زمان کنونی: 1395/09/14، 11:55 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1393/03/18 04:32 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: دعای گروهی

خدا رو شکر . امیدواریم گره از کار همه باز بشه ...
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #22
1393/03/18 06:17 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام گلم نگران نباش حالش خوب میشه خدا بچه ها رو خیلی دوست داره ایشالا بحق همین ماه عزیز خدا بهش شفا بده منم یه ختم کامل سوره توحید واسش برمیدارم ایشالا که به لطف خدا به زودیه زود خوب میشه
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #23
1393/03/18 08:46 ب.ظ -
پروین2 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 1

سلام
دوستان. چند وقتیه عروسی کردیم اما خونه نداریم، توروخدا دعا کنین یه جا برای زندگی پیدا کنیم، و از خونه مادر شوهر بیام و وسایلای خودمو بچینم.

تو رو خدااااااااااااااا
خیلی خیلی اذیت میشم

ارسال: #24
1393/03/18 08:57 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

(1393/03/18 08:46 ب.ظ)پروین2 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان. چند وقتیه عروسی کردیم اما خونه نداریم، توروخدا دعا کنین یه جا برای زندگی پیدا کنیم، و از خونه مادر شوهر بیام و وسایلای خودمو بچینم.

تو رو خدااااااااااااااا
خیلی خیلی اذیت میشم

سلام عزیزم ایشالا خدا مشکل شما رو هم حل کنه و به آرزوت برسی به خدا توکل کن درست میشه
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #25
1393/03/18 09:10 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

سلام . امیدوارم به حق امام رضا (ع) نگار جون و همه مریضها شفا بگیرندو پروین جان هر چه زودتر صاحب خانه بشوند.(آمین)
الهی مرا آن ده که آن به

ارسال: #26
1393/03/18 09:23 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

سلام عزیزان دلم. امیدوارم که هر کسی هر گیر و گرفتاری که داره به امید یزدان پاک حل بشه. دوستان خوبم برای هر مشکل و گرفتاری و کلا هر کاری که حل نمیشه یا خدایی نکرده مریضی دارین یا هر چیز دیگه، نیت کنید که اون گرفتاری حل بشه یا اینکه نیت کنید که من به این تعداد (هر چقدر که می تونید ، تعدادش بستگی به خودتون داره) فقط بگید « یا علی». خیلی هم طول نمیکشه. من خودم هر جا گیر کنم و راه حلی پیدا نکنم فقط ذکر یا علی رو میگم و همیشه هم از این مرد بزرگ تاریخ جواب گرفتم. مثلا من خودم برای یه گرفتاری 14000 تا یا علی نذر کردم و بعد از حل اون گرفتاری 14000 بار یا علی گفتم. شما میتونید هر تعداد که دوست دارید بگید. دوستای خوبم قصد نصیحت ندارم اما شرایط براورده شدن دعا اینکه قبل و بعد از دعا حتما صلوات بفرستید یعنی قبل از خواستن ارزو و حاجتتون یه صلوات بفرستید بعد حاجتتون رو بگید و در اخر هم صلوات بفرستید. موقعی که دعا میکنید حتما روی خواستتون تمرکز کنید و تمام ششدانگ حواستون رو به اون چیزی که میخواهید بدید. دعا حتما از ته دل و با ایمان کامل به براورده شدن اون باشه.طبق قانون جذب ششما هر چیزی رو که بخواهید میتونید جذب کنید. مطمئن باشید وقتی از ته دل با ایمان کامل به خدا دعا کنید و حاجتتون رو بخواهید جواب میگیرید . سعی کنید یه محیط روحانی برای خودتون درست کنید. مثلا شمع روشن کنید لباس زیبا بپوشید چون میخواهید با خدا حرف بزنید. و حتما روی خواستتون تمرکز کنید. در اخر هم با شادی و اطمینان از اینکه خدا حاجتتون رو داده از حال دعا خارج بشید و حتما حتما حتما به خاطر براورده شدن دعاتون پیشاپیش از خدا تشکر کنید.
انشااله به حق این ماه عزیز و روز مبارکی که در پیش داریم درد، گرفتاری، بیماری، بدهی، مشکل، و کلا هر چیزی که گره در کار بوجود اورده حل بشه و شادی و نشاط به زندگی همه برگرده.
ببخشید که زیاد حرف زدم. به امید براورده شدن حاجت همه حاجتمندان.

ارسال: #27
1393/03/18 09:29 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

خدایا مشکلات همه روحل کن.الهی آمین.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #28
1393/03/18 09:31 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

اهان یه چیز دیگه .... یکی از بهترین زمانهایی که میتونید به ارزوتون برسید زمان قبل و بعد از خوابه که اون ارزوتون رو بصورت براورده شده تجسم کنید. یعنی شبها قبل از خواب (اون لحظه ای که هنوز بطور کامل به خواب نرفتید اما بیدار هم نیستید) و صبحها بعد از بیدار شدن (که هنوز کمی خواب الود هستید و بطور کامل بیدار نشدید) اون خواسته و ارزوتون رو به صورت اینکه اتفاق افتاده تجسم کنید. این دو زمان رو بهش میگن زمان الفا. مثلا کسی بیمار بد حال داره یا کسی خونه میخواد در این دو زمان میتونه اون بیمار رو به صورت سالم و سرحال مجسم کنه. یا اینکه اون خونه ای که میخواد رو مجسم کنه و خودش رو ببینه که داره داخل خونه زندگی میکنه کار میکنه اشپزی میکنه . عزیزان دلم من از این کارا جواب گرفتم . البته باید در انجامشون کمترین تردید رو به دل راه ندید. اگه افکار شیطونی میخواست شما رو از خواستتون دور کنه بهش اجازه خودنمایی ندید. یعنی یه کمی مشکله که بتونیم افکار مزاحم رو از خودمون دور کنیم اما شدنیه فقط باید ایمان داشته باشید مطئن باشید باور داشته باشید و ناامید نشید یعنی اینکه با یکی دوبار انجام اینکارا اگه اتفاقی نیفتاد نگید که اینا همش حرفه اینو بدونید وقتی هم که خدایی نکرده سرما میخوریم با دو سه روز خوردن قرص تازه علائم بهبود در ما پیدا میشه بنابراین ما که یه عمر با افکار منفی سرکردیم یه کمی طول میکشه تا درست بشیم. بازم ببخشید که این همه پر حرفی کردم. موفق باشید. یه بوس بزرگ برای همه دوستای خوبم که از این به بعد افکارشون رو کنترل میکنن. بببببببووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسس

ارسال: #29
1393/03/18 11:26 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/18 11:27 ب.ظ، توسط سوگل. دلیل ویرایش : )
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

سلام فرناز جان.ممنون از راهنماییهای خوبت.حتما همینطوره و شکی در آن نیست.الهی شما هم حاجت روا بشید.
الهی مرا آن ده که آن به

ارسال: #30
1393/03/19 02:54 ب.ظ -
samane74 آفلاین
هنرجوی کوچک

اعتبار: 29

این مسئله ای که فرناز جان فرمودن قانون جذبه
باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه!Heart
خدا سه گزینه داردHeart
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.