زمان کنونی: 1396/06/02، 10:12 ق.ظ

 
امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

ارسال: #1
1392/06/11 11:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/12 04:52 ب.ظ، توسط لعیا. دلیل ویرایش : )
لعیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ارسال‌ها: 49
تاریخ عضویت: تير 1392
اعتبار: 4
 
رازهایی مشترک درباره رنگ مو


مو و رنگ موی شما بیانگر خصوصیات درونی و شخصیتی شما هستند. برای مثال موهای براق و صاف بیانگر این هستند که صاحب آنها دارای شخصیتی منظم و علاقمند به بیزینس است و موهای فر بیانگر شخصیت شاد صاحب آنها هستند که علاقه خاصی به برخی تفریحات هیجان انگیز دارد. اما رنگ مو می تواند پیغامی که موها انتقال می دهند را تغییر دهد. مسلم است که موهای بلوند، قرمز، مشکی و یا قهوه ای با رگه هایی از قرمز نشانه های متفاوتی از صاحب خود را بروز می دهند.
[تصویر: 20130121174833cb-1338736775_8359091.jpg]
موی قرمزکسانی که موی قرمز دارند معمولاً آدم های شادی تلقی می شوند. آنان زنانی هستند که نظرات خود را دارند و جذاب هستند. مثال بارز آن کیت وینسلت در فیلم تایتانیک است. کلمه ای که به بهترین نحو آنها را توصیف می کند اشتیاق است. اما از نظر دسته ای از کسانی که موی قرمز دارند، گاهی زشت، با کک و مک، ریز و کوچک از لحاظ جثه و صاحب مژه های بی رنگ تلقی می شوند.در هر کدام از این دو قالب زنان با موهای قرمز را تصور کنید؛ آنها یا بی حد و اندازه زیبا هستند یا اصلاً جذابیتی ندارند.
موی قرمز می تواند باعث شود تا رنگ پوست را به خوبی خودش نشان دهد. حتماً از کمک یک فرد حرفه ای استفاده کنید زیرا خط بسیار باریکی بین قرمز جذاب و نارنجی، طلا و فلز برنج وجود دارد.قرمز سخت ترین رنگی ست که موهای شما آن را می پذیرد. اگر نیت کرده اید که موهایتان را قرمز کنید حتما موهای خود را قرمز روشن و براق کنید. بهترین و درخشنده ترین موی قرمز رگه هایی ظریفی از قرمز تیره و روشن در خود دارند.


موی مشکی

[تصویر: 1378207290771.jpg]
خانم هایی که موی مشکی دارند معمولاً نامتعارف ، عجیب ، پایدار و رمز آلود تلقی می شوند.نکته ای که برای موی مشکی لازم است بدانید این است که باید پوستی شاداب و درخشنده داشته باشید. وقتی که خانومی موهای خودش را مشکی می کند به عبارتی تمام عیب های صورتش را بزرگ نمایی می کند و بدانید که رنگ مشکی مو را خشک نشان می دهد، پس باید از محصولاتی استفاده کنید که براقیت و لطافت را به موهای شما می بخشند.هم چنین یادتان باشد که موی مشکی و پوست سفید روشن یاد آور "سفید برفی" است که شاید برای برخی جذاب باشد اما معمولاً حس ساده لوحی را انتقال می دهد.


موی قهوه ایزنان با موهای قهوه ای معمولاً مسئولیت پذیر و خوب تلقی می شوند. نکته ای که حتماً رعایت کنید تا موهایتان جذاب به نظر برسد این است که رگه های سایه روشن در موهای خود داشته باشید. موی قهوه ای در صورتی که در آن سایه روشن نداشته باشد می تواند خسته کننده به نظر بیاید و این به این دلیل نیست که خود رنگ قهوه ای رنگی کسل کننده است بلکه به این دلیل است که تنها و یک دست به کار برده شده است.برای جذاب کردن این نوع مو و رنگ می توانید از مدل های مو متفاوت مثل فر کردن مو استفاده کنید. همین طور که متخصصین اشاره می کنند هر قدر به نکات ظریف در مورد موهای خود بیشتر دقت کنید موهایتان طبیعی تر به نظر می آیند. نکته مهم این است که این ظرافت ها باید در راستا و هم جهت با موی شما و ویژگی های صورت شما باشد و گرنه مشکل را دوچندان خواهد کرد.


