زمان کنونی: 1395/09/15، 08:02 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/05/08 05:56 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

خانه تکانی انجمن !

با درود به همه شما کاربران گرامی و بازدید کنندگان سایت

[تصویر:  IMG14045893.jpg]
همانطور که متوجه شدید بدلیل اینکه کاربران سایت فرصت دیدن همه مطالب را ندارند ، در بسیاری از موارد پیش می آید که مطالب قبلی که در سایت موجود است را دوباره بصورت تکراری ارسال می کنند و یا اینکه بخاطر آشنا نبودن با نحوه فعالیت در سایت مطالب را در جای نا مناسبی ارسال می کنند . با توجه به زیاد شدن این موارد طبق پیشنهاد خانم سایه روشن مربی ارشد انجمن ، تصمیم گرفته شد که چند روز را بعنوان خانه تکانی انجمن قرار دهیم و مطلب جدید نفرستیم . این روز ها هم با شهادت امام علی مصادف شده و شب های پر خیر و برکت قدر و به نظرم فرصت خوبی برای این کار هست . بنابراین از امروز تا روز های آخر ماه رمضان را بعنوان روز های خانه تکانی انجمن در نظر می گیریم و به احترام این روز های عزیز مطلب جدید نمی فرستیم و از همه کاربران و اعضاء گرامی هم همین خواهش را دارم . بجای ارسال مطلب جدید در این مدت مطالب قدیمی تر را بازبینی کنیم تا مطالب تکراری و زاید مشخص شوند و پست های اضافه که برای تشکر و ... گذاشته شده مشخص شده و حذف شوند . در این مدت هم اگر سوالی درباره مطالب قدیمی هست مطرح شود و آموزش های قدیمی مرور شوند . پلیس های زحمتکش انجمن هم در این مدت کمک کنند تا بتوانیم در این کار موفق شویم . کار دیگری هم هست که کاربران علاقمند به سایت در این مدت می توانند انجام بدهند و آن اینکه ، یکی از فاکتور های موفقیت هر سایتی معرفی سایت در اینترنت است یعنی اگر شما در سایت های دیگر عضو هستید در میان مطالب خودتان این سایت را هم معرفی کنید تا رتبه سایت در گوگل بهتر شود . در حال حاضر که این مطلب را می نویسم سایت ما در 37 سایت دیگر معرفی شده و لینک انجمن در آن سایت ا قرار داده شده که می توانید با ورود به این صفحه ببینید .

کد php:
http://www.alexa.com/siteinfo/arayeshgaran.com#trafficstats 

( در قسمت میانی صفحه جایی که نوشته : what sites link to arayeshgaran.com ) این تعداد برای سایت ما خیلی کم است ، من از کاربران گرامی درخواست دارم که لینک سایت را در سایت های دیگر بگذارند چون تعداد سایت هایی که لینک انجمن در آنها گذاشته شده فاکتور بسیار مهمی برای انجمن می باشد . عزیزان اگر پیشنهادی در این زمینه دارید در همینجا مطرح بفرمایید . از همه شما سپاس گزارم .

ارسال: #2
1392/05/08 07:31 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/08 07:35 ب.ظ، توسط نگارخاتون. دلیل ویرایش : )
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

RE: خانه تکانی انجمن !

سلام مرسی بابت همه زحمتاتون.
میشه من هم به عنوان عضو کوچک یک خواهشی بکنم ؟
حالا که قرار به خونه تکونیه.
میشه یک دستی هم به سر و صورت و رنگ ها و چیدمان های سایت بزنیم.
مثلا عکس بالای صفحه اصلی انجمن رو عوض کنیم ،
نوار ی که توش فرم های عضویت و پاسخ های جدید قرار دادیم رنگ هاش تغییر بدیم طوریکه باهم همخونی بهتری داشته باشن ( به جای رنگ های قرمز ، صورمه ای ، سبز که هیچ هم خونی باهم ندارن )
هرکسی نام کاربریش با یک رنگ نباشه ( یکی ابی یکی سبز یکی قرمز یکی مشکی )
شکلک های ارسلی هم با کیفیت نیستن.
جای تبلیغاتم که همه جای صفحه هست از وسط صفحه گرفته تا کنار صفحه ، پایین صفحه ، امضای خیلی از دوستان و......

مثلا اینجا خونه ماست ، خدا روشکر افراد اینجا هم همه دستی تو هنر دارن ، میشه خواهش کنم این جا خوشگل تر کنیم.؟؟؟؟؟؟
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

ارسال: #3
1392/05/08 08:16 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/08 08:33 ب.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

من از گردگیری و شستشو بدم میاد لطفا چیدمان رو بدین به من
قول میدم با سلیقه بچینمشون
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #4
1392/05/08 08:25 ب.ظ -
مهدیه18 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

اره خوبه
منم موافقم مطالب تکراری این روزا زیاد پست میشه

ارسال: #5
1392/05/09 01:43 ق.ظ -
samane74 آفلاین
هنرجوی کوچک

اعتبار: 29

منم میرم آدرس سایتو همه جا پخش میکنم.....Dazzled-icon
و کاملا هم موافق عوض کردن عکس بالای صفحه هستم...
باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه!Heart
خدا سه گزینه داردHeart
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.

