زمان کنونی: 1395/09/17، 03:14 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/04/19 05:10 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/19 05:14 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

RE: درخواست

(1392/04/19 02:20 ب.ظ)پرنسس عشق نوشته شده توسط:  پس باید عضو ارایشگران شم...........Eh-iconEh-icon

راستی احساس میکنم اینجا بچه ها یعنی کاربرا زیاد فعال نیستن ...Kiss منم خیلی نمیام چون مطلب جدیدی نمیاد و کسی آن نیست.....خواستم فقط دلیل کم اومدنمو بگم
ممنون

شما زود قضاوت میکنید ، عادلانه نیست ، یک مقدار بیشتر سر بزنید و فعالیت کنید متوجه میشید که فعالیت این انجمن خیلی بالا هست ،
مطالب و آموزش هایی که قبلا ارسال شده یک هفته 24 ساعته هم مطالعه کنید تموم نمیشه،شما فقط 2 ساعت آنلاین بودید ! .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #12
1392/04/19 06:19 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/04/19 05:10 ب.ظ)میرزانژاد نوشته شده توسط:  
(1392/04/19 02:20 ب.ظ)پرنسس عشق نوشته شده توسط:  پس باید عضو ارایشگران شم...........Eh-iconEh-icon

راستی احساس میکنم اینجا بچه ها یعنی کاربرا زیاد فعال نیستن ...Kiss منم خیلی نمیام چون مطلب جدیدی نمیاد و کسی آن نیست.....خواستم فقط دلیل کم اومدنمو بگم
ممنون

شما زود قضاوت میکنید ، عادلانه نیست ، یک مقدار بیشتر سر بزنید و فعالیت کنید متوجه میشید که فعالیت این انجمن خیلی بالا هست ،
مطالب و آموزش هایی که قبلا ارسال شده یک هفته 24 ساعته هم مطالعه کنید تموم نمیشه،شما فقط 2 ساعت آنلاین بودید ! .
سلام.بنده هم با نظر آقای میرزانژاد کاملا موافقم.خود بنده هرروزچندین ساعت در سایت آن هستم.
روزانه اینقدر مطالب ارسال میشه که بنده خیلی وقت ها فرصت نمیکنم تمام تایپیک ها رو بخونم وسعی میکنم فقط ب انجمن رنگ ومش رسیدگی کنم و باقی مطالب را میزارم یه زمانی که فرصت پیدا کردم میخونم.
جا داره اینجا از تلاش تمام دوستان تشکر کنم.
دوست خوبم اگر فکر میکنید که فعالیت کاربران کم هست(که بنظرم اشتباه میکنید)خوشحال میشیم مطالب جدید و از تجربیات شما استفاده کنیم.

ارسال: #13
1392/04/29 03:44 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

ببخشید این جا میپرسم آخه هرجا پست میخوام بذارم غیر فعاله.راستش یه مدل مو پیدا کردم که خیلی خوشم اومده ولی اسمشو نمیدونم برم آرایشگاه کوتاه کنم میشه بگید کجا باید عکسشو بذارم که جواب بدن؟قوانین اسپمو خوندم راستش ترسیدم!Dont-know-icon

ارسال: #14
1392/04/29 03:58 ب.ظ -
پرنسس عشق آفلاین
ma♂♥♀fa

**

اعتبار: 0

(1392/04/19 06:19 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  
(1392/04/19 05:10 ب.ظ)میرزانژاد نوشته شده توسط:  

ممنون

سلام.بنده هم با نظر آقای میرزانژاد کاملا موافقم.خود بنده هرروزچندین ساعت در سایت آن هستم.
روزانه اینقدر مطالب ارسال میشه که بنده خیلی وقت ها فرصت نمیکنم تمام تایپیک ها رو بخونم وسعی میکنم فقط ب انجمن رنگ ومش رسیدگی کنم و باقی مطالب را میزارم یه زمانی که فرصت پیدا کردم میخونم.
جا داره اینجا از تلاش تمام دوستان تشکر کنم.
دوست خوبم اگر فکر میکنید که فعالیت کاربران کم هست(که بنظرم اشتباه میکنید)خوشحال میشیم مطالب جدید و از تجربیات شما استفاده کنیم.

