زمان کنونی: 1395/09/20، 06:39 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/02/22 02:30 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: دکلره

(1393/02/22 12:46 ب.ظ)tahora133 نوشته شده توسط:  سلام
برای دکلره گفتید هرموقع مو کش اومد باید اون رو شست، من رو موی تیره البته رنگ شده دکلره کردم ولی مو وقتی کش اومد رنگ اون هنوز نارنجی تیره بود میخواستم موم رو بنفش تیره کنم ولی نشد چیکار باید بکنم؟
تو آرایشگاه حدودا یک ساعت دکلره رو میزارند میمونه ولی موی من تو نیم ساعت این حالت شد اگر بیشتر میذاشتم بمونه موهام اسیب میدید؟
لطفا راهنماییم کنید
عزيزم براي دكلره مو از نظر ضخامت ،مقاومت و سلامت سنجيده ميشه. با توجه به شرايط روش و مواد انتخاب ميشه. براي دكلره و رنگ مو بايد مو رو ديد و نظر داد. نظر دادن بدون اينكه مو رو ببيني ممكنه مشكل ايجاد كنه. حالا با شرايطي كه شما گفتين ممكنه دليلش يكي از اين شرايط باشه يكي اينكه مو سالم نبود . ( بر اثر استفاده از مواد شيميايي و يا آفتاب و حتي نحوه شستن نادرست آسيب ديده) . مواد رو به موقع شارژ نكردين. و يا مقاوت موهاتون كم بوده. حالا يه سوال جنس موهاتون چجوريه؟ نازكه يا ضخيم؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #12
1393/02/25 10:48 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/25 10:49 ب.ظ، توسط tahora133. دلیل ویرایش : )
tahora133 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

(1393/02/22 02:30 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/02/22 12:46 ب.ظ)tahora133 نوشته شده توسط:  سلام
برای دکلره گفتید هرموقع مو کش اومد باید اون رو شست، من رو موی تیره البته رنگ شده دکلره کردم ولی مو وقتی کش اومد رنگ اون هنوز نارنجی تیره بود میخواستم موم رو بنفش تیره کنم ولی نشد چیکار باید بکنم؟
تو آرایشگاه حدودا یک ساعت دکلره رو میزارند میمونه ولی موی من تو نیم ساعت این حالت شد اگر بیشتر میذاشتم بمونه موهام اسیب میدید؟
لطفا راهنماییم کنید
عزيزم براي دكلره مو از نظر ضخامت ،مقاومت و سلامت سنجيده ميشه. با توجه به شرايط روش و مواد انتخاب ميشه. براي دكلره و رنگ مو بايد مو رو ديد و نظر داد. نظر دادن بدون اينكه مو رو ببيني ممكنه مشكل ايجاد كنه. حالا با شرايطي كه شما گفتين ممكنه دليلش يكي از اين شرايط باشه يكي اينكه مو سالم نبود . ( بر اثر استفاده از مواد شيميايي و يا آفتاب و حتي نحوه شستن نادرست آسيب ديده) . مواد رو به موقع شارژ نكردين. و يا مقاوت موهاتون كم بوده. حالا يه سوال جنس موهاتون چجوريه؟ نازكه يا ضخيم؟

سلام
موم ضخیمه
شارژ کردن یعنی چی؟ من با این اصطلاحات آشنایی ندارم لطفا توضیح بدید

ارسال: #13
1393/02/25 10:57 ب.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

عزیزم شارز یعنی مواد دکلره که به مو زدیم بعد از 30 یا40 دقیقه از روی موپاک کنیم و دوباره مواد دکلره جدید به مو بزنیم تا سرعت وزمان دکلره رو بیشتر کنیم

ارسال: #14
1393/02/26 12:29 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

سلام
موم ضخیمه
شارژ کردن یعنی چی؟ من با این اصطلاحات آشنایی ندارم لطفا توضیح بدید
[/quote]
موی شما چون رنگ تیره داشت باید ریمور میذاشتی. موهای ضخیم به نسبت موی نازک مقاومت کمتر داره. اگه تجربه ای تو این زمینه نداشتی قبل از دکلره باید یه تکه کوچک از موهات رو قیچی میکردی روش مواد میذاشتی تا مقاوت موهات و زمانش دستت بیاد و بعد کل مو رو دکلره میکردی. به نظر من بی خیال بنفش شو . میتونی یه رنگ شرابی بذاری. حالا ببین نظر دوستای دیگه مون چیه.
در مورد شارژ هم شراره جون توضیح دادن .
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #15
1393/08/10 12:28 ق.ظ -
خانم قریشی آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام مو بکر که با پودر دکلره و اکسیدان نمره سه به پایه نمیرسه چیکار باید بکنم چی باید بهش اضافه کنم تا به پایه برسد؟

ارسال: #16
1393/08/11 01:54 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/08/10 12:28 ق.ظ)خانم قریشی نوشته شده توسط:  سلام مو بکر که با پودر دکلره و اکسیدان نمره سه به پایه نمیرسه چیکار باید بکنم چی باید بهش اضافه کنم تا به پایه برسد؟

عزیزم این نوع مو باید پایه به پایه رنگ باز کنه یعنی باید در چندین مرحله‌ موها شارژ بشه ودر نهانت بهتر تا هر پایه ای که رنگ باز میکنه بسنده کنید و رنگ مناسب آن پایه را انتخاب کنید

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #17
1393/11/01 03:09 ق.ظ -
mozafari آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام مربیان محترم .یه سوال فنی دارم من موقع که مو رو میخوام کامل دکلره کنم پشت سر خیلی روشنتر جلومو میشه وقتی رنگ میزارم روی موهای مشتری اخر سر باز پشت سر روشنتره .لطفا راهنمایی کنید

ارسال: #18
1393/11/01 08:30 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/11/01 03:09 ق.ظ)mozafari نوشته شده توسط:  سلام مربیان محترم .یه سوال فنی دارم من موقع که مو رو میخوام کامل دکلره کنم پشت سر خیلی روشنتر جلومو میشه وقتی رنگ میزارم روی موهای مشتری اخر سر باز پشت سر روشنتره .لطفا راهنمایی کنید

عزیزم یعنی ساقه های مو روشن تر میشه?یا قسمتی از سر هست که این حالت رو داره ?اگر اشتباه نکنم شما زمان مکث مواد دراین قسمت از سر رو خیلی طولانی میکنید یعنی بعد از اینکه پشت سر یا روی موها کاملا به پایه میرسه بعد جلوی سر رو می ذارید.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #19
1393/11/16 09:35 ب.ظ -
arezoo69 آفلاین
عضو انجمن *

**

با سلام
این هنرپیشه ها چیکار میکنن که دکلره یا رنگ موهاشون یکدسته همیشه.مثلا وقتی دکلره کردیم و رشد ریشه داشت چیکار کنیم که مثل ساقه ها بشه

ارسال: #20
1393/11/16 10:31 ب.ظ -
arezoo69 آفلاین
عضو انجمن *

**

در ضمن واریاسبون آبی رو بعد شستن دکلره بزنیم به مو و با چه اکسیدانی؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک نکته راجع به پایه دکلره زهره شریفی 41 10,009 1394/08/20 02:09 ق.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  سوال در مورد دکلره مریم بانو 102 17,095 1394/05/01 01:38 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
  تمدید موی دکلره لیلی یونسی 4 2,034 1392/12/06 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.