موی بلوند


از آنجایی که نگهداری این رنگ مو بسیار سخت و مستلزم تلاش بسیار زیادی از سوی صاحب آن می باشد، این خانم ها معمولاً خودبین و مغرور و "گران" تلقی می شوند. دسته دیگر بلوند ها آدم هایی تلقی می شوند که عاشق خوش گذارنی و پیدا کردن شریک زندگی هستند.اولین چیزی که این رنگ مو به آن نیاز دارد و متخصصین هم آن را تأیید می کنند، اعتماد به نفس صاحب آن است. موی بلوند داشتن مانند پوشیدن کفش پاشنه بلند است که رفتار خاص خودش را طلب می کند.آنها تأکید می کنند که همان طور که چشم رنگی در خانوم ها جلب توجه کننده است، موی بلوند هم همین خاصیت را در ابعاد وسیع تری با خود به همراه می آورد.موهایی با تم روشن مثل عسلی مقدار کمتری از توجه را به سمت شما جلب می کنند. اما بدانید که اگر رنگ پلاتینی را برای موهای خود استفاده کنید دقیقاً همانند یک آهن ربا عمل خواهید کرد
.
پاسخ با نقل قول
 


ارسال: #2
1392/06/12 05:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/12 05:08 ب.ظ، توسط لعیا. دلیل ویرایش : )
لعیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ارسال‌ها: 49
تاریخ عضویت: تير 1392
اعتبار: 4
 
RE: رازهایی مشترک درباره رنگ مو


.1 موهای فرفری
کسانی که دارای اینگونه موها هستند، افرادی خلاق و روشنفکری‌اند که زیاد به قضاوت‌های دیگران اهمیتی نمی‌دهند و به سبک خودشان زندگی می‌کنند.

این افراد برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای زندگی‌شان دارند و گمان می‌کنند موهایشان برگ برنده‌ای برای جلب توجه دیگران هستند.

البته گاهی کسانی که چنین شخصیتی دارند، به‌طور طبیعی موهای فر ندارند و به دلیل آنکه ظاهرشان را با شخصیت درونی‌شان هماهنگ کنند، موهای خود را فر می‌کنند.2. موی چتری


این دسته از افراد دوست دارند توجه را به خود جلب کنند. مهم نیست موهای آنها بلند است یا کوتاه، اندازه موها هرچه که باشد، چتری کردن جلوی مو می‌تواند توجه دیگران را به سمت آنها هدایت کند، زیرا افراد خواسته یا ناخواسته با نگاه کردن به آنها به چشم‌هایشان خیره می‌شوند و برقراری ارتباط چشمی، دریچه‌ای برای شروع یک ارتباط نزدیک‌تر است.

این آدم‌ها به زیبایی طبیعی معتقدند و از آشنایی با آدم‌های تازه خوشحال می‌شوند.

البته آنها این نظر را در مورد کسانی می‌دهند که چتری‌های صاف دارند، نه کسانی که به‌خاطر مدل موی کوتاهشان مجبورند موهای خود را در پیشانی بریزند.3. کچل‌های مرتب

مردهایی که بیش از حد به موهایشان می‌رسند و در کنار موهای آراسته‌شان، کفش و لباسی آراسته هم دارند، می‌خواهند موقعیت و پایگاه اجتماعی‌شان را به رخ دیگران بکشند یا به خاطر شغلشان فخر بفروشند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد، مردهایی که کم‌مو یا نیمه طاس هستند اما معدود تارهای باقیمانده روی سر خود را با دقت و وسواس شانه می‌زنند، آدم‌های خودخواهی هستند که به نگاه دیگران در مورد خودشان اهمیت زیادی می‌دهند.

