زمان کنونی: 1395/09/20، 08:05 ب.ظ

نظرسنجی: آیا شیک بودن سالن تاثیر بیشتری در جلب مشتریان دارد یا مهارت آرایشگر؟
این نظرسنجی بسته شده است.
شیک بودن سالن 20.00% 1 20.00%
مهارت آرایشگر 80.00% 4 80.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1393/10/20 02:22 ب.ظ -
denizi آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

Rainbow درآمد آرایشگری؟

سلام به همه ی دوستان.
بنده در حال طی کردن دوره های آرایشگری هستم و به زودی آرایشگاه خودم را تاسیس خواهم کرد.در این زمینه چند سوال از دوستان داشتم.
حدود درآمد آرایشگری چقدر است؟
درآمد آرایشگاه به چه عواملی بستگی دارد؟
درآمد کدام رشته بیشتر است و خواستار بیشتری دارد؟
با تشکر از دوستان
آنقدر سخت کار کنید که روزی امضایتان قیمت پیدا کند...S (71)

ارسال: #2
1393/10/21 02:10 ب.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

RE: درآمد آرایشگری؟

اول سلام ..........در امد بستگی به خیلی چیزها داره به ..1-مهارت ارایشگر 2-مدل سالن 3-محل سالن 4-قیمت کار 5-سابقه 6- تعداد سالنهای اطراف 7-تهداد مهارت های یک ارایشگر 8-تبلیغات 9-روابط عمومی بالاوخوب درباره کدام رشته درامد بیشتری دارد باز هم به محل کسب ربط داره وشرایط نسبی ودرامد مشتری................................

ارسال: #3
1393/10/21 02:58 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/21 03:00 ب.ظ، توسط denizi. دلیل ویرایش : )
denizi آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام خیلی ممنون از شراره عزیز .
اگر امکانش هست دوستانی که مشغول به کار هستند میزان درآمد خودشون با توجه به در شهرستان یا تهران بودن سالن بیان کنند ممنون میشم.

ارسال: #4
1393/10/27 09:24 ب.ظ -
denizi آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان عزیز کسی نیست جواب بده!!
خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید

با تشکر
]

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: #5
1393/10/27 11:34 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

فدای تو . گفته های شراره جون درسته. هرکسی درآمدش با توجه به مکانش متغیره . در آمد هر ماه فرق میکنه ثابت نیست عزیزم. در آمد یک ماه یه سالن زیبایی در ماه شعبان بالای 50 میلیون بوده در یک مکان معمولی و در آمد یه سالن خوب در همون منطقه در همون ماه 4 میلیون بوده این در حالیه که یک سالن در همون خیابون ممکنه 800 تومنم کار نکرده باشه. شما از این سوال به چه نتیجه ای میخوای برسی بگو تا به جوابی که میخوای برسی. در آمد یه آرایشگر با چند سال تجربه و چه خدماتی و در چه منطقه ای؟؟؟؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #6
1393/10/28 12:47 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

برای نظر سنجی ام به نظر من هر دو مورد مهمه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #7
1393/10/28 08:50 ب.ظ -
denizi آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/10/27 11:34 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  فدای تو . گفته های شراره جون درسته. هرکسی درآمدش با توجه به مکانش متغیره . در آمد هر ماه فرق میکنه ثابت نیست عزیزم. در آمد یک ماه یه سالن زیبایی در ماه شعبان بالای 50 میلیون بوده در یک مکان معمولی و در آمد یه سالن خوب در همون منطقه در همون ماه 4 میلیون بوده این در حالیه که یک سالن در همون خیابون ممکنه 800 تومنم کار نکرده باشه. شما از این سوال به چه نتیجه ای میخوای برسی بگو تا به جوابی که میخوای برسی. در آمد یه آرایشگر با چند سال تجربه و چه خدماتی و در چه منطقه ای؟؟؟؟

