زمان کنونی: 1395/09/14، 05:23 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/11/22 01:43 ق.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

راهنماییم کنید

سلام دوستان
من کلاس شینیون رفتم امامتاسفانه وقتی میخوام شینیون بزنم نمیدونم چیکارکنم؟؟؟؟درنهایت هم شینیونم تمیز ازآب در نمیاد!!!اصلا نمیدونم ازکجاشروع کنم!!!هول میشم!!!!Huh
خواهش میکنم اگرکسی راهنمایی یاتجربه ای داره در اختیارم بذاره!!!!دااااااارررررم ناااااامیددددمیشم!!!!!TT-TT
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

ارسال: #2
1391/11/22 01:56 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: راهنماییم کنید

سلام برای هر کاری تمرین زیاد لازمه و نباید انتظار داشته باشید سریع به حد استادی برسید .
برای توضیحات بیشتر در این مورد صبر کنید تا خانم شریفی جواب بدن چون مربی آموزش شینیون و کاشت ناخن هستند ایشون و به خوبی راهنمایی می کنند شما رو .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #3
1391/11/22 02:04 ق.ظ -
ghazalak آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 4

واییییییییییییییییییییییییییییی
حرف دل منو زدی
تروخدا راهنمایی کنیدTT-TTTT-TT
سالن آرایش و زیبایی طلا
آموزش گریم عروس،رنگ و مش،کوپ،ابرو،ناخن،تاتو،بافت های مختلف
با بیش از 25سال سابقه کاری
با قیمت مناسب
021-44220118

ارسال: #4
1391/11/22 02:24 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

اگه واقعا به این کار علاقه دارید ، من یک فرمول بلدم که موفقتون می کنه .

تمرین + سماجت + تمرین + عشق

باور کنید نتیجه میده . برای این که تو یک کار مهارت و تخصص پیدا کنید و حرفی برای گفتن داشته باشید باید بدونید که کار یک شب نیست . آموزش درست خیلی مهمه شاید آموزش خوب نبوده و به حد کافی کار عملی انجام ندادید . اما نا امیدی بدترین دشمن موفقیت شماست .

این نقاشی رو ببینید :
[تصویر:  13604429981.jpg]
گاهی آدما تو نزدیک ترین نقطه به موفقیت ناامید میشن و کارو رها می کنند .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #5
1391/11/22 10:28 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

سلام دوستان، اول باید از آقای مدیر تشکر کنم ، من کاملا با صحبتهای ایشون موافقم ، در شنیون مهم ترین نکات اینها هستند صبر و حوصله تکنیک ، سلیقه، ابتکار، تمرین
برای شروع شنیون ابتدا باید هدفت رو مشخص کنی یعنی باید یه ذهنیتی از نتیجه کار داشته باشی که نسبت به جام چهره ، قد و اندام مشتری و اگر عروسه قد و اندام داماد، مدل لباس و میکاپ، سن و سال و شان اجتماعی و..... تعیین میشه، بعد شروع به کار میکنی و همیشه سعی کنید همون اول کار بعد از زدن پایه شنیون جلوی مو رو درست کنید چون هم حوصله کافی رو دارید و هم اینکه با درست شدن جلوی مو مشتری با خیالی آسوده میشینه و در واقع تو کار شما دخالتی نمیکنه( این تجربه خودمه) . سعی کنید از یک تکنیک در تمام قسمتهای سر استفاده نکنید که مثلا همش بوکله باشه یا همش ورقه ای ، تعادل دو طرف صورت رو در نظر بگیرید ، دایم توی آینه مدل رو چک کنید، با اعتماد به نفس کار کنید که مشتری هم با خیال راحت زیر دستتون بنشینه، با خودتون فکر کنید که در همه حال خداوند تنها کسیه که که میتونه ایده های جدید رو تو فکر شما الهام کنه و ازش کمک بگیرین، این به شما قوت قلب میده باور کنید، از چیزهای مختلف برای دیزاین شنیون استفاده کنین ، سعی کنید روش کار خودتون رو داشته باشین و تا جایی که ممکنه از تقلید بپرهیزید همیشه اولیها موفقترند، نکاتی برای زیباتر شدن شنیون براتون گذاشتم رو مطالعه کنین خیلی موثره، و در آخر بگم که تمرین تمرین تمرین ، در تمرین زیاد دستتون یاد میگیره که شنیون کنه و این خیلی خوبه بخصوص در مواردی که چند مشتری همزمان دارین که همگی میخوان یه مجلس برن خوب باید متفاوت باشن و همه عجله دارن و شما در واقع فرصتی برای فکر کردن ندارید و اون موقست که دستتون خودش میدونه باید چی کار کنه.البته همه اینها بعد از یک دوره آموزشی مفید میتونه قابل استفاده باشه ، و اینکه سعی کنید همیشه خودتون رو به روز کنید و تکنیکهای جدید رو یاد بگیرید.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #6
1391/11/22 05:05 ب.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

بابت راهنماییهاتون ممنونم هم ازاقای مدیرسایت وهم ازخانوم شریفی.
سعی میکنم بیشتر تمرین کنم........
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

ارسال: #7
1391/11/22 08:00 ب.ظ -
ghazalak آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 4

ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووون
سالن آرایش و زیبایی طلا
آموزش گریم عروس،رنگ و مش،کوپ،ابرو،ناخن،تاتو،بافت های مختلف
با بیش از 25سال سابقه کاری
با قیمت مناسب
021-44220118

ارسال: #8
1391/11/23 11:34 ق.ظ -
Hasti62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

razi و ghazalak عزیز من هم تازه آموزش کاشت ناخن رو دیدم و هنوز به طور رسمی کارم رو شروع نکردم شب اول که کاشت رو یاد گرفتم تا صبح کابوس دیدم Drunk اما الان که بیشتر تمرین کردم حالم بهتره عجله نکنید. ما هم می تونیم موفق بشیم فقط باید خیلی تمرین کنیم و ناامید نشیم.

از مدیر سایت ممنونم اون عکس بی نظیر بود عالی بود. مرسی واقعا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایم کنید درباره صاف کردن مو با گلت Mostafa.esf 0 197 1394/01/15 02:25 ب.ظ
آخرین ارسال: Mostafa.esf

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.