من خودم تو سایت دیگه ای عضو هستم که فعالیتم اصلا قابل مقایسه نیست با اینجا ... در ضمن من این سایت شماهم اونجا دیدمDrunk
و اومدم بیشتر استفاده کنم تا چیزای دیگه ....و درصورت لزوم کمک میکنم و نظر میدم به دوستان

ممنون از همه

ارسال: #15
1392/04/30 12:17 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

اول خیلی ممنون از همه دوستان که اطلاعاتی در باره موضوعی دارن در اختیار همه می زارن
من تازه کار هر جا هرچی می بینم مربیهای اموزشگاه که جواب نمی دن مجبورم اینجا بپرسم
به مربیم میگم کوپ لیزری یعنی چی؟بدونه هیچ توضیحی میگه باید بیاد دوره خصوصی ثبت نام کنی؟
میشه شما ها کمکم کنید که چه نوع کوپی هست ؟به همین مدل های نا متقارن می گن ؟
کاش.....

ارسال: #16
1392/04/30 01:33 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1392/04/29 03:44 ب.ظ)tannazjoon نوشته شده توسط:  ببخشید این جا میپرسم آخه هرجا پست میخوام بذارم غیر فعاله.راستش یه مدل مو پیدا کردم که خیلی خوشم اومده ولی اسمشو نمیدونم برم آرایشگاه کوتاه کنم میشه بگید کجا باید عکسشو بذارم که جواب بدن؟قوانین اسپمو خوندم راستش ترسیدم!Dont-know-icon
عزیزم در پایانه ورودی قرار بده،دوستان راهنماییت میکنن،.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #17
1392/05/02 12:14 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

[quote='الی65' pid='7506' dateline='1374346036']
اول خیلی ممنون از همه دوستان که اطلاعاتی در باره موضوعی دارن در اختیار همه می زارن
من تازه کار هر جا هرچی می بینم مربیهای اموزشگاه که جواب نمی دن مجبورم اینجا بپرسم
به مربیم میگم کوپ لیزری یعنی چی؟بدونه هیچ توضیحی میگه باید بیاد دوره خصوصی ثبت نام کنی؟
میشه شما ها کمکم کنید که چه نوع کوپی هست ؟به همین مدل های نا متقارن می گن ؟

مربی های عزیزی راهنمایی لطفا=)
کاش.....

ارسال: #18
1392/05/07 04:45 ق.ظ -
neginstar آفلاین
ویانا

**

اعتبار: 11

میشه شینیون با تورم بزارین؟
برایم دعا کن اجابتش مهم نیست !نیاز من آرامشیست که بدانم تو به یادمی....

ارسال: #19
1392/05/07 05:07 ق.ظ -
fahime_mm آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

جناب مدیر چــرا من هنــوز هنرجوی رشتــه زیبایی نشــدم؟؟؟

مگه نگفتین اگه 15تا پست بزاریم به طور اتوماتیک ارتقا پیدا میکنیم؟؟؟

من که الان 20تا پست گذاشتــم!!!!

میشـــه راهنــمایی کنین!!؟؟؟

ارسال: #20
1392/05/07 12:16 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/05/07 05:07 ق.ظ)fahime_mm نوشته شده توسط:  جناب مدیر چــرا من هنــوز هنرجوی رشتــه زیبایی نشــدم؟؟؟

مگه نگفتین اگه 15تا پست بزاریم به طور اتوماتیک ارتقا پیدا میکنیم؟؟؟

من که الان 20تا پست گذاشتــم!!!!

میشـــه راهنــمایی کنین!!؟؟؟
سلام عزیزم.با اجازه جناب آقای مدیر .خانومی فقط تعداد ارسال ملاک نیست اول شما در پایانه ورودی مطالب را ارسال میکنید و بعد مورد تایید گروه پلیس و مدیر قرار میگیره اگر مطالب غیر تکراری و مناسب بود منتشر میشه.
شاید یک نفر 15ارسال داشته باشه اما از تعدادی از آن نامناسب و تکراری باشد که شمارش نمیشه.
این در واقع روشی هست برای شما عزیزان تا در سایت بیشتر حضور داشته و با قرار دادن نمونه کارهاتون تبلیغی برای کارتون انجام بدید.
عزیزان همون طور که خوب میدونید این سایت اولین و تنها انجمن تخصصی آرایشگران هست که با کادری مجرب و مربیانی بسیار عالی(البته به جز خودم) بهترین شیوه ها و متد جدید را آموزش میدن.
پس خواهش دارم همون طور که شما از مطالب و مخصوصا آموزش ها استفاده میکنید مطالب جدید و از تجربیات کاری خودتون برامون بگید.
پر حرفی بنده را ببخشید.
یادتون نره!!!

ما را با دوستانتون آشنا کنید!
انجمن تخصصی آرایشگران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.