زمان کنونی: 1395/09/14، 01:42 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/06/06 12:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/06 12:37 ب.ظ، توسط مریم بانو. دلیل ویرایش : )
مریم بانو آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 23

RE: راهنمایی درمورد مواد صاف کننده مو

(1392/01/03 01:48 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  
(1391/12/30 04:59 ق.ظ)شگیلا71 نوشته شده توسط:  سلام خانم شریفی میشه راجع به المنت بیشتر توضیح بدید و روش کار چطوریه؟؟؟مرسی تفاوت آن با کراتین و لخت ژاپنی چیه؟؟؟
سلام عزیزم، المنت و کراتین در واقع شباهتهای زیادی دارند، اما تفاوتشون اینه که کراتین البته کراتین گیاهی فقط احیا میکنه و المنت (که در واقع متشکل از مواد معدنیه) احیا و صافی، کراتین رو روی موهای آسیب دیده استفاده میکنیم و المنت روی موی طبیعی استفاده میشه، بعد از کراتین 1تا 1/5 ماه نباید رنگ و دکلره روی مو استفاده بشه ولی بعد از المنت حدود 3ساعت بعد میشه مو رو با اکسیدان 3% رنگ کرد ، کراتین دوره قرنطینه سه روزه داره ولی المنت همون روز شسته میشه، و اینکه المنت صافی صد درصد دارهو و چین و جعد مو رو باز میکنه.
روش کار کمی شبیه به کراتینه، یعنی از دو سانت مونده به ریشه با قلم روی مو کشیده میشه و با اتوی داغ اتو میشه یکبار به صورت u و یکبار به صورت u برعکس و بعد 180درجه، تا کاملا مواد به خورد مو بره، البته قبل و بعدش شامپوی قبل و بعد داره و کاندیشنر، که باید یک الی دو ماه از شامپو و کاندیشنر بعدش استفاده بشه.
اتو کشیدن به شکل uوبرعکسش ینی چجوری؟میشه راجبش بیشتر توضیح بدین؟اینکه چقدر زمان میبره برای اتو کردن؟مدت زمان عمل کردنش مثل گلات می مونه؟

ارسال: #22
1392/06/27 12:02 ق.ظ -
عسل!!! آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام لطفا یه مارک خوب مواد کراتینه معرفی کنید

ارسال: #23
1392/07/04 03:34 ب.ظ -
گیسوکمند آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام عزیزان من کاربر جدید هستم.از اومدن به سایت خوبتون خیلی خوشحالم
موهای خیلی پرپشت و بلندی داشتم که بمدت دوسال همیشه خودم بکمک خواهرم پلاتینه میکردم. بلندی موهام تا پایین کمر بود.
چندین ماه قبل بخاطر مشغله ی خواهم مجبور شدم به آرایشگاهی مراجعه کنم که کار رو به شاگرداش سپرد که اشتباهی موهام رو آبی در آورد و بعد برای پاک کردن این رنگِ افتضاح ماده ای به موهام زد و موهام رو داغون کردPissedoff.ریزش شدید مو و دمیج شدن موهام و موخوره و......TT-TTTT-TTTT-TT

حالا میخام کراتینه کنم اما اصلا نمیخام مواد صافی مو داشته باشه چون مطمئنم اگر ماده ی صاف داشته باشه همین یذره موهامم میریزهOuchیماه دیگه عروسی داریم
از چه کراتینی میتونم استفاده کنم که فقط احیا انجام بده نه صافی؟ ضمنا ph مو قبل کراتینه باید چی باشهه ؟شامپو مناسب هم معرفی کنید لطفا.میخام خودم با کمک خواهرم در منزل کراتینه رو انجام بدم
بینهایت سپاااااااس

ارسال: #24
1392/07/04 04:05 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/04 04:11 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1392/06/06 12:35 ب.ظ)مریم بانو نوشته شده توسط:  اتو کشیدن به شکل uوبرعکسش ینی چجوری؟میشه راجبش بیشتر توضیح بدین؟اینکه چقدر زمان میبره برای اتو کردن؟مدت زمان عمل کردنش مثل گلات می مونه؟

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : منظور از u یعنی شما باید دسته های مور رو در اتو بچرخونید ، در دو جهت مختلف ، و بعد کاملا بچرخونید 180 درجه تا پوسته یاقه مو نرم بشه و مواد کراتینه داخل مو نفوذ کنه ، مدت زمانت هم بستگی به سرعت کار شما داره ، مهم اینکه همه دسته های مو رو اتو بکشیده و همان کار هار انجام بدید .

