زمان کنونی: 1395/09/13، 12:13 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1392/12/17 03:59 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/17 04:02 ب.ظ، توسط abnos. دلیل ویرایش : )
abnos آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: دکلره بدون سوزش سر

(1392/07/15 04:37 ب.ظ)minimona نوشته شده توسط:  خب این روی غلظت مواد تاثیر نمی ذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که سر رو خوب چرب می کنم. با روغن معمولی نباتی. اینطوری می فهمم که سر مشتری جوشی چیزی داره یا نه!
و خدا رو شکر اصلا هم به سوزش نمی یوفته!

سلام میگم همه این موادی که شما میگید برای جلوگیری از سوزش کف سر.میشه منم 1راهنمایی کنید.
من وقتی مو به پایه 10 میرسونم کاملا دمیج میشه.میشه راهنماییم کنید که چه چیزی داخل مواد دکلره بریزم که از سوختن یا دمیج شدن مو جلوگیری کنه و سوختگی و دمیج شدن به حداقل برسونه؟

(1392/07/16 12:21 ق.ظ)minimona نوشته شده توسط:  
(1392/07/15 06:25 ب.ظ)مریم بانو نوشته شده توسط:  
(1392/07/15 04:37 ب.ظ)minimona نوشته شده توسط:  خب این روی غلظت مواد تاثیر نمی ذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که سر رو خوب چرب می کنم. با روغن معمولی نباتی. اینطوری می فهمم که سر مشتری جوشی چیزی داره یا نه!
و خدا رو شکر اصلا هم به سوزش نمی یوفته!

من وقتی میخوام کف سرو چرب کنم نگرانم که نکنه چربی باعث بشه دکلره نتونه موهارو باز کنه و به پایه برسونه...و بیشتر تاکید ما رویه شارژ مجدد مواده.وقتی مو باز نشد و مجبور به شستن شدیم و دوباره خواستیم مواد بزاریم اون موقعی کف سر امکان سوزشش بیشتره..والا دور اول که مواد میزارم سوزشش خیلی کمه در حدی نیست که مشتری بگه سرم میسوزه!

راستش من موها رو نمی شورم برای شارژ مجدد Drunk
کاملا با دستمال کاغذی مواد رو از روی موها می گیرم. هم صبر خودم کمه هم مشتری البته بیشتر مشتری هاااااااااااا Devil-iconTo-yawn-icon
واسه همین تو شارژ دوم هم مشکلی پیش نمی یاد!

عزیزم تا چند بار که میشه مواد را از مو پاک کرد و بعد 2باره مواد زد.تا 3بار شارژمیشه پاک کرد و مواد زد و برای بار چهارم مو بشوریم و بعد 2باره شارژ کنیم؟میشه اینجور؟

ارسال: #42
1392/12/17 06:17 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/17 06:26 ب.ظ، توسط F E R E S H T E H. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

[quote='abnos' pid='24747' dateline='1394274593']

من وقتی مو به پایه 10 میرسونم کاملا دمیج میشه.میشه راهنماییم کنید که چه چیزی داخل مواد دکلره بریزم که از سوختن یا دمیج شدن مو جلوگیری کنه و سوختگی و دمیج شدن به حداقل برسونه؟

[quote']

عزیزم باید حتما از آنتی دمج استفاده کنی که این قطره حاوی پروپیلن گلایکول وسیلیکون هست که مو رو در برابر اشعه ماورا بنفش یا همون یو وی و مواد دکلره و رنگ محافظت میکنه. برای هر پیمانه مواد دکلره باید 20 قطره بریزی گلم.از پودر دکلره های خیلی قوی برای موهای نازک و کم حجم استفاده نکن

ارسال: #43
1392/12/17 07:40 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

