زمان کنونی: 1395/09/20، 02:21 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/01/23 02:15 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

راهنمایی

از مربیهای عزیز یه راهنمایی می خوام .
من برای مش کلاهی اول مو رو چرب می کنم بعد همه موهارو روبه عقب شونه می کنم بعد یه کیسه پلاستیکی نازکب عد کلاه رو می زارم قلابم روهم به صورت اریب فرو میکنم وعمود در میارم ولی بعد که دقت می کنم بیشتر تیکه ها نزدیک هم میفتن به نظرتون مشکل کارم کجاست؟
کاش.....

ارسال: #2
1392/01/23 02:43 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: راهنمایی

سلام گلم.خانمی شما از کلاه های ژله ای استفاده میکنی که خودشون علامت گذاری شده یا از کلاه های معمولی که اغلب به رنگ آبی هست؟؟؟

ارسال: #3
1392/01/24 02:06 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1392/01/23 02:15 ق.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  از مربیهای عزیز یه راهنمایی می خوام .
من برای مش کلاهی اول مو رو چرب می کنم بعد همه موهارو روبه عقب شونه می کنم بعد یه کیسه پلاستیکی نازکب عد کلاه رو می زارم قلابم روهم به صورت اریب فرو میکنم وعمود در میارم ولی بعد که دقت می کنم بیشتر تیکه ها نزدیک هم میفتن به نظرتون مشکل کارم کجاست؟
عزیزم برای موهایی با تراکم کمتر سعی کن فاصله رو بیشتر بگیری و همچنین ضخامت مویی که در میاری کمتر باشه و برعکس اگر تراکم مو زیاد بود فاصله کمتر و ضخامت بیشتر مو، موفق باشی گلم.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #4
1392/01/24 11:08 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

از مربیهای عزیز تشکر می کنم که لطف کردن .
سایه جون از هر دونوع کلاه هم استفاده کردم وهمین مشکل برام پیش اومده.
کاش.....

ارسال: #5
1392/01/24 12:51 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/01/24 11:08 ق.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  از مربیهای عزیز تشکر می کنم که لطف کردن . سایه جون از هر دونوع کلاه هم استفاده کردم وهمین مشکل برام پیش اومده.
الی جون در تکمیل صحبت های استاد خوبم زهره جون بگم که شما از سوراخ های مشخص شده روی کلاه اول ردیف دور سر از تمام سوراخ ها مو در بیار در ردیف بعد بین دوسوراخ یکی از سوراخ ها را در بیار.به روش زیک زاک. امیدوارم کمک کرده باشم.

ارسال: #6
1392/02/03 07:02 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

سلام سایه جون.اگر ممکنه یک عکس از کلاه مش ژله ای که علامت گذاری شده بزارید.متشکرم عزیزم

ارسال: #7
1392/02/05 04:30 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

با سلام خدمت اساتید گرامی ..
بحث رنگ ومش بحث خیلی مهم وجالبیه ..
شاید اکثر شما ها که تو این سایت عضو هستید سالندارید اما کسایی هستن که مثل من تو خونه کار میکنن حالا به دلایلی...واینوخوب می دونید که مشتری های سالنی اکثرا کارهاورنگهای خاص ومتفاوتی رو از ارایشگر می خوان ...
از عزیزایی که تصاویری غیر از رنگ زیتونی /عسلی /مسی/ دارن مثل خاکستری و دودی لطف کنن تصویر بزارن اخه من تا حالا مشتری این نوع مدلها رو نداشتم خیلی دلم میخواد بدونم که استفاده گروه رنگی A,cروی مو چه رنگی میشه ..
چیکار کنیم تا از زردی دکلره تو پایه 7و8کم کنیم خواهش می کنم از تجربیاتتون بگید .
Kiss-iconHeartRose-iconروز زن هم به همه عزیزان پیشاپیش تبریک می گم Rose-iconHeartKiss-icon
کاش.....

ارسال: #8
1392/02/06 02:23 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/02/06 02:40 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

Rainbow RE: راهنمایی

سلام الی جونم عزیزم ممنون که این جمع رو دوستانه میدونی و سوالاتت رو میپرسی دوستان من خودم خیلی چیزها رو نمیدونستم و بلد نبودم و از این سایت و تمام دوستان یاد گرفتم و به نظرم پرسیدن عیب نیست ....چون رشته آرایشگری روز به روز در حال تحول هست و مدهای جدید میاد ما باید خودمون رو به روز کنیم در پاسخ به سوال شما الی جون و چند تن از دوستان دیگه که پرسیده بودن رنگ دودی به چه صورتی بدست میاد؟ باید بگم رنگ دودی روی پایه مویی که فاقد رنگدانه است بدست میاد. حالا اگر مویی به پایه هفت رسید و با چند بار شارژ باز نکرد چی؟ اولا باید بگم خواسته و توقع مشتری رو نباید ببریم بالا و بهش توضیح بدیم تا جایی که به موهاش آسیب نرسه ما موهاش رو روشن میکنیم اما اگر نشد حفظ سلامت مو اهمیت بیشتری داره. دوستان سوال داشتن که در مواد دکلره برای گرفتن زردی چه مقدار واریاسیون بنفش ریخته بشه بهتره ؟بنده این روش رو توصیه نمیکنم اما یه روش خوب یادتون میدم :شما بعد از دکلره موها را شسته سه سانت واریاسیون و یک قاشق غذا خوری شامپو خنثی را ترکیب یک الی دو دقیقه روی مو قرار بدید و بعد بشورید و رنگساژکنید.

دوستان یک نکته دیگه هم بگم رنگ دودی یعنی گروه c اگر روی مویی که پایه هفت هست قراربدیم چه اتفاقی رخ میده؟ همون طور که میدونید ته رنگ دودی بنفش هست. رنگدانه ای که روی پایه هفت در مو هست زرد میباشد. حالا ترکیب بنفش+زرد=سبز چون در تیوپ رنگ مقداری رنگ خاکستری هم وجود داره باعث به وجود آمدن رنگ زیتونی میشه

ارسال: #9
1392/02/06 10:18 ق.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

سلام سایه جون.ممنون از نکات ارزنده ارزندتون.منظور شما ازدوسانت واریاسیون همون واریاسیون بنفشه؟و شامپو خنثی هم شامپو بچه است؟تشکر از لطفت

ارسال: #10
1392/02/06 10:58 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/02/06 11:02 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

Rainbow RE: راهنمایی

سوگل جونم شما لطف دارید.کاملا درسته عزیزم واریاسیون بنفش و شامپو بچه . یه نکته جا داره اینجا بگم: دوست دارم مطالبی که اراءه میدم دوستان نظر بدن اگر خوبه لطفا دکمه سپاس رو بزنید واگر انتقادی داری بهم بگید این طوری دلگرم میشم. دوستان گلم اگر روی اسمم سایه روشن کلیک کنید تمام موضوع های ارسال شدم میاد میتونید مطالعه بفرمایید.

(1392/02/03 07:02 ب.ظ)سوگل نوشته شده توسط:  سلام سایه جون.اگر ممکنه یک عکس از کلاه مش ژله ای که علامت گذاری شده بزارید.متشکرم عزیزم
چشم سوگل جونم در اولین فرصت .خواستم بگم فراموشم نشده اما فرصت پیدا کنم عکسش رو قرارمیدم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی الی65 4 431 1392/04/23 09:58 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.