خیلی ممنون که وقت گذاشتین.
برنامه من این هست که می خوام تمام دوره های آرایشگری را طی کنم و کار خودم را حرفه ای شروع کنم و همچنین برای سالن خوب هزینه کنم.حالا چیزی که من می خوام بدونم اینه که سرمایه ای که هزینه کردم ممکنه چقدر طول بکشه که برگرده و سوددهی کنه؟
به نظر شما برای سالن کم کم بعد شروع کارم با درآمدی که بدست می آورم هزینه کنم و یا اول کار با یه سالن شیک شروع کنم؟

ارسال: #8
1393/10/28 09:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/28 09:06 ب.ظ، توسط denizi. دلیل ویرایش : )
denizi آفلاین
عضو انجمن *

**

ممنون میشم در مورد شروع کار هم راهنمایی بفرمایید؟تبلیغات چطور باشه؟برای جلب مشتری آیا لازمه در شروع کار قیمت پایین کار انجام بشه؟
چه کارهای دیگه ای برای افزایش درآمد و جلب مشتری میشه انجام داد؟
با تشکر از همه دوستان و مدیر سایت

ارسال: #9
1393/10/28 10:23 ب.ظ -
سی تیات آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 5

سلام عزیزم
من خودم یک سال پیش با یه سالن بزرگ وشیک شروع کردم وخیلی هزینش کردم اوایل کارم همه مشتریهام میگفتن که دلیل اومدنمون به سالن شیک بودن اونجاس ویه مشتری که به سالنم می اومد با ارایه بهترین خدمات براشون همه مشتری هام ثابت شدن وبه نظر من اگه ایشالا سالن زدی سعی کن درعین حال که کیفیت کارات خوبه هزینه کمتری نسبت به ارایشگرای اطرافت از مشتری هات بگیر مخصوصا دوستات وفامیل چون هر مشتری راضی چند تا مشتری دیگه هم برات می یاره بعد درعین اینکه کارات خوب باشه یه کم طول میکشه که به سود دهی برسی البته منظورم این نیست که ممکنه ضرر کنی نه ولی سود خیلی بالا تقریبا حدود چند ماهی طول میکشه هیچ وقت تو کارت کم نیار من این اطمینان رو بهت میدم که اگه کارات خوب باشه خیلی موفق میشی برای درامد هم همونطوری که مرجان جون گفتن درامد توی ماهای مختلف متغییره ارزوی موفقیت برات دارم گلم

ارسال: #10
1393/10/28 11:39 ب.ظ -
denizi آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/10/28 10:23 ب.ظ)سی تیات نوشته شده توسط:  سلام عزیزم
من خودم یک سال پیش با یه سالن بزرگ وشیک شروع کردم وخیلی هزینش کردم اوایل کارم همه مشتریهام میگفتن که دلیل اومدنمون به سالن شیک بودن اونجاس ویه مشتری که به سالنم می اومد با ارایه بهترین خدمات براشون همه مشتری هام ثابت شدن وبه نظر من اگه ایشالا سالن زدی سعی کن درعین حال که کیفیت کارات خوبه هزینه کمتری نسبت به ارایشگرای اطرافت از مشتری هات بگیر مخصوصا دوستات وفامیل چون هر مشتری راضی چند تا مشتری دیگه هم برات می یاره بعد درعین اینکه کارات خوب باشه یه کم طول میکشه که به سود دهی برسی البته منظورم این نیست که ممکنه ضرر کنی نه ولی سود خیلی بالا تقریبا حدود چند ماهی طول میکشه هیچ وقت تو کارت کم نیار من این اطمینان رو بهت میدم که اگه کارات خوب باشه خیلی موفق میشی برای درامد هم همونطوری که مرجان جون گفتن درامد توی ماهای مختلف متغییره ارزوی موفقیت برات دارم گلم
خیلی ممنون سی تیات عزیز
الان شما از درآمد خودتون راضی هستین؟ و در شروع کار تمام خدماتی که الان داشتین را دوره دیده بودین یا بعد از شروع کارتون آموزش هاتون را کامل کردین؟
مرسی عزیزم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای یاد گرفتن آرایشگری از کجا شروع کنم؟ (سوال از متخصص های حرفه) punk 42 23,254 1395/06/18 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: Aysha
  آیا برای آرایشگری وام میدن؟ sigol 5 1,647 1393/02/07 01:23 ق.ظ
آخرین ارسال: حبیبه نقی نژاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.