البته آنها این نظر را در مورد کسانی می‌دهند که به شکل افراطی به موهایشان می‌رسند، نه کسانی که تنها می‌خواهند آراسته و تمیز باشند.4. موی کوتاه


محققان می‌گویند صاحبان موهای کوتاه، آدم‌های محافظه‌کاری هستند که می‌توانند خودشان را با محیط اطرافشان تطبیق دهند. البته آنها معتقدند موهای بیش از حد کوتاه می‌تواند تمایل افراد به ورزش کردن یا کارهای نظامی را نشان دهد یا از بیماری فرد خبر دهد. چراکه در این سه گروه، افراد ترجیح می‌دهند موهایی کوتاه داشته باشند.

پس اگر فردی با موهای کوتاه را دیدید، اول در شیوه‌ زندگی و شرایطش به دنبال دلیل انتخاب این مدل بگردید و بعد برچسب محافظه‌کار بودن را روی او بچسبانید.5. موهای خاکستری

از نظر پژوهشگران نه تنها مدل‌های مختلف مو، بلکه رنگ مو هم می‌تواند شخصیت افراد را پیش‌بینی کند و به ما در برقراری رابطه با آنها کمک کند.

تحقیقات دیگری هم می‌گوید زنانی که به‌طور طبیعی، موهایشان به سمت خاکستری شدن می‌رود، خودشان را همانطور که هستند قبول دارند. آنها از شخصیت و شیوه زندگی‌شان راضی‌اند و دوست دارند خود را به همان شکلی که هستند به دیگران نشان دهند.

این آدم‌ها روی تصمیمات و رفتارهایشان پرده نمی‌گذارند و از خودسانسوری بی‌زارند.6. موهای به هم ریخته


آدم‌های بی‌خیالی که به آسانی ناراحت نمی‌شوند و تنش‌های روزمره کمترین اثر را رویشان دارد، چنین موهایی دارند. البته بسیاری از کسانی که موهای به هم ریخته دارند، دوست دارند با مدهای عجیب و غریب روز پیش بروند. درست است که در چشم دیگران ممکن است خنده دار به نظر برسند، اما از طرف دیگر، جذاب و فریبنده هم هستند.

از نگاه دیگر، آدم‌های بی‌قیدی که برای هیچ چیز احترام قائل نیستند، معمولا موهایی ژولیده و کثیف دارند و آخرین باری که به ظاهر موهایشان رسید‌ه‌اند را به یاد نمی‌آورند.

پژوهشگران می‌گویند، اگر آنها به بیماری یا مشکل خاصی مبتلا نباشند، احتمالا به‌خاطر کاهلی‌شان چنین ظاهری را پیدا می‌کنند.7. مجعد

اینگونه افراد دوست دارند همیشه دوست داشتنی به نظر برسند. آنها هم از نظر خودشان و هم از نظر دیگران، افرادی زیبا و بی‌خیالی هستند که بودن در کنارشان سرگرم کننده و جذاب است. موهای مجعد مخصوص آدم‌های مدرن است که دوست دارند بی‌همتا به نظر برسند.

صاحبان این موها در یک زمان دوست دارند کنترل همه چیز را به دست بگیرند و در همان زمان از اینکه همه چیز را رها کنند و بی‌خیال آن شوند هم نمی‌ترسند.

پس در ارتباط با آنها کمی محتاط‌تر عمل کنید تا قربانی تصمیمات ناگهانی‌شان نشوید.8. موهای صاف


موی صاف یعنی جدیت؛ آدم‌هایی که چنین موهایی دارند، در زندگی‌شان یک خط ثابت را انتخاب کرده و از این شاخه به آن شاخه پریدن پرهیز می‌کنند و یک شاخه را با جدیت ادامه می‌دهند. آنها دوست دارند همان‌طور که هستند به نظر برسند.

