زمان کنونی: 1393/05/10، 09:24 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/12/29 06:29 ب.ظ -
simin آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

**

اعتبار: 0

راهنمایی درمورد مواد صاف کننده مو

سلام عزیزان.1 سوال داشتم.خواهر من موهاش شدیدا فر هستش.من از چند نفر پرسیدم و یه ماده به اسم glatt گفتن برام.استفاده کرد ولی باز اثری نداشت و فر مونده.میشه بهترین مارک صاف کننده مو بهم بگین؟اگه بازم استفاده کنه موهاش میسوزه؟لطفا کمکم کنید

ارسال: #2
1391/12/29 08:17 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 126

RE: راهنمایی درمورد مواد صاف کننده مو

(1391/12/29 06:29 ب.ظ)simin نوشته شده توسط:  سلام عزیزان.1 سوال داشتم.خواهر من موهاش شدیدا فر هستش.من از چند نفر پرسیدم و یه ماده به اسم glatt گفتن برام.استفاده کرد ولی باز اثری نداشت و فر مونده.میشه بهترین مارک صاف کننده مو بهم بگین؟اگه بازم استفاده کنه موهاش میسوزه؟لطفا کمکم کنید
سلام عزیزم، البته بهتر بود از المنت استفاده می کرد ولی الان بهتره که دیگه از هیچ نوعی از مواد صافی استفاده نکنه چون آسیب زیادی به موهاش وارد میشه، کراتین البته قابل استفاده هست برای موهای آسیب دیده و وز دار ولی اگر از کراتین گیاهی استفاده کنید به صافی صددرصد نمیرسید و اگر بخواهید از کراتین شیمیایی هم استفاده کنید خوب آسیب میزنه .ولی در کل برای صافی دیگه از گلت استفاده نمیشه و المنت جای اون رو گرفته که المنت گلشلی فکر میکنم بهترین برند باشه.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #3
1391/12/30 04:59 ق.ظ -
شگیلا71 آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

**

سلام خانم شریفی میشه راجع به المنت بیشتر توضیح بدید و روش کار چطوریه؟؟؟مرسی تفاوت آن با کراتین و لخت ژاپنی چیه؟؟؟

ارسال: #4
1392/01/03 01:48 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 126

(1391/12/30 04:59 ق.ظ)شگیلا71 نوشته شده توسط:  سلام خانم شریفی میشه راجع به المنت بیشتر توضیح بدید و روش کار چطوریه؟؟؟مرسی تفاوت آن با کراتین و لخت ژاپنی چیه؟؟؟
سلام عزیزم، المنت و کراتین در واقع شباهتهای زیادی دارند، اما تفاوتشون اینه که کراتین البته کراتین گیاهی فقط احیا میکنه و المنت (که در واقع متشکل از مواد معدنیه) احیا و صافی، کراتین رو روی موهای آسیب دیده استفاده میکنیم و المنت روی موی طبیعی استفاده میشه، بعد از کراتین 1تا 1/5 ماه نباید رنگ و دکلره روی مو استفاده بشه ولی بعد از المنت حدود 3ساعت بعد میشه مو رو با اکسیدان 3% رنگ کرد ، کراتین دوره قرنطینه سه روزه داره ولی المنت همون روز شسته میشه، و اینکه المنت صافی صد درصد دارهو و چین و جعد مو رو باز میکنه.
روش کار کمی شبیه به کراتینه، یعنی از دو سانت مونده به ریشه با قلم روی مو کشیده میشه و با اتوی داغ اتو میشه یکبار به صورت u و یکبار به صورت u برعکس و بعد 180درجه، تا کاملا مواد به خورد مو بره، البته قبل و بعدش شامپوی قبل و بعد داره و کاندیشنر، که باید یک الی دو ماه از شامپو و کاندیشنر بعدش استفاده بشه.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #5
1392/02/30 09:25 ب.ظ -
shazdeh آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام عزیزم، المنت و کراتین در واقع شباهتهای زیادی دارند، اما تفاوتشون اینه که کراتین البته کراتین گیاهی فقط احیا میکنه و المنت (که در واقع متشکل از مواد معدنیه) احیا و صافی، کراتین رو روی موهای آسیب دیده استفاده میکنیم و المنت روی موی طبیعی استفاده میشه، بعد از کراتین 1تا 1/5 ماه نباید رنگ و دکلره روی مو استفاده بشه ولی بعد از المنت حدود 3ساعت بعد میشه مو رو با اکسیدان 3% رنگ کرد ، کراتین دوره قرنطینه سه روزه داره ولی المنت همون روز شسته میشه، و اینکه المنت صافی صد درصد دارهو و چین و جعد مو رو باز میکنه.
روش کار کمی شبیه به کراتینه، یعنی از دو سانت مونده به ریشه با قلم روی مو کشیده میشه و با اتوی داغ اتو میشه یکبار به صورت u و یکبار به صورت u برعکس و بعد 180درجه، تا کاملا مواد به خورد مو بره، البته قبل و بعدش شامپوی قبل و بعد داره و کاندیشنر، که باید یک الی دو ماه از شامپو و کاندیشنر بعدش استفاده بشه.
[/quote]

