زمان کنونی: 1395/09/19، 01:43 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/12/05 08:16 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

راستشو بگید !

[تصویر:  1361630749891.jpg]
غیر ممکنه که هیچکدوم از ما تو عمرمون هیچ خرابکاری نکرده باشیم . من خودم بار ها یک جنسو بجای یه چیز دیگه دادم به مشتری مثلا یه بار کرم موبرو جای کرم نرم کننده صورت دادم و خدا رحم کرد مشتری خودش فهمیده بود و پس آورد . خوب پیش میاد برای همه .

شما هم چند تا از گند کاریاتونو بنویسید اینجا . خداییش بنویسید ، عیبی نداره یه اشاره کوچیک بکنید حالا لازم نیست کامل بگید . ببینم کی میتونه بعد از من اولین نفری باشه که این جسارتو داره .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #2
1391/12/05 08:41 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

RE: راستشو بگید !

خوب حالا اگر یه نفر بگه واقعا تا حالا خرابکاری نکرده یعنی دروغ میگه، به خدا من تا حالا خرابکاری نکردم ، باور کنینننننننننننننن
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #3
1391/12/05 08:54 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow RE: راستشو بگید !

من همه خراب کاری هام رو رو سر فامیل درآوردم مثلا یه بار مادر شوهرم گفت موهام را کوتاه کن چون تازه عروسشون شده بودم خیلی استرس داشتم خلاصه کلی کلاس دادم و....شروع کردم به کوتاهی وقتی به جلو سر رسیدم یه نگاهی بهش انداختم و گفتم مادر جون چرا شبیه دایی ناصر )برادرش(شدی!! چون موهاش فر بود خیلی پرید بالا. البته بگم اون مدل را صد بار به خوبی کوتاه کرده بودم اما اون روز روز من نبود.خلاصه من و مادر شوهرم وقتی به یاد اون روز میفتیم کلی میخندیم.

ارسال: #4
1391/12/05 09:38 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

با سلام .من بیشتر اوقات برای ابرو برداشتن هر چقدر هم دقت میکنم ولی باز پوست پلک مشتری را نیشگون میگیرم و باعث زخمی شدن پوست میشم و در موقع کوتاهی هم دست خودم را با قیچی زخمی میکنم .نمیدونم چکار کنم که اینجوری نشه......

ارسال: #5
1391/12/08 02:56 ق.ظ -
havin آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

من سه سال پیش یه شب قبل از چهارشنبه سوری موقع کوتاهی با قیچی روی انگشت وسطیه دست چپم رو بریدم 6 تا بخیه خورد.
تو سال اول کارمم پشت گردن مشتریم رو با قیچی زخمی کردم به حدی حالم بد شد که بنده خدا مدام پشت سر هم می گفت هیچی نشده عزیزم .طفلک اون من رو دلداری می داد.البته ناگفته نمونه یه جورایی هم تقصیر خودش بود موهاشو کوتاه کوتاه کرد اصرار داشت که اون خورده موهای اضافه پشت گردنش رو هم با قیچی بزنم و با دستش موهای اضافه رو کشید گفت اینو با قیچی بزن پوست زیر قیچی رفت

ارسال: #6
1391/12/08 10:58 ب.ظ -
زهرا روز بهانی آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 3

حدود دو سال پیش که تازه سالنم رو راه انداخته بودم خوب یه مشتری برای اصلاح و ابرو اومد پیشم و من خیلی حول کرده بودم وقتی میخواستم با تیغ روی ابروشو خط بندازم دستم رو بریدم و وقتی میخواستم تیغ رو بندازم دور اون یکی دستم رو هم بریدم و خوب هم خیلی خجالت کشیدم هم خیلی عصبی شده بودم و خانمه منو دلداری میداد و میگفت اشکالی نداره پیش میاد و چسب زخم هم بهم داد. هرگز یادم نمیره خیلی اتفاق بدی بود.
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد............

ارسال: #7
1391/12/09 01:03 ق.ظ -
سمیرا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

خرابکاری من بد تر از همه بود . من یه بار به داداشم که ابروهای ضخیمی داره گیر دادم که یه کم بیا زیر ابرهاتو کم کنم یه کم چهرت باز بشه ! وای خدای من ، یادم می افته می خوام سکته کنم . یه لحظه فکر کردم دارم ابروی یه زنو برمی دارم وقتی به خودم اومدم دیدم زیر ابروی داداشمو خیلی خالی کردم و اونم هی میگه آینه بده ببینم بد نشه و ...
خلاصه چشمتون روز بد نبینه بقیشو نگم داداشم تا یه هفته خودشو زد به مریضی و نرفت سرکار . روزی هم که رفت زیر ابروشو یه کم با مداد سیاه کردم و با انگشت پخش کردم تا معلوم نباشه .
روزی که رفته بود دوستاش گفته بودن : واقعا بد جوری مریض شده بودیا ! مسری نباشه ؟ ولی هیچکی متوجه نشده بود غیر از یکیش که داداشم بهش گفته بود جون من به هیچکی نگو یه ناهار مهمون من باش و به خیر گذشت .

همیشه داشته های تو، آرزوی دیگران است.
!!! What we have is always someone's wish
.
[تصویر:  13577157551.gif]
دو دقیقه نمیشه بچه ها رو به این آقایون سپرد ...

ارسال: #8
1391/12/09 02:41 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow RE: راستشو بگید !

ممنون سمیرا جون به خاطر صداقتی که به خرج دادی.دوستان همین طور که میدونید این بخش گپ خودمونی هست و دوستان با بازگو کردن یه پست شیرین هرچند یه خربکاری در زمان خودش لبخند رو به لب ما میارن و همچنین تجربه ای به تجربیاتمون اضافه میشه.بازم ممنون از سمیرا جون و همه دوستان

ارسال: #9
1392/03/12 12:34 ب.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

من ی بارابرو برمیداشتم ابروهاش قشنگم برداشته بودما گفتم ن بزار ی کم دیگه کوتاش کنم بعدنگاکن نمیدونم چی شدسرابروش خیلی کوتاه شد انقدشرمنده شدم ایینه روگرفت متوجه نشد بهش ک گفتم متوجه شد دوستم بودگفت بیخیال بامداددرستش میکنم خیلی دقت میکنم خداروشکربیشترخرابکاری نداشتم ولی یادش ک میفتم شرمنده میشم
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #10
1392/03/12 02:05 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

من آرایشگر نیستم اما این خاطره رو دارم!
داداشم هروقت ریششو میزد توی خونه تیغ یا ماشین ریش تراشو در آخر میداد به من میگفت خط ریششو درست کنم یا پشت گردنشو خط بندازم
همیشه هم این کارو به خوبی انجام میدادم!
یه بار وقتی طبق معمول داشتم اینکارو انجام میدادم حواسم رفت به تی وی دستم رفت بالاتر !!!!!
پشت گردنش یه تیکه خالی شده بود خیلی افتضاح بود
خلاصه بعد از کلی خندیدن به این نتیجه رسیدیم که یا موهاشو بکسری بزنه یا کلا کچل کنه...که خودش گفت کچل رو ترجیح میده
ولی الانم هروقت دوباره میخوام اینکارو بکنم همش یاد اونروز میوفتم
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.