زمان کنونی: 1395/09/21، 01:29 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1394/06/18 10:40 ق.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

تفاوت دو نوع وکس

سلام.

تفاوت ترکیبات وکسی که تو بعضی از آرایشگاه ها برای اپیلاسیون صورت ازش استفاده می کنن با وکس معمولی چیه؟ وقتی روی پوست قرار می گیره سریع خشک میشه و میشه با دست ورش داشت. می تونم خودم برای صورت ازش استفاده کنم؟

ارسال: #2
1394/06/18 08:44 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

RE: تفاوت دو نوع وکس

سلام گلم اونی که فرمودید موم عربی هست که چندین بار قابل استفاده و با حرارت دست نرم میشه
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #3
1394/06/18 10:31 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/18 10:34 ب.ظ، توسط Anne Shirley. دلیل ویرایش : )
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

با حرارت دست نرم میشه؟ یعنین نیازی به استفاده از هیتر نیست؟
ولی اونی که من تو آرایشگاه دیدم با هیتر گرم میشد. آرایشگر میریخت تو ظرف یک بار مصرف با چوب بستنی می مالید به صورت.

ارسال: #4
1394/06/25 01:41 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

عزیزم فکر میکنم منظور شما همون وکس معمولی باشه که آرايشگرتون داغ کرده و روی پوست کشیده و بعد از خشک شدن با دست برداشته،کشیدنش اصول داره و اگه به جهت مناسب نباشه باعث افتادگی پوست و شل شدن آن میشه و حتی ممکن شما بر اثر زیاد بودن دمای شمع پوستتان بسوزه،در غیر این صورت اگه مهارت کافی دارید میتوانید خودتون بگذارید،ولی چه خوبه که هر کاریو به متخصصش بسپاریم تا خیالمون راحت باشه
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #5
1394/06/25 02:15 ب.ظ -
fesgheliii آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان
موم گیاهی که برای اپیلاسیون بدن استفاده میشه....وقتی به دست یا روی قسمتهایی از بدن میمونه با چی تمیز میشه؟
با روغن بچه تمیز شد کمی....اما شما برای مشتریاتون چه کار میکنید؟
ممنون میشم تجربتونو بگین

ارسال: #6
1394/06/25 02:23 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/25 02:25 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

عزیزم برای وکس با خود تکه های وکس اول رو جاهای باقیمانده تاچ کن،بعد از روغن بعد از وکس که ریموورم بهش ميگن،از هر روغن دیگه ای هم میشه استفاده کرد.برای موم شستشو کافیه
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #7
1394/06/25 11:46 ب.ظ -
Anne Shirley آفلاین
عضو انجمن *

**

(1394/06/25 01:41 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  عزیزم فکر میکنم منظور شما همون وکس معمولی باشه که آرايشگرتون داغ کرده و روی پوست کشیده و بعد از خشک شدن با دست برداشته،کشیدنش اصول داره و اگه به جهت مناسب نباشه باعث افتادگی پوست و شل شدن آن میشه و حتی ممکن شما بر اثر زیاد بودن دمای شمع پوستتان بسوزه،در غیر این صورت اگه مهارت کافی دارید میتوانید خودتون بگذارید،ولی چه خوبه که هر کاریو به متخصصش بسپاریم تا خیالمون راحت باشه

ببخشید من گیج شدم؛ موم، شمع، و وکس چه فرقی با هم دارن؟ از هر کدوم چه استفاده ای میشه؟

ارسال: #8
1394/06/29 04:37 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

شمع برای اصلاح صورت بکار میره،وکس خارجيه همون شمعه خودمونه،که اینا با اسپاچولا گذاشته میشه و با دست برداشته میشن،ولی موم یا مومک برای بدنه و با پارچه از روی پوست کنده میشه و شبیه عسله.
ارایشگاه سیماپرداز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.