زمان کنونی: 1395/09/15، 10:08 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/11/25 01:25 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/25 01:26 ب.ظ، توسط الی65. دلیل ویرایش : )
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

خواهش

با سلام دوستای عزیز
شاید درست نباشه که من این موضوع رو مطرح کنم ولی دوستهایی که زحمت می کشن وقت می زارن عکس می زارن بهتر نیست که قبل از گذاشتن عکس به صفحات قبل هم مراجع کنن اخه دیگه عکس ها داره تکراری می شه مخصوصا قسمت میکاپ .
خواهش می کنم از دست من دلخور نشین فقط به نظرم بیشتر عکسها تکرارین شاید بعضی هاشون 4الی 3تکرار شدن .
با تشکر
کاش.....

ارسال: #2
1391/11/25 03:04 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: خواهش

به نکته خوبی اشاره کردین . بعد از این عکس هایی که بار آموزشی خاصی نداشته باشه حذف میشه .
لطفا شما هم کمک کنید و عکس های تکراری رو گزارش کنید .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #3
1391/11/26 12:45 ق.ظ -
fata_mana آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

وای واقعا هم این جور که میگی نه به این که عکس نبود نه به حالا که اموزش کم شده وشرمنده این میگم هر که از راه میرسه عکس میزاره جناب مدیر یک نظارتی بفرمایید دست شما درد نکنه

ارسال: #4
1391/11/26 01:46 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

بازم ازتون ممنونم . البته بعضی عکس ها واقعا زیباست و بار آموزش داره و خوب یک حقیقتی هم هست برای بعضی از اعضای محترم اینجا یک مدرسه کوچولوست برای آموزش فعالیت در اینطور انجمن ها و من وقتی می بینم که هموطنان خوبم با کلی ذوق و شوق با اینهمه مشکلات و کم بودن سرعت اینترنت اومدن و زحمت کشیدن و عکسی گذاشتن دلم نمیاد ناراحتشون کنم و دلشونو بشکنم . امیدوارم روز به روز به سمتی بریم که اینجا رو تبدیل به یک محیط فوق العاده خوب و دوستانه و مفید کنیم تا همه اعضا راضی باشند . بازم از همتون ممنونم .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #5
1391/11/26 01:55 ق.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

واقعا من که به نوبه ی خودم خوشحالم که با این انجمن آشناشدم.........کاش میشد آموزش هاروبیشترگسترش داد..........ازاینکه میبینم بعضی از این عزیزان بی هیچ چشمداشتی آطلاعاتشون رو دراختیار مون میذارن واقعا به خودم می بالم که همچین هموطنایی دارم......
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

ارسال: #6
1391/11/26 08:20 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

raziجون ما هم خوشحالیم که با همچین سایتی اشنا شدیم وبا دوستای گلی که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات شون رو در اختیار ما می زارن ولی بچه هایی که فقط می تونن تو قسمت میکاپ فعالیت کنن خیلی بهتر می شه که عکس جدید بزارن.
اخه زحمت میکشن ولی بدون توجه به این که همونعکس بارها تکرار شده .به هر حال ممنون از لطف همه کسانی که بی دریغ تو سایت زحمت میکشن=)=)=)=)
کاش.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.