زمان کنونی: 1396/04/08، 04:18 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1395/06/01 04:28 ق.ظ -
sa.taheri71 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

راهنمایی درمورد رنگ ماهگونی

باسلام.من چندماه پیش موهاموتو یه آرایشگاه قهوه ای ترکیبی کردم، البته بدون دکلره.نه روشنه ونه خیلی خیلی تیره.یه مقدار براق فقط به نظرمیرسه.موهام تقریباتاروی شونه هامه البته یه کم بلندتر، ولی مدلش خورده.رنگ طبیعیش خرماییه البته ریشه هام یه کم به مشکی میزنه فقط یه مقدار.پوستم گندمیه وچشمام قهوه ای سوخته.الآن میخوام از کمرموهام تاپایینش رو شرابی ماهگونی یاآلبالویی بذارم البته بدون دکلره.میشه لطفا راهنماییم کنید که باچه رنگهایی وترکیباتی وهرکدوم به چه میزان میتونم این کارو خودم توخونه انجام بدم ؟ممنون میشم ازلطفتون.البته قبلا هم شرابی کردم موهامو وخیلی قشنگ شدو بهم میومد، همسرمم خوشش اومد و الآن دوست داره که بازم ازاین تناژ رنگ استفاده کنم، خودمم همینطور.درضمن موهای من خیلی نازک و حالت داره، چطور می تونم لخت و صاف و ترمیمش کنم؟خیلی لطف میکنید اگه یه برند رنگ موی خوب هم بهم معرفی کنید.وسوال دیگم اینکه آیا میتونم یه هایلایت قشنگ و بدون دکلره و متفاوت روی همین رنگ داشته باشم؟ چطور وباچه ترکیبی میتونم این کارو انجام بدم ؟با تشکر فراوان وخسته نباشید خدمت شما.خیلی ممنون میشم اگه دراسرع وقت پاسخ منو بدین، چون یه مراسمی درپیش داریمو دوست دارم رنگ موهام فرق کنه??????????????

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation راهنمایی در رابطه با رنگ موی موقت ماه رخسار 1 61 1395/03/07 12:59 ب.ظ
آخرین ارسال: sima25
  راهنمایی الی65 16 2,003 1392/12/22 07:55 ب.ظ
آخرین ارسال: naghmeh66
  راهنمایی الی65 4 472 1392/04/23 09:58 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.