عزیزم ،رساندن مو به پایه 10 خودش به معنای دمیج کامل موئه!چون دیگه مو چیزی برای از دست دادن نداره!برای همین پودر میشه،اصلا رساندن مو به پایه 9 به بالا تائید شده نیست ولی چه کنیم که خوشگله و ماها دوست داریم دیگه!ابهتره موها ابرسانی بشه و قبل دکلره یه کوچولو روغن شتر مرغ به کف سر و روی مو ماساژ بدی،چرب نشه ها!خیلی کم....بعد از آنتی دمیج در موادت استفاده کن.پودر دکلره و اکسیدان ضعیف استفاده کن مثلا گیاهی ها خوبند،حتی آوایی که ایرانیه،ولی در کل بستگی به ظرفیت مو داره که در چه پایه ای دمیج بشه،بعضی موها در پایه 7 و8 کاملا دمیج میشه،از ضد خلل ها هم قبلش میتونی استفاده کنی،چرا میگم مواد ضعیف؟ چون یه مو ممکنه با مواد ضعیف تر هم زود به پایه برسه و چون ظرفیت هر مو از قبل مشخص نیست ،گداشتن مواد قوی ممکنه بیهوده باشه و فقط باعث شوک و اسیب باشه براش.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #44
1392/12/18 03:22 ق.ظ -
abn000s آفلاین
عضو انجمن *

**

مررسی ماریا جان.مو باید در چه حد چرب باشه?و چه روشایی وجود داره که بتونیم زردی مو بگیریم?

ارسال: #45
1392/12/18 10:29 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

گلم خیلی کم به نوک انگشتات بزن و ماساژ بده،کف سرو زیاد بزن،چون روغن شترمرغ با بدن انسان سازگاره و خیلی زود جذب میشه،و شبیه بافت چربی طبیعی موست،برای گرفتن زردی در مواد رنساژ بای واریا بنفش استفاده بشه
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #46
1392/12/18 11:00 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

یا از سری دودی در ترکیبات استفاده کن
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #47
1392/12/18 11:24 ق.ظ -
abn000s آفلاین
عضو انجمن *

**

میشه به جای آنتی دمج از نمک دریا و یا روغن های تقویتی مثل روغن بادام تلخ یا کنجد به مقدار کم داخل مواد دکلره استفاده کنیم?

ارسال: #48
1392/12/18 11:37 ق.ظ -
abn000s آفلاین
عضو انجمن *

**

ببخشید این ضد خلل که فرمودید چی هست?

ارسال: #49
1392/12/19 03:47 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/19 03:52 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

نه آبنوس جان ریختن روغن در مواد کار درستی نیست،جلوی عملکردشو میگیره

بعضی از شرکتهای معتبر این محصولو دارن،باید روی مو ماساژ داده بشه مثل کاندیشنره
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #50
1392/12/19 06:00 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

مبحث دکلره در رنگ خیلی مهم وضروریه
هر خانومی می تونه تو خونه پودروبا اکسیدان مخلوط وبعد مکث لازم موهاشو به پایه زرد برسونه اما
نکته اینجاس
هنر اراایشگر ودانشش اینجا هر کسی از تجربه خودش می نویسه یکی انتی دمیج اون یکی روغن شتر مرغ و....
چیزی که تو دکلره بعد مواد مهمه جنس مو ومقاومت مو
من خودم به شخصه از نمک غذا وروغن مایع (سرخ کردنی) استفاده می کنم همیشه هم موی مشتری تا 9 باز می کنه ولی پیش میاد که مو طبیعی وسالمه اما مقاوم نیست تا 7 بیشتر اجازه نمی ده ودیگه بیشتر باز نمی شه وبعد پایه 6 شروع به سوزش می کنه واصلا مواد عالی هم جواب نمی ده .
شما هم ابنوس جان باید اطلاعات تو تو زمینه جنسای تو بازار که مربوط به رنگه بالا ببری امروزه کمپانی ها مواد های به بازار می دنه که می تونه خیلی کمک کنه اگه ما می گیم که نمک یا روغن چیزایی هستن که هزینه زیادی ندارن مثل تو منطقه زندگی من کمتر خانومی واسه دکلره مو 80 تا 100 تومان خرج می کنه به خاطر همین واسه من وهمکارای مثل من نمی صرفه که از انتی دمیج های خیلی گرونه استفاده کنن
ببخشید اگه سرتون رو درد اوردم Dazzled-icon
کاش.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ابزار جدید تجدید دکلره برای قسمت رشد ریشه !! سارا 55 11 3,302 1393/06/03 03:05 ب.ظ
آخرین ارسال: minimona
  محلولی برای تقویت موهای آسیب دیده با دکلره و رنگ! fantezi 3 2,175 1393/04/16 01:38 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  مارک و نوع پودر دکلره عسل بانو 7 15,418 1392/12/22 11:36 ق.ظ
آخرین ارسال: manaa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.