زمان کنونی: 1395/09/15، 05:57 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1393/04/31 06:06 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/31 06:12 ب.ظ، توسط جویل. دلیل ویرایش : )
جویل آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

RE: دکوپاژ و ریموور چیست؟

سایه جون ضروری منتظر جوابتم من موهامو که ۴ماه پیش شرابی کرده بودم حالا دکلره کردم ولی دکاپاژ نکردم الان رنگ ساقه نارنجی ولی ریشه هام زردن بنظرتون دوباره دکلره کنم ساقه رو یا به همین روشی که تو سایت دکوپاژ یه رنگساژم میخام تو مایه آواتار خودتون خواهش میکنم موهام دورنگه نمیتونم بیشتر صبر کنم

مرسی سعیده بانو من رنگساژ تو مایه آواتار سایه روشن دوس دارم میدونم اون پایه بالا میخات ولی با این شرایط موهام تو مایه اگه رنگی شبیه اون دربیاتم خوبه منتظرم هرکی سوالمو دیده بهم بگه چکار کنم

ارسال: #42
1393/11/16 11:39 ب.ظ -
gandom62 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام من رنگ موهام البالویی تیره بود که چند بارتکرارش کرده بودم امروز از ریموور مایع استفاده کردم و تا حدی قرمزی موهامو از ببن برد
حالا برای اینکه ریشه موهامو هم روشن کنم از 000 استفاده کنم خوبه ؟
بعد از این کار میتونم موهامو مش کنم ؟

ارسال: #43
1393/11/17 02:20 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/11/16 11:39 ب.ظ)gandom62 نوشته شده توسط:  سلام من رنگ موهام البالویی تیره بود که چند بارتکرارش کرده بودم امروز از ریموور مایع استفاده کردم و تا حدی قرمزی موهامو از ببن برد

خانمی الان رنگ زمینه موهاتون در چه درجه ای هست?ریشه مو معمولا با 000 تا 6 درجه روشن میشه اگر با ساقه های تناسب داشته باشه می تونید بعد از اون از رنگ استفاده کنید

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #44
1393/11/17 01:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/17 05:40 ب.ظ، توسط gandom62. دلیل ویرایش : )
gandom62 آفلاین
کاربر انجمن

**

(1393/11/17 02:20 ق.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  
(1393/11/16 11:39 ب.ظ)gandom62 نوشته شده توسط:  سلام من رنگ موهام البالویی تیره بود که چند بارتکرارش کرده بودم امروز از ریموور مایع استفاده کردم و تا حدی قرمزی موهامو از ببن برد

خانمی الان رنگ زمینه موهاتون در چه درجه ای هست?ریشه مو معمولا با 000 تا 6 درجه روشن میشه اگر با ساقه های تناسب داشته باشه می تونید بعد از اون از رنگ استفاده کنید

عزیزم الان ریشه موهام حدودا چهارسانت مشکیه و بقیه اش تن نارنجی گرفته دقیق نمیدونم تا چه درجه ای روشن شده . میخواستم کل موهامو رنگ شکلاتی 5 بذارم
حالا باید از 000 استفاده کنم یا اینکه یک بار دبگه از ریموور ایتفاده کنم تا باز هم رنگ قبلی روی موهام کمتر بشه ؟ برای ویتامینه کردن باید چیکار کنم ؟ من موهام خیای ضخیمه ولی الان احساس میکنم یکم موهام نازکتر شده و وقتی میکشمش کش میاد ولی راحت پاره نمیشه

ارسال: #45
1393/12/17 12:19 ق.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

استادای عزیزم میشه کمکم کنین لطفا ؟ یه خانمی داره میاد پیشم این بنده خدا جلو موهاشو همیشه مشکی میکنه ولی پشت موهاش موهای خودشه موهای مشکشیم خیلی مقاومه چون مدام شارژش میکنه حالا از من میخواد بدون دکلره براش عنابی کنم موندم به خدا چه کار کنم موهاشم خیلی ضعیفه دکلره که بخوامم نمیشه ریمور هم تا حالا کار نکردم نمیدونم ممکنه موهاش و داغون کنه یا نه میشه ؟ اگه میشه باید چند روز بمونه بعد عنابی کنم ؟ و یه ترکیب عنابی خیلی خوشگل هم به من میدین لطفا مرسی از کمکتون فقط خیلی عجله دارم سه شنبه باید این کار و انجام بدم :(

ارسال: #46
1393/12/17 10:52 ب.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

دوستای گلم نمیخواین جواب منو بدین :(

ارسال: #47
1393/12/21 11:16 ب.ظ -
hoori9 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

دوستان اگه بخوام از ریموور پودری استفاده کنم برای موی پرحجمی که تا روی گردن هست چند بسته 25 گرمی باید بگیرم؟؟چون بسته های ریموور بس 25 گرمی هست.
ایشالله به زودی یه آرایشگر خیلی خوب میشمHeartS (65)

ارسال: #48
1393/12/21 11:31 ب.ظ -
hoori9 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اگر میشه لطف کنین یه توضیح در مورد نحوه استفاده از ریموور پودری و ترکیبش با اکسیدان توضیح بدید. و اینکه بعدش مو رو با چه شامپویی بشوریم.ممنون

ارسال: #49
1393/12/22 12:03 ق.ظ -
hoori9 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

خیلی ممنون میشم امشب راهنماییم کنید چون فردا باید کار با ریموور رو شروع کنم. اگر با ریموور و اکسیدان 12% موها رو به پایه 7 برسونم بنظر شما با رنگهای دودی 6 و زیتونی 6 روش رو رنگ کنم خوب میشه؟

ارسال: #50
1393/12/22 08:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/22 08:05 ب.ظ، توسط arezo20. دلیل ویرایش : )
arezo20 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: -1

. من گیج شدم. بعضی دوستان میگن اول مش کلاهی رو در بیارین دکلره کنیین بهد کلاه رو خارج کرده کل مو رو یکجا رنگ کنید اما بعضی دیگه میگن اول زمینه مو رو رنگ بعد مش کلاهی در بیارید دکلره کنید و رنساژ کنید.میشه یکی از اساتید رنگ دقیق توضیح بده اینا با هم چه فرقی داره و کدوم روش درسته؟

یه سوال دیگه من موهاموارایشگاه 2هفته پیش رنگ عسلس زمینه و مش کلاهی پایه8 کرد و روش گفت رنساژ سه صفر گذاشتن. اما الان رنگش کدر شده چیکار کنم؟ دوباره رنساژ کنم ؟ چه رنساژی و چطوری؟
یه سوال دیگه موها هر چند وقت یک بار رنساژ میخواد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کراتینه کردن مو برای چیست ؟ سالن زیبایی سحر 7 8,363 1392/03/03 07:49 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
ayano، mahrokh_sadeghnejad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.