چنین آدم‌هایی در کارشان هم متخصص هستند و از پس چالش‌های زندگی‌شان به خوبی برمی‌آیند. این آدم‌ها اگر مسئولیتی را قبول کنند، تمام تلاش‌شان را برای انجام دادنش می‌کنند و شما می‌توانید به متعهد بودنشان اطمینان داشته باشید.9. نیمه مصری(جلو بلند و پشت کوتاه)

اینگونه افراد، آدم‌های ساده و بی‌شیله و پیله‌ای هستند که به نظر دیگران اهمیتی نمی‌دهندو نمی‌گذارند کسی در کارشان دخالت کند.

زنانی که این مدل مو را انتخاب می‌کنند، در زندگی سبک و سیاق خود را در پیش می‌گیرند و نمی‌گذارند که وابستگی به دیگران، زندگی‌شان را نابود کند.

آنها می‌توانند در زندگی روی خطی که در نظر گرفته‌اند حرکت کنند و با قدرت و استقلال عمل می‌کنند.10. موهای تیز تیزی (پر مانند)


موهای کوتاهی که این ظاهر را دارند، متعلق به آدم‌های مدرنی هستند که نسبت به زندگی اشتیاق زیادی دارند و سرزنده‌اند.

اینگونه افراد، آدم‌ها با اعتماد به نفسی هستند و گاهی با رفتارهایشان دیگران را هیجان زده و متعجب می‌کنند. امروزه زنان زیادی موهایشان را به این شکل آرایش می‌کنند و انگار می‌خواهند از این طریق مدروز بودنشان را نشان دهند.11. موهای بلند

زنانی که چنین موهای دارند، شخصیتی آرام دارند، مودبند و البته تا حدودی عجیب و غریب به نظر می‌رسند. اما در کنار همه این صفات، آنها آدمهای مطیعی هستند که می‌گذارند دیگران در موردشان تصمیم بگیرند.

موی بلند برای زنان در اغلب فرهنگ‌ها نشانه زیبایی است. به همین دلیل محققان می‌گویند زنان بالای 40 سالی که موهایشان را بلند می‌کنند، دوست دارند جوانی از دست رفته‌شان را به دست بیاورند و مثل قبل زیبا به نظر برسند. در واقع آنها می‌خواهند در مقابل پیری ایستادگی کنند.
پاسخ با نقل قول
 


ارسال: #3
1392/06/12 05:15 ب.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

*****

ارسال‌ها: 2,281
تاریخ عضویت: بهمن 1391
اعتبار: 459
 
RE: رازهایی مشترک درباره رنگ مو


جالب بود در مورد من كمي تا قسمتي صدق مي كرد Drunk
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین


[تصویر: 140650915802861.jpg]
پاسخ با نقل قول
 


ارسال: #4
1392/06/12 05:20 ب.ظ -
لعیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ارسال‌ها: 49
تاریخ عضویت: تير 1392
اعتبار: 4
 
RE: رازهایی مشترک درباره رنگ مو


آنچه درباره رنگ مو نمی دانستید


[تصویر: 1378208950951.jpg]
این روزها برخی خانم ها حاضرند در برخی مخارج خانه صرفه جویی کنند اما هرچند وقت یک بار رنگ موی جدیدی روی موهایشان بزنند...

درست است که رنگ مو تاثیر بسزایی در چهره فرد دارد اما پیش از آنکه هرچه آرایشگر می گوید چشم بسته قبول کنید، بهتر است اطلاعات خود را درباره اثر رنگ های شیمیایی بر سلامت موها بسنجید.

● پـرسـش هـا

۱. از ۴ نوع اصلی رنگ مو، کدام یک بیشترین کاربرد را دارد؟

الف. تدریجی ب. موقت
ج. نیمه دائم د. دایمی
۲. کدام نوع رنگ مو بیشترین آسیب را به مو می زند؟
الف. تدریجی ب. موقت
ج. نیمه دایم د. دایمی
۳. دکلره کردن باعث ریزش مو و طاسی می شود.