ارسال: #6
1392/05/09 02:31 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

در مورد فرمایش خانم نگار خاتون ( پست دوم ) منم از این موضوع راضی نیستم و طراحی یک قالب فوق العاده رو به یک گروه که جزء برترین طراحان وب هستند سپردم البته زمان می بره و فعلا انجام نمیشه چون ما تو نوبتیم . در مورد تبلیغات هم چشم بیشتر دقت میشه اما خداییش منصفانه نگاه کنید تبلیغات کمی داریم به نسبت سایت های دیگه ( برای تامین هزینه های سایت و گسترش و آینده نگری مجبور هستیم به انجام تبلیغات ) . تغییرات رنگ ها هم کار ما نیست باید همین گروه طراحی که عرض کردم در موردش کار کنند چون دستکاری که من انجام میدم باعث بهبود نمیشه متاسفانه .
از خانم خانومی هم ممنونم و از خانم مهدیه18 و سمانه خانم هم همینطور . یک بسیج عمومی برای این کار لازم داریم ، بین کاربران و اعضاء گرامی انجمن همه تخصص ها رو داریم و اگه همه کمک کنند ما برترین سایت رو خواهیم داشت . یک برنامه ای هم داریم برای آنلاین شدن همزمان کاربران در یک ساعت خاص هم برای تست سرعت و توانایی عملی سرور و هم برای رکورد شکنی که بزودی اطلاع رسانی خواهیم کرد .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #7
1392/05/09 11:06 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/09 11:15 ق.ظ، توسط شیواا. دلیل ویرایش : )
شیواا آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

سلام و خسته نباشید ، من هم کاملا با خونه تکونی موافقم و همچنیم قبل از نکته شما در مورد تبلیغ برای سایت من تو این چند روزه به هر کسی که به این رشته علاقه داشته سایت رو معرفی کردم و ادامه خواهم داد.=)

یه پیشنهاد هم دارم ، لطفا برای انتخاب آسان گزینه حالت من ، گزینه های نوشتاری را به حالتی مانند شکلک و یا گزینه فارسی برگردانید چون بسیاری از گزینه ها نیاز به ترجمه داره و معمولا از حوصله آدم خارجه که تک تک رو ترجمه کنه و موود خودشو انتخاب کنه اما اگه شکلک باشه خیلی انتخاب سریعتر و مناسب تر میشه. tick

ارسال: #8
1392/05/09 12:16 ب.ظ -
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

Drunkمرسی از مدیر سایت که تک تک کامنت ها رو با حوصله جواب میدن.Drunk
در مورد نکاتی که گفتین و گروه طراحی سایت حرف هاتون کاملا متین ، ولی این خیلی بد که شما به عنوان مدیر حتی اختیارات عوض کردن رنگ ها و یا عکس دلخواه سایت رو نداشته باشین ، حتی ما ها که کاربر سایت هستیم منوی کنترل پنلی داریم که می تونیم تغییرات کاربریمون رو توی سایت بدیم مثل عوض کردن عکس و امضا و حالت و ....... ، من تا حالا ندیده بودم این اختیارات رو از مدیر سایت بگیرن !!!!!!!!!! Eh-iconبه نظر من این موضوع رو به پشتیبانی سایتشون اعلام کنین حتتتتتتتما باید راه حلی داشته باشهDazzled-icon

در مورد تبلیغات هم ، حق باشماست ، فقط نمیشه منو هاش کوچیکتر شه ه ه=)
ولی اینم بگم ما صبوریم و تا اون زمان که این تغییرات بخواد انجام شه ما تبلیغات خونمون تو سایت های دیگه میکنیم. Drunk
ما منتظر اعلام حضور همگانی هم هستیم تا رکورد خودمون ثبت کنیم ،،،،، صحنه رو هم ترک ن م ی ک ن ی م .Drunk
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

ارسال: #9
1392/05/09 01:13 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

شما اشتباه متوجه شدید تمام کارهای گرافیکی و در کل کارهای فنی سایت توسط خودم انجام میشه منظورم این بود که من طراح نیستم و تغییر رنگ قالب سایت توسط من فکر نمی کنم تاثیری مثبتی داشته باشه چون باید یک قالب جدید از نو طراحی بشه تا همه رنگها باهم تناسب داشته باشه و این کار یک طراح حرفه ای هست وگرنه این قالب کلا توسط خودم تغییر داده شده و با قالب اصلی خیلی تفاوت داره .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #10
1392/05/09 01:16 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

(1392/05/09 11:06 ق.ظ)شیواا نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید ، من هم کاملا با خونه تکونی موافقم و همچنیم قبل از نکته شما در مورد تبلیغ برای سایت من تو این چند روزه به هر کسی که به این رشته علاقه داشته سایت رو معرفی کردم و ادامه خواهم داد.=)

یه پیشنهاد هم دارم ، لطفا برای انتخاب آسان گزینه حالت من ، گزینه های نوشتاری را به حالتی مانند شکلک و یا گزینه فارسی برگردانید چون بسیاری از گزینه ها نیاز به ترجمه داره و معمولا از حوصله آدم خارجه که تک تک رو ترجمه کنه و موود خودشو انتخاب کنه اما اگه شکلک باشه خیلی انتخاب سریعتر و مناسب تر میشه. tick

این گرینه های انگلیسی بعدا برای کامل ترشدن حالت ها اضافه شد و متاسفانه هنوز فارسی نشده ممنون که دقت کردید به این موضوع .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.