زمان کنونی: 1395/09/16، 08:26 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/05/12 05:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/12 05:04 ب.ظ، توسط طنازجون. دلیل ویرایش : )
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

RE: خانه تکانی انجمن !

عزیزم از تذکر به جات ممنونم.امیدوارم یه طرفه قضاوت نکنی قضیه رئیس و مرئوسی نیست یا کسی نمیخواد رئیس بازی دربیاره .همه ما به یک اندازه تو این سایت سهم داریم.شما هم میتونی اگه یه مطلب اسپم دیدی گزارش کنی یا زیرش به اون فرد تذکر بدی مطمئن باش ازت تقدیر هم میشه. پلیسهای سایت چون وظیفشون اینه که پست های تکراری و اسپم رو تذکر بدن قصد بی احترامی به کسی نیست ولی بحثی که هست بارها پیش میاد که پلیسها یا مدیر سایت به یه نفر چند بار تذکر میدن که پست اسپم یا کپی نذاره وقتی باز تکرار میشه خوب این واسه اعتبار سایت خوب نیست.برای مثال من خودم مطلبی رو از سایت خوندم و دیدم به جای اینکه موضوع بحث ادامه پیدا کنه تعداد زیادی پست تشکر گذاشتن بنابراین وظیفه خودم دونستم تو پست بعدی تذکر بدم(این قبل از پلیس شدنم بودا!)
منم قبلا وقتی یه پلیس پست میذاشت فکر میکردم پلیسا باید خیلی بداخلاق باشن ولی وقتی باهاشون صحبت کردم دیدم اشتباه فکر میکردم چند وقت بعد هم که خودم جزوشون شدم !به هر حال اگه از طرف من یا دیگران رفتاری سرزده که باعث شده فکر کنی بی احترامیه عذر خواهی میکنم! Heartهیچ کدوم از اعضای سایت قصد وغرضی بر بی احترامی به شما نداشته اند نگین جون!خلاصه اگه اسلحه ای کلاشینکفی خمپاره ای چیزی خواستی ما در خدمتیما!!KaboomYou-like-my-teeths-icon
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #22
1392/05/12 06:36 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

سپاس هایی که از پست خانم نگین توسط گروه پلیس و مربی ها شده خودش نشون دهنده میزان صمیمیت بین اعضای سایت هست . بدونید که اگه هم گاهی مسئله ای پیش میاد از روی غرض نیست و برای حفظ نظم سایت هست .
از همه ممنونم .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #23
1392/05/12 07:17 ب.ظ -
neginstar آفلاین
ویانا

**

اعتبار: 11

بله آقای مدیر بنده خودم متوجه هستم و خودم م در همون پست تشکر کردم!.از طناز جونم خیلیل ممنونم به خاطر توجهت =)فدات شم طناز جون اسلحه نخواستیم یه چسب زخم بدی ممنونت میشم.میخوام بزنم رو قلب شکستمTT-TTDazzled-icon
برایم دعا کن اجابتش مهم نیست !نیاز من آرامشیست که بدانم تو به یادمی....

ارسال: #24
1392/05/13 12:34 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

ببخشید یاد یه چیزی افتاد از قدیم ، زمانی که اینترنت و این چیزا نبود اون موقع هم همیشه خانم ها منشاء صفا و صمیمیت بودند . خدا رو شکر همه اعضای این سایت فوق العاده خوب هستند و اگه منصفانه نگاه کنیم ما یک سایت فوق العاده داریم که همه کاربراش برای پیشرفتش دارند زحمت می کشند . از همه شما ممنونم از اینکه همراهی کردید .

ارسال: #25
1392/07/07 04:30 ق.ظ -
negiin آفلاین
........................

**

اعتبار: 3

سلام به همه دوستان عزیز ومدیران گرامی
امیدوارم تشکروقدردانی صمیمانه منو به موجب زحمات وتدبیر بی نظیر مدیران محترم بپذیرید.
تقدیم دوستان
[تصویر:  a_bunch_of_flowers(2).jpg]

وخواهشی که داشتم لطفا اگر ممکنه واژه تومان را به ریال تبدیل کنید تا قیمتها رند وصریح والبته ایرانی باشند...
ودرضمن یکی بفرمایند اگر مشکل یا درخواستی داشتیم به کی باید مراجعه کنیم...
بازم سپاسگزارم
پیروز باشید

ارسال: #26
1392/07/07 05:00 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

با سلا به شما کاربر گرامی

در مورد واحد پولی امکان تغییر نیست متاسفانه . مشکل یا درخواستی هم داشتید با هریک از اعضاء تیم مدیریتی در میان بگذارید راهنمایی های لازم انجام می شود .

از علاقه و توجه شما سپاس گزاریم

ارسال: #27
1393/02/10 12:13 ق.ظ -
negiin آفلاین
........................

**

اعتبار: 3

( در قسمت میانی صفحه جایی که نوشته : what sites link to arayeshgaran.com ) این تعداد برای سایت ما خیلی کم است ، من از کاربران گرامی درخواست دارم که لینک سایت را در سایت های دیگر بگذارند چون تعداد سایت هایی که لینک انجمن در آنها گذاشته شده فاکتور بسیار مهمی برای انجمن می باشد . عزیزان اگر پیشنهادی در این زمینه دارید در همینجا مطرح بفرمایید . از همه شما سپاس گزارم .

[/quote]
با سلام وحسته نباشید حضور مدیرسایت وسایر عزیزان هنرمند
درمورد معرفی این سایت در دنیای مجازی ..
در صفحه ارسال موضوع جدید دنبال چنین کادری گشتم وکادر برچسب ندیدم ..
اگر بر نامه ایی در پایین صفحات ارسال موضوع با عنوان ((کلمات کلیدی)) ویا همان ((برچسبها)) تعریف بشه وهر موضوعیی با عنوان کلیدی ارسال بشه ..
بنظر دیگه جای نگرانی در پخش همه گیر سایتها نباشه وبا جستجوی اینترنتی با هر برچسبی میتونه براحتی معرف این سایت باشه وهمه گیرتر خواهد بود...
باتشکر از زحمات مدیران گرامی وپیشرفت روزبروز در زمینه اطلاعرسانی وآموزشهای این سایت..
پیروزوسربلندباشید

ارسال: #28
1393/02/10 01:15 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

منم یه پیشنهاد دارم مثلا تمام عکس های شنیون عکس های آرایش یه جا قرار بگیرن من خودم شخصا امروز یه شنیون میبیمم فردا نمیدونم اونو کجا دیده بودم مرسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.