زمان کنونی: 1395/09/14، 09:44 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/10/27 09:51 ب.ظ -
samane74 آفلاین
هنرجوی کوچک

اعتبار: 29

RE: درخواست به جناب مدیر

جناب مدیر اینم یه توضیح مختصر
نرم افزار Tapatalk Forum App يک برنامه کاربردي براي مشاهده و استفاده بدون مشکل و سريع از چندین هزار انجمن گفتگو در سراسر دنيا مي باشد.
از ويژگي هاي ارزشمند اين برنامه برخورداري از چندین هزار انجمن فعال و محبوب دنيا، امکان جستجوي فروم مورد نظر، قابليت افزودن يک فروم خاص به ليست علاقه مندي ها، قابليت وارد کردن حساب هاي کاربري مختلف، پاسخ دادن به پيام هاي خصوصي يا ارسال نظر مي باشد.
باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه!Heart
خدا سه گزینه داردHeart
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.

ارسال: #12
1392/10/28 11:11 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

ممنونم که توضیح دادید ، البته به نظرم یکی از نرم فزار هایی که فرمودید روی سایت فعال بود و منم درست کاربردشو نمی دونستم ولی اشکالاتی برای سایت ایجاد می کرد که حذفش کردم . بازم بررسی می کنم و اگه مواردی که شما فرمودید امکان نصبش بود در صورت امکان انجام میشه . ممنون از توضیحات کامل و خوبتون .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #13
1393/03/27 07:02 ب.ظ -
shanel آفلاین
شنل.منتظر نی نی

**

اعتبار: 0

من یه سوال دارم ولی نمیدونم کجا بپرسم

میخوام یه امضا برا خودم بذارم ولی وقتی توی کنترل پنلم میرم هیچ گزینه ای برای امضا نیست..باید چی کار کنم؟

ارسال: #14
1393/03/27 08:00 ب.ظ -
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1393/03/27 07:02 ب.ظ)shanel نوشته شده توسط:  من یه سوال دارم ولی نمیدونم کجا بپرسم

میخوام یه امضا برا خودم بذارم ولی وقتی توی کنترل پنلم میرم هیچ گزینه ای برای امضا نیست..باید چی کار کنم؟

شما این قسمت رو برید ( تغییر یا ایجاد امضاء هست ) اگر دسترسی نداشتین یا صفحه مربوطه باز نشد احتمالا مشکلی وجود داره که جناب مدیر حل میکنن .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #15
1393/03/27 10:17 ب.ظ -
shanel آفلاین
شنل.منتظر نی نی

**

ممنون
این صفحه ای که شما گفتین که برای من باز نشد
من تو کنترل پنلم میرم همه گزینه ها هست مثل تغییر آواتار و غیره ولی تغییر امضا نیست

ارسال: #16
1393/03/28 02:23 ب.ظ -
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1393/03/27 10:17 ب.ظ)shanel نوشته شده توسط:  ممنون
این صفحه ای که شما گفتین که برای من باز نشد
من تو کنترل پنلم میرم همه گزینه ها هست مثل تغییر آواتار و غیره ولی تغییر امضا نیست

خوب احتمالا برای شما فعال نیست یا دسترسی ندارید،
به جناب مدیر پغام بدید درست میکنن .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #17
1393/03/29 07:35 ق.ظ -
farsing آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/10/28 11:11 ق.ظ)مدیر سایت نوشته شده توسط:  ممنونم که توضیح دادید ، البته به نظرم یکی از نرم فزار هایی که فرمودید روی سایت فعال بود و منم درست کاربردشو نمی دونستم ولی اشکالاتی برای سایت ایجاد می کرد که حذفش کردم . بازم بررسی می کنم و اگه مواردی که شما فرمودید امکان نصبش بود در صورت امکان انجام میشه . ممنون از توضیحات کامل و خوبتون .

سلام مدیر عزیز
در کل نرم افزار تاپاتالک زیاد مناسب نیست و خیلی از امکانات فروم رو میگیره اما خوب برای بعضی از بازدیدکننگان راحت تر و بهتره، اگر خواستید من میتونم براتون نصبش کنم و توی مسائل فروم کمک کنم

ارسال: #18
1394/05/19 02:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/05/19 03:03 ب.ظ، توسط مروارید65. دلیل ویرایش : )
مروارید65 آفلاین
عضو انجمن *

**

با سلام خدمت جناب مدیر بنظرم مطالب سایت خیلی عالی و اموزندس خصوصا قسمت رنگ و مش .ولی دسته بندی مناسبی نداره مثلا در مورد مش کلاهی هر چی گشتم از میون این همه مطلب نتونستم از پایه طریقه گذاشتن کلاه. و دز آوردن مو رو پیدا کنم .بنظر من بهتره اول هر موضوع راجع به اون از پایه توضیح داده بشه بعد به سوالات کاربران پاسخ داده بشه.تا افراد مبتدی مثله من. بهتر بتونن استفاده کنندو راجع به موارد اولیه دیکه. سوال نپرسن.خیلی ممنون .
الهی چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.