(1392/07/04 03:34 ب.ظ)گیسوکمند نوشته شده توسط:  سلام عزیزان من کاربر جدید هستم.از اومدن به سایت خوبتون خیلی خوشحالم
موهای خیلی پرپشت و بلندی داشتم که بمدت دوسال همیشه خودم بکمک خواهرم پلاتینه میکردم. بلندی موهام تا پایین کمر بود.
چندین ماه قبل بخاطر مشغله ی خواهم مجبور شدم به آرایشگاهی مراجعه کنم که کار رو به شاگرداش سپرد که اشتباهی موهام رو آبی در آورد و بعد برای پاک کردن این رنگِ افتضاح ماده ای به موهام زد و موهام رو داغون کردPissedoff.ریزش شدید مو و دمیج شدن موهام و موخوره و......TT-TTTT-TTTT-TT

حالا میخام کراتینه کنم اما اصلا نمیخام مواد صافی مو داشته باشه چون مطمئنم اگر ماده ی صاف داشته باشه همین یذره موهامم میریزهOuchیماه دیگه عروسی داریم
از چه کراتینی میتونم استفاده کنم که فقط احیا انجام بده نه صافی؟ ضمنا ph مو قبل کراتینه باید چی باشهه ؟شامپو مناسب هم معرفی کنید لطفا.میخام خودم با کمک خواهرم در منزل کراتینه رو انجام بدم
بینهایت سپاااااااس

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : خوب کراتینه ها معمولا برای احیا لازم هست اتو کشیده بشه ، شما از ویتامینه خوب متناسب با جنس موهاتون استفاده کنید بهتره .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #25
1392/07/05 07:12 ق.ظ -
گیسوکمند آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/07/04 04:05 ب.ظ)میرزانژاد نوشته شده توسط:  
(1392/06/06 12:35 ب.ظ)مریم بانو نوشته شده توسط:  اتو کشیدن به شکل uوبرعکسش ینی چجوری؟میشه راجبش بیشتر توضیح بدین؟اینکه چقدر زمان میبره برای اتو کردن؟مدت زمان عمل کردنش مثل گلات می مونه؟

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : منظور از u یعنی شما باید دسته های مور رو در اتو بچرخونید ، در دو جهت مختلف ، و بعد کاملا بچرخونید 180 درجه تا پوسته یاقه مو نرم بشه و مواد کراتینه داخل مو نفوذ کنه ، مدت زمانت هم بستگی به سرعت کار شما داره ، مهم اینکه همه دسته های مو رو اتو بکشیده و همان کار هار انجام بدید .

(1392/07/04 03:34 ب.ظ)گیسوکمند نوشته شده توسط:  سلام عزیزان من کاربر جدید هستم.از اومدن به سایت خوبتون خیلی خوشحالم

بینهایت سپاااااااس

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : خوب کراتینه ها معمولا برای احیا لازم هست اتو کشیده بشه ، شما از ویتامینه خوب متناسب با جنس موهاتون استفاده کنید بهتره .
سلام مرسی . یعنی ویتامینه کنم ریزش شدید موهام که بخاطر مواد دکلره و ریمور خیلی خشک و دمیج شده و گره خورده و بیشت وقتا شونه نمیشند حل میشه؟
چه ویتامینه ای پیشنهاد میکنید مرسی

ارسال: #26
1393/05/04 04:59 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

سلام گیسوکمندعزیز!شماویتامینه موی سینره یاپرسونال رومیتونیداستفاده کنید.موفق باشید.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #27
1393/05/12 02:56 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

هانیه خانم یه کاندیشنرخوب معرفی کنیدکه بعدحمام استفاده بشه.اگه نوع خوب وایرانیشومیشناسیدمعرفی کنید.

ارسال: #28
1393/05/18 02:05 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/05/12 02:56 ب.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  هانیه خانم یه کاندیشنرخوب معرفی کنیدکه بعدحمام استفاده بشه.اگه نوع خوب وایرانیشومیشناسیدمعرفی کنید.

با اجازه هاني جونم. كانديشنر سير براي موهاي آسيب ديده و كانديشنر آلوئورا كريستال براي داخل حمام خيلي خوبه. ايرانيه. ماسك هاي بعد از حمام مارك بيس- مارال خوبه.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #29
1393/05/18 02:17 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/05/18 02:05 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/05/12 02:56 ب.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  هانیه خانم یه کاندیشنرخوب معرفی کنیدکه بعدحمام استفاده بشه.اگه نوع خوب وایرانیشومیشناسیدمعرفی کنید.

با اجازه هاني جونم. كانديشنر سير براي موهاي آسيب ديده و كانديشنر آلوئورا كريستال براي داخل حمام خيلي خوبه. ايرانيه. ماسك هاي بعد از حمام مارك بيس- مارال خوبه.

ماسک بعد از حمام اورآل هم خوبه کراتین دوفاز کریستال هم برای تقویت نرمی رطوبت و... مفیده البته مارکهای دیگه هم هست مثل gliss و babariya .

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #30
1393/07/13 12:07 ق.ظ -
cheshmak816 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خدمت همگی
آیا صا کردن موهای زن و مرد فرق میکنه؟
بهترین روش برای صاف کردن دائمی موهای مردانه چی هستش؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آنتی فریز ( صاف کننده موقت مو ) آلاله* 3 2,637 1393/12/08 04:20 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  اموزش تهیه ماسک حجیم کننده مو sevda jooon 0 446 1393/11/07 01:39 ق.ظ
آخرین ارسال: sevda jooon
  صاف کننده حرفه ای موقت مو پرسونال آلاله* 6 2,945 1392/02/17 07:14 ب.ظ
آخرین ارسال: آلاله*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.