الف. صحیح ب. غلط

۴. برای کاهش آسیب به موها بهتر است هر چند وقت یکبار موهایمان را رنگ کنیم؟

الف. هرهفته ب. هر ۲ هفته

الف. هر ۳ هفته ب. هر ۴ هفته

5. کدام یک به موهای رنگ شده آسیب می زند؟

الف. قرار گرفتن در آب

ب. قرار گرفتن در معرض نور خورشید

ج. هردو د. هیچ کدام

۶. برای هماهنگ شدن رنگ ابرو و موها باید از یک نوع رنگ استفاده کنیم.

الف. صحیح ب. غلط

۷. با افزایش سن بهتر است از رنگ های مخصوصی استفاده کنیم تا ظاهرمان بی روح نشود.

الف. صحیح ب. غلط

۸. فکر می کنید در انواع مختلف رنگ مو چند نوع ماده شیمیایی استفاده شود؟

الف. بیش از ۲ هزار ب. بیش از ۳ هزار

ج. بیش از ۴ هزار د. بیش از ۵ هزار

۹. برای اطلاع از اینکه آیا به مواد به کار رفته در رنگ مو حساسیت داریم یا خیر باید...

الف. فقط ساقه ها را رنگ کنیم و بعد از ۲ ساعت ریشه ها را

ب. ۲ روز قبل از رنگ کردن موها کمی از رنگ را روی پوست پشت ساعد بمالیم.

ج. رنگ را بو کنیم تا ببینیم سرفه می کنیم یا خیر.

۱۰. کدام نوع رنگ مو ممکن است « استات» که ماده ای سرطان زاست، داشته باشد؟

الف. تدریجی ب. موقت

ج. نیمه دائمی د. دائمی

۱۱. محققان نشان داده اند که رنگ کردن مو در دوران بارداری چندان خطرناک نیست.

الف. صحیح ب. غلط

● پـاسـخ هـا

۱. د. رنگ موی دائمی ۸۰ درصد بازار مصرف را به خود اختصاص داده است. رنگ موهای تدریجی طی یک دوره برای رسیدن به درجه رنگی مشخص به کار برده می شوند. رنگ های موقت بعد از شستن موها و رنگ های نیمه دائم بعد از چند بار شستشو از مو پاک خواهند شد.

۲. د. رنگ موی دائمی با مو ترکیب می شود و تارهای مو را ضعیف و خشک می کند. این اثر را می توان با استفاده از نرم کننده های حاوی سیلیکون کاهش داد.

۳. غلط. دکلره کردن مو با هیدروژن پراکسید، رنگ موها را از بین می برد و آنها را سفید یا کمی زرد می کند. این عمل باعث ریزش شدید مو و طاسی نمی شود اما خشکی و شاخه شاخه شدن تار مو از شایع ترین عوارض دکلره کردن هستند. به هرحال این روش با رویش موهای جدید تداخلی ندارد.

۴. د. رنگ کردن موها با فواصل زمانی کوتاه، باعث آسیب های جبران ناپذیری به موها می شود از جمله خشکی و شاخه شاخه شدن انتهای مو. برای پیشگیری از این حالت بعد از هربار رنگ کردن موها ۴ هفته صبر کنید؛ یعنی درست زمانی که ریشه موها بیرون می زنند و ظاهر مو دو رنگ می شود. موهای سر روزانه ۴/۰ ۳/۰ میلی متر رشد می کنند بنابراین هر ۴ هفته حدود ۱۱ ۵/۸ میلی متر از ریشه رنگ نشده مو خودنمایی خواهد کرد.

۵. ج. شستن بیش از حد موها آنها را خشک می کند و نور آفتاب هم رنگ مو را کمرنگ تر می کند.

۶. غلط. موادی که برای رنگ کردن موی سر استفاده می شوند؛ به هیچ وجه نباید برای ابرو یا حتی مژه ها استفاده شوند.

۷. صحیح. با افزایش سن، پوست روشن و شفاف تر می شود و به همین دلیل استفاده از رنگ موی تیره چهره را بی روح و رنگ پریده نشان می دهد. برای حفظ ظاهر طبیعی، اگر موهای خرمایی دارید بهتر است یک درجه موهایتان را روشن تر و اگر مو هایتان بور است، آنها را یک درجه تیره تر کنید.

