زمان کنونی: 1395/09/21، 03:26 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/08/19 01:15 ب.ظ -
raziye آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

تیفوسی

آقای میرزانژاد رفتم تیفوسی کوتاه کردم پشت سرم کاملا صاف و تخته مثل کرنلی اما میخواستم اینجوری بشه مثل عکس بخاطر متفاوت بودن زاویه کوتاهی این عکس پشتش انحنا داره یا انحنای گردن خود مدله لطفا راهنمایی کنید برای کوتاهی های بعدی

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: #2
1392/08/19 04:38 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/19 05:08 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

RE: تیفوسی

(1392/08/19 01:15 ب.ظ)raziye نوشته شده توسط:  آقای میرزانژاد رفتم تیفوسی کوتاه کردم پشت سرم کاملا صاف و تخته مثل کرنلی اما میخواستم اینجوری بشه مثل عکس بخاطر متفاوت بودن زاویه کوتاهی این عکس پشتش انحنا داره یا انحنای گردن خود مدله لطفا راهنمایی کنید برای کوتاهی های بعدی

خوب انحنای پشت سر و گردن شرط هست ، ولی نحوه کوتاهی میتونه طوری باشه که پشت سر شخصی صاف هم باشه مثله این مدل دیده بشه ،
در کل اندازه پشت سر تا وسط سر ( پایین پس سر ) میتونه کوتاه باشه و نصف بالا باید بلند باشه و با زاویه 45 درجه کوتاه بشه ،
ساده تر بگم ، نقطه مرکز سر یعنی فرق سر رو در نظر بگیرید ، شعاع فرق سر همه یک اندازه باید باشه که هم بشه گفت مدل تیفوسی هم پشت سر بصورت منحنی دربیاد .

اشتباه بعضی از آرایشگر ها اینکه پشت سر و پس سر رو تا فرق سر یکنواخت کوتاه میکنند ، در اون صورت سر شخص اگر صاف باشه همون صاف دیده میشه ! ( فکر میکنم برای شما هم همینطور شده )
[تصویر:  140275615918451.jpg]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.