سرکار خانم شریفی میشه بپرسم از کجا میشه مواد المنت رو تهیه کرد، و آیا شما با صافی ژاپنی هم آشنایی دارین و میدونین که مواد اون رو کجا میشه تو ایران تهیه کرد؟

ارسال: #6
1392/03/18 01:35 ب.ظ -
masia آفلاین
کاربر انجمن

**

راهنمایی درمورد مواد صاف کننده مو

سلام ممنون که جواب می دید .
می شه روش احیا کردن موی رنگ شده رو توضیح بدید . نمی خوام موهام صاف بشه همون جوری فر بمونه ولی وزهای موهام بخوابه ؟

ارسال: #7
1392/04/25 01:58 ب.ظ -
arosak_am آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام من مواد صاف GAP خریدم اما نمیدونم برای موهای رنگ شده هم میشه استفاده کرد یا نه؟ اخه روش هیچی ننوشته که برای چه مویی مناسب هستش

ارسال: #8
1392/05/11 11:59 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 354

منتقل بشه به قسمت
.
..
.
شاید زیاد قشنگ نباشه
اما یکی از دلنوشته های خودمه با صدای خودم
نخراشیدگیه صدامو به سرماخوردگیم ببخشین...

ارسال: #9
1392/05/14 07:40 ق.ظ -
mahsaa آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 1

سلام من خواستم از آرایشگر محترمم بپرسم: من موهام دکلره هست استخرزیاد میرم.موهام از قدیم تاب داشت الان وز شده میخوام قشنگ لخت شه چون کوتاست.
با توجه به سخنان شما به نظرتون من موهامو المنت کنم یا کراتین جوری که با وجوده شرایطم دیگه میخوام از دسته اتو سشوار راحت شم.
واینکه میشه شما جاییو به ما معرفی کنین که هم کارش خوب باشه هم قیمتش؟؟؟؟؟Drunk ممنون میشم.

ارسال: #10
1392/05/17 07:58 ق.ظ -
mahsaa آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 1

سلام من خواستم از آرایشگر محترمم بپرسم: من موهام دکلره هست استخرزیاد میرم.موهام از قدیم تاب داشت الان وز شده میخوام قشنگ لخت شه چون کوتاست.

با توجه به سخنان شما به نظرتون من موهامو المنت کنم یا
کراتین
جوری که با وجوده شرایطم دیگه میخوام از دسته اتو سشوار راحت شم.

واینکه میشه شما جاییو به ما معرفی کنین که هم کارش خوب باشه هم قیمتش؟؟؟؟؟
[تصویر:  drunk.png]
ممنون میشم.

سلااام میشه لطف کنید جوابمو بدید .خیلی ممنوووووون میشم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آنتی فریز ( صاف کننده موقت مو ) آلاله* 0 628 1392/02/26 11:52 ق.ظ
آخرین ارسال: آلاله*
  صاف کننده حرفه ای موقت مو پرسونال آلاله* 6 1,715 1392/02/17 07:14 ب.ظ
آخرین ارسال: آلاله*

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (17 کاربر):
طنازجون ، aghaghi، kocholo، مرجان. ، تارا مالکی، leili، masud.a، sima25 ، سوگند، صحراء، زیزیگولو، سعیده بانو ، sarinaz_sara، talia، رویا پورحاج، الناز28، بهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.