۸. د. برای تهیه رنگ مو بیش از ۵ هزار ماده شیمیایی با هم ترکیب می شوند و انواع مورد استفاده به نوع رنگ و شدت تغییردهندگی آن بستگی دارد.

۹. ب. بهتر است ۲ روز قبل از رنگ کردن، کمی از رنگ مو را روی پوست پشت گوش و پشت ساعد زده شود تا اگر حساسیت پوستی نشان داده شد، از آن رنگ استفاده نشود. انجام این آزمون قبل از استفاده از هر رنگ جدیدی لازم است.

۱۰. الف. رنگ موی تدریجی را بیشتر آقایان برای پوشاندن موهای سفیدشان استفاده می کنند. در آزمایشگاه مشخص شده که این نوع رنگ مو حاوی استات (ماده ای سرطان زا)ست و هنگام استفاده باید به نکات درج شده روی محصول به دقت عمل کرد.

۱۱. صحیح. انجمن متخصصان زنان آمریکا اعلام کرده که رنگ مو به میزان بسیار کمی از پوست جذب می شود بنابراین رنگ کردن مو در دوران بارداری به احتمال زیاد بی خطر است. با این حال پزشکان توصیه می کنند برای اطمینان خاطر در طول ۳ ماهه اول بارداری رنگ مو را با احتیاط مصرف کنید. حتی می توانید در این دوران موهایتان را از های لایت درآورید تا بخش کمتری از موهایتان در معرض رنگ ها قرار بگیرند.
پاسخ با نقل قول
 


ارسال: #5
1392/06/23 11:25 ق.ظ -
لعیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ارسال‌ها: 49
تاریخ عضویت: تير 1392
اعتبار: 4
 
RE: رازهایی مشترک درباره رنگ مو


[تصویر: 123612_554.jpg]
شخصیت شناسی زن وشوهر از روی مدل مو
یک روز فرق وسط مد روز می‌شود و روز دیگر بستن فرق و کشیدن مو به بالای سر. اما مد روز هر چه باشد، نمی‌تواند شخصیت اصلی شما را تغییر دهد. به گزارش شبكه تلویزیونی العربیه، 2 جامعه‌شناس آمریكایی در بررسی‌های‌شان دریافته‌اند اکثریت انسان‌ها همیشه ترجیحی برای باز کردن فرق دارند و گاهی حتی اگر به باز کردن فرق‌شان از یک جهت خاص تمایل داشته باشند، باز هم موهای‌ شان با آنها همراهی نمی‌کند و به جهتی که شخصیت‌شان تعیین کرده است مایل می‌شوند.
این 2 جامعه‌شناس آمریکایی در بررسی‌های‌شان با قاطعیت اعلام کرده‌اند شیوه شانه کردن مو و شکل فرق مو می‌تواند شخصیت افراد را نشان دهد و البته شانه کردن نامناسب موی سر هم تاثیری منفی روی روحیه افراد دارد. این تحقیقات نشان می‌دهد مکان فرق موی افراد بستگی به عملکرد نیمکره مغز چپ یا راست دارد و به همین دلیل می‌تواند نمایانگر ویژگی‌های اصلی شخصیت آنها باشد.

موهایش را بالا می‌زند یا فرق وسط دارد؟
اگر همسری که برای یک عمر زندگی انتخاب کرده‌اید در 2 گروه بالاست، تکلیف‌تان با او روشن است و می‌توانید ویژگی‌های گفته شده را متعلق به او بدانید. اگر خواستگار شما یا دختری که برای زندگی مشترک انتخاب کرده‌اید، موهایش را بالا می‌زند یا مثل زنان قدیمی به باز کردن فرق وسط علاقه دارد، می‌توانید شخصیتش را رمزگشایی کنید. بررسی‌های محققان نشان داده که هر دو گروه، اعتماد به نفس زیادی دارند و به خود و توانایی‌هایشان خوش‌بین هستند. از طرف دیگر، پژوهشگران دریافته‌اند که این دسته از افراد متفکر و منطقی هستند و به جای پیروی از احساسات ناپخته، حساب شده و سنجیده تصمیم می‌گیرند.

