زمان کنونی: 1395/09/15، 03:55 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1393/12/22 08:18 ب.ظ -
arezo20 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: -1

RE: دکوپاژ و ریموور چیست؟

. من گیج شدم. بعضی دوستان میگن اول مش کلاهی رو در بیارین دکلره کنیین بهد کلاه رو خارج کرده کل مو رو یکجا رنگ کنید اما بعضی دیگه میگن اول زمینه مو رو رنگ بعد مش کلاهی در بیارید دکلره کنید و رنساژ کنید.میشه یکی از اساتید رنگ دقیق توضیح بده اینا با هم چه فرقی داره و کدوم روش درسته؟

ارسال: #52
1393/12/22 10:58 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/12/22 08:18 ب.ظ)arezo20 نوشته شده توسط:  . من گیج شدم. بعضی دوستان میگن اول مش کلاهی رو در بیارین دکلره کنیین بهد کلاه رو خارج کرده کل مو رو یکجا رنگ کنید اما بعضی دیگه میگن اول زمینه مو رو رنگ بعد مش کلاهی در بیارید دکلره کنید و رنساژ کنید.میشه یکی از اساتید رنگ دقیق توضیح بده اینا با هم چه فرقی داره و کدوم روش درسته؟
اگه تفاوته رنگ مو با بیشتر از سه چهار درجه باشه پیشنهاد میکنم کلاه رو در بیارین بعد رنساژ کنید. ولی برای هایلایت اول رنساژ کنید بعد کلاه رو بردارین
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #53
1394/02/08 01:21 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/02/08 01:27 ب.ظ، توسط الهام مروارید. دلیل ویرایش : )
الهام مروارید آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام به همه. من از پودر pay-Creative استفاده کردم واسه ژاک کردن مویی که چند باز قرمز گذاشته و دوبار مشکی. واقعا عالی بود. موها تقریبا تا پایه 7 روشن شد. تقریبا مسی نارنجی. واقعا عالیه استفاده کنید.
پودرش خیلی خوب بود برای ژایه های مختلف ترکیبای مختلف داره.حتی با آب هم ترکیب میشه. اگه کسی خ واست پیام بده بگم چجوریه

(1393/12/17 12:19 ق.ظ)nasimeti نوشته شده توسط:  استادای عزیزم میشه کمکم کنین لطفا ؟ یه خانمی داره میاد پیشم این بنده خدا جلو موهاشو همیشه مشکی میکنه ولی پشت موهاش موهای خودشه موهای مشکشیم خیلی مقاومه چون مدام شارژش میکنه حالا از من میخواد بدون دکلره براش عنابی کنم موندم به خدا چه کار کنم موهاشم خیلی ضعیفه دکلره که بخوامم نمیشه ریمور هم تا حالا کار نکردم نمیدونم ممکنه موهاش و داغون کنه یا نه میشه ؟ اگه میشه باید چند روز بمونه بعد عنابی کنم ؟ و یه ترکیب عنابی خیلی خوشگل هم به من میدین لطفا مرسی از کمکتون فقط خیلی عجله دارم سه شنبه باید این کار و انجام بدم :(
------------------------------------------------------------------------
سلام عزیزم از ودر ریموور pay-creative استفاده کن. هر بسته پودر رو با 75 میل اکسیدان 6 مخلوط کن روی موها بزن بعد فقط با آب (تاکید میکنم فقط با آب بشور) بعدش روش رنگ عنابی رو بذار. اگه خواستی به ژایه بالاتر برسونی اکسیدانتو بالاتر ببر.

ارسال: #54
1394/05/08 03:58 ب.ظ -
آوای وحش آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان خسته نباشید.من اولین باره میخوام از ریموور استفاده کنم. موهام مشکی هست. باید از ریموور پودری اشتفاده کنم یا مایع؟ با چی باید ترکیب کنم؟ بعدش باید دوباره دکلره کنم دوباره؟میخوام موهام روشن بشه

ارسال: #55
1394/05/10 02:43 ب.ظ -
آوای وحش آفلاین
کاربر انجمن

**

میشه جوابه منو بدید؟

ارسال: #56
1394/05/10 05:52 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1394/05/10 02:43 ب.ظ)آوای وحش نوشته شده توسط:  میشه جوابه منو بدید؟

پکيج ريموور کامله . اگه شما رنگ روشن بخواين بعدش بايد از دکلره استفاده کنيد. ولىربهتره اينکار رو يه متخصص انجام بده عزيزم.
سالن مه رو

ارسال: #57
1394/05/31 12:28 ب.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سلام
من موهای مامانم رو رنگ و مش کردم ولی خوب درنیومد، میخوام رنگ و مش رو از رو موهاش پاک کنم دوباره رنگ و مش کنم، شما دکوپاژ رو توصیه میکنید یا ریموور رو؟ نمیخوام موهاش آسیب نبینه.
ممنون

ارسال: #58
1394/06/02 04:48 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1394/05/31 12:28 ب.ظ)Yapraq نوشته شده توسط:  سلام
من موهای مامانم رو رنگ و مش کردم ولی خوب درنیومد، میخوام رنگ و مش رو از رو موهاش پاک کنم دوباره رنگ و مش کنم، شما دکوپاژ رو توصیه میکنید یا ریموور رو؟ نمیخوام موهاش آسیب نبینه.
ممنون

مش از روى موهاش پاک نميشه. فقط با رنگهاى تيره پوشش داده ميشه. هر دو روش به مو اسيب ميزنه. بهتره با يه رنگ متوسط مشها رو به هايلايت تبديل کنى رنگ زمينه ام تغيير ميکنه.. موفق باشى گلم
سالن مه رو

ارسال: #59
1394/07/26 02:59 ق.ظ -
ای لین آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان موهام پایه هفت هست ریشه موهام پنج سانتی در امده مشکی میخام زیتونی بزنم ب نظرتون مو مشکیامو دکوپاژ کنم ک ی دست شه اگر نه چ کنم.و لطف کنین بگین غیر از زیتونی چ رنگی بزارم ک مشکیهامو بگیره و ی رنگ ی دست و قشنگ بشه.البته هیچوقت جواب من داده نمیشه نمیدونم چرا

ارسال: #60
1394/12/18 02:00 ق.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سلام دوستان
رو موی کسی که اوایل امسال رنگ ان 3 گذاشته شده، اگر بخوایم ریموور کنیم رنگ رو و بعد رنگ ان 9 بذاریم خوب میشه؟ بار اولم هست که میخوام از ریموور استفاده کنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کراتینه کردن مو برای چیست ؟ سالن زیبایی سحر 7 8,362 1392/03/03 07:49 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
ayano، mahrokh_sadeghnejad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.