موقع اکسیدان بریزم و مخلوط کنم؟ 0 ضربدر 1 یعنی چی ؟ اینم رنگه ؟؟

سلام سایه خانم
ولقعا ممنونم
اما میشه عکس رنگ ها رو بذارین و بگین ترکیبهاشونو
خیلی به من کمک کرد اینجوری در انتخاب رنگ مئ چون مونده بودم ایندفعه چی رنگی کنم ! :) مرسی

ارسال: #785
1392/07/09 12:53 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/09 01:03 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/07/08 03:37 ب.ظ)raha نوشته شده توسط:  =)سلام دو ستان یکی از مشتریان من موهای تیره داره که دیر رنگ باز میکنه ساقه موهاش مش کرم با زمینه قهوه ای تیره است و حدود0 1سانت رشد ریشه داشته با پوست گندمی روشن میخواد موهاش رو تا جای ممکن ورشن کنه بدون دکلره یه رنگ قشنگ که قرمزی نداشته باشه. میشه منو راهنمایی کنین که جه ترکیبی مناسبه تا یه رنگ زیبا به دست بیادHeart.
سلام عزیزم.
از آنجایی که خودتون فرمودید که موهای ایشان مشکی هست میتونم عرض کنم که شما هر رنگی روی موی این خانم قرار بدید به دلیل فشرده بودن پیگمنت ها حتما قرمزی بسیار زیادی میده بلکه از سری زیتونی شماره 7استفاده کنید که البته باز قرمزی میده ولی کمتر.
ولی اگر واقعا یه رنگ خوب و براق و بدون قرمزی میخواد از سری زیتونی رو پایه دکلره استفاده کنی حتما خوشش میاد.
شادو سلامت باشی گلم

(1392/07/08 07:10 ب.ظ)sinderelaa نوشته شده توسط:  سلام . من می خوام رنگ های m4 و c6 روی دکلره با پایه 5 استفاده کنم . تتوی خونه. چه موقع اکسیدان بریزم و مخلوط کنم؟ 0 ضربدر 1 یعنی چی ؟ اینم رنگه ؟؟

سلام سایه خانم
ولقعا ممنونم
اما میشه عکس رنگ ها رو بذارین و بگین ترکیبهاشونو
خیلی به من کمک کرد اینجوری در انتخاب رنگ مئ چون مونده بودم ایندفعه چی رنگی کنم ! :) مرسی
سلام عزیزم.منظورم از
oxi1
اکسیدان شماره یک بوده
درمورد اینکه چه موقع اکسیدان را ترکیب کنی خوب گلم زمانی که رنگ ها را به خوبی ترکیب کردی اکسیدان را به مقدار مساوی ترکیب کن.
رنگ بسیار قشنگی میشه.

در مورد ترکیب با عکس هم بنده در بخش ویژه قرار دادم که البته شما چون کاربر انجمن هستید به این بخش دسترسی ندارید.
میتونید به راحتی عضو این گروه بشید در صفحه اصلی انجمن
عضویت ویژه را مطالعه بفرمایید.
شاد و سلامت باشی و امیدوارم به رنگ موی دلخواهتون برسی

ارسال: #786
1392/07/09 02:36 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/09 02:39 ق.ظ، توسط hadis.7072. دلیل ویرایش : )
hadis.7072 آفلاین
asalak

**

اعتبار: 1

سایه جون من همیشه سوالام دوبار میپرسم تا ج بگیرم از این ب بعد از همون اول دوبار میپرسم و راحتDazzled-icon

ص 5 میخوام خودم موهام رنگ کنم ی عکس هست ک شما گفتین دودی و طلایی ولی تو ی سایت دیگ گفته مسی و طلایی رو پایه 8 میخواستم ببینم کدوم درسته

ارسال: #787
1392/07/09 03:02 ق.ظ -
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام دوستان
من این رنگو از مارک دوبینا خریدم 8/54(عسلی روشن) میخوام با وارسیون طلایی و اکسیدان 12 ترکیب کنم میشه بگین چه رنگی در میاد؟ البته هم با دکلره هم بدون دکلره یا اگه عکسی از این رنگ داشته باشین بزارین ممنون میشم اخه میخوام فردا موهامو رنگ کنم ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اگه رنگ دیگه ای میشه با اینا ترکیب کرد بهم بگین مرسی منتظرم

ارسال: #788
1392/07/09 04:02 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سلام عزیزم.
خانومی با دکلره تقریبا شبیه عکس زیر میشه
بدون دکلره هم بستگی به رنگ موهای طبیعی خودتون داره.
هر رنگی که موهاتون هم داشته باشه بدون دکلره فقط سه درجه روشن تر از مو هاتون بدست میاد.
البته اگر اکسیدان 12%استفاده کنید ممکنه به موهاتون آسیب برسه بنده توصیه میکنم اکسیدان 9%به کارببری.
شاد و سلامت باشی عزیز دلم

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: #789
1392/07/09 04:14 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/07/09 02:36 ق.ظ)hadis.7072 نوشته شده توسط:  سایه جون من همیشه سوالام دوبار میپرسم تا ج بگیرم از این ب بعد از همون اول دوبار میپرسم و راحتDazzled-icon

ص 5 میخوام خودم موهام رنگ کنم ی عکس هست ک شما گفتین دودی و طلایی ولی تو ی سایت دیگ گفته مسی و طلایی رو پایه 8 میخواستم ببینم کدوم درسته
سلام حدیث جونم.
سوال قبلی رو که یکی از دوستانمون ج داد.
در مورد رنگ سرمه ای هم به زودی در بخش ترکیب رنگ قرار میدم.
دوستانی هم که میخواهند به بخش ترکیب رنگ دست پیدا کنند باید عضو ویژه باشن.
لطفا در صفحه اصلی عضویت ویژه را مطالعه بفرمایید.
حالا در مورد این سوالت باید عرض کنم لطفا عکس ها را پیوست کن چون بنده نمیتونم برای هر سوالی که یکی از شما عزیزان میپرسید انجمن را زیرو رو کنم.یعنی زمان کافی ندارم و باید به تمام سوالات عزیزان پاسخ بدم .به این صورت که شما میفرمایید وقتم گرفته میشه و خدا نکرده حق دیگران برای رسیدن به موقع ب جواب ضایع میشه.
یا حداقل لینک آن ص را قرار بده .
با عرض پوزش بنده نمیتونم فرمول هایی که سایت های دیگر قرار میدهند را تایید یا رد کنم .
اما از فرمول هایی که خودم عرض کردم مطمءنم و بیشتر آن ها را برای مشتری های خودم درآوردم.
شاد و سلامت باشی گلم.

ارسال: #790
1392/07/09 04:33 ق.ظ -
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

دستت طلا سایه روشن جون اگه با دکلره از این اکسیدان 12 درصد استفاده کنم بازم به موهام اسیب میزنه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترکیب رنگ لطفا ایناس 0 243 1395/04/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ایناس
  اگه میشه ترکیب رنگ این عکسارو بگید!!!!!! razi 9 6,668 1394/12/24 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: P.I.N.K
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,061 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
Question ترکیب رنگ این عکس چیه؟ p_asemon 11 4,394 1394/01/26 01:23 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
davodkavosi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.