مردانی که فرق سمت چپ دارند
اگر به دنبال یک همسر قوی و همه فن حریف می‌گردید، بهتر است به خواستگاری جواب مثبت بدهید که فرق مویش در قسمت چپ سرش قرار دارد. محققان می‌گویند چنین فردی می‌تواند در لحظات بحرانی زندگی به داد شما برسد و به‌دلیل قدرتی که دارد، می‌توانید بدون هیچ هراسی به او تکیه کنید. پژوهش‌ها نشان داده است این مردها گزینه مناسبی برای ازدواج با زنانی هستند که لطافت زنانه بیشتر و جسارت کمتری دارند و ترجیح می‌دهند همسرشان در تنگناهای زندگی از آنها حمایت کند و حتی بارشان را بر دوش بکشد.


[تصویر: 123610_921.jpg]
مردانی که فرق سمت راست دارند
اگر دوست دارید شوهرتان پرهیاهو، فعال و پرتحرک باشد، بهتر است خواستگارهایی که فرق خود را از سمت راست باز می‌کنند را بررسی کنید. پژوهشگران دریافته‌اند این افراد، پرتحرک و پرجنب و جوش هستند و از رفتن راه‌های تازه هیچ گاه خسته نمی‌شوند. اگر خودتان شخص فعالی نیستید و به دنبال کسی می‌گردید که بتواند شما را به جلو هل بدهد، چنین همسری برای شما ایده‌آل است و در خانه شما، مثل یک بمب انرژی ظاهر خواهد شد اما اگر گوشه‌گیر هستید و حوصله هیاهوهای زندگی چنین افرادی را ندارید، بهتر است قبل از هر بررسی دیگری روی این گزینه‌ها خط بکشید.

زنانی که فرق سمت چپ دارند
اگر می‌خواهید مادر فرزندان شما فردی باهوش باشد و توانایی پرورش فرزندان شایسته‌ای را داشته باشد، بهتر است همسرتان را از این گروه انتخاب کنید. محققان می‌گویند زنانی که فرق سمت چپ باز می‌کنند، افرادی قابل اعتماد هستند که می‌توانید روی حرف‌هایشان حساب کنید. بررسی‌های آنها نشان داده این افراد به‌دلیل هوش سرشارشان، زود یاد می‌گیرند و به خوبی با موقعیت‌های تازه و آدم‌های جدید کنار می‌آیند. پس دلیلی ندارد که نگران رابطه چنین فردی با خانواده و دوستان خود باشید. او خیلی زود یکی از اعضای محبوب خانواده شما خواهد شد.

زنانی که فرق سمت راست دارند
اگر می‌خواهید همسر شما سرشار از ظرافت و ویژگی‌های زنانه باشد، در انتخاب چنین دختری شک نکنید. محققان می‌گویند این زنان بیشتر از هر کس دیگری، روحیه لطیف و زنانه دارند. اما اگر شما در آرزوی داشتن همسر قوی هستید كه بتواند خیلی خوب روی پای خودش بایستد و دوشادوش شما برای حل بحران‌های زندگی تلاش کند، چنین گزینه‌ای نمی‌تواند همسر ایده‌آل شما باشد چراکه بیشتر از آنکه او در موقعیت‌های سخت به داد شما برسد، شما باید نقش حامی و فرشته نجات او را بازی کنید. اما ناامید نشوید. چنین زنی خانه‌ای سرشار از لطافت را برای شما به همراه خواهد آورد که در آن با تمام وجود احساس مرد بودن می‌کنید.
پاسخ با نقل قول
 
موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند توصیه مهم درباره رنگ مو vaniya beauty salon 1 1,153 1393/02/30 10:42 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.